-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwio, ma być dobrze i pewno krótko, niech mu skóra odetchnie i niech ma psina wygląd. Leni, znam ten wątek. Myślałam, że może ktoś nieodpłatnie zechce pomóc ale pewno skończy się na wykupie. Poczekajmy na fotki po obcięciu. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Dziś biegałam jak kot z chorym pęcherzem, masa czasu poza nim, przelot przez... na kontrolę, odsik towarzycha itd... Z fot wyszły więc nici ale jutro już będzie normalniejszy dzień. Po dzisiejszej burzy pewno robale wytkną nosy też dopiero jutro... Te mięsne, póki co, sprawdzają się dobrze. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Zoranku a śmigaj no na górę .[/QUOTE] Zdecydowanie na samą..., tylko, że pewno da to taki sam efekt jak do tej pory... -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Marycha35']Izuś, nie zasnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] OK, OK... już nie będę innych wymieniać... wiem, co to fobie... :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Parsknęłam... kałomocz... Pomyśl, co by było przy Twojej fobii, gdyby w Polsce nastąpiła plaga kondorów? ;-) -
Napisałam do Frotki maila, by się upewnić, czy nic się nie zmieniło. Nie dostałam odpowiedzi więc jutro spróbuję inaczej.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Nom... może mi uda się fotnąć jak zjada robaki zrobione z wołowiny... Najpierw skrzeczy, otwiera dzioba, wtedy trzeba pomajtać "robalem" i fru... Potem popitka z mikro moździerza (to był niezły patent, bo moździerz ciężki i się nie przewraca) i kupki są jak ta lala. Martynka w formie. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Niech mi tylko fala kłopotów przejdzie to popiszę, obiecyfammm... A jutro postaram się zrobić i wrzucić fotki naszej nowej dzieciny z piątku, sroczki Maryni vel Martynki... jakby innych kłopotów było mało to jeszcze ta bidna ptica... Szczęście w nieszczęściu, że nie zdążyły jej wszamać Klara z Czesią, a były bardzo gotowe do zaszczycenia podniebień. -
TUPTUŚ ponownie szuka domku!!! Prosimy bardzo o pomoc.
majqa replied to kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'](...) no i powiedzmy, że chcemy go ogłaszać - gdzie podstawowe info o nim - , czy był szczepiony, kastrowany itp itd? o zdjęciach właśnie nie wspomnę...[/QUOTE] Hm... ogłaszać, powiadasz... A propos, z danymi pana doktora jako osoby odpowiedzialnej za adopcję? Jeśli tak to jest to równoznaczne z [I]zaangażować się i mieć zerowy wpływ na obrót spraw[/I]. -
TUPTUŚ ponownie szuka domku!!! Prosimy bardzo o pomoc.
majqa replied to kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobietka']nie dziwie sie , ze wiele osob ma dosyc dogo zal :shake: (...) [/QUOTE] Biorąc pod uwagę rozgłos sprawy pana weta musicie się liczyć, że na każdym portalu, gdzie zapodacie info o Tuptusiu ci, co są w temacie sprawy zadadzą niewygodne pytania. Kroi Wam się masa roboty. -
TUPTUŚ ponownie szuka domku!!! Prosimy bardzo o pomoc.
majqa replied to kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobietka'](...) nie bylo podstaw, zeby myslec ze psa tam nie ma badz sie go pozbyl, bo niby czemu by z nami wspolpracowal? (...) [/QUOTE] I to jest dobre pytanie, bo niby czemu... Widzisz, tak już na marginesie, abstrahując od osoby pana weta... Gdyby u podstaw ludzkich działań leżała zawsze racjonalność to co najmniej połowę posad straciliby przedstawiciele zawodów chroniących zdrowie psychiczne. Jeżeli ten pies tam jest to OK, jeżeli go nie ma, motor działań w/w pana wyjdzie z czasem, choć mam nadzieję, że jeśli już... to wyjdzie szybko i... się bezpowrotnie zatrze. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zmieniony tekst dla Bingo. [COLOR=red][B][SIZE=4]Kto pomoże w ogłaszaniu??? [/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][U][COLOR=red][B][SIZE=4][COLOR=black][SIZE=2]Nikomu niepotrzebny pudel. Tak miało być?[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/U] [I]W dawnym kiedyś[/I] miał pana i dom, w [I]bliższym kiedyś[/I] doświadczył bezdomności i walki o przetrwanie. [B]Ktoś położył kres dramatowi starszego pudla z zaćmą i padaczką.[/B] Obecnie, dla [B]10 letniego Bingo[/B] zaczął się kolejny rozdział życia. Dzięki umieszczeniu go w hoteliku dla zwierząt i po doprowadzeniu do ładu, to cudne, pojętne, przyjazne i wpatrzone w człowieka stworzenie czeka na swoją drugą szansę. Powinno ją otrzymać jak najszybciej. Towarzystwo innych psiaków zdecydowanie mu nie służy, nasila ataki padaczki. Któryś może okazać się tym... ostatnim. [B]Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc, o włączenie się w poszukiwanie odpowiedzialnie kochającego, nowego domku dla tego psiaka, o którym bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że będzie wiernym przyjacielem, a zarazem niesamowitą, wprawiającą w dumę ozdobą swego pana. Niech dane mu będzie raz wtóry rozkwitnąć i cieszyć się tym, że ma dla kogo żyć... [/B] [I][B]Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Bingo są: 507180857, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/I][LEFT][B]Edit:[/B] Wystawiłam mu aukcję. Jak dojdą zdjęcia obciętego Bingo dołożę je do aukcji. [/LEFT] [/CENTER] -
TUPTUŚ ponownie szuka domku!!! Prosimy bardzo o pomoc.
majqa replied to kobietka's topic in Już w nowym domu
Jak wygląda obecna sytuacja hoteliku? Postawione zarzuty zostały wycofane? Hotel działa nadal? Został otworzony, bo nim usunięto wpis na stronie wrocławskiego TOZ czytałam, że został zamknięty przez Inspekcję Weterynaryjną? Kobietko, używasz liczby mnogiej, pisząc np. [I]poszukujemy[/I]... My, czyli kto??? Kto pilotuje sprawę tego psa? -
TUPTUŚ ponownie szuka domku!!! Prosimy bardzo o pomoc.
majqa replied to kobietka's topic in Już w nowym domu
Dopisz w tytule, że chodzi o amstaffa, na pewno nastąpi szybki odzew. Zaraz podeślę link do wątku dwóm osobom. -
Czekoladka Muszka w super DS, dług pozostał - 98zł - prosimy o $$$!!
majqa replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
Ona jest po prostu prześliczna. -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Odjajczenie zapobiegnie powielaniu bezdomności ale czy ograniczy zapędy psiaka z wycieczkami... nie byłabym taka pewna. W jakimś stopniu może i tak, w pożądanym/ oczekiwanym, tak sobie. Znam psiaki, które choć bez klejnotów i tak mają nieustające zakusy, co gorsza wprowadzają je w czyn. Tu można spróbować ale chyba nie w obecnej sytuacji, bo raz - zgoda właściciela (tego nowego mam na myśli), dwa - kwestia opieki po zabiegu. Na tę chwilę to takie dzielenie skóry na niedźwiedziu... ale może się mylę. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Wpuść Figę i już nie wypuszczaj! ;-)