Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='Dogo07']I dalej nic :( ? A gdyby mu tak chociaż jakoś kudełki na pycholku przystrzyc, byłoby to możliwe ? I wtedy jakoś zdjęcia porobić.[/QUOTE] nie wiem teraz z kim jest w boksie. Ja sobie planuję w sobote do schroniska skovzyć. Jak mi tu nic nie wypadnie, a wypada ciągle coś.
  2. Ok jest w miarę dopóki psiaka nie zobaczę, jak zobaczę to masakra. Jeszcze jak łazi za człowiekiem, ech...
  3. [quote name='nescca']Niestety..... tak mi przykro. Żaden z domków już się nie odezwał. A może by ją wraz z Bercią ogłosić w metrze?[/QUOTE] A jak się zamawia w metrze ogłoszenie?
  4. Magenko pięknie dziękujemy:)50 zł. już na koncie Fila.
  5. [quote name='rita60']Mam nadzieje,że bedzie z nim wszystko dobrze,czy psiaki mają jakąś opiekę po kastracji:roll:[/QUOTE] Mają, powinno być dobrze:)
  6. Dworek jest po kastracji, podobno zabieg zniósł dobrze.
  7. Na ulicę Zgorzelicką. Tyle wiem. Podobno bardzo rozsądny Pan i spokojny go sobie adoptował.
  8. [quote name='rita60']Cisza u ciebie mały...może cioteczka ocelot bedzie miała dzisiaj jakieś wieści o tobie...poczekam sobie.[/QUOTE] Nie byłamw schronisku, ale zaraz tam zadzwonię
  9. Ja i tak mam ogromne wyrzuty sumienia. Do niej wystarczyłoby z tydzień pojeździć i bez problemu się ją zabierze. Nie mam jak:( Jest wpatrzona w człowieka, tylko przestraszona. Ona chce zaufać naprawdę.
  10. [quote name='DONnka']A ten Pan to taki psolubny, zaangażowany ???[/QUOTE] Ma swoje dwa przygarnięte psy i 8 kotów. Myślę, że dobry z niego człowiek. Do Kajetana dzwonił, że się sunia pojawiła. Dogomaniak to on nie jest, ale... dobry człowiek na pewno.
  11. [quote name='zachary']Ocelot, a może tak pomoże, że uwiąże psa i tyle....Nawet do mało fajnych domów psy wracają, a nie leżą pod gołym niebem....Ja bym najpierw sprawdziła, czy aby nie zrobimy psu niedźwiedziej przysługi...[/QUOTE] Przecież piszę, że dom trzeba sprawdzić. Są psiaki co lubia tułaczkę. Ja wiem, że nam sie to nie mieści w głowach, ale bywają takie. Nie twierdzę, że Joker do takich należy.
  12. Nie kochani. Byliśmy wczoraj. Kajetan jedzie z Warszawy, nieśmiałabym go prosić, żeby codziennie jeździł po 240 km. I tak jest wielki. Kupilismy karmę i zostawiliśmy u zaprzyjaźnionego Pana, ma ją oswajać, pozostała dwójke też i zadzwonić. łapanie małej na tej drodze to... samobójstwo.
  13. Jak wróci mój laptop to im dorobię. Powyżej 7 lat ma już Pręgacz, Biblios, myślę, że Muszkieter, Fado, Pako. Dobrze by było zrobić ogłoszenia Aresowi jest piekny ale w 23 boksie niewidoczny. Na wątku są zdjęcia. Lisu został adoptowany:)
  14. [quote name='erka']Ocelot, ale na tych zdjeciach nie wygląda na taką małą i drobną:roll:.[/QUOTE] Ona jest taka... 3/4 Onka. Jest średnim psem. faktycznie na zdjęciach wygląda na potężniejszą. To taki On-ek mini. Wygląda jakby niedawno karmiła młode, sama na moje oko jest dzieckiem. Ma góra rok, półtora, ząbki bielutkie.
  15. Dom bym sprawdziła. Może wystarczy właściciela pouczyć. A może zwyczajnie jak podły dziadyga pomógłby chociaż złapać.
  16. Mnie martwią tamte dwa psy jeszcze. wracając dwa następne widzieliśmy. Sunia miała babkę albo dziadka On-ka, jest sporo mniejsza.... i drobniejsza od owczarka. Z owczarka ma pyszczek i umaszczenie.
  17. [quote name='bela51']Aż boje sie tu zagladac... Pomóc w zaden sposob nie moge, a stres sięga zenitu. Oby ta akcja juz sie zakonczyła szczesliwie dla psiakow.:modla:[/QUOTE] Bela ona łazi po tej drodze jak po spacernikau, a ruch jak na Marszałkowskiej w Warszawie:(
  18. Niekoniecznie musi być źle w tym domu... My rok temu tu chodziliśmy szukaliśmy sznaucera średniego. Po osiedlu, łapałyśmy, uciekał.... Choc z ręki jadł:) Okazało sie, że mieszka... na stacji benzynowej i robi wycieczki po cąłym osiedlu, a dałabym sobie ręke uciąć że bezdomny. I zostawiłyśmy go tam. od szczeniaka tam mieszka, pracownicy zimą go do budynku wpuszczają, michę ma i widać że kocha te stacje benzynową
  19. joteska masz fantastycznego syna:) Byliśmy, dokarmiliśmy Niunię chyba na tydzień na przód. Miałam kiepską smycz, zresztą strach ja łapać, bo chodzi po tej cholernie ruchliwej ulicy środkiem. Wiemy gdzie przebywa. Sunia jest przestraszona, musiała być przeganiana, boi się wyciągniętej ręki, choć pięknie je z ręki. Oswojenie suni to kwestia 4, 5 dni. Już za mną chodziła. Bardziej mnie martwi mieszkający z nią na podwórku do rozbiórki pies w typie pinczera, ucieka na widok człowieka, na 20 m można się do niego zbliżyć. Zimy nie przeżyje:( I trzeci ich towarzysz. Ludzie twierdzą że agresywny, guzik prawda, głodny i przestraszony, ale piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest w typie sznaucera olbrzyma, ale bez brody, szorstkowłosy, przepiękny. Ma bardzo smutne oczy. Porażająco smutne. Nie mam zdjęć. Zostawiliśmy Panu karmę, obiecał dokarmiać i oswajać, podobno sąsiadki dokarmiają, ma dzwonić. ja chcę zabierać całą trójkę choćby do schroniska. Jeśli ktoś jest z bliższych okolic niż Kajetan i chce podjechać pomóc, to pojadę prawie w każdej chwili, wieczorem.
  20. [quote name='KatiKorej']Ma ktoś więcej zdjęć Pręgacza? Potrzebuję do ogłoszeń.[/QUOTE] oj ja na laptopie... ale kiepskie.
  21. Dziś 15 i czekamy na Panią.... Potrzebuje najlepiej za darmo duuuuuuuuuuuuużo kociej karmy. Dla 14 bezdomnych kociaków.
  22. Ja pierdykam, ale księżniczka...:) A wieści od Ciapuchy będą?
  23. Ja dzisiaj jestem w pracy. Nie mam smyczy ani obrozy. No może uda mi się wyskoczyć. No nic ja wierzę, że się uda, albo chociaż rozejrzymy się w sytuacji....
  24. Tak sobie myślę, że jak się nawet nie uda jutro to musimy porozmawiac z tym Panem co dwonił do Kajetana, żeby ja karmił.... z tydzień? I nieco oswoił. Wtedy nastepny wyjazd nie byłby w ciemno. Jak sądzicie?
  25. [quote name='[email protected]']a teraz zima idzie to psiaki będą marzły ale dajesz radę jesteś cały czas aktywna i to się chwali[/QUOTE] mamy koce zgromadzone... większość bud wymienionych. Aktywna, bo żyć nie umiem bez tego
×
×
  • Create New...