-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Ale...do rzeczy te maile? Godne uwagi???
-
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
U Pani Eli nie ma kotów ale jak się nie znajdzie jakiś zbawienny, wymarzony domeczek dla suni (o taki się modlę) to oczywiście zrobię test. Hm...astki też podobno żywemu nie przepuszczą, a moja przygarnięta (zmiksowana z jakimś innym bojowcem psim) weszła w w stadko już istniejące i cóż...musiała moje kicie pokochać...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
TA SUNIA SIĘ NORMALNIE USTAWIA DO APARATU!!! CWANA SZELMA!!!:razz: -
[quote name='Dorothy'](...)ja uwazam ze to nie punkt G jest gwarantem szczescia tylko odpowieni, powtarzam ODPOWIEDNI facet. Moze nawet nic nie wiedziec o zadnym punkcie a nam na sam jego widok robi sie cieplo.;)[/quote] Ależ Dorotko, ten odpowiedni ma już takiego GPSA, że i do G go zaprowadzi!!! :razz:
-
[quote name='kasikitd']Nawet jakbyś miała tysiące hektarów i żadnego zwierzęcia, nikt nie ma prawa tak pisać, nikt nie ma prawa nikogo w ten sposób osądzać. Cokolwiek robisz, twoje zycie, twoje decyzje, twoje konsekwencje...dobre, złe, ale twoje. (...)[/quote] No i widzisz Anuś??? :loveu: Wiesz, co myślę więc się nie będę rozpisywać, widzę, że dziewczyny to już zrobiły!!! Już kiedyś Ci mówiłam, sądzę o konieczności spowiadania się komukolwiek z życia na dogo i widać, że inni podzielają moje zdanie! To nie konfesjonał!!! Pamiętaj o swoim życiu, zdrówku (wiesz, co mam na myśli:mad: :mad: :mad:), dzieciach i MĘĘĘĘĘŻU!!!:loveu: :loveu: :loveu:
-
Rzeczywiście tak to wygląda!!!
-
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
To nie pies, to modelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Własnie nad tym kombinuję...Tej suni nie można zmarnować. :shake: Ja już hm...zastanawiam się, jak doprowadzić do spotkania moich kici z niunią. Według wszelkich oznak i info od Pani Eli, ta sunia mogła jakiegoś polującego potwora rozczarować. To bardzo tolerancyjny piesio. -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ambra']Majga - musisz mi łzy wyciskac????????// [B]NIE "CIAŁAM", "NIE CIAŁAM"...TO SIEM SAMO ZROBIŁO!!!:oops:[/B] pieknie to ujełaś! a ja Ci wierze w kazde słowo bo znam charty! one wlasnie takie są! :cool3::cool3: [B]NAPISAŁAM NAPRAWDĘ SZCZERZE, ZARÓWNO TO, CO WIDZIAŁAM JAK I TO, CO CZUŁAM...[/B] powiedz mi ile ona może mieć wzrostu? dokad Ci siegała i ile Ty masz hehe [B]JA MAM 176CM, SUNIA SIĘGAŁA TUŁOWIEM NAŚCIE CM PONAD KOLANO. TO NA BANK CHART, STAWAŁY JUŻ PRZY MNIE CHARTY Z TZW. PAPIERKAMI, MIAŁAM JUŻ WIEC ROZEZNANIE!!![/B] i jak tam warunki u Pani Eli? potrzeba jej czegos? [B]PANI ELA TO BARDZO UCZUCIOWA, DUMNA W DOBRYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU, OSOBA. :loveu:SAMA Z NIEJ WYDUSIŁAM, CZEGO TRZEBA PSIAKOM.[/B] [B]NA PEWNO KARMY - POD OPIEKĄ MA OK.17 PSÓW. NIESTETY MAM ROZEZNANIE JAKIE TO SĄ KOSZTY, A NA PRZYSZŁOŚĆ ODPCHLACZE W SPRAY'U. TERAZ NIE ALE JAK SIĘ ZACZNIE CIEPŁY SEZON, BĘDĄ KONIECZNE.[/B] jak inne psiaki? ona w domku mieszka? [B]NIE WIDZIAŁAM WSZYSTKICH PIESIÓW TYLKO 3. PANI ELA MIAŁA REMONT HYDRAULICZNY W DOMKU. [/B][B]POZA TYM NIE WYPADAŁO MI DOMAGAĆ SIĘ POKAZÓWKI, BO TU JA, TAM PRACOWNIK, MAŁA BONANZA.[/B] [B]CHARCIA NA PEWNO JEST W DOMKU, BO ROZMAWIAŁYŚMY O SYGNALIZACJI POTRZEB WYJŚCIA.[/B] ile jest u niej? [B]NIE WIEM ILE CZASU SUNIA JEST JUŻ U PANI ELI.[/B] [/quote] Generalnie nie mogłam stamtąd wyjść. Stałam tam jak trąba, waliłam fotki do upadłego, z Pani Eli i ze mnie wylewały się potoki słów, w gardle miałam kluchę, sunia tuliła się do Pani Eli, do mnie...Dzień mam już załatwiony, jestem jak galareta i mózg mi dymi, co z tym fantem zrobić. :roll: Jak znaleźć dobry domuś dla Boni, taki, który będzie w stałym kontakcie z Pania Elą, jak pomóc innym psiakom...Eh...:-( -
Piękny, zdradzony przez człowieka pies już w nowym domu.
majqa replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Atosowi się udało!!! Jedzie do DT!!! Potrzebna pomoc finansowa na karmę!!![/B][/CENTER] -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[B]Wróciłam więcej niż ZAKOCHANA!!![/B] :loveu: Sęk w tym, że nie wiem, czy bardziej w Pani, czy w suni !!! ??? [B]Pani Ela[/B] - może napiszę tak - wielkie serce, rozum i dusza, a z tego wychodzą: głowa, ręce i nóżki. Kobieta niesamowicie obłędna. :loveu: :loveu: :loveu: [B]Sunia - imię Bona[/B] - O matko...to nie pies, to człowiek zaklęty w 4 łapki. Mogłabym, i wcale się tego nie wstydzę, ukatrupić oprawcę Bonki.:-( :angryy: :-( [B]DOSŁOWNIE !!! ZAŁATWCIE MI TYLKO BEZKARNOŚĆ !!! :placz:[/B] [B]Sprawy "techniczne"[/B] - sunia wymaga jeszcze odżywienia, ma łupieżyk. Problemów innych brak. Uff... [B]Psychika -[/B] "bajka", jak wspomniałam - sunia "nie psia", wpatrzona w człowieka na max. Oczy pokazują całą Bonę - kochać, służyć i tak na przemian. Wielka wola nauki od człowieka, ona go chłonie!!! Niesamowita inteligencja, domyślność, instynkt. [B]Sukces [/B]- podałam Bonie kiełbaskę z ust do ust; a po jakimś czasie, Bonka opierała się o mnie całym tułowiem i dawała obcałowywać. Dlaczego ryzykowałam (podobno na początku sunia jest nieufna, poszczekuje itd...) bo chciałam, czułam, że muszę!!!!!!!!!!!! [B]Ten pies skradł mi serce.[/B] Musi mieć najlepszy domek pod słońcem. Zbyt dużo, co widać, wycierpiała z rąk niby - człowieka. :angryy: Jeśli ktoś zaskarbi sobie łaski Bonki, ma wiernego przyjaciela na całe życie. Wcale nie zamierzam ukrywać, że zastanawiam się jak tu ugrać Bonkę i swoje kicie...nie wspominając o TZ. :roll: Póki co, zrobię wszystko by dopomóc z adopcją Bonki tak by i Pani Ela i sunia miały pełnię satysfakcji. Obie są NUMBER ONE!!!:loveu: Nie można ich rozczarować!!! -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5935/p1050686bt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4501/p1050687gu1.jpg[/IMG] -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2245/p1050682xt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3877/p1050685ay9.jpg[/IMG] -
Ło matko...głowa w lodówce??? To u mnie norma, bez układania!!! :razz: :evil_lol:
-
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7071/p1050680tk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1817/p1050681ec6.jpg[/IMG] -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2866/p1050675rb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4471/p1050676vv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7706/p1050677ow1.jpg[/IMG] -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8941/p1050671uh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7207/p1050672ar5.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/415/p1050674zi5.jpg[/IMG] -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6973/p1050668ts0.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3848/p1050669qc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9762/p1050670nt8.jpg[/IMG] -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Wobec tego teraz brak Wam tylko wolontariuszy!!! -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/6496/p1050664ug1.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/3386/p1050666wp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6712/p1050667ms7.jpg[/IMG] -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1099/p1050661sn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8673/p1050662be5.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7864/p1050663gf4.jpg[/IMG]