Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. oj malutka jeszcze troszkę respektu czuje....
  2. No cóż ona mi się drobniejsza od Maksa wydawała, a Maks 12 kg waży:)ale zobaczymy na miejscu. Część klawiszy mi działa, część zwariowała, może do jutra się zrobią. Podłączyłam sobie klawiaturę zabawkową Stasia:)pisze, ale jak wolno!!!!!!!
  3. zmienie drastycznie temat. poradzcie mi coś. Myłam laptopa i hmmm okazałam sie niezłą głupotą, psiknełam na niego, klawiatura płynem do mycia okien. Przestała klawiatura działać, teraz wyje przy włączaniu i się wyłancza. Czy ja go zepsułam na bank?
  4. Dziekujemy, że jesteś z nami. Twoja mama byla wspaniałą kobietą. Kupimy Oczce piszczące zabawki:)I dogo ją przy jedzeniu przypilnuje, nie bez powodu nam przytyła.
  5. Zofia nie zrozum mnie źle. ja tej karmy nie mam cały czas. ja mam karmę jak przyjada Holendrzy, wtedy proszę o kontakt z Tobą. Najczęściej jesteś wtedy niedostępna. Karmy nie trzymamy, psy ją zjadają, zwlaszcza teraz jak w schronisku jest biednie, wtedy sobie milczę, bo nie mam z czym do Ciebie jechać. Przy okazji zawożenia karmy chciałyśmy zobaczyć psiaki. Wolnych środkow brak, żeby ją zamówić i wysłać kurierem. Teraz właściwie to nawet nie wiem czy dostanę karmę ze schroniska. I tak to się kręci. Podaj mi jeszcze raz adres. jak będzie wolna karma zawieziemy. Znalezienie transportu to tez orobkem, ja nie mam samochodu. Nie będzie, będę czekać miesiąc na przyjazd Holenderek. I tak wkoło się u nas z karmą dzieje.
  6. mmd nie żartuj? az tak przytyła? Ona jechała do Zuzki ważąc 8 kg
  7. [quote name='Dogo07'][COLOR=blue]Dziękuję :lol:.[/COLOR] [COLOR=blue]Ja w temacie Oczki jestem od dwóch dni tak że nie mam pojęcia jak z ogłoszeniami, myślałam że jak sunia już się znajdzie u mnie to porobię jej ładne zdjęcia, tekścik się ładny napisze, chyba że już gdzieś taki ma, i wtedy ostro ruszymy z akcją ogłoszeniową.[/COLOR][/QUOTE] Sama Oczce robiłam z dwa tyg. temu ogłoszenia. Namiary byly na Zuzkę. Zrobimy nowe. Niech tylko dogo ją ogarnie, obcyka itd:)
  8. No niech łamie stereotypy:)
  9. [quote name='Anja2201']Aniu szczeniakiem u mnie malutkim miał być Groszek , Flora , a Magik miał być dziadkiem ledwo chodzącym i takim malutkim może z 8 kg :D[/QUOTE] Hmmmm to przesadziłaś ciut:)
  10. Taks dziękujemy:) noszę się tu z bazarkiem, ale... baterie mi w aparacie padły. Nie wiem czy stare, jak świat płyty winylowe będą miały wzięcie, ale trzeba sprawdzić:)
  11. [quote name='Anja2201']Aniu , ale trzymaj kciuki ja też kiedyś zaczęłam tak jak ta pani i wstyd się przyznać Łukasz dowiedział się o tym , że Tymon do nas jedzie dień wcześniej , a teraz co ? Może pani podobnie działa :)[/QUOTE] Oj wiem, wiem:) taaa a ja przez telefon mówiłam, że Figa to szczeniaczek:)
  12. Yonik piękny:)ale i włosy Radka fajne:)
  13. matko jaka ona piękna:) I jaki postęp:)malagos jesteś cudowna:):):)
  14. [quote name='Jaaga']Jesli tak, to może kup mu jakieś puszki, wtedy łatwiej mi będzie, niż z gotowaniem. Suche mam, tylko on tego samego nie chce, dlatego mieszam z mięsem z ryżem.[/QUOTE] jaaga to musisz mi podać adres. zamówię puchy, tylko nie mam pojęcia jakie:)
  15. Rozmawiałam z Donką. Kama biega z Reksem, macha ogonem i wybrała sobie miejsce pod biurkiem do spania.
  16. dzwonilam do pani tereski:)Oczka podobno jest genialna:)
  17. [quote name='Jaaga']Bardzo dziękuję, Ocelot pewnie poda swoje. Teraz Fil dojada karmę po Psotce i gotuję mu jedzenie, bo taniej wychodzi, niż samo suche.[/QUOTE] Jaaga ja mam jeszcze pieniążki Fila i Psotki u siebie. Jak trzeba to Ci wyślę. Napisz ile.
  18. Myślisz mmd że Mały się pozbiera?
  19. Siatka chyba byłaby lepsza? Mniej stresu.
  20. Trochę jestem rozczarowana Pani odpowiedzią. Mogla naradzić się choroba wcześniej?
  21. [quote name='ania shirley']Bo on jest bezproblemowy- zdrowy, nie w schronisku. To nikogo nie rusza.[/QUOTE] Ano tak. a nawet jak na poczatku rusza, to potem przestaje.
  22. heniu jestem i ja:)wesorzeć Ciebie i szarotkę:)Niestety duchowo, ale.... chyba sie liczy troszkę?
  23. teras to Teresa powie najwięcej:) oczka chyba u Zuzki przytyla, w schronisku była drobna. Ona jest wyższa od jamnika, ale to maly piesek. aniawawa podamy Ci adres na pw i jak zamówisz karmę będziemy wdzięczne bardzo.
  24. Myślę Pawle, że masz rację. I to mnie martwi też.
  25. [quote name='obraczus87']Poprosze Kundelkową Skarbonkę o pomoc - czyli zakup karmy. Aniu, ile ta karma kosztuje??[/QUOTE] Znalazłysmy cos takiego [URL="http://www.krakvet.pl/eukanuba-adult-small-breed-maintenance-p-49.html"]http://www.krakvet.pl/eukanuba-adult...ance-p-49.html[/URL] wiadomo im większa paczka tym taniej, I takie puszki: [URL="http://www.krakvet.pl/animonda-grancarno-adult-smak-wolowina-kurczak-400g-p-11122.html"]http://www.krakvet.pl/animonda-granc...g-p-11122.html[/URL] są różne smaki. Do ryżu czy makaronu by miała. Myslę, że na miesiąc kilka puszek i woreczek karmy by starczył. Nie wiem, bo moje psy jedzą jakoś z dnia na dzień tak:)
×
×
  • Create New...