Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Bakterios ogóros zgonus. Nie ma śmichuuu. A... mlecz swojski wcinać, a nie zapędzać się do nienasiejszych warzyf.
  2. [quote name='Romka']Tak to jest jak pies jest bezpieczny w hoteliku...[/QUOTE] Jasne, wieje nudą jak licho. Gdyby tak Sylwia zdzieliła go łopatą, wyrwała łapę, oooo, wtedy byłby temat. Wątek nie schodziłby z pierwszej strony i niemal na 100% jestem pewna, że i w ramach odsieczy pojawiłby się DT, a kto wie, czy nie DS. A tak, zaćma wielkie mi halo, padaczka nic nowego, wiek jak wiek. A..., że szuka domu? Jeju, takich tu na pęczki.
  3. Jakbyś powiedziała, że na tych eskapadach może go auto wyrżnąć też byś pewnie usłyszała: [I]wierzę[/I]. :-(
  4. [quote name='Iljova']Skąd te pomysły w Waszych głowach, widzę że co jedna to lepszy pomysł podsuwa :-) (...)[/QUOTE] To się rozpędziło jak z klockami domina. :evil_lol:
  5. Wysłać w paczuszce Mojego Konika Morskiego??? :-)
  6. [quote name='Smyku']A się kobitki uparły na moje ukochanie , [B]a tyle jest możliwości na tym wątku[/B] .[/QUOTE] ..., że co qrde proszę??? :mad:
  7. [quote name='Iljova'](...) obecnie to musze się wykurować, bo dopadł mnie wirus grypy, a do pracy chodzić trzeba ...[/QUOTE] A to Cię dopadło... :-( Zdrówka życzę, wykuruj się na tip - top. Teraz te grypy, przeziębienia to wredoty.
  8. [quote name='Owieczka'](...) Poczatki zawsze sa trudne ale wszystko jest do wypracowania.[/QUOTE] Oczywiście, a to wymaga samozaparcia, cierpliwości, chęci, czasu, zapanowania nad sytuacją, przygotowania się na x dni, tygodni, miesięcy życia w ciągłym napięciu z kontrolowaniem sytuacji i... świadomości, że mimo wszystko może się nie udać.
  9. W duszy mu gra krzyżówka yeti z chupacabrą, a te fryzurki to tylko przykrywka niuńkowatości.
  10. Wiele nie podpowiem IVV, bo z jednymi z psiaków mi się udało, z innymi nie (patrz: Łoker i Cacek). Można spróbować na koty przenieść zapach psa a jemu zafundować zapach koci (ja robiłam przecierkę po sobie, kocie, a potem po psie, chodzi mi o takie wymieszanie zapachów, moje na kocie, kota na mnie, psa na kocie itd...)... ale... jeśli koty już się zraziły to niestety będą dawać dyla, a dający dyla będą prowokować psa do gonitwy. Ponieważ on na starcie już nie jest im przychylny widzę to cienko. Hunter po prostu odsłania powoli swoje prawdziwe ja a ono mu mówi dopaść i rozprawić się...
  11. [quote name='Pies Wolny']Słuchajcie w PT nie ma dużo wetów może by podzwonić - Majqa, jak to widzisz. Trzeba by sprawdzić jeszcze kto wyłapuje psy z terenu miasta i gminy PT i gdzie je umieszcza. Powinien to dokładnie wiedzieć TOZ.[/QUOTE] Hm... może i w samym Piotrkowie nie ma ale wystarczy, przepraszam za określenie, pipidówek leżący tuż obok, razy ich x i już się weci mnożą. :-( Przykładowo, choć "nie przylegam" mieścinowo do Piorkowa mam do dyspozycji co najmniej 6 wetów.
  12. Na ten moment odpowiedź Erazm, że nie kojarzy nikogo z Piotrkowa poza Dorotikus.
  13. Miśka je ze szmacianego talerzyka... koniecznie określona szmatka (czerwona, w kratkę). Względnie trzeba z nią grać w kręgle chrupkami. A strajk jest naprzemienny więc bawimy się hillsem, arionem, trovetem i wściekiem własnym, jak już nerwowo nie wyrabiamy. :shake:
  14. Dooopa jeża z tymi chętnymi. :-(
  15. Przypomnę, że ten widok był Twoim marzeniem więc... się stało! :-)
  16. No, wreszcie nie piszę sama z sobą. ;-)
  17. [quote name='joaaa']Słuchajcie, a może powiesić tam ogłoszenie, ze prosimy o kontakt osobę, która zaopiekowała się benkiem?[/QUOTE] I to jest dobry pomysł. Kto wie, może ta osoba zechce się odezwać, zawsze jedna szansa więcej, by wiedzieć, co się zadziało.
  18. Jest, jest... post 1448, chociaż on mi nie bardzo wygląda tu jak pies z irokezem tylko jak odmiana konika morskiego. ;-)
  19. Nooo, w tej materii to dwoimy się i troimy. :evil_lol:
  20. Oj, zapomniałam o pticach, tym bardziej szacun, że idziesz w paszczuuu szaleństwa.
  21. Jasne, że nie należy odpuszczać. Trzeba mieć choć z grubsza pewność, a tę da czas. A Dorotka nie zna jeszcze innych ludziów w Piotrkowa? Skłonnych pomóc, pojeździć, rzecz jasna. Nie wiem, czy odbiera PW (bo dawno na dogo nie była, więc nie mam pewności, czy ma ustawione powiadomienia) Erazm (udzielała się na gruncie piotrkowskim). Poszukam do niej maila, napiszę, podpytam. Osobno napiszę do Pixie, bo to osoba, która wie, gdzie diabeł ma młode ;-), a też teraz na dogo nie bywa. Edit: Zrobione.
  22. [quote name='agaga21']w końcu natknęłam się na waszą galerię :) pokaźne stadko potffffforów!! witam się:hand:[/QUOTE] Wszelki duch itd... Super, że do nas zawitałaś! :loveu: Tu czasami tylko jest smutno ale na ogół świrowato. :evil_lol:
  23. [quote name='Marycha35']Hi, hi, Tibby jeszcze mnie za gejszę weźmie w tym kimono!!!!![/QUOTE] W tym szaleństwie może być metoda. Bądź więc i groźna i uwodzicielska zarazem. ;-)
×
×
  • Create New...