-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
[quote name='Ank@']Cześć. Będziesz może w schronisku w tą niedzielę? Mogłabym Cię prosić o zdjęcia kilku psów (boksy H1, i A7)? Bo wieści o tym że robisz śliczne zdjęcia rozeszły się w błyskawicznym tempie :p;) Dla pocieszenia mogę dodać że mój 13kg pies wyobraża sobie że jest przynajmniej 4 razy większy i rzuca się na większość psów, po za tym na spacerach zamienia się w odkurzacz i zjada wszystko (nawet jak jest w kagańcu :wallbash: ).[/QUOTE] hej :) będę jutro, w takim razie wezmę aparat i zrobię te dwa boksy też :) jakieś konkretne psy czy wszystkie stamtąd ? pisałam do Ciebie wcześnie na nk bo miałaś pełną skrzynkę tu ;) no mój chociaż nic nie żre.. chociaż jakby znalazł coś dobrego to pewnie też by zeżarł.. [quote name='przeszlus']Tak jest sluchaj wujka Huberta to daleko dojdziesz ;) Mój się posłuchał aż 3 razyna spacerach :) Jestem dumny:) Jestem dumny też z tego że zagryzł ostanio tylko 2 kury :)[/QUOTE] haah gratuluje :D bniedne te kury w waszej okolicy xDD
-
Łał zazdroszczę.. ja na nartach tylko po Polsce i Słowacji jeżdżę. ale tam muszą byc piękne widoki *.* a Twoje stadko z kim zostaje jak wyjeżdżasz ?
-
no już myślałam że zamiast myszek sobie psa zafundowałaś :D biedak, dobrze że ma Ciebie za sąsiadkę bo pewnie by wyrósł na jakieś lękliwo-agresywne stworzonko, zero socjalizacji i czegokolwiek innego..
-
[quote name='Tepes']ej weź nie strasz chłopoka:evil_lol: oj tam czemu xD [quote name='NightQueen']mam to samo, tyle że u mnie procent jest wyższy, bo to jakieś 97% :diabloti: haha :D ale w tych moich 20% są zdjęcia które ja lubię bo np. pies jest w śmiesznej pozycji czy coś, albo jakieś śmieszne ujęcia z imprez, coś co mi się dobrze kojarzy, a kadr przy tym zrąbany i wszystko inne. zdjęc ktore mi się podobają ze względu na wykonanie jest sporo mniej, tak z 5% może.. w sumie to z tymi 20% przesadziłam chyba xd [quote name='wenia41']Iś ja wiem co piszę. Uwierz mi! Zdjęcie nie musi być cacy musi mieć to coś co przyciąga oko. Trzeba mieć wyczucie chwili, dobre oko. Robić zdjęcia ładne tego można się nauczyć ale trzeba mieć wyczucie aby ująć coś jeszcze. Można pstrykać zdjęcia, ładne zdjęcia, a najciekawsze ujęcia z bagatelizować i uznać za nic niewarte. Idż na studja jakie chcesz ale fotografii nie zaniedbuj zobaczysz kiedyś może Ci ona czkawką wrócić! dzięki Ci na prawdę ;) no na studia iśc muszę, bo na fotografii najlepszym trudno się wybić, a co dopiero takiej mi :D ale o fotografii nie zapomnę o to się nie martw :) [quote name='dagaa111']ważne że jest te 20% zdjęć z których jesteś zadowolona. U mnie jeszcze niedawno było 100% zdjęć z których nie byłam zadowolona, teraz to spadło gdzieś do 90% :lol: doszłam do wniosku że jednak trochę mniej:evil_lol: mi postęp w robieniu zdjęc idzie proporcjonalnie do rosnących wymagań xd [quote name='przeszlus']A prosze bardzo :) słuchaj Weni :!: To i tak macie dobry % bo mi się jakieś 98% nie podoba. Ja robie totalnie brzydkie,nawet kwiatka w makro ładnego nie zrobię więć nie przesadzaj. Ważne jest to że to jest twoja pasja. Mimo wszystko i tak robię zdjęcia,bo to lubię. to się bój:diabloti: a idź, nie marudź xd a no jest, i myślę że zawsze będzie ;) [quote name='DominikaAnna']W planach jest hodowla :) o super :) też by mi się marzyło.. ale najpierw by sobie trzeba znaleźć bogatego chłopa xdd bo z hodowli utrzymac się z tego co wiem nie bardzo.. Nigdy w życiu już nie pochwalę przed nikim Chestera.. Tak ładnie chodził na spacerach, niedawno widzieliśmy z daleka westa, zawołałam go i ładnie przeszedł, olał psa, dumna aż z niego byłam.. A dzisiaj masakra. Spuściłam go w polach, pięknie do nogi przychodził, siadał na odległość etc. Pojawił się jakiś bokser, Krów akurat siedział więc mu mówię że dobrze, żeby został. Doszłam do niego a on w tym momencie sruu do boksera, jego właściciel myślałam ze na zawał zejdzie.. Chester podbiegł, oczywiście najeżony, zęby na wierzchu.. boks się wyrwał chłopkowi a wtedy Krów ucieka do mnie. Boże co za matoł. Po co on do tego psa leci skoro potem przed nim ucieka ? no po co ? dlaczego w parku, na szkoleniu potrafi ignorować kilkanaście psów na raz, a na spacerze po wsi się zachowuje jak dzikus ? co ja mam mu zrobić, bo już straciłam wiarę że kiedykolwiek przestanie..
-
jaki zarąbisty szczenior:loveu: czyje toto ?:cool3:
-
jasne xD Ewulec co będziesz robic ?
-
wrzuciłabyś gdzieś więcej niż 3 zdjęcia :D Anuś ;*
-
[quote name='paoiii']ja jestem na dziennikarsko-medialnym, a napewno chce złozyc własnie na pedagogike, wych przedszkolne i wczesnoszkolne :D ja ta sama :) chociaż ostatnio się zastanawiam, bo bardzo bym chciała coś w kierunku dogoterapii robić, a nie wiem czy do tego nie jest potrzebna specjalna ? muszę coś więcej poczytac.. [quote name=':: FiGa ::']Psujesz reputacje aniolkowi :shake: gdyby jeszcze było co psuć:diabloti: spytaj Anuli(Tepes) czy to taki aniołek.. albo Ewy(dog193), która uwielbia owczarki a na Chestera stwierdziła że to krowa, a nie pies:eviltong: [quote name='Tepes']odwal sie babo najlepsze:evil_lol: kochom Cie:loveu: phi xD też Cię kocham:loveu: [quote name='DominikaAnna']Z tymi studiami to tak jest, że do końca się nie wie co się chce robić. Ja poszłam na coś, co jak wtedy byłam przekonana chcę robić. Dziś wiem, że to nie to i mam zaupełnie inne plany na życie. Ale kierunek skończę, bo do licencjatu pozostał tylko rok i szkoda mi zmarnować wysiłku włożonego w studia, a zawsze to będzie jakieś zabezpieczenie gdyby aktualne plany się nie powiodły :D http://img197.imageshack.us/img197/6720/img0594bf.jpg jaki świąteczny Chester. a jeśli mogę wiedzieć, co ostatecznie chcesz robić ? [quote name='Paula03']http://img88.imageshack.us/img88/9266/img0602d.jpg No on jest po prostu świetny :loveu: czasem mu wychodzi xd [quote name='Luzia']On Tobie raczej nie, prędzej Ty jemu :evilbat: To jest kwestia udowodniona naukowo Nie ważne jaki sposób, byle był skuteczny no nie? :evil_lol: Dawaj fotkę; przemyślę, zbiorę narzędzia i sama przeprowadzę zabieg sama:diabloti: Wiem :loveu: Ja na Twoim miejscu bym się tak nie cieszyła, wiesz... Bywam w Krk i to nie aż tak żadko :evilbat: Co to za Nią z dużej litery? :mad: oj tam różnica :diabloti: no to pozory mylą.. ale w sumie jej się nie dziwię, w takim domu..:evil_lol: taa.. wiesz, jakbym chciała taki sposób to mam koleżankę w ławce chętną na takie zabiegi więc nie musisz się fatygowac :eviltong: ooo jak miło.. wiesz że mam psa-ludożerce ? :diabloti: bo jesteś tak cudowna że aż trzeba to podkreślic, to by była zniewaga pisac o Tobie z małych liter:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='dagaa111']http://img441.imageshack.us/img441/7258/img0589br.jpg Chester ma piękne oczy :loveu: dziękuje :) też mi się podobają ;D [quote name='przeszlus']http://img199.imageshack.us/img199/563/img0609by.jpg Ach krowa ;) [quote name='wenia41']Iś moja droga nie wiesz co masz po maturze robić to ja Ci stara (co do Was naprawdę stara) ciotka powiem!!!!!:evil_lol: Zdjęcia robisz b.b.b. ładne !!! Masz wyczucie i dobre oko. Umiesz jak nieliczni robić zdjęcia zwierzętom, a to cenna umiejętność - dobre ujęcia, dobry moment i perspektywa. W Tym widzę Ciebie i wróżę Ci dobra przyszłość - każdy dostaje po talencie Ty swojego nie zakop !!! tylko rozwijaj !!!!! Ale papierek jakiś sobie zrób coby na wszelki wypadek z szuflady można go było wyjąć i szukać szczęścia, gdzie indziej jak bieda zajrzy do chałupy!!!!! dzięki Ci bardzo, ale uwierz że ja nie mam talentu.. na samym dogo jest na prawdę dużo osób które robią dużo lepsze zdjęcia ( a nie koniecznie mają lepszy sprzęt), nie mówiąc już o photoblogu czy deviantarcie.. a to tylko ludzie którzy na takie serwisy wrzucają zdjęcia, co z resztą ? Moje wyczucie bym powiedziała że jest bardziej wypracowane, wyuczone. Jednak trochę poradników foto przeczytałam, miliony zdjęć się naoglądałam, jak ma być a jak nie. Aparat też trochę mam, więc mniej więcej go wyczuwam. I z psem też już trochę żyje i go znam. A ja na prawdę z 80% swoich zdjęć nie jestem zadowolona, jeśli dałabym do oceny komuś profesjonalnemu to pewnie byłoby tego jeszcze więcej. Ja bym chciała, i fotografii na pewno nie odłożę na bok bo uwielbiam to robic. Ale nie sądzę żeby cokolwiek z tego wyszło, może jakieś sesje dla znajomych, myślę że nic więcej. Ale dziękuje Ci bardzo za dobre słowa :) [quote name='przeszlus']Rozwijaj swój talent do fotografi jak papier toaletowy :diabloti: -.- zrobię Ci coś kiedyś:diabloti:
-
następny ? jakii ? :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
a ja nie oglądałam ani nie głosowałam na nikogo xd [B]nicnasile [/B]mam studniówkę wtedy co Ty ^^ właśnie nie wiem co będzie z % bo moja szkoła ostatnio jakieś odpały ma.. ale jak to tak studniówka bez xd -
generalnie obydwie jesteście beznadziejne, nie ma się co licytowac :evil_lol: acz mnie i tak nie pobije, jestem na dnie :diabloti: mizianka dla Chlebka:loveu:
-
Od bidy mogę się wziąć za organizację, ale nie sama. Ktoś mi musi pomóc. I najlepiej byłoby mieć jakiś polecony/sprawdzony ośrodek..
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgS6UgvoI/AAAAAAAAATI/FMwfvJ2bE2c/DSC_1145.JPG[/url] :loveu: świetne ujęcie :) to nad jeziorkiem boskie;) mój pies też nie jest ciekawym obiektem, ogólnie ma mnie gdzieś, a jak mam aparat to już w ogóle.. ale wyboru nie mam więc się z nim męczy muszę:eviltong: wiosnę macie genialną:loveu: u mnie dzisiaj też cieplutko ale trawa jak sraka, a u Ciebie taka zielona :) chociaż ja na ferie żądam śniegu xd -
[quote name='sator_k_']Ha ha ha dobre:evil_lol::eviltong: Zdjęcia bardzo ładne:)[/QUOTE] ej no :evil_lol: czytałam lekture, liczy się xd dzięki :) [quote name='paoiii']noo ja tez planuje rozszerzony polski pisać :D A co pozniej wiesz juz??? Wzrok odwal się babo jest cuuuudnyyy!!! :D mega zdjęcia[/QUOTE] a na jakim profilu jesteś ? bo ja mat-chem:diabloti: kompletnie nie mam pomysłu na siebie, na pewno złoże na pedagogike jako wyjście awaryjne, mam nadzieję że jeszcze coś mnie olśni, bo póki co nie znalazłam zawodu ani kierunku dla siebie.. :D [quote name='Sweet']Iśka nie oszukujmy się jesteś stara :eviltong: Oj.... może trzeba go oderwac:P A mamte nie zdajesz rozszerzoną??:crazyeye: będziesz kopaczem:diabloti: Spoko ja będę w biedronce pracować na kasie:P Przepraszam tak jakoś wyszło:P ale ja chciałam obronić twoją stopę bo jak jeden palec obetniesz to może trzeba będzie wszystkie a tylko ja wzięłam to pod uwagę:P co nie zmienia faktu że po amputacji nie bedzie odcisku:D Ja może sobie nos amputuje to nie bede miec kataru:P Iś nie ucz się bierz przykład ze mnie:eviltong::diabloti:[/QUOTE] Ty też za niedługo będziesz więc się nie ciesz:diabloti: odrywałam ale się nie dało.. przyczepił się jak rzep do ogona czy coś xdd jasne, tłumacz się teraz ! nie będzie zaległego lizaka:evil_lol: Ty nie masz matury w tym roku -.- .. [quote name=':: FiGa ::']:loveu: :loveu: Czy on jest takim anioleczkiem czy on tylko tak wyglada? :loveu:[/QUOTE] niestety tylko wygląda..:roll: [quote name='justyska2']ślicznie :)[/QUOTE] dzięki ;) idę spać, bo nie wstanę o 5.40 ..
-
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6720/img0594bf.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9266/img0602d.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/563/img0609by.jpg[/IMG] wzrok pt 'odwal się babo' :D [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2475/img0579bn.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7258/img0589br.jpg[/IMG] ide się uczyć ?
-
[quote name=':: FiGa ::']Tos mnie podsumowala :lol:[/QUOTE] haha :D ja ją znam !(przez dogo tylko ale zawsze coś xd) ale nie wiem czy się do tego przyznawać .. xdd
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
nie wierzę :crazyeye::crazyeye: ze dwa dni mnie nie było a ani Figowa ani Luiza nic nie napisały :-o w ciężkim szoku jestem. dobrze się czujecie dziewczęta ?:diabloti: -
[quote name='C&B']Biedna Iś :glaszcze: Jak tam zjazd rodzinny?[/QUOTE] nie tak źle jak myślałam :D [QUOTE]Racja utnij i na zawsze po problemie Studniówka ^^ kiedy ja będe taki stary :diabloti:[/QUOTE] genialny pomysł xd ee za 3 lata ? czy coś koło tego o ile dobrze kojarzę ^^ wiesz co, mnie od staruch wyzywać:placz::mad: [quote name='Luzia']To Ty się nie boisz Pedo bear'a ? :crazyeye: Ja tam nie chciała bym go spotkać w ciemnej uliczce.. :diabloti: To nie jest kwestia wiarygodności Co ja poradzę :shake: Już taka moja natura A kto powiedział że ona normalna Ja mam super sposób ... [SIZE=1][B]Uciąć palca i problem rozwiąże się sam [/B]:evilbat:[/SIZE][/QUOTE] oj tam, miś mi nie naskoczy:diabloti: tak wyglądała.. :hmmmm: ale jakby się tak zastanowić to faktycznie, kwestia do przemyślenia :evil_lol: no tak, innych sposobów po Tobie się spodziewać nie można :D ale on jest pod palcem, bym musiała wyciąć sobie kawałek stopy.. [quote name='Sweet']Hmm.. na odciski ja kiedyś miałam jakiś płyn... trochę miał opakowanie jak korektro w płynie:P ale nazwy to nie pamiętam. Może jakieś plastry z apteki? kiedyś coś chyba reklamowali? Ale jeszcze 2 tyg to może pomoże płyn przez jeden dzień to nie zjedzie:P[/QUOTE] płyn mam, wyżarł skórę dookoła, a odcisk został xdd ja go już mam od jakiś 2-3 tygodni, ale dopiero od kilku dni boli.. [quote name=':: FiGa ::']Hej przeciez odcisk nie bedzie "siedzial" Ci na palcu przez dwa tygodnie No chyba ze to jakis uparciuch jest [/QUOTE] już siedzi więcej więc ja go tam nie wiem :diabloti: zadomowił się u mnie, chyba mu tam dobrze.. [quote name='paoiii']Własnie moze nie będzie takim chamem :D Aaa ja mam jeszcze do studniówki rok, powiedz mi co zdajesz na maturze??? jak juz jestsmy prawie w tym temacie :) ![/QUOTE] rozszerzony polski i angielski, plus obowiązkowe podstawy.. ale generalnie nie zdam nic i będę kopać rowy koparko-ładowarką. to moja przyszłość:loveu: [quote name='Luzia']Ty tam siedź lepiej cicho :boom: Jak nie usunie palca odcisk zostanie na stałe! :diabloti: Już ja wiem swoje :evilbat:[/QUOTE] aż miło patrzyć jak Wy się kochacie:loveu::diabloti: [quote name='Sweet']Nigdy nie wiadomo co on ta sobie za plan obmyślił :diabloti: [/QUOTE] [quote name='Luzia']Dokładnie, lepiej działać u podstaw [SIZE=1]czyt. amputować palca :grins: [/SIZE][/QUOTE] [quote name='Luzia']Ostrzegam, że będę się upierać przy swoim do skutku [SIZE=1]Ewentualne do czasu zarobienia bana za spamowanie w cudzych galeriach :siara:[/SIZE][/QUOTE] [quote name='Sweet']No tak jak amputujesz palec to po problemie:P ale może on ma jakiś swoich agentów na innych palcach i jak on umrze to oni wyjdą i trzeba będzie amputować cała stopę:P[/QUOTE] [quote name='Luzia']Da się zrobić :evilbat: Ale ja była bym bardziej za amputacją każdego palca osobno... [/QUOTE] :crazyeye: Luiza, coraz bardziej się Ciebie boję. dobrze że mieszkasz daleko:diabloti: Ada wiesz co, po Tobie się tego nie spodziewałam, Ty z NIĄ przeciwko MNIE ! :placz::diabloti:
-
haha jaki wariat :D ostatnie ma świetną głębię, stawiam że robione portretowym xD
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Avaloth replied to abero's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii']No była dziś z resztą boksu na wybiegu! Cudna psinka!!! :) Ma teraz nową kolezankę w boksie oprócz długonogiej Azy, tez miłą troszke wystraszoną nakrapianą suczkę :)[/QUOTE] ostatnio poza Azą była jeszcze czarna-podpalana sunia o ile pamiętam, nie pamiętam jej dokładnie bo jak my brałyśmy dziewczyny na wybieg to pani brała tamtą do weterynarza. -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Avaloth replied to abero's topic in Już w nowym domu
trafiłam przypadkiem, ale jak już mnie obgadujecie to mogę odpowiedziec :D canon eos 450d + 3 obiektywy ^^ nawet nie wiedziałam że Agawa jest z Modlniczki, w ogóle nie wiedziałam jak ma na imię xd ale jest przekochana, tak się tuli.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8e4W9nToI/AAAAAAAALX4/rED8llxOHSM/s512/IMG_9997b.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4XHWbP-BI/AAAAAAAALTo/OEwZff7LJKg/s720/IMG_9979.JPG[/IMG] :loveu: -
o też kiedyś kupiłam taki bucik psu, po minucie go nie było :D kochana jest :) to mamy 'rodzeństwo' xD ja mam canona 450d ^^ obiektyw kitowy, tele 55-250mm i portretową 50mm f1.8 (ten ostatni od kilku dni dopiero)
-
a jaki sprzęt foto masz ? :)