-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ok jest w miarę dopóki psiaka nie zobaczę, jak zobaczę to masakra. Jeszcze jak łazi za człowiekiem, ech... -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Magenko pięknie dziękujemy:)50 zł. już na koncie Fila. -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja i tak mam ogromne wyrzuty sumienia. Do niej wystarczyłoby z tydzień pojeździć i bez problemu się ją zabierze. Nie mam jak:( Jest wpatrzona w człowieka, tylko przestraszona. Ona chce zaufać naprawdę. -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='DONnka']A ten Pan to taki psolubny, zaangażowany ???[/QUOTE] Ma swoje dwa przygarnięte psy i 8 kotów. Myślę, że dobry z niego człowiek. Do Kajetana dzwonił, że się sunia pojawiła. Dogomaniak to on nie jest, ale... dobry człowiek na pewno. -
[quote name='zachary']Ocelot, a może tak pomoże, że uwiąże psa i tyle....Nawet do mało fajnych domów psy wracają, a nie leżą pod gołym niebem....Ja bym najpierw sprawdziła, czy aby nie zrobimy psu niedźwiedziej przysługi...[/QUOTE] Przecież piszę, że dom trzeba sprawdzić. Są psiaki co lubia tułaczkę. Ja wiem, że nam sie to nie mieści w głowach, ale bywają takie. Nie twierdzę, że Joker do takich należy.
-
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nie kochani. Byliśmy wczoraj. Kajetan jedzie z Warszawy, nieśmiałabym go prosić, żeby codziennie jeździł po 240 km. I tak jest wielki. Kupilismy karmę i zostawiliśmy u zaprzyjaźnionego Pana, ma ją oswajać, pozostała dwójke też i zadzwonić. łapanie małej na tej drodze to... samobójstwo. -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Ocelot, ale na tych zdjeciach nie wygląda na taką małą i drobną:roll:.[/QUOTE] Ona jest taka... 3/4 Onka. Jest średnim psem. faktycznie na zdjęciach wygląda na potężniejszą. To taki On-ek mini. Wygląda jakby niedawno karmiła młode, sama na moje oko jest dzieckiem. Ma góra rok, półtora, ząbki bielutkie. -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mnie martwią tamte dwa psy jeszcze. wracając dwa następne widzieliśmy. Sunia miała babkę albo dziadka On-ka, jest sporo mniejsza.... i drobniejsza od owczarka. Z owczarka ma pyszczek i umaszczenie. -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Aż boje sie tu zagladac... Pomóc w zaden sposob nie moge, a stres sięga zenitu. Oby ta akcja juz sie zakonczyła szczesliwie dla psiakow.:modla:[/QUOTE] Bela ona łazi po tej drodze jak po spacernikau, a ruch jak na Marszałkowskiej w Warszawie:( -
Niekoniecznie musi być źle w tym domu... My rok temu tu chodziliśmy szukaliśmy sznaucera średniego. Po osiedlu, łapałyśmy, uciekał.... Choc z ręki jadł:) Okazało sie, że mieszka... na stacji benzynowej i robi wycieczki po cąłym osiedlu, a dałabym sobie ręke uciąć że bezdomny. I zostawiłyśmy go tam. od szczeniaka tam mieszka, pracownicy zimą go do budynku wpuszczają, michę ma i widać że kocha te stacje benzynową
-
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
joteska masz fantastycznego syna:) Byliśmy, dokarmiliśmy Niunię chyba na tydzień na przód. Miałam kiepską smycz, zresztą strach ja łapać, bo chodzi po tej cholernie ruchliwej ulicy środkiem. Wiemy gdzie przebywa. Sunia jest przestraszona, musiała być przeganiana, boi się wyciągniętej ręki, choć pięknie je z ręki. Oswojenie suni to kwestia 4, 5 dni. Już za mną chodziła. Bardziej mnie martwi mieszkający z nią na podwórku do rozbiórki pies w typie pinczera, ucieka na widok człowieka, na 20 m można się do niego zbliżyć. Zimy nie przeżyje:( I trzeci ich towarzysz. Ludzie twierdzą że agresywny, guzik prawda, głodny i przestraszony, ale piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest w typie sznaucera olbrzyma, ale bez brody, szorstkowłosy, przepiękny. Ma bardzo smutne oczy. Porażająco smutne. Nie mam zdjęć. Zostawiliśmy Panu karmę, obiecał dokarmiać i oswajać, podobno sąsiadki dokarmiają, ma dzwonić. ja chcę zabierać całą trójkę choćby do schroniska. Jeśli ktoś jest z bliższych okolic niż Kajetan i chce podjechać pomóc, to pojadę prawie w każdej chwili, wieczorem. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dziś 15 i czekamy na Panią.... Potrzebuje najlepiej za darmo duuuuuuuuuuuuużo kociej karmy. Dla 14 bezdomnych kociaków. -
Ja pierdykam, ale księżniczka...:) A wieści od Ciapuchy będą?
-
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja dzisiaj jestem w pracy. Nie mam smyczy ani obrozy. No może uda mi się wyskoczyć. No nic ja wierzę, że się uda, albo chociaż rozejrzymy się w sytuacji.... -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tak sobie myślę, że jak się nawet nie uda jutro to musimy porozmawiac z tym Panem co dwonił do Kajetana, żeby ja karmił.... z tydzień? I nieco oswoił. Wtedy nastepny wyjazd nie byłby w ciemno. Jak sądzicie? -
[quote name='[email protected]']a teraz zima idzie to psiaki będą marzły ale dajesz radę jesteś cały czas aktywna i to się chwali[/QUOTE] mamy koce zgromadzone... większość bud wymienionych. Aktywna, bo żyć nie umiem bez tego