[quote=DIF;9895748 (...) [B]Podaj mi swój adres mailowy to[SIZE=3][COLOR=red] JA [/COLOR][/SIZE]prześlę ci [/B][B][COLOR=black]SWOJE[/COLOR] skierowanie na operację!!!!!!!!!(...)[/B][/quote]
Uff. A myślałam, że Krówka już w nowym domku. :-(
Co do zawartości cytatu DIFuś. Jeśli Cię kolejnym razem Pan Bóg opuści
i będziesz miała zamiar wypisywać podobne pierdoły (a co gorsza, będziesz miała ochotę wprowadzać je w czyn), błagam zadzwoń, a ja już Cię do pionu postawię.:mad: :loveu: :mad:Pamiętaj, że każdy jest najlepszym sędzią
w cudzej sprawie. Jeśli będziesz miała ochotę się wyspowiadać, to zapraszam do siebie, durszalak już przygotowany.:evil_lol:
Ściskam Cię mocno i głowa do góry (gdybym nie była w temacie - operacja, myślałabym, że czeka Cię operacja głowy, eh Ty, Aparatko.:loveu:)
Wet-Siostra miała myśl, by zrobić manianę z ogłaszaniem Krówki podobną pomysłowi co do Barego. Jestem za. Czekam tylko na efekt pracy Folen, wyjdzie w praniu, co będzie do poprawki, jeśli coś będzie i nie powielimy błędów.