[quote name='bugar77']Do wszystkich dogomanów:
Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za moje głupie teksty i obrazy innych ludzi..(...)[/quote]
[B]I o to chodziło !!![/B] Każdy popełnia błędy, nie ma nieomylnych za wyjątkiem durni. [B]Zaplusowałeś Bugar!!![/B] :thumbs:To wymagało klasy, każdy z nas nad nią pracuje, całe życie zresztą.
[COLOR=red][B]Emilio [/B][/COLOR]po raz wtóry wielkie buziaki dla Ciebie. :loveu: Od początku do końca byłaś sobą, [B][COLOR=red]Kochany Skarbie !!![/COLOR][/B] :loveu: Ucałuj [B][COLOR=red]Mamę[/COLOR][/B], :loveu: jej musiało być najciężej...i [B][COLOR=red]Ona[/COLOR][/B] wykazała się największą wyrozumiałością !!! Tu nie trzeba szlifować klasy, przed nią właśnie chylę czoła !!!!!!!!!
[B]Sztuką jest wybaczać[/B], uwierz proszę i zrób to !!! To nie uwłacza,
a jedynie wzmacnia !!! [B]Prawda i serce obronią się same !!!!!!!!!!! :loveu:[/B]