-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
beagla jeszcze w schronisku nie mieliśmy. ale owczarki, HS, sznaucerów masa... labków.... ale. Niech wprowadza tę ustawę, będzie cięzko na początku, ale później musi juz byc lepiej. -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
I owczarków. ja mam wrażenie, że owczarków jest cała masa. -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
ja mam juz laptopa. Moge kilka ogloszeń w tyg. zrobić. Sprobuję wspólne, tylko proszę o tekścik:) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']No właśnie też mnie to ujęło za serce, że już znała drogę do domku. I że tam biegła, bo tam czuje się bezpiecznie i dobrze. Jeśli chodzi o ten ds w W-wie to tak sobie myślę, że jeśli to poniedziałku nic nadal nie będzie wiadomo to najwyższy czas aby zacząć Oczkę intensywnie ogłaszać. U mnie jej dobrze, ale sami widzicie jak ona się do nas przywiązuje.[/QUOTE] I masz rację. Czekamy do poniedziałku. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo zawalu dostanę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mądra psina skoro zna drogę do domu:) -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W eekend pozbieram w kupkę deklaracje:) -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
U nas się teraz psów nie usypia bez powodów. Od kwietnia było 7 zgonów, trzy uzasanione uspienienia. I dwa zgony naturalne - pies przywieziony po wypadku, 2 zagryzienia. To diabelnie mało -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Schronisko w Tomaszowie innych psiaków nie przyjmie, weterynarz powiatowy zakazał przyjmowania psów z racji przepełnienia. Bardzo mądra decyzja zważywszy na zimę. Brak mi słów. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani Tereso:):):)Dziękujemy:):) o mamy 80 zł:)miesięcznie. -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
ocelot replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Roziu ['] Aniu... -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Chcielibyśmy, ale nie mamy miejsca dla reszty. problem będzie z dzikusem, no nic, pojedziemy tam w weekend. -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Czyli to joteska była organizatorem akcji ? Jest niesamowita !!![/QUOTE] Oj jest, jest:) Sunia z malcem już w domu.... Tuli sie, łapke podaje ech... a maluch podobno cudny:) -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja nie:)Ja w kontakcie telefonicznym:) -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[B]SUNIA ZŁAPANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] Joteska, Kajetan, Magda dziękuję:) Okazało się, że sunia ma szczeniaka... ma bardzo mało mleka. Suczka z małym bezpieczna w aucie i w drodze do Warszawy. Dokładnie napisze Wam Joteska. Po maluszka musiała się wczołagać pod sztachety, ech........ I teraz pytanie. Próbujemy pomóc małemu czarnemu przerażonemu? I dużemu przeganianemu? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
juz mnie denerwuje ta cisza powiem wam. -
Groszku ['] tak mi przykro... Groszek to psiak który wrył mi się w serce i w pamięć... Miałam okazję go poznać z moimi dzieciakami. Jak miał łapkę w gipsie. Był tak cholernie proludzki, tak bardzo chciał być przy swoim człowieku. Tak bardzo układał się ryzykując ból łapiny przy ludziach... Ja też pamiętam Rudego co wysłałam go do DT do Mielca i uciekł. Minęło 3 lata a ja ciągle go pamiętam i winię siebie, bo w Tomaszowie bym go znalazła, ale wierzę, że jest szczęśliwy, bo inaczej człowiek by zwariował. Anka zrobiłaś dla Groszka więcej niż ktokolwiek inny. Groszek nawet nie odczuwał, że jest u Ciebie na DT. Groszek sądził, czuł, wiedział, że ma w końcu najcudowniejszy, najukochańszy dom pod słońcem. I tego masz sie trzymać! Że ostatnie miesiące były w życiu Groszka najszczęśliwsze. Nie musiał marznąć, głodować, tułać się na ulicach Inowłodza. Groszek miał swój dom i ludzi, swój własny kącik. Groszku [']
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Na razie kalva nie odbiera. No ja też ciekawa jestem czy domek nadal chętny. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę, że się dogadują:)Po początkowych breweriach Nino:) Wieczorem zadzwonię do kalvy -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='zapaleczk_a']wysłałam wczoraj.. dziś powinno dojsć... ode mnie deklaracja 30 zł, na tak długo jak dam radę![/QUOTE] Dziękujemy:) A Ziuta faktycznie śliczna:) -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Aniu ja może w środę dam radę , a TY , no i co jak złapiemy ?[/QUOTE] Zobaczę, pogadam dzisiaj w domu. Na pewno po 14 jadę z Olą na testy alergiczne. Co potem nie wiem... Czy będę miała gdzie upchnąć Stasia -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja szukam w Tomaszowie kogoś kto w tygodniu by ze mną podjechał. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='weronika1']Dajcie jakiś konto mmogłabym parę złociszy rzucić. Ziarnko do ziarnka i będzie miarka.:lol:[/QUOTE] A dziekujemy pięknie:) Nieco nas utrzymanie Ziutki przeraża, ale... nadrabiamy fasonem...:) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A nic nie wiemy. Czekamy na kalvę ona miała kontakt z potencjalnym domkiem... -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy pisałam. Podobno sunia + tamte dwa psiaki koczują na podwórku do rozbiórki od mniej więcej dwóch miesięcy.