Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. O cholera...:shake: :-(
  2. Jezu, a co się stało z tym dobkiem??? Brak słów na określenie takich zwyrodnialców. Każde jest za słabe.:angryy:
  3. Wihu, czytałam, że nie możesz dzwonić, podaj więc numer na wątku do Agaty, tak jak Frotka do Kariny.
  4. OK. Wiecie, ja się tylko obawiam żeby nie było za późno. Nawet bydlak ma jakiś rozum i jak sobie rozważy, że sprzedana suka i jej małe mogą stać się dowodem to...:-(
  5. Piszecie o potrzebie pieniędzy, może jestem ślepa z roztrzęsienia po tym, co czytam ale...Podajcie jakieś konto do wpłat!!!
  6. Dziewczyny przepraszam za offa ale pierwszy raz nie mogłam się powstrzymać. Jestem w szoku. Oni mogą nie zdążyć. :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108033[/URL]
  7. Obłęd!!!!!!!!!!!!!!! :angryy: :placz: :angryy: Podnoszę!!!!!!!!!!!!! Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. To pewnie niejedna taka kruszyna, tyle, że o tej wiemy.:-(
  9. To tam też zimnica???:razz:
  10. Ambro, czy nie ma kompletnie szans na dopstrykanie fotek? Dobre zdjęcie bardziej przyciągnie uwagę niż litania zalet. Najlepiej jeśli jedno z drugim koresponduje.
  11. [quote name='k_ofeina']Majqa ja to już sama nie wiem co myśleć,mówisz,że Zoo wariuje jak oszalałe a na zdjęciach tylko śpią,albo wylegują sie na kanapie :D:D:D:D:D :diabloti:[/quote] To są sporadyczne momenty i wtedy zaiwaniam po aparat. ZOO praktycznie popyla non stop. Zobacz, jak mało jest fotek za dnia!!! Ja je łapię w kadr gdy mają odjazd zmęczeniowy, co niestety nie jest częste, a zazwyczaj wieczorem. :shake: W innych okolicznościach wszystkie zdjęcia wychodzą zamazane. Te rozrabiaki przyjmują dużo fajnych póz w trakcie cudowania ale nijak nie mogę tego oddać aparatem. Na spacerze, gdy idę z suniami sama to mogę zapomnieć. W jednej ręce dwie smycze, w drugiej aparat - już próbowałam i porażka. Raz niewiele brakowało by i aparat wylądował w błocie więc odpuściłam.:evil_lol: K_ofeino, czuj się zaproszona, sama lub z Asią do mnie, gwarantuję Ci wtedy dynamiczną Jolę!!!
  12. Juleńko - Diamenciku pędź po domek!!! Będziesz jego prawdziwą ozdobą!!!
  13. Nie sądziłam, że szukanie transportu może być trudniejsze niż samego domku.:shake:
  14. Jak tam środkowonocne pobudki??? Czekam na raport z szaleństw i wygłupów maleństwa!!!:loveu:
  15. Ciekawe co z dobeńkiem.
  16. Witaj Librusiu! Pewno śnieżek otulił Cię kołderką!!!
  17. Maleństwo pędź na górę, może trafią się ręce, które zechcą Cię wyrwać z Twojego piekiełka!
  18. Pati, rozważ proszę zmianę tytułu na prośbą o wsparcie w leczeniu tego cholerstwa. To nie będą małe wydatki, niestety.
  19. Wątek w górę! Niech i inne psy pędzą po odmianę losu!!!
  20. Dzień dobry Uszatko!!!:loveu:
  21. Saruś nie ma tego złego. Poczytałam i myślę, że niewiele straciłaś.
×
×
  • Create New...