Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='DIF']Dwusylabowe! :eviltong::evil_lol:[/quote] Łahahaha!!!!!!!!!!!!:diabloti: Foteńki bajeczne, szczególnie to w rządku 2, pierwsze z prawej. :loveu:
  2. Też kiedyś buszowałam po takich i istotnie i ludzi i wpisów tam na lekarstwo. Mija się z celem. :roll:
  3. No tym przykładem tramwajowym mnie załatwiłaś Wolu...Coś jednak z ludźmi jest nie w porządku. :-o
  4. Szkoda tylko, że Rudasek tak usiłuje wieść prym wśród innym psiaków i rozstawiać je po kątach. Pewno z czasem to też się może zmienić, gdy zrozumie, że jej pozycja jest niczym nie zagrożona.
  5. Zdradź DIF, proszę, jakie imię jest szykowane dla Jantarka?
  6. I kto by pomyślał, że buziaki są tak ryzykowne???:evil_lol:
  7. Niech stanie się tą najszczęśliwszą!
  8. Piękniej dalej kochana!:loveu:
  9. W górę maluszku po życie...
  10. Teraz już z górki Collaczku będzie! Edi odetchnęłaś???
  11. I takiego, jak wymarzony przez Izmir, pana życzę Rudej!
  12. Wiadomo już coś w związku ze staruszeczkiem?
  13. Eduś, niech się wreszcie los do Ciebie uśmiechnie!
  14. Czy był choćby jeden telefon w sprawie Maksia?
  15. Psiaki w górę, a po "górze" out, na zewnątrz.
  16. Szysiu a jak czuje się Lucek? Co z jego stanem zapalnym? Kiedy wreszcie wyprowadzisz na smyczce swojego adonisa, by dołączył do mnie, Firki i Joli na wspólnej randce???;)
  17. Do pipla to czekanie Skoczuniu...:shake:
  18. Neris przemóż się. :loveu: Znajdź tu takiego, kto by Ci przypisał cechy naciągaczki czy też żebraczki. Zmiana tytuły ukierunkuje na pilność potrzeb Malizny...
  19. Saro śnij i wyśnij ten dom, wreszcie wyśnij.
  20. Tradycyjnie już Apaczu choć wiem, gdzie Ty masz tradycję...pragniesz domku i już.:-(
×
×
  • Create New...