Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='mmd']Dogo - Oczka waży 12 kg? No to się walnęłam ;) Przeczytałam uważnie wszystkie posty i gdybym była stroną w sprawie - pewnie miałabym inny punkt widzenia (bardziej emocjonalny), a tak uważam, że mądra dyskusja Wam się udała :) Dogo07 - podaj nr konta Reno2001, to sa pieniądze z wieńca, na który ja też wpłacałam i bardzo Cię proszę, żebyś przyjęła ode mnie nadwyżkę :) Z transportami jest kicha straszna, coraz trudniej znaleźć coś za free. Pod koniec miesiąca może się ruszy, bo beda ludzie na groby jeździć. Jakby co - jadę na trasie ŁÓdź - Kielce w ostatnią sobotę października i wracam w niedzielę.[/QUOTE] Madra jak mądra:)na pewno emocjonalna, ale chyba to nieuniknione? Człowiek się przywiązuje do tych psiaków. a przedmiot dyskusji okazał się być nieaktualny.
  2. To juz Reno będzie decyzja Dogo. Ja tych pieniędzy nie chcę. Po prostu zwyczajnie po ludzku nie chcę. Mam nieco ograniczone ruchy jeśli chodzi o bazarki i ogłoszenia. Mój laptop niestety pojedzie do serwisu. Gdyby ktoś mógł porobić Oczce ogłoszenia byłabym zobowiązana.
  3. Barb nie rozumiesz. ja się teraz fatalnie z tym czuję, że te 160 zł. może uratować życie innemu psu. Wyszłam z założenia rano że to oczki pieniądze, ale argumenty były sporego kalibru. O proszę może dla Gucia? [url]http://www.dogomania.pl/threads/214595-Sparali%C5%BCowany-Gucio-zbiera-na-leki-opatrunki....brakuje-wszystkiego!-pom%C3%B3%C5%BC[/url]!
  4. Bardzo żałuję, że w ogóle rano zwróciłam się o pomoc finansową dla Oczki. Miałam cały czas wrażenie, że Oczka umyka wszystkim, bo Kama, bo Henio. Jednak sytuacja tamtej dwójki była długo cięższa i niejasna. Dzisiaj doszłam do wniosku, że można bo jedno i drugie w swoim Ds, choć Henia Ds budzi na razie wątpliwości. Pojawiło się wiele złośliwości. Tak jest wiele psów które potrzebuje wiekszej pomocy od Oczki. Ale to ja jestem za Oczke odpowiedzialna, choć nie ja podpisywałam w schronisku umowę. I dlatego chcę dla nej jak najlepiej. Padły złośliwości o kocykach i wsparciu. Tak bardzo się cieszę, że Oczka dostała i kocyk i zabawki. Bardzo bo znam Oczke osobiście, bo wyciągałam ją ze schroniska. Damy rade z Oczką jak dawałyśmy sobie od stycznia. I przyczepienie sie do tych nieszczęsnych zębów jest po prostu nieco krzywdzące dla psa i dla zainteresowanych jego losem. Myslę, że generalnie źle sie Reno zrozumiałyśmy, więc może skończmy te dyskusje?
  5. A ja byłam pewna że wujek Ubocze ma ogromne:)
  6. Reno naginasz rzeczywistość tyle Ci powiem. mam straszny w tym momencie niesmak.
  7. Do ładu doszliśmy. Dogo po przyjściu od weterynarza napisze nam o rzeczywistych potrzebach Oczki, na pierwszą wizytę Oczka ma. Potem będziemy sie martwić dalej.
  8. A to nie mi podziękowania:) Cieszę się, że gapa i maluch zdrowe i szczęśliwe:)
  9. Powinny przyjść pieniążki z bazarku... malagos dasz znać kochana?
  10. [quote name='Secia']Ocelot przesłałam 108,00 z bazarku. Przelew powinien już być bo z mbanku do mbanku. Prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212126-English-books-for-fun-and-hard-work-zakończony-i-rozliczony-do-likwidacji"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2121...-do-likwidacji[/COLOR][/URL] i tutaj jak już kaska wpłynie. dziękuje i pozdrawiam[/QUOTE] To my pieknie dziękujemy:)I potwierdzimy
  11. Reno to żadne parcie. Dzisiaj pierwszy raz poprosiłam o pieniądze na Oczkę. Dopóki Kama była w hotelu i Henio taka prośba nie pojawiła się. Nie wiem czy zauważyłaś? Uważałam, że im bardziej się należy. Nie prosiłam ani na karmę, ani na weta, ani na nic. I tak jak napisałam. proszę przekażcie pieniądze innym bardziej potrzebującym psiakom. Cały czas staram się nie robić osobistych wycieczek, czego nie mogę powiedzieć o innych. Ninawidzę rozmow o pieniądzach, bo właśnie takie są efekty całkiem nie zamierzone. na dzień dzisiejszy Oczka ma karmę i ma na weta, więc nie widzę problemu. Ząbki no cóż, albo uzbieram na nie bazarkami, albo zostawię nowemu domkowi. I koniec w temacie pieniędzy. Aha. Ja jeszcze uważam, że jak psa się udało uratować ze schroniska to należy mu się wszystko co można mu dać. Takie małe zachwianie przez co tygodniowe pobyty w tymże.
  12. Kalva ma bezpośredni kontakt z domkiem, a ja z Kalvą:) Juz nie pamiętam tam są dwa psy i trzy koty, albo odwrotnie? Pani wypadł wyjazd służbowy, oczywiście rodzina zajmuje się zwierzyńcem, ale Pani chce być jak Oczka przyjedzie. Poczekajmy, może to własnie ten dom? Oczywiście Dogo:)Twój głos będzie decydujący jeśli chodzi o dom dla Oczki.
  13. [quote name='mmd']A pani z Kopenhagi kiedy wraca? Znajdę kogoś na wizytę.[/QUOTE] Bodajże 14 października. Tam na wizytę szykuje się wujek Ubocze. Domek brzmi bardzo rozsądnie. Ale zobaczymy. Ja zawsze jak się coś odwleka w czasie jestem zaniepokojona. Choć rzecz jasna domku nie skreślam. Na wirusówki na pewno nie była szczepiona, chyba, że jako szczeniak, ale tego nie wiemy.
  14. [quote name='Dogo07']Reno oczywiście że pójdę do weta tylko nie mam za co w tej chwili zapłacić :(. Rozmawiałam z wetkę: wizyta z przeglądem - 40zł odrobaczenie - ok.10-20zł szczepionka zblokowana przeciw wirusówkom - 50zł czyszczenie zębów - 150zł.[/QUOTE] Prześlij konto. Managua wyśle Ci na początek 110 zł.
  15. Oczywiście, że są takie psy, ale pieniążki były docelowo zbierane na psy po Zuzce chyba prawda? ja pod swoją opieka też mam psiaki, które nie mają deklaracji w hotelach, mam psiaka po operacji nowotworu, z pałeczką błękitną w uchu, który schroniska nie przeżyje i nie pretenduję do pieniędzy zebranych na konkretne psy. chyba, że się całkiem mylę i pieniądze były zbierane na wszystkie psy z dogo, więc proszę przeznaczyć pieniążki na najbardziej potrzebujące. Oczce zapewnimy utrzymanie same.
  16. mmd nie mamy jak sprawdzić domu w Warszawie, Pani jest w tej chwili w Kopenhadze. Oczywiście że sprawdzenie domu jest priorytetem. Pan z Gdańska ponownie się nie odezwał. Nie ma co sprawdzać. Nie rozumiem całego zamieszania. jeśli będą pieniądze to czemu jej tych zębów nie wyczyścić, bo co? Bo transport, który na razie jest jej niepotrzebny? Tak jak napisałam zęby wyczyścimy z innych pieniędzy jak będzie taka potrzeba. Wybaczcie kochani, jeśli nawet jest to fanaberia to uważam, że Oczce się należy. A wiadomo skądinąd, ze jest to zabieg nie tylko kosmetyczny a zdrowotny.
  17. [quote name='mshume']Pani ją dobrze traktuje?To może zmienić tytuł ? ;)[/QUOTE] Jeszcze chcę ze zmiana tytułu chwilę poczekać. Sprawdzić na ile mozna jej los.
  18. na czyszczenie ząbków w takim razie uzbieramy z bazarków, albo z deklaracji. Jak widać na przykładzie Oczki na DS mozna długo czekać.
  19. henio pojechał do domu, ale myślę, że trzeba się jeszcze troszkę wstrzymać, bo a może? Choć lepiej, żeby miał super DS.
  20. [quote name='Livka']a może wszystkiego po trochu ;) a na poważnie najbardziej lubię wystawiać książki :fadein:[/QUOTE] Dobra każe Oli ksiązki dzisiaj sfotografować:)Pieski mamy już:)
  21. Liveczko co chcesz wystawić w pierwszej kolejności? malutkie pluszowe pieski, ciuchy, książki czy płyty winylowe?
  22. [quote name='Jaaga']Pieknie dziękuję. Puszeczki dotarły i bardzo Filowi smakują.[/QUOTE] Oj to dobrze bo nie byłam pewna czy dobre wybrałam....
  23. [quote name='ania shirley']Odkopałam w skrzynce konto na które już kiedyś wysyłałam coś dla Fila. Przesłałam 50zł.[/QUOTE] Pieniązki dotarły:)50 zł.:)Dziekuję
  24. Tak Mysza ma dom u Pani mieszkającej przy dworcu. Z 6 szczeniaków zostały dwa, jeden idzie do sąsiadki, która Myszę oswoiła na dworcu, drugi nie wiem. pani twierdzi, że Mysze wysterilizuje, jak odkarmi malce.
  25. Strasznie smutne miał te oczęta... ech... czekamy na relacje z wizyty.
×
×
  • Create New...