Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Jestem dopiero teraz... ciężki dzień w pracy - 12 godz., ale rozmawiałam przez tel. z Dogo. Oj mam nadzieję, że się ułoży...
  2. [quote name='Jaaga']Ocelot, zawsze na przyszłość zamiawiaj większe puszki, bo taniej wychodzą ;). Ja przeważnie kupuję w zooplusie te, które są akurat w promocji. Romenka, namiarów na producenta budy nie mam już, mogę poszukac na allegro po zdjęciach, a bude moge co najwyżej obfocić na miejscu. Ładna, ale jednak niską cenę widać w użytkowaniu. Fil już zdarl sporo papy z dachu przy wskakiwaniu, bo źle przytwierdzona, a właśnie te budy reklamują dla psów, które lubią siedzieć na dachu. Do tego drewno jest tak miękkie, że już budę ponagryzał, bo aż go kusiło, jak wstawiłam do kojca. Jesli masz kupowac budę, to wydaje mi się, że lepsze są jednak te masywne, z porządnego drewna. Taką mam od 5 lat w ogrodzie i dopiero ostatnia tymczasowiczka Sara ją przyniszczyła. Dostałam ją z dogo i jest zrobiona z desek z palet.[/QUOTE] a to następnum razem....... To mój pierwszy raz hm:)I stąd niewiedza
  3. Buba już jest w boksie, tyle dobrego. I fakt na własne oczy widziałam jak z ręki Mariusza jadła, jak ja pdeszłam zrobiła pł kroku do tyłu, ale nie niepokojona podeszła znowu.
  4. [quote name='mmd']Jonik teraz wcina Bozitę puszkową, ale to drogo wychodzi. Jeszcze taki maluch nie problem, ale Oczka by potrzebowała z 300 miesięcznie na karmę. Chyba lepiej jej suche dawać i wygodniej. Polecałabym jakiś light później po zważeniu. Cały czas mnie męczy, ile ona waży ;)[/QUOTE] No powiem Ci, że mnie też:) Ja o puchach light też myślałam:)
  5. ja pierdykam:)Pierwszy raz zamawiałam coś w sklepie zoologicznym przez Internet. Nie wiem czy dobre puchy zamówiłam... ma jeść:) 10 sztuk:)Po 400 g.
  6. Dziękuję:)za karme i rady pilne - potrzeba Paypal dla Oczki dla osób chcących wpłacić zza granicy
  7. [quote name='aniawawa']Ja zamówiłam dla niej Acanę dla dorosłych.[/QUOTE] a puszeczki jakie proponujesz?
  8. CiotkaE szykuje paczuszkę dla Oczulki:) słuchajcie musicie mi jak krowie na granicy napisać jaką karmę, jakie puchy będziemy zamawiać. Ja zgłupiałam wchodząc na stronę sklepu
  9. [quote name='Livka']Razem z Nikusiem zasponsorowaliśmy Szili ogłoszenie w piątkowym wydaniu Dziennika Zachodniego - [B]nescca noś przy sobie telefon w najbliższy piątek[/B] - trzymajcie wszyscy kciuki już od dziś !!! :thumbs:[/QUOTE] Dziękujemy.....:)I trzymamy:):)Mocno:):):)
  10. [quote name='aniawawa']Zamówiłam już karmę, jak dobrze pójdzie to ok. środy powinna być na miejscu.[/QUOTE] dziękujemy:)
  11. dziewczyny, ale jakoś mi się kojarzy, że było więcej zaangażowanych ciotek z Kielc? a schronisko? Przecież przejęte przez organizacje prozwierzęce? Chyba, że to działa na tej samej zasadzie co u nas.
  12. Z tego co wiem Zuzka była po udarze, kiepsko sie poruszała, sama mówiła, że pomaga ona psiakom, ale i one jej, bo dzięki nim się mobilizowała i wychodziła na spacery. Dzięki nim i dla nich zaczęła chodzić.
  13. Mamy miejsce dla Ziutki, koszt 300 zł. miesięcznie.
  14. [quote name='rita60']No wiem...ale ta odległość:roll:[/QUOTE] Oj nic nie sugerowałam, ale zapraszamy:)
  15. a ja donoszę że Dworek w formie. Trzeba by go na spacer wyprowadzić... Psów za dużo nas za mało.
  16. No proszę:)Jakie wieści:)
  17. A nie mogą Wam kurcze faktycznie fachowcy pomóc? Ktoś ze schroniska? nawet na ten chwytak paskudny? Choć u nas jak pomogli to psa wystraszyli bardziej ech.
  18. Też się za nim stęskniłam, ale dla mnie to kawał drogi cholerka........
  19. Po prostu jest jeden sposób oswajać i oswajać. Dużo czasu zajmuje ale daje efekty
  20. a w klateczce kurka?:)Jej nie było jak Gapę przywiozłyśmy?
  21. [quote name='Dogo07'][COLOR=green][B]Bardzo dziękuję że jesteście tutaj z nami i Oczką :lol: :lol: :lol:.[/B][/COLOR] Nie wiem o której przyjedzie do nas Teresa z sunią, ale będe prosiła o mocne trzymanie kciuków, żeby wszystko było ok. i żeby psiaki się zaakceptowały.[/QUOTE] Trzymamy dogo, oj trzymamy..... ja dzisiaj lecę do schroniska będę rzadziej zaglądać na dogo, ale.... zajrzę po powrocie
  22. [quote name='Ania102']Ocelot jak możesz to spytaj, rozumiem Twoją sytuację. Duzo osób się jednak zaangażowało i pewnie jak ja jest ciekawych losów Rózi.[/QUOTE] Wiem i spytam.
  23. [quote name='pawel1w25']Poszła moja deklaracja za październik na Oczkę - 50.00 zł.[/QUOTE] Pawle dziękujemy:)chcemy w poniedziałek jej zamówć woreczek karmy, kilka puszek i mi się marzy, że wystarczy na jakąś piłeczkę i przysmaczek
  24. Już byłam i widziałam:) A czy Liveczka machnęłaby jeszcze z jeden bazarek? Na dziewczyny, a drugi na Oczkę od Zuzki? W wolnej chwili?
  25. [quote name='Ania102']Dziewczyny co właściwie stało się z Rózią? Było kilka pytań odnośnie niej ale nie dopatrzyłam się odpowiedzi.[/QUOTE] Aniu spytam sie jutro Pani Prezes. Bardzo żałuję, że założyłam ten wątek, nie mogąc liczyć na rzetelne informacje. Mam kontakt tylko z Kamą przez Anię.
×
×
  • Create New...