Jump to content
Dogomania

Avaloth

Members
  • Posts

    8826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avaloth

  1. jak mu ślicznie w czapce mikołaja:loveu::loveu:
  2. [quote name='DominikaAnna']A ja wpadłam aby życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT![/QUOTE] dziękujemy i nawzajem:loveu: [quote name='Luzia'][URL]http://wd8.photoblog.pl/np4/201012/AE/82208957.jpg[/URL] Mina kosmiczna :loveu::evil_lol: Co do wzorku to dalej uparcie głosuję na 6 :diabloti: A w razie jak by nie było szelek widać to maszynka w dłoń i z DOna zrobi się ON :evilbat: Ile mniej kudłów w domu i czesania [/QUOTE] xD się uparła:eviltong: ta, już była taka propozycja, w sumie bardzo ciekawa :razz: i się nie śmiej, kiedyś na szkolenie gdzie chodzimy z Osiołem przyszedł gościu z psem, który był donem.. i został obciachany na ona żeby mu nie było w lecie gorąco.. [quote name='Niufciak']Witamy nocną porą[/QUOTE] dzień dobry:loveu: [quote name='przeszlus']Ja cię uprzedziłem Zresztą na blog było widać jakie ciacha z mleka wyszły [/QUOTE] co prawda zdjęcie jest z tamtego roku, ale w tym roku takie same ciastka, + pierniczki, piernik i jeszcze jedno ciasto, także mleka na razie brak:D [quote name='Ciapkowa.']haaa, ich bin oridżinal (niemiecki + angielski = orydżinal :lol:) widzę, że się zgadzamy :diabloti: trzeba mieć własne normy no nie ? i być oridżinal xd byłam po mleko, żeby kakało sobie zrobić i nie było :mad: [/QUOTE] no bo an ciastka wszystko poszło :oops: wpadnij po świętach, wtedy powinno być:cool3: [quote name='przeszlus'][URL]http://wd2.photoblog.pl/np1/201012/F3/82419501.jpg[/URL] Jakie piękne pieski :][/QUOTE] no nie :) i niestety dużo więcej takich piękności tam siedzi.. [quote name='Paula03'][URL]http://wd8.photoblog.pl/np4/201012/AE/82208957.jpg[/URL] Kapitalne zdjęcie :D Ja to bym mogła siedzieć z tymi psami godzinami... Po prostu być z nimi![/QUOTE] no my z Olą tak dwa razy przesuwałyśmy autobus na 'następny' :D dzięki ;) [quote name='Niufciak'][URL]http://wd8.photoblog.pl/np4/201012/AE/82208957.jpg[/URL] Powaliło mnie to zdjęcie:loveu: Świetny[/QUOTE] mnie też :diabloti: [quote name='NightQueen'][URL]http://img413.imageshack.us/img413/8092/99424503.jpg[/URL] :mdleje: co on tam robi? komora kriogeniczna? :evil_lol: Wreszcie się moje dziewcze wzięło do roboty i poszło do schroniska, a nie tylko dogo, dogo, corgi i dogo :diabloti:[/QUOTE] no on tak ma xdd jak dostaje głupawy to lata w kółko, nagle zaczyna kopać dołek, po czym wali się na ziemie i wkłada pysk do dołka. taki odchył :diabloti: wiesz że widziałam psa w schronie prawie identycznego jak corgi pembrok ?:diabloti: i podobno jeszcze drugi podobny jest, właśnie po świętach jedziemy mu zdjęcie robić i ogłoszenie :p [quote name='sator_k_']Znam to uczucie, kiedy widzisz jak psiak, którego musiałaś wynosić na rękach z boks, bo tak się bał, na łączce najpiewr zaczyna niuchać, potem podnosi ogonek, a na końcu przytula się do ciebie, albo chce się bawić. To jest uczucie nie do opisania...[/QUOTE] i co więcje powiedzieć ^^ [quote name='Ppx']fajnych masz podopiecznych [/QUOTE] też mi się podobają :) nie miałam niestety w tym roku czasu żeby zrobić karteczkę, ale: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5200/beztytuudlg.jpg[/IMG] PS dostałam laptoka pod choinkę :loveu: będę częściej na dogo bo jak mnie ktoś zwali z jednego to mam drugie:evil_lol:
  3. 3cm taśmy + polar..
  4. właśnie się zorientowałam że ani stalowego ani fioletu nie ma w mojej szerokości:placz: potrzebuję 3cm czyli zostaje mi: [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2452/54944237.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2954/86524457.jpg[/IMG] 2,3 lub 4 stąd: [URL]http://img822.imageshack.us/img822/9710/kroo.jpg[/URL] polar przy nr.2 to śliwka
  5. Justa tak, w aktivdogu wszystko dobierasz sama z dostępnych taśm/polarków ;) ale zawsze można poprosić Tanię o pomoc w doborze Vege dziękujęę :) najbardziej podobają mi się te: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2954/86524457.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/64/84812172.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2452/54944237.jpg[/IMG] tu w tle jest śliwka ? ciekawe czy ona na żwyo też jest taka ciemna.. [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9646/57539329.jpg[/IMG] tylko tu polarek jest straszliwie jasny i boję się że będzie do prania co spacer.. ja żadnych konkretnych kolorów nie mam, podoba mi się z fioletową taśmą, ale właśnie poza tym różem nie mam koncepcji, albo coś z ciemno zieloną taśmą.. [url]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/na%20drozdowisko/IMG_7248kopia.jpg[/url] o tym jeszcze myślałam, tylko jaka to jest taśma ?
  6. Vege a na jakieś zestawienia z lisami masz może pomysł ? :D bo aj dalej nie zamówiłam, czekam aż mnie olśni co do wzoru ;P
  7. [QUOTE][SIZE=1]no ba :diabloti: jasne że Krk, tylko jeszcze daty nie sprecyzowałam, czekam na jedną odpowiedź, a jak się teraz nie uda to później i tak będzie nowy gad :eviltong: tylko tym razem pewnie z Cat Busters, nie u Basi ;-)[/SIZE] A to chyba mnie wtedy już nie było :razz: Swoją drogą to ja nie wiem, ale tym zlotowym psiakom to w główkach się poprzestawiało, wszystkie z balkonu skakały, a nisko nie było :mad: Daktyl też próbował ale go ochrzaniłam i zrezygnował :evil_lol: taaa dobrzy ludzie :diabloti: to dlatego u was było bo ja już odjechałam, tak to by została w moim domku[/QUOTE] [SIZE=1]o widzisz, to znowu Ci będzie przewodnik potrzebny :evil_lol::evil_lol: może tym razem jakaś bardziej znana część krakowa xd[/SIZE] No bo w domu je trzymają w jakiś klatkach czy Bóg wie gdzie to się muszą wyszaleć na zlocie, chwila wolności jak właściciele udają 'dogomaniaków' :diabloti: jasne.. do nas przyleciała bo u nas była Ada, a Ada przecież kocha wszystkie pieski z wzajemnością:diabloti: Afera:loveu::loveu: i zdjęcie genialne, strasznie mi się podoba te łapusie:loveu:
  8. [quote name='paoiii']Avaloth akiedy się wybieracie??? To wtedy moze razem to jakos ogarniemy na spokojnie?? ;)[/QUOTE] w następną niedzielę raczej nie bardzo, ale między świętami a sylwestrem w tygodniu bym podskoczyła, jeśli się uda to dwa razy, na razie nie mam innych planów więc obojętne mi kiedy ;)
  9. Tak o tego właśnie. Jeśli się przyda to następnym razem mogę ja czy Ola wziąć aparat i cały boks obfotografować. I w razie czego w wątkach mogę pomóc, tylko trzeba mi powiedzieć co i jak ^^
  10. [quote name='wenia41']Fajnie, że znajdziesz czas dla innych bidul tylko nie zawal swoich obecnych obowiązków tych najważniejszych bo inaczej będzie :mad:od rodzinki. o to się nie martw, w czasie kiedy ja byłam w schronisku Krów był z tatą na szkoleniu, więc miał zajęcie ;) a wieczorny spacerek też zaliczyliśmy [quote name=':: FiGa ::']http://wd8.photoblog.pl/np4/201012/AE/82208957.jpg Tak taaak, dzika swiniaaaaa :multi: Oj no. Nie chce Cie demotywowac :calus: Ja nigdy nie mam problemu z wyborem szelek czy obrozy, mnie to wsio rybka :lol: Byle tylko psu wygodnie bylo, kolor nie ma znaczenia :lol: Moje psiaki maja po 2 obroze, 2 smycze i po parze szelek, a temat na dogo o tych wypasnych rogzach mnie rozwala :lol: ALE. Sa gusta i gusciki, kazdy zajmuje sie tym co go cieszy :loveu: Schronisko supeeeer :multi: :klacz: Scickaaamy cieplutko :calus: no wiadomo że wygoda przede wszystkim :) ja generalnie raczej w tym kierunku nie szaleję, Krów ma dwie obroże, jedną smycz, teraz kupuję pierwsze szelki i myślę że na tym stanie, póki coś się nie rozwali xd ale jak już kupuję to kupię ładne, a co ;) [quote name=':: FiGa ::']Wzorki ktore wybieraliscie jak dla mnie niczym sie od siebie nie roznia :lol: (tak tak, z wiekiem i wzrok gorszy mam :shake:) starośc nie radość:evil_lol::evil_lol: [quote name='przeszlus']http://wd8.photoblog.pl/np4/201012/AE/82208957.jpg zzzzzzzsuper :loveu: Masz rację ładne psy się fajnie ogląda,nawet nie masz pojęcia jak super ogladało się Chestera :) dzięki, nawet nie wiesz jak miło się czyta takie rzeczy :) [quote name='Kashdog']No to w takim razie na relacje ze schronu czekam :loveu: no to tak xd ogólnie z wolontariuszami jest dużo milej i prościej niż z pracownikami :evil_lol: Psiaki są cudowne, kochane, każdy na swój sposób. One się wszystkie tak tam marnują że się serce kraje. Jeden którego wyprowadzałam, już starszy psiak, na początku chodził z podkulonym ogonem, musiałam delikatnie wszystkie ruchy wykonywać, bo bał się gwałtowniejszych, a po 15min się chłopak tak rozkręcił, biegał, cieszył się:loveu: Albo sunia Sława i czarny psiak, które miałam pod koniec. Dwa szalone wariaty, nie duże, a ręce by pourywały :evil_lol: wulkany energii, a wyprowadzane raz na tydzień-dwa.. Zdążyłyśmy z Olą po 7 psów wyprowadzić, widziałyśmy kilka cudownych astów (Sibi:loveu:) i innych wariatów. Nigdy ONy nie należały do moich ulubionych ras, w domu mam DONa bo rodzice innego nie chcieli.. A jak tak przechodziłam między tymi boksami na widok onków właśnie mi się najbardziej serce kraje. Sunie dwie takie kochane, jedna wystawiała mordkę jak tylko mogła, druga stawała jak najwyżej, żeby dosięgnąć ręki.. Albo suczka z cudownym maluchem.. I inny prawie-onek, z klapniętymi uszami, wielkości Chestera.. Jakby tak je można wszystkie stamtąd zabrać :-( Kocham Chestera i bym go nie zamieniła, ale tak mi cholernie wstyd że wzięłam psa z pseudo podczas gdy tyle bid czeka.. nigdy więcej. Tak żeby pozytywnie zakończyć, dwa z moich wariatów. Opium (którego ludzie przyprowadzili na łańcuchu, bo agresywny:angryy:) i najbardziej szalona Sława (stojące ucha)
  11. Trixie podziękuję, miałam jedną obrożę i nigdy więcej ^^ Dingo też jakoś nie ufam.. A taśmy Taks mi się bardzo podobają, ale wyglądają bardziej jak na ozdobę niż dla użytku dla silnego, potrafiącego pociągnąć psa. Może się mylę, może tylko takie wrażenie ;)
  12. no nie mogę się napatrzyć :loveu: dawno mnie tak inny pies niż corg nie zauroczył. zawsze lubiłam tollery, a małe są przecudne, ale jakoś tak wiedzieć że ktoś kogo się zna ma, a oglądać na jakiś stronach czy coś to co innego :loveu: ja go muszę poznać no !
  13. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN0pJT9gnfI/AAAAAAAAIJg/CZxbr_0J4hk/s720/DSC_0094.JPG[/IMG] co robi Lalka ? oczywiście je :D [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN1BqJvL10I/AAAAAAAAIew/kQHarWk6wrw/s720/_DSC0478%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN2gg-L8OqI/AAAAAAAAJrM/iaDJK52NemY/s720/_DSC0485.JPG[/IMG]
  14. [url]http://img545.imageshack.us/img545/3179/dsc0169fg.jpg[/url] :loveu::loveu: [SIZE=1]powiedz że po myszke do krakowa:loveu:[/SIZE] Misia zwiewała na zasadzie skoku z balkonu z domku Dżasty i biegnięcia pod drzwi naszego domku żeby tam szukać panci xd aż w końcu została tam do naszego powrotu, wyczuła dobrych ludzi :evil_lol:
  15. bo Pikulec jest inna:evil_lol::evil_lol: znalazłam jeszcze zlotowe zdjęcia Lalutka, częśc moich częśc Patrycji, pozwolę sobie wrzucić :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3im8fKmFI/AAAAAAAAGHk/kMPCZaGE2D0/s720/IMG_3944.JPG[/IMG] chwasty jej mordzie przysłoniły, ale widać że pływa:cool3: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6N9sXskOI/AAAAAAAAGV8/8HXec0cOA2c/s720/IMG_4316.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TGCLy0xIazI/AAAAAAAAGq4/35nsov3qRd8/s720/IMG_4828.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TGCORCMn2kI/AAAAAAAAGuA/KfbM55pPYe4/s720/IMG_4899.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TGCRXAb1v5I/AAAAAAAAGxw/5FHhASjeKZk/s720/IMG_4919z.JPG[/IMG]
  16. Dżasta ! Ja Cię przejrzałam ! już wiem czemu nie wzięłam Niki na zlot ! Wyprowadzamy z Olą na spacer kolejne psiaki ze schroniska i patrzę na jedną sunię patrzę i kurde no coś mi przypomina. A potem takie olśnienie- jak Nika wygląda ! I Ola164 mówi to samo :D Nika wypisz, wymaluj, ewnetualnie może nóżki ma ciut dłuższe. Nie chcesz drugiej Niki, takiego sobowtóra [SIZE=1](chociaż chyba jest trochę bardziej zwariowana, bo Nika przynajmniej z tego co piszesz nie wydaje się tak .. szalona jak tamta)[/SIZE] ? :cool3:
  17. Nie znam imienia, ale czy ten nieduży, wyglądający prawie jak corgi pembrok psiak, który jest w boksie z Opiumem i dwoma czarnymi kudłaczami ma na dogo wątek ? Mogłabym go gdzieś na corgowe fora powrzucać..
  18. Dobrze użytą kolczatką też psu się krzywdy nie zrobi. Halterem dobrze użytym generalnie też nie, ale są psy które same sobie mogą na nim krzywdę zrobić.. Ja generalnie ani tego ani tego nie popieram. Jak mój pies miał ok. roku używałam kolców, oczywiście źle zakładanych, nie pomogły nic. Wywaliliśmy je, nauczyliśmy psa chodzić jak człowiek na normalnej obroży zaciskowej z rogza. Po pierwszych śniegach w tym roku pies dostał szajby, nie dało się przejść z nim na smyczy nawet kawałka normalnie, świrował, szarpał, generalnie mocna głupawa. Nie wiem czy to była radość i podniecenie śniegiem, czy mu mózg chwilowo zamroziło.. W każdym razie wyciągnęłam kolczatkę, założyłam odpowiednio, przeszliśmy tak kilkadziesiąt metrów i resztę spaceru przeszedł najpiękniej na świecie na szerokiej parcianej obroży. I spokój mam do tej pory. Co do szelek. Ja szukając dla psa szelek typu sportowego(norweskiego) znalazłam niewiele. Praktycznie jedyne jakie znalazłam to był IPO sklep i juliusy (zwykłe, czarne, ewentualnie z napisem). Obydwie oferty na wielkość mojego psa ponad 100zł. U Tani zapłacę niecałe 80zł a mam ładniejsze ^^ o wytrzymałość się nie martwię, już wystarczająco dużo osób przetestowało. Justa, tak :) i normalnie prowadzisz na obroży a w razie czego używasz kolczatki po prostu inaczej pociągając smycz.
  19. aaa ! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: umarłam z zachwytu. jaki genianlny :loveu: tolliś:loveu: no cudo no:loveu:
  20. [QUOTE]to sie nazywa kompromis :smile: tez kiedyś myślałem żeby kupić typu 18-250.[/QUOTE]ja bym go od razu brała gdyby był dobry ^^ bez zabawy w przepinanie obiektywów etc.. ale co mi z obiektywu który będzie miał duży zoom jak ani an minimalnych, ani maksymalnych nie złapie ostrości, i ogólnie będzie z niego słaba jakośc zdjęć. to się mija z celem ^^ Shel dzięki :) w sumie dobry pomysł, jakoś mi całkiem pierścienie wypadły z głowy. jesteś może zorientowana w tym temacie ? bo z tego co wiem są dwa rodzaje pierścieni- te specjalne, dedykowane i przejściówki. Czy te drugie są warte kupna ? bo z tego co wiem są sporo tańsze. jakich firm polecacie ? i jeszcze jedno- często są zestawy po 3 różne pierścienie, czym one się różnią pod względem zdjęć jakie z nich wychodzą ? ja w pierścieniach jestem mało zorientowana, a w internecie zbyt wiele nie potrafię znaleźć..
  21. [quote name='wenia41']Będzie widać, a jak nie to go w tych miejscach, gdzie będą paseczki ogolisz na łyso, co sobie będziesz żałowała :cool3: ma kudełków tyle, że nie odczuje ich braku, a paseczki będą wyeksponowane i mniej do szczotkowania, a jak w tych miejscach będzie mu chłodniej to może zrozumie, że nam na spacerkach teraz nie jest tak cacy. :evil_lol:[/QUOTE] taa świetny pomysł :D:D że ja na to wcześniej nie wpadłam xd nie będzie dzisiaj zdjęć. mam nastrój jakiś taki nie tego. mam nadzieję że jutro będzie lepiej ^^ a i do schroniska jutro idę. pierwszy raz się będę zajmować psiakami.
  22. [quote name='wenia41']Avaloth & Iś jak wrócę do domciu, a mojego darmozjada - wiewióra nie będzie to wiem już na pewno, gdzie go szukać !!!!:evil_lol: Dwa w jednym - jeden w dwóch :evil_lol: Ja chcę taką chustkę dla mojego :placz::placz: U mnie nie mogę dużej dla DONA dostać. A szeleczki będzie widać z futerka na bank, a jeśli nawet się schowają to przecież będzie w Twojej świadomości, że ona tam jest i na rączce będzie przecież widoczna.:evil_lol:[/QUOTE] haha :D przejrzałaś mnie, wywaliłam chestera z domu a ukradłam twojego :evil_lol: wysyłaj zdjęcie do Mojego Psa, jak Cię wybiorą to dostaniesz ;) acz powiem Ci że ta jest przymała i musze wiązać samymi końcówkami żeby go nie przydusić xd o dokładnie :) poza tym ja dalej mam nadzieję że je będzie widać xd
  23. petycje już podpisywałam, aż wstyd być człowiekiem .. ja z moim wskakiwanie na pleców może ćwiczyć nie będę :D:D:D
  24. haha ten wzrok :D no bo przyprowadziłabyś mu coś konkretnego, a nie wypierdka małego i zadowolona :D [url]http://img375.imageshack.us/img375/8062/blokowe46.jpg[/url] wygląda tu jak taki półroczny podrostek xDD
  25. [quote name='westie_justa']Kolor....tak większość naszych rzeczy to róż ale to w końcu dziewczyna, a może drugie zdjęcie dziwnie wyszło, ale w jakim sensie ?;)[/QUOTE] ale róż różowi nierówny :) mi się ten odcień nie podoba i moim zdaniem dla niej jest zbyt mało intensywny, w zestawieniu z białym nie wygląda fajnie ;) ale ważne żeby Tobie się podobało. co z tego że dziewczyna ? już była na tena temat rozmowa, myślę że nie ma sensu powtarzać tego samego ^^ ale ja osobiście nie lubię jak ktoś z westów, yorków etc robi różowe lalki, to są kurde teriery do łapania szczurów czy czegoś tam. w każdym razie psy do polowań, do zabaw w błocie a nie na kanapę, a róż mi się właśnie z tym kojarzy
×
×
  • Create New...