-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
Też mam tą najzwyklejszą pastę z Trixi i jak dla mnie taka wystarczy. A kosztuje sporo mniej niż te lepszych firm.
-
[QUOTE]A dlaczego to może być zbyt duża rozdzielczość? Widziałam cyfrówki po 16 mpix i wydawało mi się, że właśnie moja jest słaba. A czy umiejąc cyfrówkę ustawić da się robić dobre zdjęcia, tzn. jakościowo zbliżone do lustrzanek? Wiem, że lustra zawsze będą lepsze, ale chodzi mi czy się da zrobić, że będą świetnej jakości.[/QUOTE] tak jak mówi Neo, to trochę taki pic. a jak masz dużo pikseli na małej powierzchni to zdjęcia wychodzą bardziej zaszumione przykłady: [url]http://www.photoblog.pl/bece/archiwum#strona-13[/url] Najnowsze są lustrzankowe, ale kilka ostatnich stron archiwum są robione zwykłą cyfrówką. Np. zdjęcie nr.40 dla mnie jest świetne i dużo innych. Po prostu ma dziewczyna talent ;) i nie ona jedna robi lepsze zdjęcia kompaktem niż niektórzy lustrzankami ( choćby ja) szynszyla mi się podoba, ale jakby się dało uniknąć tego cieniu na i nad głową wyglądałoby ładniej. to zielone coś jest trochę za bardzo daje po oczach xd i jakby na dole po lewej nie było widać pionowego druta, tzn tego zakończenia klatki wg mnie byłby fajniejszy efekt z kratek [B]Justa[/B] na żółwiu ostrość jest w ogóle nie tam gdzie trzeba, kadr też słaby, krzywo trochę. [QUOTE] O! A pamiętasz numer gazety? mój gnojek też był ;-) Wygrał miną nie fotografią hihi (MP październik 2010 tytuł No i się zaczęło)[/QUOTE] nr 11 z wyżłem niemieckim w 'księdze ras', zdjęcie pt. Black&White [SIZE=1](swoją drogą przez dróżkę która mi wlazła kadr nie podoba mi się to zdjęcie xd ale tylko takie ujęcie miałam)[/SIZE] [B]Moniskaa[/B] ja bym przesunęła bańkę ciut w lewo żeby nie dotykała rogu. poza tym ok jak dla mnie
-
[quote name='Adrianna']Avaloth - masz bandankę z MP? Wygrałaś jakiś foto konkurs?[/QUOTE] tak, tzn Krów był jako jeden z pięciu(czy sześciu) zdjęć miesiąca, z kolegą Borysem :)
-
Greenies miałam kilka razy, mojemu co prawda nic nie było, ale jak zaczęłam czytać co po nich niektóre psy mają to przestałam kupować. Poza tym używałam przeróżnych- denta stixy, te z maceda, jakieś na sztuki z zoologa. Wszystkie psu smakują, jakiejś świeżości z pyska mu po tym nie czuję, ale np. zabija zapach po zjedzonej rybie czy wątróbce.
-
Ja karmię psa BC z łososia&ziemniaków. Próbowałam royala dla onków, dla dużych ras, weterynaryjnego, Eukanuby, Pro Plana - po wszystkich pies miał jasne, rzadkie odchody. Brit Care jest jedyną jak do tej pory karmą po której wszystko jest ok z żołądkiem, a sierść też ładna. Także z mojej strony polecam. A ceny nie są aż tak koszmarne jak np. Royala, nie mówiąc o karmach weterynaryjnych
-
[quote name='Niufciak']Ale macie fajne pola:loveu: To ostatnie foto najlepsze:D:D[/QUOTE] się na wsi mieszka to się ma :D ogólnie bardzo fajnie się sprawdzają jako tereny spacerowe, poza okresem kiedy zboża rosną bo nie ma jak łazić. no i pomijając fakt że jest tam trochę saren i zajęcy.. na tym spacerze z którego są zdjęcia dwie jakieś 30 metrów przed nami przeleciały przez ścieżkę, na szczęście Krowek nie zauważył, potem zwęszył trop ale na szczęście w drugą stronę :D chociaż przy nim raczej się nie ma czym przejmować, już nie raz pogonił zająca czy sarnę ale jest za wolny, rezygnuje bo kilkunastu metrach pogoni i wraca xd już się przyzwyczaiłam
-
[quote name='Korenia']Dawałaś :evil_lol: ale jak chcesz potwierdzenia to napiszę: zaje2biste :evil_lol: Ale lepiej jakby miał chustę "Ratuję życie" a nie "Mój pies" :P[/QUOTE] oj no zapomniałam :D takiej chustki się jeszcze nie dorobiłam niestety xD
-
jest i wariat :) Ola na początku miała mocne problemy ze zrobieniem mu portretu, latał jak szalony, ręce mi chciał wyrwać :D dopiero jak się już trochę wylatał i zobaczył smaczka się udało
-
Oglądałam urywek 'roku pod psem' i o ile się orientuje to jest na podstawie 'Dobry Pies' Katza, tak ? dla mnie takie sobie, ale książka też mnie nie zachwycała. Najlepszy film o psach jaki oglądałam to Eight Below(po polsku 'Przygoda na Antarktydzie'). 'Psim tropem do domu' kojarzę, ale jakoś urywkami.. 'Marley i ja' całkiem mi się podobał, ale książką sporo lepsza wg mnie. Poza tym Beethoven, Dalmatyńczyki etc fajne żeby się pośmiać i odprężyć. a Hachiko właśnie mam zamiar obejrzeć w najbliższym czasie ;) EDIT oglądałam Hachiko.. piękny film po prostu, co mówić więcej:loveu: łezki pojedyncze leciały nie raz, chociaż rzadko na filmach płaczę. Hachi mnie zauroczył całkowicie, aż mi się śnił xd
-
Wszystkim xd parametrami, systemem, ceną, recenzjami, testami, opiniami :D wywalam zdjęcie bo już dawałam wcześniej ;d
-
ale ma bidula z tymi łapkami.. zdrówka ;)
-
łądnie tak głodzić psa ? :D
-
[URL]http://img209.imageshack.us/img209/4872/dsc02530m.jpg[/URL] taki klimat fajny tu wyszedł:lol: ładny ten don z zza rzeczki ;) biedny Neron:shake: nic tylko Cię to TOZu zgłosić :evil_lol:
-
[url]http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2010/028/7/5/Small_Girls_Don__t_Cry_by_SchillKate.png[/url] haha jakie ujęcie :D [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0857.jpg[/url] to mi się strasznie podoba :) świetne frisbowe zdjęcia, gratuluję sukcesów i dalszych życzę :D
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Avaloth replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
witamy czarnego bernardyna :D śliczne wszyscy te nowe banery macie :) -
[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1705/45915978.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/371/42403345.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1408/23773668.jpg[/IMG] i 3 domowe: rambo :D [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9929/89331535.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2940/81133228.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3996/95931547.jpg[/IMG] amen xd
-
królik [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5251/96842856.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3500/46834383.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7940/14131309.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2751/32738954.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5451/62129202.jpg[/IMG] cdn
-
biegniemy xd [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3358/30126204.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5152/63773386.jpg[/IMG] i lecimy:evil_lol: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/189/35606675.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6755/60070691.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9305/75992006.jpg[/IMG] cdn
-
[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7009/93696280.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2432/46016164.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4025/80535797.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3418/77840744.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3474/45439314.jpg[/IMG] cdn
-
przekochane kluchy :) a skąd Twój corgul będzie ? sunia czy pies ?
-
[quote name='NightQueen']to zobacz zobacz :cool3: Ja w ogóle miałam jechać jutro do Krk z mama na shopping, ale nie wiem czy wypali bo on ma jakieś plany, ale może ja jeszcze w tym tyg. wytargam :diabloti:[/QUOTE] [quote name='LadyK']Ja dzisiaj byłam w Krakowskiej i okolicach i nie widziałam lodowiska nigdzie.. A w tamtym roku było? Też chyba nie.. [URL]http://wd2.photoblog.pl/np1/201012/FD/82322761.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] też mi się wydaje że już w tamtym roku nie było, w tym przechodząc dwa razy koło galerii nie widziałam, Ola też nie więc raczej go nie ma xd [quote name='Paula03']U nas nie ma zbytnio gdzie, musiałabym gdzieś dalej pojechać, a nie mam czasu, z resztą i tak nie umiem jeździć :D[/QUOTE] a no tak, tu się przydaje mieszkanie na południu Polski ;) [quote name='Niufciak']Skąd wiedziałaś że takie lubię:D[/QUOTE] mam swoje źródła:diabloti: [quote name='Kashdog']Ja nawet na nartach nie umiem jeździć, a przyznam, że chciałbym się nauczyć. Ale po pierwsze nie ma mnie kto tego nauczyć i nie mam czasu zbytnio :roll::diabloti: Wszyscy dzisiaj do schroniska się wybierają :loveu:[/QUOTE] ja miałam ten komfort że tata umiał jeździć i przy okazji mojej nauki sam sobie odświeżył umiejętności po kilkunastu latach przerwy. I sporo znajomych jeździ. A ja już od 4 klasy podstawówki także też trochę. [quote name='wenia41']No tak powiedzmy, że za mnie też chociaż raz zjechałaś bo jakoś tak mnie wszystko boli dzisiaj. Więc na te stare latka zamiast deski wyciągnę może łyżwy i pojeżdżę na zasypanej działce po stawie jeśli oczywiście nie potłukę sobie rozumu z którego chcę właśnie wstać.:cool3:[/QUOTE] to dla Ciebie widocznie się trafił ten zjazd z wywrotką :D mnie po niej nic nie boli, więc może przeszło na Ciebie xdd [quote name='Niufciak']Fotek..!;)[/QUOTE] ostatnio cały czas siedzę na laptopie a zdjęcia na komputerze.. dzisiaj mam w planach łyżwy, jutro narty i sylwestra także może w weekend się uda ? macie z fbla xd [IMG]http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201012/E3/83150330.jpg[/IMG] i Napoleon, mój schroniskowy ulubieniec jak do tej pory, zdjęcia wykonała [B]Ola164[/B] [IMG]http://wd4.photoblog.pl/np2/201012/4B/83212503.jpg[/IMG] [URL="http://img840.imageshack.us/i/dscf1953y.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8250/dscf1953y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img814.imageshack.us/i/dscf1950.jpg/"][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/7043/dscf1950.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img690.imageshack.us/i/dscf1906m.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2225/dscf1906m.jpg[/IMG][/URL] czyż nie cudowny ?:loveu:
-
[quote name='mychaaaaa']Niesamowite zdjęcia robicie! Ja niestety nie mam ani odpowiedniego sprzętu, ani zbytnich umiejętności ;) Ale nadziwić się nie mogę :) Sama posiadam zwykłą cyfrówkę Sony 12 mpix. i nawet ustawić jej nie umiem :no-no-no:[/QUOTE] jeśli masz gdzieś instrukcję to polecam zajrzeć :) i nie mówię tego z ironią, sama do instrukcji od mojej cyfrówki spojrzałam po jakiś 2-3 latach posiadania jej i od razu się człowiekowi rozjaśniło ^^ powinnaś mieć tam napisane gdzie możesz sobie ustawić przesłonę i czas migawki, może balans bieli i ISO też a 12 mpx to już duża rozdzielczość, powiedziała bym że nawet za duża jak na mały kompakt ^^
-
Jakiś czas temu już skończyłam 'Sztukę ścigania się w deszczu'- im dalej tym lepiej. O ile na początku wydawała się przeciętna to kończyłam już jednym tchem. Dla mnie super. Na mikołaja dostałam 'Dobry Pies' Susan Wilson. Zostało mi kilka rozdziałów i książka działała na mnie dokładnie tak samo jak wyżej wspomniana 'Sztuka ścigania..'- początek czytałam po rozdziale bez większego zachwytu, od mniej więcej połowy pochłaniam. Również polecam EDIT Dobrego Psa skończyłam, bardzo fajne, ale jednak Sztuka ścigania lepsza ;) Aktualnie czytam 'Mój przyjaciel Henry', co prawda pies pojawia się dopiero po 1/3 książki, ale dla mnie jest genialna. Ale może dlatego że zawsze interesował mnie autyzm i tego typu przypadłości. Bo książka właśnie głównie o autyzmie, o psie po drodze.