Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Tosia2']Jasne, że masz racje.. :) W tej lecznicy mamy teraz 2 suńki po sterylce i jutro do nich jedziemy więc wypytam się o boksię... Obiecuje..... :)(...)...[/quote] To już jestem spokojna. Buźka!:loveu:
  2. [quote name='Tosia2']Wiesz, nie pytałam jakie badania jej robili, ale o to śmiało każdy może zapytać choćby telefonicznie... :)[/quote] Jasne, że to żaden problem zadzwonić do danej lecznicy ale jeśli okaże się, że np. póki co sprawa diagnostyki nie ruszyła to największą siłę przebicia ma ktoś miejscowy, kto w razie potrzeby pojawi się na miejscu osobiście i dopilnuje sprawy. To, że ja, dzwoniąc z Łodzi, powiszę sobie na słuchawce (a wet albo będzie miał chwilę by pogadać albo nie, bo będzie zajęty innym psim pacjentem), posłucham o planach, niczego nie zmieni. Nie wyegzekwuję ich, nie pomogę w przewozie psa np. z lecznicy do innego miejsca, jeśli taki byłby wymóg diagnostyczny etc...wiesz to aż za dobrze.
  3. [quote name='Tosia2'](...) Wczoraj mówili tylko o tym ż musi być na obserwacji [B]Tosiu pamiętaj tylko proszę, że jeszcze nikogo nie wyleczono samą obserwacją, trzymaj więc rękę na pulsie.[/B] , a sprawa oczu jest drugorzędna , że najważniejsze to opanowac przyczynę, czyli uraz głowy.....[/quote] Żeby uraz opanować i wiedzieć, co jest do opanowania, co złego się wydarzyło, potrzebna jest diagnostyka, a nie samo przyglądaniu się psu.
  4. [quote name='Tosia2'](...) Sunia jest prede wszystkim obserwowana, by rozsądnie zlecić badania... Na pewno będzie trzeba pokazac ją u dr Garncarza, ale to na koniec... Myslę, ze najważniejsze by teraz zobaczyć co z głową, mózgiem, bo oczy to rzecz wtórna po urazie(...)...[/quote] Tosiu przecieraliście już szlak by dostać się do dr Garncarza? Czy weci mają już pomysł, jaką obrać drogę diagnostyki głowy?
  5. Mnie też to po głowie chodziło. Przyjazd, góra jeden nocleg (oczywiście po wyrażeniu zgody i takiej woli obu stron) i...wspólne safari...
  6. [quote name='Koperek'](...) Na pewno wezmę go na badania na kliniki, ale MUSZĘ NALEŹĆ CAŁY DZIEŃ WOLNY! A to jest trudniejsze, niż myślałam...:placz:[/quote] Koperek błagam, poprostu błagam znajdź ten dzień i wyjaśnij nóżkę i jej zawartość...:modla::modla::modla:
  7. [quote name='agata51']Mozart, na spacer! Dziewczyny, wy jesteście takie mądre - [B]łahahaha (...)[/B][/quote] Coś się pitoli ze wstawkami. Wstawiałaś sama? Jeśli tak, odezwij się na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109712[/URL] umieść w poście, jako odpis konktretny banerek (który tu Ci zaświecił krzyżykiem) i poproś moda o wstawkę do podpisu, a usunięcie krzyżyków.
  8. ...a Pani ma już skompletowaną wyprawkę dla niego.
  9. [quote name='Rybka_39']:evil_lol::evil_lol: Ale to jest ogloszenie tego psa, dałam go na kuppsa. Pytam czy jak był znaleziony czy miał obroze o oze komus zwial;][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie wiem, co dodać, bo parskam teraz śmiechem.
  10. Dziewczyny, sorry za offa - pilnie tymczas Warszawa lub okolica!!!!!!!!! Zobaczcie!!!!!!!!!!!!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112108 Roześlijcie ten link innym dogomaniakom - głównie W-wa!!!!!!!!!!
  11. [quote name='Tosia2'](...)jej oczy które są dziwnie cornięte do tyłu, gałki jakos tak dziwnie "wykręcone"... Do tego te powieki... (...)[/quote] Tosiu ale ona widzi normalnie? Reaguje normalnie (pytam, bo skoro uderzona w głowę...)?
  12. Tosieczek napisz do dziewczyn, które Ci podałam!!! Chyba, że już to zrobiłaś. Boże, jej oczy...katastrofa...:placz:
  13. [quote name='Rybka_39']A miał obrożę? [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=26776[/URL][/quote] Hm...ten ma obrożę ale nie bardzo rozumiem pytania, do czego zmierzasz? Wiesz może, że komuś taki właśnie zaginął? W podanym linku to ogłoszenie dotyczące tego samego psa. Różnica wiek, co już doprecyzowałam z Koperkiem, stanęło na podsumowaniu - 6m-cy.
  14. [quote name='black_cat']No własnie, ciekawe co to za historia z tym metalem w lapce.[/quote] Takie spoiwa zakładane są na stałe lub czasowo. Martwi mnie, gdyby miała to być ta druga opcja - ktoś wtrynił metal (piszę dużym skrótem), porzucił psa lub pies mu zginął i nie był szukany, a spoiwo jest do wyjęcia.
  15. O ile pamiętam ich szefowa to AgaiTheta. Inna osoba z BwP- Dharma. Wyślij też PW do mariee (osoba również siedząca w bokserach, choć nie w W-wie to może ma tam kogoś). Może by było miejsce u basia0607 w jej fundacji?
  16. Bądź na bieżąco z lecznicą. Napisz do Przyjaciela Koni i DIF- może miałyby jakiś pomysł na DT? Powiadomiłaś BwP?
  17. Barulka odchudzić, a ciotce portagen zapodać i karnet na siłownię. ;)
  18. [quote name='Koperek']Jak nie ma nic do powiedzenia:shake:, to po co zaglądać- hopsnąć wątek to już ciotki potrafią przecież!:eviltong:[/quote] Żeby się wykazać...;) Jest szansa na ponowienie RTG do sprawdzenie, co za metalisko ma biedaczek zapodane w nóżce??? :-(
  19. Nie zabrzmiało dobrze. Jak ma się wolę pomocy i parcie na psa to idzie góry przenieść. Wrocław - Kraków to przecież nie dystans Polska - Górna Wolta ale pewno się mylę.
  20. Czas zacząć odliczać Lupusku!!!
  21. Na fotce - jestem zadowolona - wygląda jak dracula po konsumpcji.:evil_lol:
  22. I ciocia Koperek do Ciebie w ogóle nie zajrzała.:mad:
×
×
  • Create New...