-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Tak to jest jak pies jest bezpieczny w hoteliku...[/QUOTE] Jasne, wieje nudą jak licho. Gdyby tak Sylwia zdzieliła go łopatą, wyrwała łapę, oooo, wtedy byłby temat. Wątek nie schodziłby z pierwszej strony i niemal na 100% jestem pewna, że i w ramach odsieczy pojawiłby się DT, a kto wie, czy nie DS. A tak, zaćma wielkie mi halo, padaczka nic nowego, wiek jak wiek. A..., że szuka domu? Jeju, takich tu na pęczki. -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Jakbyś powiedziała, że na tych eskapadach może go auto wyrżnąć też byś pewnie usłyszała: [I]wierzę[/I]. :-( -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Skąd te pomysły w Waszych głowach, widzę że co jedna to lepszy pomysł podsuwa :-) (...)[/QUOTE] To się rozpędziło jak z klockami domina. :evil_lol: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Wysłać w paczuszce Mojego Konika Morskiego??? :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']A się kobitki uparły na moje ukochanie , [B]a tyle jest możliwości na tym wątku[/B] .[/QUOTE] ..., że co qrde proszę??? :mad: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
majqa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka'](...) Poczatki zawsze sa trudne ale wszystko jest do wypracowania.[/QUOTE] Oczywiście, a to wymaga samozaparcia, cierpliwości, chęci, czasu, zapanowania nad sytuacją, przygotowania się na x dni, tygodni, miesięcy życia w ciągłym napięciu z kontrolowaniem sytuacji i... świadomości, że mimo wszystko może się nie udać. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
W duszy mu gra krzyżówka yeti z chupacabrą, a te fryzurki to tylko przykrywka niuńkowatości. -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
majqa replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wiele nie podpowiem IVV, bo z jednymi z psiaków mi się udało, z innymi nie (patrz: Łoker i Cacek). Można spróbować na koty przenieść zapach psa a jemu zafundować zapach koci (ja robiłam przecierkę po sobie, kocie, a potem po psie, chodzi mi o takie wymieszanie zapachów, moje na kocie, kota na mnie, psa na kocie itd...)... ale... jeśli koty już się zraziły to niestety będą dawać dyla, a dający dyla będą prowokować psa do gonitwy. Ponieważ on na starcie już nie jest im przychylny widzę to cienko. Hunter po prostu odsłania powoli swoje prawdziwe ja a ono mu mówi dopaść i rozprawić się... -
[quote name='Pies Wolny']Słuchajcie w PT nie ma dużo wetów może by podzwonić - Majqa, jak to widzisz. Trzeba by sprawdzić jeszcze kto wyłapuje psy z terenu miasta i gminy PT i gdzie je umieszcza. Powinien to dokładnie wiedzieć TOZ.[/QUOTE] Hm... może i w samym Piotrkowie nie ma ale wystarczy, przepraszam za określenie, pipidówek leżący tuż obok, razy ich x i już się weci mnożą. :-( Przykładowo, choć "nie przylegam" mieścinowo do Piorkowa mam do dyspozycji co najmniej 6 wetów.
-
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Miśka je ze szmacianego talerzyka... koniecznie określona szmatka (czerwona, w kratkę). Względnie trzeba z nią grać w kręgle chrupkami. A strajk jest naprzemienny więc bawimy się hillsem, arionem, trovetem i wściekiem własnym, jak już nerwowo nie wyrabiamy. :shake: -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Dooopa jeża z tymi chętnymi. :-( -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Przypomnę, że ten widok był Twoim marzeniem więc... się stało! :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
No, wreszcie nie piszę sama z sobą. ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Jest, jest... post 1448, chociaż on mi nie bardzo wygląda tu jak pies z irokezem tylko jak odmiana konika morskiego. ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Nooo, w tej materii to dwoimy się i troimy. :evil_lol: -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Oj, zapomniałam o pticach, tym bardziej szacun, że idziesz w paszczuuu szaleństwa. -
Jasne, że nie należy odpuszczać. Trzeba mieć choć z grubsza pewność, a tę da czas. A Dorotka nie zna jeszcze innych ludziów w Piotrkowa? Skłonnych pomóc, pojeździć, rzecz jasna. Nie wiem, czy odbiera PW (bo dawno na dogo nie była, więc nie mam pewności, czy ma ustawione powiadomienia) Erazm (udzielała się na gruncie piotrkowskim). Poszukam do niej maila, napiszę, podpytam. Osobno napiszę do Pixie, bo to osoba, która wie, gdzie diabeł ma młode ;-), a też teraz na dogo nie bywa. Edit: Zrobione.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='agaga21']w końcu natknęłam się na waszą galerię :) pokaźne stadko potffffforów!! witam się:hand:[/QUOTE] Wszelki duch itd... Super, że do nas zawitałaś! :loveu: Tu czasami tylko jest smutno ale na ogół świrowato. :evil_lol: -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Hi, hi, Tibby jeszcze mnie za gejszę weźmie w tym kimono!!!!![/QUOTE] W tym szaleństwie może być metoda. Bądź więc i groźna i uwodzicielska zarazem. ;-)