Pati dałaś temu psy życie, w zasadzie Ty dałaś Mrówie życie w ogóle, bo to co miała wcześniej trudno nazwać życiem. Pamiętaj o tym!!! Ona będzie pamiętać zawsze...
Jesteś wspaniałą osobą i nie trać wiary w siebie i zasadność tego, co robisz!!! Jestem i będę na tym wątku...Podobnie jak inni, którzy z wielkim szacunkiem i podziwem dla Ciebie tu zaglądają, ja jestem wśród nich właśnie!!!:loveu: :loveu: :loveu: