-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
[quote name='emilia2280']Majeczko, zgadzam sié calkowicie, ale dlaczego padlo na AFN? Oni pobierajá ok. 10% prowizji od kazdej wplaty (dokladniej jest chyba na ich stronce rozpiska). To jest okradanie psa przy kazdej dokonanej na niego wplacie. Moze zapytamy inná fundacjé, czy nie udzieli nam swojego konta bez prowizji? A tu jest bazarek na Brendé: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112543 Dziękuję Emilko! Brykasz po wątkach aż miło popatrzeć. ;) Skoro masz taki pomysł, to znaczy, że wiesz jak się poruszyć w temacie. Masz może pomysł, do jakiej fundacji się zwrócić? Inna sprawa, że nie chciałabym robić z siebie błazna. Już tłumaczę. Skoro Pani Ewa nawiązała i sama zasugerowała AFN (pewno z jakichś powodów), postąpiłam zgodnie z jej wolą i poprosiłam o pomoc. Czekam jak się do tego AFN ustosunkuje. Czytałam na innych wątkach, że bywało, iż w ekstremalnych sytuacjach, a ta niewątpliwie taka jest, AFN zniżało prowizję. Poczekam wobec tego na odpowiedź, jak to się tu będzie miało w praktyce. Jak wspomniałam, nigdy nie prosiłam o zakładanie tej tzw. skarpety dla żadnego piesia, nie mam więc rozeznania - procedura, opłaty etc.
-
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
majqa replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W górę piesiaku...po domek i ku spokojowi Nicol. -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Biedaku, pędź na pierwszą stronę... -
Pnij się boksiu...a przede wszystkim zdrowiej...
-
RADOM(Skaryszew).mastif w lesie -nie wiem czy jeszcze zyje!!adoptowany
majqa replied to Kunda's topic in Już w nowym domu
On dla mnie wyglada, wyłącznie na podstawie fotek, na mixa asta...może się mylę. Koniecznie opiszcie jego zachowanie. Dla chętnego DS, DT to niezwykle ważne. Jak reaguje na inne psiaki, ludzi etc... -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy'](...)mozna odebrac tel chociaz, podaje go ludziom chetnym na adopcje a oni wydzwaniaja do mnie, ze sobie zarty z nich robie :shake:[/quote] Owszem można i jakby nie spojrzeć, trudno Ci odmówić zdania racji... Tak się robi z gęby cholewę... -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']znajomi dzwonia do iskierki ale ona nie odbiera czy ten pies byl kiedykolwiek do adopcji?[/quote] Iskierko, co się dzieje? Czemu nie odbierasz telefonu? Co się dzieje z maluszkiem? Czy ten wątek nadal jest aktualny??? -
Lupus - 5 m-czny DON, - ma wreszcie swój dom i człowieka
majqa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jejku, w kciukach mam już skurcze od zaciskania, tak bardzo pragnę by ta adopcja wypaliła samymi pozytywami. Dziękuję Supergogo za wieści!!!:loveu: -
Lupus - 5 m-czny DON, - ma wreszcie swój dom i człowieka
majqa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oj, bardzo, bardzo pragnę by tak było! :multi: -
Lupus - 5 m-czny DON, - ma wreszcie swój dom i człowieka
majqa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Co u Lupusa??? -
[quote name='Zosia4'](...) wątpliwym jest żeby ktoś się na nią zdecydował w jej stanie zdrowotnym (...) okrutna prawda ale jednak prawda. :-( (...)Majqa - pisałaś, że poczyniłaś starania o założenie skarpety w AFN dla Brendy. Czy coś już wiadomo w tym temacie ? (...) I jeszcze do wszystkich zainteresowanych losem Brendy - nie zostawiajmy jej opiekunki samej w tych jej wszystkich niezawinionych przez nikogo kłopotach.(...). Poprosiłam Isadorę o pomoc w sprawie zakładania skarpety dla danego psa na AFN. Tu jestem zupełnym laikiem. Isadorka również tego nie robiła ale podpowiedziała mi bym taką prośbę skierowała do GreenEvil. Tak też zrobiłam. Nie mam zwyczaju cytować cudzych PW ale swoją własną, czemu nie? PW, takiej treści, jak poniżej, wysłałam do GreenEvil 9.06.08, nie dostałam jednak żadnej odpowiedzi. "Witam! Za sprawą podpowiedzi X (Isadory7) piszę by prosić o pomoc w założeniu konta na AFN dla suni Brendy. Przebywa ona o w Szczecinie na DT, który najprawdopodobniej będziej jej i stałym i ostatnim. :-( Opiekuje się nią Pani Ewa, osoba, która poprzez dogo przygarnęła wcześniej również sunię owczarka Bonię (Bonkę) - wątek tej jest już w szczęśliwych zakończeniach, choć do szczęścia daleko, bo Bonia jest sparaliżowana ale stale rehabilitowana. Teraz doszedł nieoczekiwany kłopot z Brendą. Pani Ewa choć daje z siebie wszystko (zupełnie nie wiem, skąd znajduje na to siłę psychiczną i fizyczną) może nie podołać finansom. By w jakimś stopniu uwiarygodnić osobę Pani Ewy, że warto jej pomóc etc., podam zarówno wątek Boni http://www.dogomania.pl/forum/showth...ighlight=Bonia do wglądu, jak i obecny Brendy, której sprawa dotyczy. Brenda: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111257 - str. 12 aktualne wiadomości). Podaję również kontakt do Pani Ewy: tu imię, nazwisko, tel. kom. Pozdrawiam w oczekiwaniu na odpowiedź/ decyzję. moje imię nazwisko"
-
Spora kudłatka- w końcu w wymarzonym domku! SZCZĘŚCIA KOCHANIE!
majqa replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Wielka ulga, na swój sposób, że stworzyła się okazją, że można wybierać! -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
majqa replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Jeżeli w tym maczają palce [B]Margo05[/B] i [B]majqa[/B] to ja mogę zrobić allegro dla pani Romy. Można przecież takie zbiorcze dla wszystkich psiaków. [B]Z takim duetem choćby na koniec Świata[/B][/quote] Dziękujemy Isadorko!!! :loveu: W nd. będę miała "odtroskowioną łepetynę" - spłodzę tekst zbiorczy i pocudujemy! O ile pamiętam, przeczesując wątek, zbiorcze allegro było robione. [B]Myślę, że od przybytku głowa nie boli ale nie chcąc się rządzić na nie swoim wątku, czekam żeby się wypowiedziała gagata, bo może uzna, że pomysł nie jest trafiony.[/B] -
Tak mi przykro, że Nero wciąż nie ma szczęścia i jest w punkcie wyjścia...