-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jestem dopiero teraz... ciężki dzień w pracy - 12 godz., ale rozmawiałam przez tel. z Dogo. Oj mam nadzieję, że się ułoży... -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Ocelot, zawsze na przyszłość zamiawiaj większe puszki, bo taniej wychodzą ;). Ja przeważnie kupuję w zooplusie te, które są akurat w promocji. Romenka, namiarów na producenta budy nie mam już, mogę poszukac na allegro po zdjęciach, a bude moge co najwyżej obfocić na miejscu. Ładna, ale jednak niską cenę widać w użytkowaniu. Fil już zdarl sporo papy z dachu przy wskakiwaniu, bo źle przytwierdzona, a właśnie te budy reklamują dla psów, które lubią siedzieć na dachu. Do tego drewno jest tak miękkie, że już budę ponagryzał, bo aż go kusiło, jak wstawiłam do kojca. Jesli masz kupowac budę, to wydaje mi się, że lepsze są jednak te masywne, z porządnego drewna. Taką mam od 5 lat w ogrodzie i dopiero ostatnia tymczasowiczka Sara ją przyniszczyła. Dostałam ją z dogo i jest zrobiona z desek z palet.[/QUOTE] a to następnum razem....... To mój pierwszy raz hm:)I stąd niewiedza -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Jonik teraz wcina Bozitę puszkową, ale to drogo wychodzi. Jeszcze taki maluch nie problem, ale Oczka by potrzebowała z 300 miesięcznie na karmę. Chyba lepiej jej suche dawać i wygodniej. Polecałabym jakiś light później po zważeniu. Cały czas mnie męczy, ile ona waży ;)[/QUOTE] No powiem Ci, że mnie też:) Ja o puchach light też myślałam:) -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
ja pierdykam:)Pierwszy raz zamawiałam coś w sklepie zoologicznym przez Internet. Nie wiem czy dobre puchy zamówiłam... ma jeść:) 10 sztuk:)Po 400 g. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:)za karme i rady pilne - potrzeba Paypal dla Oczki dla osób chcących wpłacić zza granicy -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniawawa']Ja zamówiłam dla niej Acanę dla dorosłych.[/QUOTE] a puszeczki jakie proponujesz? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
CiotkaE szykuje paczuszkę dla Oczulki:) słuchajcie musicie mi jak krowie na granicy napisać jaką karmę, jakie puchy będziemy zamawiać. Ja zgłupiałam wchodząc na stronę sklepu -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniawawa']Zamówiłam już karmę, jak dobrze pójdzie to ok. środy powinna być na miejscu.[/QUOTE] dziękujemy:) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
ocelot replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem Zuzka była po udarze, kiepsko sie poruszała, sama mówiła, że pomaga ona psiakom, ale i one jej, bo dzięki nim się mobilizowała i wychodziła na spacery. Dzięki nim i dla nich zaczęła chodzić. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mamy miejsce dla Ziutki, koszt 300 zł. miesięcznie. -
Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)
ocelot replied to mmd's topic in Już w nowym domu
No proszę:)Jakie wieści:) -
Kudłata, biała, mała Gapcia i synek W SWYCH DOMACH!!
ocelot replied to malagos's topic in Już w nowym domu
a w klateczce kurka?:)Jej nie było jak Gapę przywiozłyśmy? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'][COLOR=green][B]Bardzo dziękuję że jesteście tutaj z nami i Oczką :lol: :lol: :lol:.[/B][/COLOR] Nie wiem o której przyjedzie do nas Teresa z sunią, ale będe prosiła o mocne trzymanie kciuków, żeby wszystko było ok. i żeby psiaki się zaakceptowały.[/QUOTE] Trzymamy dogo, oj trzymamy..... ja dzisiaj lecę do schroniska będę rzadziej zaglądać na dogo, ale.... zajrzę po powrocie -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
ocelot replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Ocelot jak możesz to spytaj, rozumiem Twoją sytuację. Duzo osób się jednak zaangażowało i pewnie jak ja jest ciekawych losów Rózi.[/QUOTE] Wiem i spytam. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='pawel1w25']Poszła moja deklaracja za październik na Oczkę - 50.00 zł.[/QUOTE] Pawle dziękujemy:)chcemy w poniedziałek jej zamówć woreczek karmy, kilka puszek i mi się marzy, że wystarczy na jakąś piłeczkę i przysmaczek -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
ocelot replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Dziewczyny co właściwie stało się z Rózią? Było kilka pytań odnośnie niej ale nie dopatrzyłam się odpowiedzi.[/QUOTE] Aniu spytam sie jutro Pani Prezes. Bardzo żałuję, że założyłam ten wątek, nie mogąc liczyć na rzetelne informacje. Mam kontakt tylko z Kamą przez Anię.