-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
A widzisz, a ja [I]po[/I]... nerwowo się rozglądałam za glapami. ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Bardzo bałaś się na [I]Ptakach[/I] Hitchcock'a? ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Filmik z Martynką... [video=youtube;yR9uRNBOi6c]http://www.youtube.com/watch?v=yR9uRNBOi6c[/video] -
[quote name='skrzeli']A ja się cieszę, że pies zdrów i cały (...)[/QUOTE] Zdecydowanie podzielam tę radość. Tak 3maj Szorściuszku!
-
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35'](...) W czwartek się dowiem co i jak, jestem umówiona na spotkanie z Panią, która zna Kuzyna....[/QUOTE] No to kciuki zaciśnięte za owoce tego spotkania. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Sylwuś, co z tym badaniem kupki Zoranka? Edit: Sylwio, uregulowałam Zorankowy czerwiec (w tytule wpłaty masz info o przelanej kwocie pomniejszonej o rozliczenie z bazarku Freya73). -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwio, a byłaby szansa, żeby fotki Bingo w nowej szacie zrobiła Figa? Bardzo, bardzo ładnie prosimy. :modla: -
Wiem, wiem, co chciałaś poczytać. Nie ukrywam, że i ja myślałam, że choć trochę takich fajności, ciekawostek wpadnie, uraduje oko. Hm... :-( Wyszło trochę, [I]koń jaki jest, każdy widzi. [/I]
-
Nie sorkuj. :evil_lol: A na poważnie, nawet na upartego nie potrafię z Tobą popolemizować, bo mnie samą zjadła turbo - relacja. Mnie też jest, nie ukrywam, dziwnie. Zapomniałam dodać jeszcze jedno, że zdaniem Frotki nawet gdyby państwo wypuszczali go samego za ogrodzenie, to jak Frotka twierdzi, raczej nic złego nie powinno mu się stać, bo państwo mieszkają na uboczu. :roll: Wnioskuję z tego, że nie zapytała o to wypuszczanie, a tylko sobie gdyba. Fotki? Fotek nie dostałam. Fakt, może powinnam była o nie poprosić. Po raz pierwszy chyba uznałam, że nie muszę, bo to oczywiste i... zdecydowanie się pomyliłam. Może dzień jutrzejszy przyniesie coś więcej. Może coś więcej Frotka dośle. Czy ja marzę? Aaaa to sobie pomarzę, bo co mi pozostało.
-
Trochę jestem zdziwiona skrótową relacją, jaką dostałam na mail (mamy więc tylko to, co piszę dalej). Wynika z niej, że wszystko jest w porządku. Warunki są bardzo dobre (cokolwiek to nie znaczy, bo tu brak doprecyzowania). Misio jest ufny, wita każdego z radością. Luzem biega po dobrze ogrodzonej posesji. Ma dobry kontakt z właścicielką. Wygląda na odkarmionego i wyczesanego.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dobrze Leni, zamówię na wspomnianym bazarku. -
Też czekam. Na razie wieści zero poza tym, że dziś miało dojść do tej wizyty.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwio, dopłaciłam na Bingo 37zł, wpisałam to w rozliczenie. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Jasza']Piękna! Będzie dobrze? Co jej? Ja zgarnęłam raz ze śniegu kosa z połamanym, albo wywichniętym skrzydłem, dzieckiem byłam wyrośniętym, też go, a własciwie ją ( Toto) karmiłam robakami z wołowiny. Spała w łazience a srała po całym mieszkaniu ;-)[/QUOTE] Jej na szczęście nic poza faktem, że jako jeszcze nie latająca wypadła z gniazda i chciały ją Klara z Cześką wrąbać. Oblookana na wskroś, ma się znakomicie. :-) Super, że pomogłaś kosowi. :-) Mama ma parcie na kosy i nawet... ekhm... wiosną i latem je stołówkuje. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
A żeby toto miało szansę rozpoznać ludzkie intencje, na ogół w przypadku ptaków niezbyt dobre, a już tych pospolitych szczególnie, to by i po głowie nie chciało stukać. Martynka jest boska, koniec kropka! -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I jeszcze... [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/5341/p1110654.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/821/p1110655.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4/p1110656.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3460/p1110657.jpg[/IMG] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Obiecana Martynka: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4724/p1110647r.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7576/p1110649.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7132/p1110650d.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3791/p1110651.jpg[/IMG] -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
... a jednak. No widzisz, integracja też miewa minusy ale czasami trzeba mieć ją za sobą. ;-) -
[quote name='Borówka16'](...) A teraz mam super wiadomość :) Mianowicie miałam telefon o Faworka ;) (...) Z transportem nie ma problemu - przyjadą sami ;) Z wizytą, umową także. Aha - Państwo mają 2 przygarnięte koty, więc proszą, aby jeszcze raz na wszelki wypadek sprawdzić Faworka na koty. Tutaj ja mogę "służyć kotem", bo od wt. będę mieć na DT kilka kocich malców, tylko nie mam jak dojechać do Ani...[/QUOTE] Cudna wiadomość. Tu o wizytę p/a uśmiechnęłabym się do Irenaka.
-
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ziarnochodek']A ja chciałam powiedziec, że wątek Cackowy już od pewnego czasu odwiedzam i jestem pod wrażeniem chłopaczka :) podobna wersja leży teraz przy moim łóżku, chociaż jak czytam o Cacku to mój terierojamniczek chyba aż tak energiczny nie jest :) pozdrawiam kudłatego szczekusia i podrzucam go na pierwszą :)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za odwiedziny! :-) No... Cac jest od jasnego czorta. :razz: Od paru dni, słownie paru (2-3) znów weszliśmy na karmienie z ręki, towarzyszenie mu przy jedzeniu, co zaowocowało wycofywaniem się z Cacka z powarkiwania. Wczoraj nawet oddał mi zabawkę i bardzo się wdzięczył, zabiegając o pieszczoty. Pozdrawiamy gorąco wszystkich Cacopodobnych! :lol: