Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Śpijcie spokojnie i wypoczywajcie. :loveu: Emocjonalnie padacie, to zrozumiałe. Ważne, że Cezarek jest już bezpieczny!!! Musicie zebrać siły na Wasz jutrzejszy, w pełni pierwszy, rodzinny dzionek!:multi:
  2. [quote name='Bonsai']A sprawdziliście czy reaguje na imię Niko?[/quote] Podobno już nie reaguje na to imię.
  3. Kury znoszą jaja na potęgę, a ludzie znoszą psy. :angryy:
  4. [quote=Wola;9713757(...) numer podawałam do luki tak jak to napisano pod Twoim tekstem Majgo ;)[/quote] I słusznie! Tylko ja - gamoń go przegapiłam.:evil_lol:
  5. [quote name='Wola']Czy jest już na OwP? PS. pierwsze linki: [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=13156[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33799&id_kat=11[/URL][/quote] Fotki to Wola znajdzie ale przydałoby się odpowiedzieć na jej pytanie o OwP i podać jakiś namiar do ogłoszeń.
  6. Inne ogłoszenie dla Klary na forum vegie: [URL]http://vegie.pl/topics154/1407.htm#15744[/URL]
  7. Rozmnażacze niech kopulują sami z sobą...wróć, też źle :shake:...jeszcze powołają do życia takich samych jak oni...:angryy:
  8. Pilnie poszukiwany DS dla Mrówy!!! DT w kropce z dniem 10.04.!!!
  9. Moleńka, maleństwo, które ugrzęzło za kratami błaga o domek!
  10. Wiem, wiem, że piszę z uporem maniaka ale...czy nadal nie ma wieści, czy poprawiło się psom, które pozostały u tych gospodarzy???
  11. Wciąż w DT. Upłynął już spory czas od podania sterydu i stawy biedaka zaczynają słabnąć, jestem w stałym kontakcie z jego opiekunem i Fundacją więc wszystko pod kontrolą. Nie chcieliśmy Borysia faszerować chemią ale pewno za niedługo będzie konieczna. :-(
  12. [quote name='Saticzarownica']Witam wszystkich chcialabym serdecznie podziękować Pani Edycie dzieki której tu trafiłam...i dzieki której jutro zostanę "mamą" Cezarka....:buzi: Jak również moja Sati będzie miała brata....Jestesmy bardzo szcześliwe....[/quote] Dołączam się do Pani szczęścia i tego życzę na długie, długie lata, w objęciach czterołapków!!!:loveu:
  13. Mam tylko koci, a patrząc na fotkę, będzie za mały...:shake:
  14. Też jestem b.ciekawa.:roll:
  15. Kiedy kończy się allegro? Gdzie dziewczyny Apacz jest jeszcze poogłaszany???
  16. Pięknota, istna pięknota!!! :loveu: I z kotem u boku!!! :-o :-o :-o
  17. Edi, całe życie to wybory...nigdy nie przewidzisz, czy dana, druga opcja nie była lepsza.
  18. [quote name='maggiejan']Pati, nie wiem czy powinnaś kompromitować Mrówę publikując w sieci jej zdjęcia w podobnym stroju :evil_lol:[/quote] Nie zgadzam się! :shake: Czuję, że ten strój stanie się ostatnim krzykiem mody!!!
×
×
  • Create New...