Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Oj Koperuś...zrób to błagam, bo po tych fotach złapałam takiego doła, że max.:-( Dziękuję!!!:loveu:
  2. Ty Kusicielko!:evil_lol:
  3. Tak mi przykro. Musiała mała czegoś niedobrego doświadczyć od człowieka, stąd taka jej ostrożność albo już ktoś chciał ją złapać i to pamięta. Fakt, że nie ma po co łapać jej teraz nie mając dla niej punktu zaczepienia. Biedna, żyjąc tak jak żyje tańczy na cienkiej linie.:-(
  4. Karolinko na forum rottków jest masa wątków psów o podobnym usposobieniu i...tkwią w punkcie wyjścia.:-( Np. sam warszawski Paluch, z tego co czytam, utonął w rottkach. Temu oczywiście życzę by jego choć dosięgnęło szczęście. Już mu założyłam wątek na wspomnianym forum.
  5. Zagląda, zagląda i łeb mi się zagotowuje jak pomóc.:-(
  6. Podzielam zdanie Koperka. Ostatnio jest wysyp rottków, znajdowanych i oddawanych do schronów. Ludzie boją się tej rasy, podobnie jak bullków i innych obronnych.
  7. Znów psy = rzeczy w potrzebie...:placz:
  8. Zdrętwiałam. Tylko nie piszcie, że tej suni grozi powrót!!!
  9. [quote name='AdamG.']są dokarmiane, dostają wodę, jednak dopiero to jest pierwsze ogłoszenie dotyczące tych dwóch piesków[/quote] Adamie, kto dokładnie pomaga tym psom? Ty? Ktoś jeszcze? Czy to jest pomoc regularna? Jak rozumiem, przez właścicieli zostały opuszczone i tak wegetują na działce?
  10. Wystarczy poczytać wątek sochaczewskiego Apacza. Taki powrót to wtórne złamanie psiej psychiki. Są psy, które już się nie zbierają z tego.
  11. Jestem w szoku, przecież tu trzeba by czyścić wątek po wątku...:-o
  12. Niko, skoro chcesz mu pomóc i masz lokalizacyjną okazją, bo mieszkasz blisko, spróbuj go obłaskawić tak by Ci zaufał i dał się dotykać. To raczej jedyny sposób warunkujący dalszą pomoc (jasne oczywiście, że można psu coś podać by zasnął i wtedy go transportować ale...reakcje psów na sedalin bywają różne). Jeśli trzeba będzie pomóc w przewiezieniu psa służę pomocą.
  13. Łajt, Blansz....coś nie mam weny...:evil_lol:
  14. Myślę, że czas mu nadać!!!:razz:
  15. O Dżizas...:modla::modla::modla: Całuję wobec tego w łapięta wszystkich domowniczków w ramach przeprosin i wirtualnie wygłaskuję z wielką czułością!!!:loveu:
  16. Daj spokój GameBoy!!! Wycałuj ode mnie oba Twoje psie pycholki!!!:loveu:
  17. Eduniu nie zapomniałam o Tobie psiaku i wiernie Ci sekunduję. Wielka to przykrość patrzeć, że fart nie krzyżuje z Tobą ścieżki. Może jeszcze troszkę cierpliwości potrzeba...:-(
  18. Idź na całość, idź na całość...idź...i wybarw we wrzątku z obierek cebuli!!!
  19. [B]Szczeniaczek. Połączenie owczarka z amstaffem. Poprostu piękno!!![/B] Ja bym dała coś w tym stylu...Cholendzia, sama nie wiem. Z tytułami jest najgorzej.
  20. Niko w jakiej części Łodzi jest ten biedak? Boi się ludzi ale jak go karmisz miałaś szansę go pogłaskać? Próbowałaś, bałaś się? Czym objawia się jego strach. Boże, tragedia jeśli tak długo się błąka.:-(
  21. Bidne łysoli. Jak zaczną porastać to koniecznie odczulacza, bo się zadrapie!:diabloti:
  22. Pati dałaś temu psy życie, w zasadzie Ty dałaś Mrówie życie w ogóle, bo to co miała wcześniej trudno nazwać życiem. Pamiętaj o tym!!! Ona będzie pamiętać zawsze... Jesteś wspaniałą osobą i nie trać wiary w siebie i zasadność tego, co robisz!!! Jestem i będę na tym wątku...Podobnie jak inni, którzy z wielkim szacunkiem i podziwem dla Ciebie tu zaglądają, ja jestem wśród nich właśnie!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  23. Tu popolemizuję...jedne pierniki dochodzą szybko, inne jak zaczną w pn. to kończą w pt.(ale ostatni, kolejnego m-ca:diabloti:), a jeszcze inne szybciej zejdą niż dojdą.:evil_lol:
×
×
  • Create New...