Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Czy Coffie nadal jest u Pani wet? Co u niego?
  2. Poprosiłam Wolę o poogłaszanie Maksieńka! Mam nadzieję, że to mu choć trochę zwiększy szansę na adopcję.
  3. W nd. p.Asia, która jako pierwsza przygarnęła Jolcię miała okazję zobaczyć ją i, mam nadzieję, uspokoić oko. Byliśmy razem z p.Asią, TZ, Jolcią, Fircią na spacerku. Halterek sprawuje się znakomicie. Jaka to ulga i komfort nie mieć wyrywnej ręki z barku. Z innych newsów, miałam telefon w sprawie Joli. Widać ogłoszeni gdzieś jeszcze krążą. Nie dzwonił właściciel ale bardzo chętny na Jolę pan. Rozmawiało się przesympatycznie ale domyślcie się, jaka była moja odpowiedź. ;) Przyjaciół się nie upłynnia ani nie sprzedaje i już. :evil_lol: Zrobiłam sobie rozeznanko w zniszczeniach domowych. Hm...załatwione 2szczotki, podgryzione leciutko drzwi łazienkowe, kilkanaście par sznurówek czyli...czyli w moim odczuciu żadne "halo"!!! Krótko mówiąc zuch dziewczyna, oszczędza mnie! Dziś powstawiam fotki!!!
  4. Martwię się o Dorotkę, bo jeśli istotnie wjechała pod biurko, a nie daj Panie etc...zaklinowała się między krzesełko i szufladkę...brrr...tak spędzić noc. Ja pierdziu, nie zazdraszczam.:shake:
  5. A powiesić ogłoszenie w lecznicy? Minęły 2 dni od postu, co z piesiem?
  6. Skoro to wet i na pewno gmera w małych zwierzątkach również to stawiam na zwinniutkie paluszki.:razz:
  7. A co się bida nacierpi...dostanie alergii na wetowski gabinet.:-(
  8. A może nie trzeba? Może on już wie, że jest najpopularniejszym wetem na dogo??? :razz:
  9. Była prośba o tekst do ogłoszeń, zrobiłam go i jest na str.17. Wiem, że było mu robione allegro.
  10. Folenuś daj w kimę, bo naprawdę padniesz, a niuniek może Ci zrobić wczesną pobudkę, jak każde dziecię!
  11. Dzisiaj pierwsza nocka, pierwsza nocka, pierw....;) Pomieścicie się???
  12. I tak Wam może zostać jeśli pierniczka złapie skurcz.
  13. O qrde, to wiele czasu nie ma. Teraz wszyscy myślą o świętach, większości nie w głowie adopcje.
  14. [quote name='Tygrysek ^^'][B]Majqa[/B] widać przynajmniej że Cię los psów obchodzi...[/quote] U mnie to już ponoć patologia. :shake: Ostatnio spietrałam znajomego, bo wyrwałam mu kierownicę myśląc, że nie widzi psa stojącego na poboczu. Oczywiście, że widział. Ja bałam się, że pies wejdzie na jezdnię. Stał z panem i owszem ale był spuszczony ze smyczy. Sęk w tym, że nie jestem przyzwyczajona siadać obok kierowcy, a za kierownicą. Boziu, co ja się musiałam naprzepraszać...:oops:
  15. Ja, hm...chyba bym miała cykora tak piesia puścić.
  16. [quote name='GrubbaRybba']Bierz ogony i jedź. :lol:[/quote] Wyłącznie z ogonkami!!!:razz:
  17. DIFuś wszystkiemu towarzyszą emocje i nie powinnaś mieć z ich powodu wyrzutów. Pisząc o przeprosinach miałam na myśli nie fakt czyichkolwiek wątpliwości, a jedynie jakość słów, jakie padały na wątku. Cieszę się, że sprawa się wyjaśniła i, że EMIR dopięła tu wszystko na ostatni guzik. Dobrze, że Berni już nie cierpi.:-(
  18. 3mam kciuki Folen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
  19. ...zaraz obok Puszka! :razz:
  20. [quote name='GrubbaRybba'](...) Ja jakbym chciała psa i ktoś by go wiózł kilkaset kilometrów, to wisiałabym na słuchawce całymi dniami, aby sprawę dogadać. A tu taka cisza. :shake:[/quote] Też bym wisiała, jak wisiałam na fonie ponad m-c, gadając z wolontariuszką, zdobywając tzw.plusy, a w tym czasie pracując wszelkimi niedozwolonymi chwytami :diabloti: nad TZ by ugrać moją kochaną bidulkę. Każdy jednak jest inny.:-(
  21. A co może powiedzieć poza": "Jestem oczarowana!" !!! ;)
  22. Taka słodzizna, w kwiecie wieku...:shake:...i kraty.
×
×
  • Create New...