Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Czekamy więc na wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szerokiej drogi !!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. JoSi oddpisz proszę [B]Gallegro[/B], masz przecież część rachunków...DIF ratunku, jesteś w kontakcie z JoSi.
  3. [quote name='bugar77']Do wszystkich dogomanów: Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za moje głupie teksty i obrazy innych ludzi..(...)[/quote] [B]I o to chodziło !!![/B] Każdy popełnia błędy, nie ma nieomylnych za wyjątkiem durni. [B]Zaplusowałeś Bugar!!![/B] :thumbs:To wymagało klasy, każdy z nas nad nią pracuje, całe życie zresztą. [COLOR=red][B]Emilio [/B][/COLOR]po raz wtóry wielkie buziaki dla Ciebie. :loveu: Od początku do końca byłaś sobą, [B][COLOR=red]Kochany Skarbie !!![/COLOR][/B] :loveu: Ucałuj [B][COLOR=red]Mamę[/COLOR][/B], :loveu: jej musiało być najciężej...i [B][COLOR=red]Ona[/COLOR][/B] wykazała się największą wyrozumiałością !!! Tu nie trzeba szlifować klasy, przed nią właśnie chylę czoła !!!!!!!!! [B]Sztuką jest wybaczać[/B], uwierz proszę i zrób to !!! To nie uwłacza, a jedynie wzmacnia !!! [B]Prawda i serce obronią się same !!!!!!!!!!! :loveu:[/B]
  4. Szysiu gdybyś potrzebowała pomocy pisz, jestem już "u nas".;)
  5. 1-2 tabl., a przed - nie dokarmiać i łagodnie brać zakręty!!!:loveu:
  6. Ucałuj [B]Mamę[/B] :loveu: [B]Emiluś[/B] i nie daj się miernocie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Frotencjo buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: Pod koniec m-ca będę mogła znów wpłacić na Frotkę. Sądzę ale może i się mylę (tym samym nie chcę nikogo skrzywdzić domniemaniem), że nie ma regularności wpłat więc JoSi dokłada zdrowo. :shake:
  7. Transport!!!!!!!!!!!! Potrzebny!!!!!!!!!!!!
  8. Jejku, trafiłeś piesiu do raju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  9. Foteczki bajeczne, a do tego ten szczęśliwy pychol i jego szelmowski wyraz!!! WOW!!! :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. W swoim nieszczęściu masz Suzi jednak farta, że trafiłaś w tak opiekuńcze ręce...:loveu:
  11. Kciuki wciąż trzymane Sarciu...:roll:
  12. Eh suniu, moc pozytywnych myśli dla Ciebie...:loveu: :-(
  13. Edi marsz, piorunem w górę...
  14. Już ja bym im te ząbki przypiłowała.
  15. Niech los zdecyduje dalej i rozpęta raj adopcyjny Waszych psiaków!
  16. Eh Lucek, kolejne dni przed Tobą pod znakiem wielkiej niewiadomej.
  17. Witaj Froteńko, krążowniku szos!!!:loveu: ;) :evil_lol:
  18. Wątek w górę! Potrzebna pomoc w transporcie!!!!!
  19. Mam nadzieję, że Coffie stanie na wysokości zadania.
×
×
  • Create New...