-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Cuda jednak się zdarzają...
-
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Pati, masz wieści o Mrówie??? -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Nie, nie usuwaj ogłoszeń. Niepokoję się. Pan miał dzwonić wczoraj wieczorem. Nie zadzwonił. Dziś również nie. :-( -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe foteczki!!!:loveu: -
[URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Karton-byl-jego-calym-swiatem-Szczeniaczek-Antek.html,23536[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.znajda.org.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,14/catid,2/Itemid,0/[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23393756,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id71952.html[/URL] [URL]http://vegie.pl/topics167/1449.htm#16270[/URL] [URL]http://koszalin.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/192705-karton_by_jego_ca_ym_wiatem.html[/URL]
-
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Loluś głowa do góry, proszę...:-( -
[CENTER][B]Karton był jego całym światem. Szczeniaczek Antek.[/B][/CENTER] [CENTER]Ból głodu to jedno z najdotkliwszych cierpień. Czytamy, słyszymy o nim, a zazwyczaj doświadczamy w mikroskopijnym wymiarze. Niemniej boli odrzucenie, samotność, brak zainteresowania. Temu, my ludzie, potrafimy zaradzić.[B] Zawsze pojawia się ktoś,[/B] [B]kto nakarmi, porozmawia by rozwiać mgłę wątpliwości i strachu, [/B] [B]a ten przecież podpowiada: "Nie masz szans. Zawsze już będziesz sam."[/B][/CENTER] [CENTER][B]Taką właśnie, druzgocącą przewagę mamy nad zwierzętami. One cierpią w milczeniu, ich pisk, miauczenie, skowyt to sygnały, nad którymi przechodzimy obojętnie, zbyt obojętnie.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Los wymierzył swój palec, szepcząc "Na Ciebie kolej..." w psie, [/B] [B]3 miesięczne maleństwo, które miało dokonać żywota w paierowej trumnie, przez nas nazywanej kartonem.[/B] Przypadek wszedł w paradę losowi i sprawił, że pudełko zostało zauważone, a jego zawartość natychmiast trafiła do weterynarza. [B]To był przysłowiowy, ostatni gwizdek[/B]. [B]Gehenny maleństwa miał nastąpić ciąg dalszy. Schronisko. W przypadku szczeniaczka byłaby to kolejna drwina przeznaczenia.[/B] I przedtym udało się go uratować. Obecna przystań ocalenia dla Antosia, bo o nim tu mowa, nie może stać się jego domkiem docelowym. W całej tej historii był moment, gdy dla malucha zaświeciło słońce, niestety tylko jednym promykiem, a ten zgasł. [B]Antoś znalazł domek, ale jego państwo rozmyślili się i pod groźbą uśpienia tego, dopiero co uratowanego istnienia, wymusili powrót psiaka do punktu wyjścia.[/B] Błagamy o pomoc w postaci przerwania chichotu rzeczywistości, śmiechu prosto w psi nosek biedaka. [B]Antoś jest zdrowym, grzecznym, wpatrzonym w człowieka malcem. Mimo tak okrutnego planu, jaki miał wobec niego człowiek, wciąż[/B] [B]pragnie dotyku dłoni, czułości, przytulenia.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Nie odbierajcie mu nadziei na normalność. Czas, by ten pies, tak [/B] [B]szczególnie naznaczony złą, ludzką wolą, znalazł swoje miejsce[/B] [B]na ziemi, u boku kochającego go pana.[/B][/CENTER] [LEFT][B]Wszelkich informacji o warunkach adopcji Antosia udzieli jego zbawczyni, p. Natalia. Prosimy dzwonić na numer [/B] [B]094 343 43 36 (Koszalin)[/B][/LEFT]
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
majqa replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję serdecznie. :loveu: Namiar przekazany Rottce. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
majqa replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki Doddy, oczywiście tak zrobię. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']No to mamy zapalenie pęcherza (...)[/quote] Miałam cholera czuja.:-( Rób mu, a propos kup, do jedzonka ryż, działa osłonowo na jelita i lekko zapierająco, ładnie wiąże kupki, tylko nie przecedzaj, niech zostanie ten klajster. -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Światełko nadziei, dzwoń koniecznie! -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
majqa replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medeor']ogłaszajcie rotki na [URL="http://www.alegratka.pl"]www.alegratka.pl[/URL] tylko wyróżniajcie ogłoszenia bo nasza 1.5 rocznaroczna rotka bedzie miała dom (...)[/quote] Czy ten domek dla rottki jest pewien, bo właśnie miałam wsiadać w autko i do Was jechać by zrobić jej fotki, założyć solidny wątek na dogo i forum rottków i dodatkowo poogłaszać ją. Poza tym chciałam pokazać fotki i przekazać stosowne info znajomym, bliskim mi ludziom zakochanym w rottkach, prosząc los by coś to dało. Jak rozumiem tego rodzaju pomoc dla tej suni nie jest już potrzebna? -
No chyba, że się zakocha, wtedy nie wcina tylko jęczy z miłości...;)
-
*** 7 mies AMSTAFFECZKA JEDNAK SZUKA DOMU - ma nowy dom!
majqa replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Mam właśnie taką, acz nieco starszą astusię i wiem, jakich wrażeń potrafi dostarczyć, hahaha...:lol: