[quote name='DIF']Dwusylabowe! :eviltong::evil_lol:[/quote]
Łahahaha!!!!!!!!!!!!:diabloti:
Foteńki bajeczne, szczególnie to w rządku 2, pierwsze z prawej. :loveu:
Szkoda tylko, że Rudasek tak usiłuje wieść prym wśród innym psiaków
i rozstawiać je po kątach. Pewno z czasem to też się może zmienić, gdy zrozumie, że jej pozycja jest niczym nie zagrożona.
Szysiu a jak czuje się Lucek? Co z jego stanem zapalnym?
Kiedy wreszcie wyprowadzisz na smyczce swojego adonisa, by dołączył do mnie, Firki i Joli na wspólnej randce???;)
Neris przemóż się. :loveu: Znajdź tu takiego, kto by Ci przypisał cechy naciągaczki czy też żebraczki. Zmiana tytuły ukierunkuje na pilność potrzeb Malizny...