Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Margo05']Mam nadzieję, że da. Zastanawiałam się nad uderzeniem do tego Pana Norberta. Forum czyta mało osób. Przydałoby się coś w podobnym tonie w wersji papierowej.[/quote] Choćby zasięgnięcie języka, poproszenie o poradę Pana Norberta, może okazać się strzałem w 10tkę.
  2. [quote name='żaba88']W Łodzi taka gwara? :eviltong:[/quote] [B]azaliż [/B]rzekłam...(tylko mnie nie dopytuj czy zaliżę :evil_lol:), gwar, slangów i tentegesów Ci u nas dostatek. Feel invited! :eviltong:
  3. Mam szacunek dla wieku tej Pani i to jedyna przyczyna, która mnie powstrzymuje od napisania, co myślę o tej tzw.woli.
  4. Pytanie zmierzało ku temu, że jak aukcja przejdzie i ją np. wznowicie, to nie dawajcie tego samego tytułu tylko zmodyfikowany. Ten sam się opatrzy, nowy zwróci uwagę.
  5. Zaciskamy te kciuki jeszcze mocniej!!!
  6. [quote name='basiaaap']Pies przepiękny, pozazdrościć nowym opiekunom. Dobrze że trafił na właściwych ludzi:)[/quote] Mam nadzieję, że wszelkie wieści z nowego domku będą wyłącznie dobre. Nic nie wskazuje by miało być inaczej.
  7. [quote name='luka1']niech ci ludzie zmienia zdanie.[/quote] ...bo czasu coraz mniej.
  8. Nie masz pojęcia Kudłatko, jak się cieszę, że dostałaś szansę!
  9. Dziewczyny, czy Wy robiłyście już wcześniej jej allegro, czy to jest pierwsze (nie mam szans teraz cofnąć się przez wątek) ?
  10. Trzymam kciuki za to byś miała rację, bo w jego radość nie wątpię byle tylko wyłącznie radość trzymała go przez następne dni i każdy, kolejny powszedni.
  11. ...w oczekiwaniu i tak warto podciągnąć wątek.
  12. Jak odpalisz kompa Izmir, koniecznie daj znać, co z małą i czy coś udało Ci się dowiedzieć.
  13. [quote name='żaba88']Jak na razie nie ma jeszcze czego dodawać. Link do Soni podałem i najlepiej niech gagata w pierwszym poście dodaje wszystko żeby nie szukać.[/quote] Przeca żech napisała, że to pomysł na zaś.;)
  14. [quote name='agata51'](...)Pogonimy jeże albo co.[/quote] Ja tam uważam, że największą frajdą jest pogonić "albo co".;)
  15. [quote name='żaba88'](....) Wg mnie zrobienie allegro dla [U]wszystkich[/U] psów, jest złym pomysłem bo potem się nie połapię, a o pomyłkę łatwo. Nie mówiąc już że wszystkich psów nie da się sfotografować. Postaramy się o inne zdjęcia żeby robić kolejne wątki ;)[/quote] Żabo, wyłącznie wybranych i przyklaśniętych przez Panią Romę. Poza tym, jasna sprawa, że nie wszystkie naraz, nie na wariata ale w miarę Waszym mocy przerobowych. Kolejne wątki, dla pojedynczych psów, są jak najbardziej trafione. Może zrób na tym głównym, post z linkami do tych wątków, by się nie miotać i nie szukać. Masz możliwość, zakładasz wątek, a link dodajesz do tego samego postu. Ot, luźna propozycja. Co Ty na to?
  16. Izmir, dodzwoniłaś się do buni??? Off- co z tym grzywaczem? Czekam na mai z fotkami i konkretami + namiar na nią, by móc komuś poddać temat. Całusy!:loveu:
  17. [quote name='ayla1']benia była pokazana w "Kundlu.."i dzwonił pan z brzeska,potrzebuje przytulaka do domu z ogrodem,ma spać w domu:multi:oby nie zapeszyć...[/quote] No to nie zapeszam ale co sobie poskaczę z radochy to moje!!! :multi:
  18. [quote name='irysek']wet siostro jesli to twoj maz!!! to ty powinnas wiedziec czemu odechcialo mu sie juz zyc. dziwna sprawa, nie powiem... ja bym wiedziala jakby cos bylo nie tak miedzy mna a moj adruga polowka. (...) mysle tak samo jak jedna z ciote, allegro powinien miec kazdy z psiakow, moge nawet wystawic jak dostane zdjecia, tekst i tel kontaktowy. wiecej psow bedzie mialo szanse, bo czemu ta sunia ma byc niby wyrozniona, chyba ze ona ma allegro jako pierwsza... (...).[/quote] Irysku masz wielkie szczęście, że tak dobrze znasz swoją drugą połówkę. Sprawa nie jest jednak tak prosta, jak piszesz i tu nawet nie w odniesieniu do Wet - siostry. Gdyby było tak, jak to przedstawiasz (a na życie targają się, ku zdziwieniu otoczenia, dorośli, dzieci i to z rodzin spod znaku "idylla") to nie byłoby co najmniej 1/2 samobójstw. Statystyka jest jednak okrutna. Możemy tylko przewidywać, co w cudzej głowie siedzi, czasem jednak wystarczy chwila załamania, impuls i...po sprawie. [B]Co do allegro psiaków[/B] - myślę, że Sonia jest przygrywką. Pisałam już wcześniej by przeprowadzić rozmowę z Panią Romą, o psach, które nadają się do adopcji, mają na nie wielką szansę, a i Pani Roma wyrazi na to zgodę. Bez problemu krok po kroku, a raczej pies po psie - jak będą jego imię, opis, namiar kontaktowy, sugestie jaki dom byłby na "tak", jaki lepiej "nie" + fotki, mogę porobić teksty (ja jeśli chcecie lub ktoś inny, bo nic na siłę) i ruszamy, a wtedy byłoby super gdybyś mogła wystawiać je na allegro.
  19. Skoro my, obcy, ludzie z boku, przeżywamy to na swój sposób, wyobrażam sobie jaką huśtawkę ma Nicol. Miałam wielkie szczęście, na masę psów, które godnie dożyły u mnie późnej starości, że nie byłam postawiona do tego stopnia pod ścianą. Epe- nawet nie wiesz, jak bardzo bym chciała przeczytać, że mąż Nicol się ocknął.
  20. Do "złotej rady" dalej mi niż bliżej. Nie trafiona to kac psychiczny jak ta lala.:-( O matko, wraca, czyli wraca strach i horror. Tosiu, ja już nie wiem, gdzie, do jakich drzwi zapukać. :shake: A propos terroru...jestem w niemałym szoku. Poznałam na osiedlu Panią, przesympatyczna, samotna osoba, zakochana w swoim yorku, na ślepo zakochana, bo nie chce rozważyć poszukania mu domku, na behawiorystę jej nie stać więc cierpi zagryza zęby. Sama ją zaczepiłam na spacerze, bo zobaczyłam w niej i psie uroczą parę i zachwycona byłam tym, jak pies trupta przy niej, z noskiem przy nodze. Hm...niestety to jedyny pozytyw tego psa, więc Pani zaiwania po osiedlu non stop - plus, łapie kondycję. York, taki kurdupel, ją sobie podporządkował. Jego celem są właśnie te spacery lub ciągła adoracja. Jeśli tego nie ma - np. Pani zajmie się czymś w domu chwilę dłużej, pies tnie ją jak brzytwą. Nie uwierzyłam póki nie pokazała mi pociętych dłoni i kostek. Zbaraniałam. Próbowałam coś jej podpowiedzieć ale czy się zastosowała? Dawno się nie widziałyśmy.
  21. Dziękuję Isadorko!:loveu: Weroniu, uzupełnij właściwą kom. i ogłaszam.
  22. Skoro to spec, jestem bardzo ciekawa zdania Pani Kasi.
×
×
  • Create New...