-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
[quote name='Tosia2']Jasne, że masz racje.. :) W tej lecznicy mamy teraz 2 suńki po sterylce i jutro do nich jedziemy więc wypytam się o boksię... Obiecuje..... :)(...)...[/quote] To już jestem spokojna. Buźka!:loveu:
-
[quote name='Tosia2']Wiesz, nie pytałam jakie badania jej robili, ale o to śmiało każdy może zapytać choćby telefonicznie... :)[/quote] Jasne, że to żaden problem zadzwonić do danej lecznicy ale jeśli okaże się, że np. póki co sprawa diagnostyki nie ruszyła to największą siłę przebicia ma ktoś miejscowy, kto w razie potrzeby pojawi się na miejscu osobiście i dopilnuje sprawy. To, że ja, dzwoniąc z Łodzi, powiszę sobie na słuchawce (a wet albo będzie miał chwilę by pogadać albo nie, bo będzie zajęty innym psim pacjentem), posłucham o planach, niczego nie zmieni. Nie wyegzekwuję ich, nie pomogę w przewozie psa np. z lecznicy do innego miejsca, jeśli taki byłby wymóg diagnostyczny etc...wiesz to aż za dobrze.
-
Spora kudłatka- w końcu w wymarzonym domku! SZCZĘŚCIA KOCHANIE!
majqa replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Szukać................ -
[quote name='Tosia2'](...) Wczoraj mówili tylko o tym ż musi być na obserwacji [B]Tosiu pamiętaj tylko proszę, że jeszcze nikogo nie wyleczono samą obserwacją, trzymaj więc rękę na pulsie.[/B] , a sprawa oczu jest drugorzędna , że najważniejsze to opanowac przyczynę, czyli uraz głowy.....[/quote] Żeby uraz opanować i wiedzieć, co jest do opanowania, co złego się wydarzyło, potrzebna jest diagnostyka, a nie samo przyglądaniu się psu.
-
[quote name='Tosia2'](...) Sunia jest prede wszystkim obserwowana, by rozsądnie zlecić badania... Na pewno będzie trzeba pokazac ją u dr Garncarza, ale to na koniec... Myslę, ze najważniejsze by teraz zobaczyć co z głową, mózgiem, bo oczy to rzecz wtórna po urazie(...)...[/quote] Tosiu przecieraliście już szlak by dostać się do dr Garncarza? Czy weci mają już pomysł, jaką obrać drogę diagnostyki głowy?
-
[quote name='agata51']Mozart, na spacer! Dziewczyny, wy jesteście takie mądre - [B]łahahaha (...)[/B][/quote] Coś się pitoli ze wstawkami. Wstawiałaś sama? Jeśli tak, odezwij się na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109712[/URL] umieść w poście, jako odpis konktretny banerek (który tu Ci zaświecił krzyżykiem) i poproś moda o wstawkę do podpisu, a usunięcie krzyżyków.
-
Lupus - 5 m-czny DON, - ma wreszcie swój dom i człowieka
majqa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
...a Pani ma już skompletowaną wyprawkę dla niego. -
[quote name='Tosia2'](...)jej oczy które są dziwnie cornięte do tyłu, gałki jakos tak dziwnie "wykręcone"... Do tego te powieki... (...)[/quote] Tosiu ale ona widzi normalnie? Reaguje normalnie (pytam, bo skoro uderzona w głowę...)?
-
Tosieczek napisz do dziewczyn, które Ci podałam!!! Chyba, że już to zrobiłaś. Boże, jej oczy...katastrofa...:placz:
-
[quote name='Rybka_39']A miał obrożę? [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=26776[/URL][/quote] Hm...ten ma obrożę ale nie bardzo rozumiem pytania, do czego zmierzasz? Wiesz może, że komuś taki właśnie zaginął? W podanym linku to ogłoszenie dotyczące tego samego psa. Różnica wiek, co już doprecyzowałam z Koperkiem, stanęło na podsumowaniu - 6m-cy.
-
[quote name='black_cat']No własnie, ciekawe co to za historia z tym metalem w lapce.[/quote] Takie spoiwa zakładane są na stałe lub czasowo. Martwi mnie, gdyby miała to być ta druga opcja - ktoś wtrynił metal (piszę dużym skrótem), porzucił psa lub pies mu zginął i nie był szukany, a spoiwo jest do wyjęcia.
-
O ile pamiętam ich szefowa to AgaiTheta. Inna osoba z BwP- Dharma. Wyślij też PW do mariee (osoba również siedząca w bokserach, choć nie w W-wie to może ma tam kogoś). Może by było miejsce u basia0607 w jej fundacji?
-
Bądź na bieżąco z lecznicą. Napisz do Przyjaciela Koni i DIF- może miałyby jakiś pomysł na DT? Powiadomiłaś BwP?
-
Spora kudłatka- w końcu w wymarzonym domku! SZCZĘŚCIA KOCHANIE!
majqa replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Nie zabrzmiało dobrze. Jak ma się wolę pomocy i parcie na psa to idzie góry przenieść. Wrocław - Kraków to przecież nie dystans Polska - Górna Wolta ale pewno się mylę. -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
Zdarzył się jakiś rozsądny odzew? -
Lupus - 5 m-czny DON, - ma wreszcie swój dom i człowieka
majqa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Czas zacząć odliczać Lupusku!!! -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Na fotce - jestem zadowolona - wygląda jak dracula po konsumpcji.:evil_lol: