Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. beagla jeszcze w schronisku nie mieliśmy. ale owczarki, HS, sznaucerów masa... labków.... ale. Niech wprowadza tę ustawę, będzie cięzko na początku, ale później musi juz byc lepiej.
  2. I owczarków. ja mam wrażenie, że owczarków jest cała masa.
  3. ja mam juz laptopa. Moge kilka ogloszeń w tyg. zrobić. Sprobuję wspólne, tylko proszę o tekścik:)
  4. [quote name='Dogo07']No właśnie też mnie to ujęło za serce, że już znała drogę do domku. I że tam biegła, bo tam czuje się bezpiecznie i dobrze. Jeśli chodzi o ten ds w W-wie to tak sobie myślę, że jeśli to poniedziałku nic nadal nie będzie wiadomo to najwyższy czas aby zacząć Oczkę intensywnie ogłaszać. U mnie jej dobrze, ale sami widzicie jak ona się do nas przywiązuje.[/QUOTE] I masz rację. Czekamy do poniedziałku.
  5. Oczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo zawalu dostanę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mądra psina skoro zna drogę do domu:)
  6. W eekend pozbieram w kupkę deklaracje:)
  7. U nas się teraz psów nie usypia bez powodów. Od kwietnia było 7 zgonów, trzy uzasanione uspienienia. I dwa zgony naturalne - pies przywieziony po wypadku, 2 zagryzienia. To diabelnie mało
  8. Schronisko w Tomaszowie innych psiaków nie przyjmie, weterynarz powiatowy zakazał przyjmowania psów z racji przepełnienia. Bardzo mądra decyzja zważywszy na zimę. Brak mi słów.
  9. Pani Tereso:):):)Dziękujemy:):) o mamy 80 zł:)miesięcznie.
  10. Chcielibyśmy, ale nie mamy miejsca dla reszty. problem będzie z dzikusem, no nic, pojedziemy tam w weekend.
  11. [quote name='bela51']Czyli to joteska była organizatorem akcji ? Jest niesamowita !!![/QUOTE] Oj jest, jest:) Sunia z malcem już w domu.... Tuli sie, łapke podaje ech... a maluch podobno cudny:)
  12. Ja nie:)Ja w kontakcie telefonicznym:)
  13. [B]SUNIA ZŁAPANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] Joteska, Kajetan, Magda dziękuję:) Okazało się, że sunia ma szczeniaka... ma bardzo mało mleka. Suczka z małym bezpieczna w aucie i w drodze do Warszawy. Dokładnie napisze Wam Joteska. Po maluszka musiała się wczołagać pod sztachety, ech........ I teraz pytanie. Próbujemy pomóc małemu czarnemu przerażonemu? I dużemu przeganianemu?
  14. juz mnie denerwuje ta cisza powiem wam.
  15. Groszku ['] tak mi przykro... Groszek to psiak który wrył mi się w serce i w pamięć... Miałam okazję go poznać z moimi dzieciakami. Jak miał łapkę w gipsie. Był tak cholernie proludzki, tak bardzo chciał być przy swoim człowieku. Tak bardzo układał się ryzykując ból łapiny przy ludziach... Ja też pamiętam Rudego co wysłałam go do DT do Mielca i uciekł. Minęło 3 lata a ja ciągle go pamiętam i winię siebie, bo w Tomaszowie bym go znalazła, ale wierzę, że jest szczęśliwy, bo inaczej człowiek by zwariował. Anka zrobiłaś dla Groszka więcej niż ktokolwiek inny. Groszek nawet nie odczuwał, że jest u Ciebie na DT. Groszek sądził, czuł, wiedział, że ma w końcu najcudowniejszy, najukochańszy dom pod słońcem. I tego masz sie trzymać! Że ostatnie miesiące były w życiu Groszka najszczęśliwsze. Nie musiał marznąć, głodować, tułać się na ulicach Inowłodza. Groszek miał swój dom i ludzi, swój własny kącik. Groszku [']
  16. Na razie kalva nie odbiera. No ja też ciekawa jestem czy domek nadal chętny.
  17. Strasznie się cieszę, że się dogadują:)Po początkowych breweriach Nino:) Wieczorem zadzwonię do kalvy
  18. [quote name='zapaleczk_a']wysłałam wczoraj.. dziś powinno dojsć... ode mnie deklaracja 30 zł, na tak długo jak dam radę![/QUOTE] Dziękujemy:) A Ziuta faktycznie śliczna:)
  19. [quote name='Anja2201']Aniu ja może w środę dam radę , a TY , no i co jak złapiemy ?[/QUOTE] Zobaczę, pogadam dzisiaj w domu. Na pewno po 14 jadę z Olą na testy alergiczne. Co potem nie wiem... Czy będę miała gdzie upchnąć Stasia
  20. Ja szukam w Tomaszowie kogoś kto w tygodniu by ze mną podjechał.
  21. [quote name='weronika1']Dajcie jakiś konto mmogłabym parę złociszy rzucić. Ziarnko do ziarnka i będzie miarka.:lol:[/QUOTE] A dziekujemy pięknie:) Nieco nas utrzymanie Ziutki przeraża, ale... nadrabiamy fasonem...:)
  22. A nic nie wiemy. Czekamy na kalvę ona miała kontakt z potencjalnym domkiem...
  23. Nie wiem czy pisałam. Podobno sunia + tamte dwa psiaki koczują na podwórku do rozbiórki od mniej więcej dwóch miesięcy.
×
×
  • Create New...