Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Tekillo, komuś do głowy na pewno uderzysz!!!
  2. [quote name='oktawia6'](...)jak dotąd żadna osoba-ŻADNA-nie dostarczyła EMIR opini lekarskich porzebnych do sprawy p/ KRzyczkom-(...)[/quote] NIKT??? :-o :-o :-o
  3. Jejku, pogoda do bani, a te dwie bidy wegetujące tam same. Ważne, że chociaż papu dostają.:-(
  4. Rówie dobrze Adam już spakowany i nie zajrzy na wątek ale ważne, że zostawił do siebie tel.
  5. Zdziwiłabym się gdyby oszczędzała roślinki ale myślę też, że jeśli rozrabia to wynika z jej młodziuniego wieku i jest do skorygowania. Ta sunia mi wygląda na taką, która jeśli jej się poświęci serce i uwagę to będzie chłonąć człowieka całą sobą i to z dobrym skutkiem.
  6. Jejku, dobrze, że chociaż ten brzucholek jest OK. Uff...:multi:
  7. Jutro zafonię, obiecuję!!!
  8. Karilko podaj mi na PW fona, zadzwonię juterkiem. OK? W moim podziwianiu nie było sarkazmu, podziwiam Was całą gębą!!!
  9. Pati pogadaj z wetem dlaczego jest jak jest, czyli...już uściślam. Jeśli Mrówcia dostaje leki na nużycę, skąd ten przypływ łysinek? Leki nie trafione? Za słabe? Inne przyczyny? Skąd postęp choroby zamiast jej remisja? A może te łysinki to jeszcze coś innego?
  10. Ciekawe, dlaczego ta pani go nie chce i od jak dawna u niej mieszka.:roll: Tak, czy inaczej biedny psiak. Myślę, że Wasze spotkanie wiele wyjaśni. Inna sprawa, że to bardzo źle, iż pomimo faktu, że pies ma swoją panią chodzi samopas. Foty koniecznie!!!
  11. Tak mocno trzymam kciuki za Ciebie Magnusiu!!!:-(
  12. [quote name='Karilka']majga my bysmy byli barrdzo szczęśliwi gdybyś Ty ją chciała:roll:[/quote] Musimy się spotkać Karilko. To jest diabelnie ciężka decyzja, a ja takowych nie podejmuję pochopnie. Ogromnie bym chciała by się suni udało. Oczami wyobraźni widzę ją na tapczanie obok Joli, Firki, kiciów (a siebie to już chyba na podłodze:evil_lol:). Czy ona poza kablami coś jeszcze "rąbie"??? Czy pokazuje, że chce wyjść na siusiu? Strasznie się boję, że może wpaść komuś w łapy, kto nie daj Boże Cię zwiedzie gładką mową i pozorami. Yezooo, nawet nie chcę myśleć.:-( Ja np. nie byłabym w stanie wyadoptować nawet psiego ogona komuś. i uwierz, zadręczyłam już Twoją sunią większość wartych uwagi znajomych. Jak mi zwierzę wpadnie w łapy to pozamiatane, nikt nie jest godzien. Zdaję sobie sprawę, że to chore, nawet bardziej niż chore. Szkoda nawet pisać, co ja wyczyniam, dlatego podziwiam z całego serca osoby takie jak Ty i Tobie podobne.:loveu:
  13. [quote name='Kasia_82']Koniecznie ogloszenie na dworcu, byc moze tam jej wlasnie poszukuja wlasciciele ...[/quote] Jestem tej samej myśli.
  14. Niech on zapomni o wszystkich żyjących istotkach.
  15. To już jakiś plus...ale czy wystarczający?:-(
  16. Antosiowi szykują się 1dniowe atrakcje???;)
  17. Czas poświąteczny przed Tobą. Niech zaowocuje!
  18. Niech Wam się uda psiaki!
  19. Gdzież ten dom wspaniała suniu???
×
×
  • Create New...