-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Bardzo mocno 3mam kciuki żeby udało się tego psiaka wyrwać. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Marycha35']Hi, hi, cudne, przespać z jajkami.....O filutko Ty;)[/QUOTE] No ba!!! :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Znów u Ciebie nieprzebrane tłumy Bingo. Nie sposób się wstrzelić z postem... -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Imperial Trovet! ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Lecznica zaliczona, Fircia ma ząbki jak ta lala. :p Nie obyło się bez przygód z racji mojego niedospania. Władowałam się, trąba jedna, wprost na giełdę samochodową. :shake: Skoncentrowana byłam bowiem na samym procesie jazdy (nie zasnąć, nie zasnąć, nie zas...) i uszczęśliwiona podglądaną Firką, że nie rzyga. Szczęście trwało krótko. Pod lecznicą, ślepak jeden, wysiadłam wprost w błotną kałużę więc się uflejałam za wszystkie czasy, kolejno błoto wniosłam do lecznicy więc poprosiłam o zestaw sprzątaniowy, aaaa, w międzyczasie odkryłam, że jednak na siedzeniu mam wizytówkę Firy. Z beznadzieją spojrzałam i postukałam się w pusty łeb, bo przecież wzięłam narzutę, szmatki - pierdatki, tylko po co??? Leżały obok Firy. Z działań programowych i ponadprogramowych - 7.06 Anna Maria vel Mały Głód idzie na sterylkę. 11.06 - Remiś będzie miał robione ząbki. Zostanie mi jeszcze Łoker ale tu nie mam jakoś parcia, bo raz, nikt się chętny nie objawił, dwa, z jajkami mu do twarzy, trzy rozmnożenie mu nie grozi, cztery nie wierzę, że odjajeczenie go uspokoi, pięć brak mi motywacji, bo Łoker nie znaczy mi mieszkania w przeciwieństwie do Cacka, a sześć, cykam się, że gdyby coś poszło nie tak... No nic, z tematem jajka Łokera muszę "się przespać". -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Serce mi pękało jak się trząsł byle tylko mu dać badziewną puszkę, a najlepiej jeszcze jakby ją otworzyć, żeby podśmierdła. Chrupek bida przecież w ogóle nie znała. Eh... a kysz, a kysz przeszłość. -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Głaski dla lansera;)[/QUOTE] Lanser dorżnięty dworkiem, z pełnym brzuchem odpoczywa. Cieszę się bardzo, że ta karma się spisuje. W badaniach na trzustkę był mikro odchył, słownie mikro więc poszłam tym tropem ale... uraczyłam go ostatnio, ot tak, dla eksperymentu, karmą Cześki (dobraną z kolei pod kątem nietolerancji pokarmowej) i też jest OK, czyli mam już wybór (choć, błahahahaha, nie cenowy). To z kolei, co mnie obłędnie cieszy to fakt, że Cac wcina suchą aż trzeszczy. Jak sobie przypomnę początki, kiedy się tarzał ze śmiechu na widok mnie z miseczką chrupek.... brrr... Syfiaste puszki poszły w zapomnienie, książę się przestawił więc wielka ulga. -
[quote name='Neris'](...) Szkoda mi, bo tam w okolicy ludzie baaardzo różni... wyadoptowałam tam sunię i pani mi opowiadała co nieco.[/QUOTE] Hm... ale od gdybania i strachu o... idzie oszaleć i tak też nie można, nic to nie da. :-( Inna sprawa, że psiaka mógł zwinąć, i to nie koniecznie w złych intencjach, ktoś zupełnie nie z tej okolicy. Wiesz, ja też mieszkam w miejscu, gdzie nie oddałabym 70% mieszkańcom (a może i więcej) nawet pchły ale zdarzają się rodzynki, które gdyby tylko... raczyłabym psami do oporu.
-
Nie no, uderz w stół - Tomaszów Maz. Nie, wczoraj nie przywieziono benka za to... :-( Info od Ocelot: Kilka dni temu trafiły tam dwa benki - sunia - starsza, terroryzująca inne psy i pies - młody. Ta dwójka jest na kwarantannie. Była jeszcze z miesiąc temu sunia z przetrąconą miednicą ale nie udało się jej uratować. :-( Dodatkowo jest mix owczarka kaukaskiego, młodziutkiego i bardzo przerażonego.
-
Zerknij na link, ktoś nowy na dogo ale z treści wątku wynika, że to również Piotrków Tryb., a co najważniejsze ów ktoś podał do siebie kontakt: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206449-Do-adopcji%21-Kundelek-%C5%9Bredniej-wagi.-Piotrk%C3%B3w-Trybunalski"]http://www.dogomania.pl/threads/206449-Do-adopcji!-Kundelek-%C5%9Bredniej-wagi.-Piotrk%C3%B3w-Trybunalski[/URL] Edit: Znalazłam jeszcze taki nick: wilczy zew - w opisie Piotrków Tryb. TOZ w Piotrkowie i dane kontaktowe: [url]http://www.zwierzak.org.pl/page7.php[/url]
-
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Cacolek pewnie już po sprawdzeniu stanu podwórka ? Prosiak jeszcze żyje ?[/QUOTE] Cacolek to jest wszdobylski szczurek. Jasne, że po oblocie i zaraz rusza w ponowny tan "na dorżnięcie" z Jolką i Czesią. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Na dobranoc, w górę Bingo... -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Lucerku, Lucku, Lucjuszu... -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Allegro dla Zorana: [url]http://allegro.pl/dlaczego-az-tak-krzywdzila-go-rzeczywistosc-zoran-i1640233988.html[/url] -
[SIZE=3][COLOR=red][B]Serdecznie zapraszam na kolejne bazarki dla Niuni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208601-Thrillerowo-horrorowo-kulinarnie...-na-Zorana-i-Niuni%C4%99-do-25.06"]http://www.dogomania.pl/threads/2086...C4%99-do-25.06[/URL]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/208610-Do-7.06-na-Niuni%C4%99-i-Zorana-komplet-fili%C5%BCanek-staniczek-misio-dzwonki-wietrzne[/url]! [/B][/COLOR][/SIZE]