Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. A widzisz, a ja [I]po[/I]... nerwowo się rozglądałam za glapami. ;-)
  2. Bardzo bałaś się na [I]Ptakach[/I] Hitchcock'a? ;-)
  3. Filmik z Martynką... [video=youtube;yR9uRNBOi6c]http://www.youtube.com/watch?v=yR9uRNBOi6c[/video]
  4. Sylwio, masz przelane pieniążki za hotelik, okres 4.06 - 4.07.2011.
  5. [quote name='skrzeli']A ja się cieszę, że pies zdrów i cały (...)[/QUOTE] Zdecydowanie podzielam tę radość. Tak 3maj Szorściuszku!
  6. [quote name='Marycha35'](...) W czwartek się dowiem co i jak, jestem umówiona na spotkanie z Panią, która zna Kuzyna....[/QUOTE] No to kciuki zaciśnięte za owoce tego spotkania.
  7. Sylwuś, co z tym badaniem kupki Zoranka? Edit: Sylwio, uregulowałam Zorankowy czerwiec (w tytule wpłaty masz info o przelanej kwocie pomniejszonej o rozliczenie z bazarku Freya73).
  8. Sylwio, a byłaby szansa, żeby fotki Bingo w nowej szacie zrobiła Figa? Bardzo, bardzo ładnie prosimy. :modla:
  9. Wiem, wiem, co chciałaś poczytać. Nie ukrywam, że i ja myślałam, że choć trochę takich fajności, ciekawostek wpadnie, uraduje oko. Hm... :-( Wyszło trochę, [I]koń jaki jest, każdy widzi. [/I]
  10. Nie sorkuj. :evil_lol: A na poważnie, nawet na upartego nie potrafię z Tobą popolemizować, bo mnie samą zjadła turbo - relacja. Mnie też jest, nie ukrywam, dziwnie. Zapomniałam dodać jeszcze jedno, że zdaniem Frotki nawet gdyby państwo wypuszczali go samego za ogrodzenie, to jak Frotka twierdzi, raczej nic złego nie powinno mu się stać, bo państwo mieszkają na uboczu. :roll: Wnioskuję z tego, że nie zapytała o to wypuszczanie, a tylko sobie gdyba. Fotki? Fotek nie dostałam. Fakt, może powinnam była o nie poprosić. Po raz pierwszy chyba uznałam, że nie muszę, bo to oczywiste i... zdecydowanie się pomyliłam. Może dzień jutrzejszy przyniesie coś więcej. Może coś więcej Frotka dośle. Czy ja marzę? Aaaa to sobie pomarzę, bo co mi pozostało.
  11. Trochę jestem zdziwiona skrótową relacją, jaką dostałam na mail (mamy więc tylko to, co piszę dalej). Wynika z niej, że wszystko jest w porządku. Warunki są bardzo dobre (cokolwiek to nie znaczy, bo tu brak doprecyzowania). Misio jest ufny, wita każdego z radością. Luzem biega po dobrze ogrodzonej posesji. Ma dobry kontakt z właścicielką. Wygląda na odkarmionego i wyczesanego.
  12. Dobrze Leni, zamówię na wspomnianym bazarku.
  13. Też czekam. Na razie wieści zero poza tym, że dziś miało dojść do tej wizyty.
  14. Sylwio, dopłaciłam na Bingo 37zł, wpisałam to w rozliczenie.
  15. [quote name='Jasza']Piękna! Będzie dobrze? Co jej? Ja zgarnęłam raz ze śniegu kosa z połamanym, albo wywichniętym skrzydłem, dzieckiem byłam wyrośniętym, też go, a własciwie ją ( Toto) karmiłam robakami z wołowiny. Spała w łazience a srała po całym mieszkaniu ;-)[/QUOTE] Jej na szczęście nic poza faktem, że jako jeszcze nie latająca wypadła z gniazda i chciały ją Klara z Cześką wrąbać. Oblookana na wskroś, ma się znakomicie. :-) Super, że pomogłaś kosowi. :-) Mama ma parcie na kosy i nawet... ekhm... wiosną i latem je stołówkuje.
  16. A żeby toto miało szansę rozpoznać ludzkie intencje, na ogół w przypadku ptaków niezbyt dobre, a już tych pospolitych szczególnie, to by i po głowie nie chciało stukać. Martynka jest boska, koniec kropka!
  17. I jeszcze... [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/5341/p1110654.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/821/p1110655.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4/p1110656.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3460/p1110657.jpg[/IMG]
  18. Obiecana Martynka: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4724/p1110647r.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7576/p1110649.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7132/p1110650d.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3791/p1110651.jpg[/IMG]
  19. ... a jednak. No widzisz, integracja też miewa minusy ale czasami trzeba mieć ją za sobą. ;-)
  20. [quote name='Borówka16'](...) A teraz mam super wiadomość :) Mianowicie miałam telefon o Faworka ;) (...) Z transportem nie ma problemu - przyjadą sami ;) Z wizytą, umową także. Aha - Państwo mają 2 przygarnięte koty, więc proszą, aby jeszcze raz na wszelki wypadek sprawdzić Faworka na koty. Tutaj ja mogę "służyć kotem", bo od wt. będę mieć na DT kilka kocich malców, tylko nie mam jak dojechać do Ani...[/QUOTE] Cudna wiadomość. Tu o wizytę p/a uśmiechnęłabym się do Irenaka.
  21. [quote name='ziarnochodek']A ja chciałam powiedziec, że wątek Cackowy już od pewnego czasu odwiedzam i jestem pod wrażeniem chłopaczka :) podobna wersja leży teraz przy moim łóżku, chociaż jak czytam o Cacku to mój terierojamniczek chyba aż tak energiczny nie jest :) pozdrawiam kudłatego szczekusia i podrzucam go na pierwszą :)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za odwiedziny! :-) No... Cac jest od jasnego czorta. :razz: Od paru dni, słownie paru (2-3) znów weszliśmy na karmienie z ręki, towarzyszenie mu przy jedzeniu, co zaowocowało wycofywaniem się z Cacka z powarkiwania. Wczoraj nawet oddał mi zabawkę i bardzo się wdzięczył, zabiegając o pieszczoty. Pozdrawiamy gorąco wszystkich Cacopodobnych! :lol:
×
×
  • Create New...