Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='smallpati'][B][COLOR=#5b5b5b][FONT=&quot][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=2] Pies jest w okropnym stanie:( Wygłodzony, smutny, załamany, a pod skórą widać każdą kość.. To cud, że żyje. (...) W tej chwili jest na kwarantannie, ale już wkrótce będzie mógł pójść do adopcji. Szukamy bardzo wrażliwego opiekuna, który poświęci temu psu czas i uczucia. Nie wiemy co przeżył, ale zasługuje na lepszy los..(...)[/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/B][/quote]Co słychać u dobka? Czy oglądał go wet? Czy pies miał zrobione jakieś podstawowe badania? Czy jest mu podawane coś na wzmocnienie, czy tylko jest obserwowany i dokarmiany?
  2. ...łapki od tego trzymania aż mdleją...:evil_lol:
  3. Piękna, stalowo - srebrna z Ciebie sunieczka!!!
  4. Jakaś duża ta kwota ale...dopytam.
  5. Buziaki w każdy Twój kilogramek.:loveu:
  6. :kciuki: za operację!!!
  7. Eh pięknoto, wciąż czekasz...:roll:
  8. To wcale nie jest śmieszne...:shake:, może właśnie by chciał zawyć barytonem.
  9. Pozostaje czekać na odzew z allegro i innych ogłoszeń. Ula, co z innymi psiakami???
  10. Dobranoc Ufoludku = Ufny Ludku!!!
  11. Co u Bolesława??? Były jakieś konkretne, do rzeczy, oferty adopcyjne?
  12. Pomarli wszyscy wątkowcy??? :-o Aż niepodobna by tak zacichło!!! :-o Dorotko, był jakiś odzew z ogłoszeń? Obserwuje ktoś allegro?
  13. [quote name='koszalinianka']ach i nie napisałm jeszcze że rokowania weta na długość życia przy tej wadzie to maksymalnie 3 lata :placz:[/quote] Teoria sobie, a praktyka sobie. Właśnie ten zestaw leków załatwiałam ostatnio dla jamnisia z identyczną wadą, wiek psa ok.12-14 lat. Nie załamuj rąk.
  14. Jagienko, a czy można Ci się dziwić??? Daj spokój!!!:loveu:
  15. Nie ma lepszych leków na tę wadę. Da się z nią żyć. Antoś stanie na nogi. Bądź spokojna.
  16. Gosiapk, grabisz sobie, grabisz...:mad: Zapraszam do mnie w odwiedziny, wprost nie mogę się doczekać byś i Ty posłuchała!!! :eviltong:
  17. Camaro, co on ma przy pupie??? :-o :-o :-o Gdzie jest jego ogonek??? Hę!!! ??? :mad: :mad: :mad: Jestem zdruzgotana. nie pokazuj mu tego w lusterku, bo go psi psycholog nie pozbiera. Wieści cudne, aż się poryczałam. Qiurde, ja go chcem curik z powrotem do bloku, jak on taki do psufff, kotufff...6h, jakoś wytrzyma na powierzchni mniejszej niż potfurko. :eviltong: Tęsknię za nim...:-(
  18. Pozdrówka dla Marty!!! :loveu:
  19. [quote name='natalia_aa']Dobra, nie mniej jednak i tak wyslalam maila do Marty z Fundacji, w jeszcze innej sprawie.[/quote] Ależ ja w żadnej mierze nie chciałam powiedzieć, że bezpośredni kontakt z fundacją jest zbędny.
×
×
  • Create New...