-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
I ostatnie... [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5431/p1110941.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2166/p1110944l.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9403/p1110945.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8185/p1110972.jpg[/IMG] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/3443/p1110976.jpg[/IMG] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ło matko... i jeszcze... [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9893/p1110920d.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/7761/p1110923.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3382/p1110924.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7919/p1110927.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4450/p1110930.jpg[/IMG] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
I jeszcze... [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2478/p1110892.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/2901/p1110894.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3605/p1110895.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9421/p1110913.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9866/p1110919d.jpg[/IMG] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
I dalej... [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/592/p1110855.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3712/p1110873.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/559/p1110874.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2238/p1110875m.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/327/p1110884x.jpg[/IMG] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Mąż mnie zabił ilością zdjęć. :roll: Bingo miał, uwierzcie, lekko licząc z 50, bo wszystkich miałam ok. 148. Poniżej te, które wyszły dobrze, czyli Bingo nie zwiał z kadru, nie wyszedł zamazany itp. [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6326/p1110837.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7813/p1110838.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6307/p1110844n.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3955/p1110847.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8401/p1110848t.jpg[/IMG] -
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
majqa replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
O Boże, tu też są mordercy pluszaczków... :-( -
Nie dziwię się, że rozważasz za i przeciw. To istotnie, trudna decyzja, czy..., a jeśli..., po co..., czy i co to da. Oczywiście finanse też są problemem. Niemniej... pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze. Nie demonizujmy skutków ubocznych radioterapii (chyba że, a o tym nie wiem, zwierzęta reagują na nią inaczej niż ludzie). Przy "chemii" "radio" to pikuś. Uciążliwość, cierpienie, poparzenia to rzadkość, zwłaszcza jeśli błąd w tej materii nie wiąże się ze stroną złego doboru dawki promieniowania, czasu ekspozycji, a i sprzętu do bani. Przy prawidłowo przeprowadzonym naświetlaniu organizm niemal tego nie odczuwa ale dla sprawiedliwości dodam tutaj, że wiąże się to również zapewne z tolerancją osobniczą, choćby uwarunkowaną genami, współistniejącymi jednostkami chorobowymi, wiekiem. Istotnie natomiast zaraz po lub w ramach reakcji odroczonej może pojawić się osłabienie, bo promienie "tłuką" to, co w nas i złe i dobre przy okazji. Nie działają wybiórczo. Dalekie to jest jednak do cierpienia obiektywnego czy subiektywnego w odczuciu. Czy guz może się odrodzić? Owszem, może ale zawsze jest szansa, że jeśli się odrodzi to później niż wstępnie by to wynikało z przewidywań. Gdyby z kolei iść, tu nawiążę wyłącznie do nowotworów ludzkich, a więc, gdyby iść tropem, że guz się może odrodzić, ba..., że wielce prawdopodobne jest, że się odrodzi, to należałoby z mety odpuścić wszelkich sposobów terapii, bo mogą okazać się równie zawodne jak radio czy chemia i... od ręki położyć się na katafalku. Ja w tym przypadku, tego konkretnego psiaka, poszłabym raczej za głosem weta i jego rad ale, co też podkreślę, weta, do którego mam niemal bezwzględne zaufanie... i jeśli... to odpuściłabym temat, a jeśli... to stanęłabym na głowie, by przy współudziale chętnych pomóc, życzliwych osób, zebrać tę kasę... póki jeszcze jest kogo ratować.
-
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
majqa replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
To jest to Kochanie Tasmańskie! :-) -
[quote name='malibo57']No, materiał dobry, bo, na ten przykład, Baster tylko na laser się nadaje:mad:[/QUOTE] Czasami to się psiakom nie dziwię, bo... przecież my, ludzie, często, choć mamy wszystko wytłumaczone, podane kawę na ławę, wiemy, że nie ma się czego bać, a mimo wszystko... więc co dopiero taka psia bida. Basterek cacy, znaczy się ma wyobraźnię. ;-)
-
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Hi, hi, Cacek jako przyrząd do Fitnesu????? ;)[/QUOTE] Dobrze powiedziane. :-) Hihihihihi, lepiej bym tego nie określiła. -
Takie newsy się naprawdę przemiło czyta. Sytuacja stresująca, a pies luz... znaczy się ma specjalista podejście. :-)
-
No coś Ty! :-o :-o :-o A czym są eeee te igły eee nasączone? :evil_lol:
-
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Postaram się juterkiem uzupełnić porcję fot Małej Zadziory. :-) Wczoraj.... eeee... tak sobie odkryłam i odkryciem zaraz podzieliłam się z mężem, że... Cacuś opierdziela mu opakowanie tekturowe z jaką lampą w środku. Dawno nie widziałam, by mężczyzna tak szybko rwał żeby ratować trochę szkła i metalu i by z taką łatwością coś ciężkiego, w podskokach, ewakuował na strych. ;-) Cacuś więc jest zaraz po Czesi i Łokerze, kolejnym, naszym porządkowym. :-) -
Djobre wieści, djooobre! Dzielna sunia, zwłaszcza, że znosi igły, brrr... :-)
-
Jak ja uwielbiam takie tapczanowe foto relacje. :-)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście. Dziękujemy. :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Evo, od przybytku... byłoby super. :-) Jeśli tylko zdołam, pojadę do Łodzi jak Franio przyjedzie na badania i... zrobię mu parę zdjęć. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jejku, jeszcze nikt mnie kimś takim nie czynił, mam nadzieję, że odblokują mi się zwoje i załapię. ;-) Dziękuję Moniko. :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']Myślisz , że to cisza przed burzą ?[/QUOTE] Ja nie myślę, ja wiem... :roll: Za góra pół godziny, mam nadzieję, dotrze do nas Maciek (wraca od Sylwii) i już na samym rozpoznaniu pracy silnika jego auta zacznie się szczek, wycie, spazmy, siwy dom, a jak wejdzie będzie długa dogrywka. :roll: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Udostępnione. :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Właśnie mam moment spokoju ale i tak jestem w napięciu, bo to nie potrwa długo. :shake: