-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red][B]Serdecznie zapraszam na kolejne bazarki dla Zorana: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208601-Thrillerowo-horrorowo-kulinarnie...-na-Zorana-i-Niuni%C4%99-do-25.06[/URL]! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208610-Do-7.06-na-Niuni%C4%99-i-Zorana-komplet-fili%C5%BCanek-staniczek-misio-dzwonki-wietrzne[/URL]! [/B][/COLOR][/SIZE] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Ja w ogóle nie widzę problemu,tak sobie zażartowałam.Najważniejsze jest zdrowie Bingusia i znalezienie odpowiedzialnego domku![/QUOTE] OK. Wyjaśnione. I gdzie ten dommmmmmmmm!!! Binguniu, no ile można siedzieć w hoteliku... :-( Rozmawiałam z Sylwią, dobre foteczki będą ale musimy cierpliwie poczekać na Figę. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red][B]Zapraszam na bazarek dla Bingo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208587-Latarka-LED-ta%C5%9Bma-miern.-Parker-dzwonek-wietrzny-kuweta-i-in.-Bingo-do-20.06%21?p=16964995#post16964995"]http://www.dogomania.pl/threads/208587-Latarka-LED-ta%C5%9Bma-miern.-Parker-dzwonek-wietrzny-kuweta-i-in.-Bingo-do-20.06!?p=16964995#post16964995[/URL][/COLOR][/SIZE] -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Należność za Zorana - standardowe badanie kupki 25zł i odrobaczenie 30zł - uregulowana wraz z płatnością za Niunię (wsio w tytule wpłaty). -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Możiesz Smyczku, możiesz... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Świetne druki faktur:eviltong: ma ten weterynarz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Myślę, że ma normalne. Sylwia mogła wziąć klasyczną fakturę lub to, co wzięła, a co potwierdza, dla mnie przynajmniej, prawdziwość wydatków. Ode mnie usłyszała swego czasu, że albo... albo, wzięła więc to pierwsze "albo". Myślę, że wobec problemów, jakie stwarza obecna sytuacja Bingo kwestia kartki z napisem i stemplem jest najmniejszym z nich. -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='bejasty']cześc dziewczyny słuchajcie mnie się wydaje ,że chyba trzba by ich /"właścicieli"/ schlac w cztery ...... (...)[/QUOTE] Może ja czegoś nie doczytałam ale brakuje mi info, że obecny właściciel psa tankuje, z kolei wspomniana na wątku pani na rauszu nie ma nic do gadania. Borówko ale po co rozważać rzeczy nierealne? ;-) Sunia z cieczką pomysł dobry albo ciuch, rzecz, powycierana o taką suczkę, chociaż to zaledwie przygrywka do łapania. -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Borówka16'](...) A znowu jak weźmiemy mu zarzucimy na łeb smycz na zacisk to może zacząć być agresywny....[/QUOTE] To to można między bajki włożyć. Krótko mówiąc - sięęę nie uda to i o efekt ryzyka sięęę nie martwię. ;-) Taki numer nie przejdzie, duży, płochy pies to jedno, a że nie jest sparaliżowany i zmysły mu działają poprawnie to drugie. ;-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Aha, łącznie 95zł. -
[quote name='tana'](...) Psiakom chyba można dawać czopki z pyralginą?[/QUOTE] Pyralgin, co wet to zdanie ale ja bym jeszcze po niego nie sięgała. Tą gorączką to tak bardzo nie ma się co przejmować, przynajmniej na razie. Jest gorączka znaczy organizm walczy, gorzej jak ludzia lub zwierzaka trawi choroba a temperatura nie skacze ani dudu. Poza tym, o jego kondycji świadczy też apetyt, a ten, jak czytam, dopisuje.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Na siłę raczej nie, bo... gołębie mają to do siebie, że w stresie mogą zejść szybciej niż im pisane. To nerwuso - tchórze... Koniecznie podpytaj kogoś w temacie gołąb - niejadek. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękuję Emilii2280 za pomoc Zorankowi (wpłata wpisana w rozliczenie). :loveu: -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bingusiu, w górę! -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Zoran na górę... -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Wybaczamy ten post, błahahahaha.... Czekam na cynk od Ciebie Irenko. :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
O jej, ot buziole dla gołąbka, a tym bardziej dla Twojej Mamy Jaszo. :-) Jak nabytek ma na imię? ;-) -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Cześć Cacolku głupolku .[/QUOTE] Głupolek z miną cwaniaka dryfuje z prosiakiem w pysku po podwórku. Reszta mu towarzyszy. :-) -
[quote name='tana']Właśnie tak staramy sie robić. Na razie mix testujemy bo samo suche Buziakowi "nie wchodzi" ;) Dzięki majqa!!! Jeszcze w temacie kupy to jest uformowana ale dosyć ciapowata... żeby tylko nie ześwirować na punkcie psiej kupy hahaha:)[/QUOTE] Ja już ześwirowałam. ;-) Ostatnio nic innego nie robię tylko pcham wszelkie analizy psich kup, zwłaszcza mojej Cześki. ;-) Hm... ciapowata... oj, niefajnie... ale to może być też wpływ antybiotyku więc debata nad tym nic nie da. Jak się ta ciapowatość utrzyma to na bank - do zbadania, dla spokoju sumienia, trzustka, a jak trzustka wyjdzie OK no to kierunek mikroskop i... ;-) [quote name='tana']Odrobaczanie w grudniu było. Będziemy powtarzać, ale wet powiedział że też za jakieś 2 tygodznie dopiero więc czekamy na razie:)[/QUOTE] I słusznie powiedział. :-) Pewno planuje po antybiotyku. No to czekamy.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Psiaki i kociaki mówią dobranoc... Jak się zbiorę w sobie to się gęsto rozpiszę, co u nas, bo dzieje się tyle, że padam na pysk. Zasłużeni w tej sprawie właśnie słodko śpiuniają. :angryy: A dziś, jedynie dziś, Czesia załatwiła nam domofon. "Wypracowała" kabel z ogrodzenia i sru... przegryziony jak ta lala... i to jest jeden z pikusiów jej wyczynów. :shake: W kuchni mam już "łyso", zero życia domowego, wsio posprzątane i pochowane. To efekt mojego wyścigu intelektualnego z Czesią. Mój intelekt stoi nisko, żenująco bardzo nisko, Czesia wciąż wygrywa i jest o krok przede mną. :mad: :roll: Działkę też "uporządkowała", tu się Czesia ściga z mamą... :shake: