-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
genialnie brzmi 'Wichru' pomiędzy językiem angielskim :D u nich w Rosji to nie brzmi jakoś dziwnie ? jakoś to inaczej wymawiają albo coś ? zdjęć
-
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
Avaloth replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Tym pływaniem to zachwycona nie była ;)[/QUOTE] no fakt, nie bardzo xd ale pływac umie :D co u żarłoka ? i reszty Twojej ekipy ? ile aktualnie tymczasów masz ? -
Hej :) psina cudna, ma strasznie fajną urodę:loveu: jak dla mnie wygląda na młodzika, mój ma 4 lata niecałe a już pierwsze siwe włosy na brodzie mu wychodzą xd zdjęcia na pierwszej stronie, te domowe, strasznie mi się podobają, takie pomysłowe ^^ i te na tle nieba.. a Ciebie dopiero po dłuższym przyjrzeniu się bym poznała, na pierwszy rzut oka kompletnie nie :eviltong:
-
[quote name='Luzia']Oj uwierz mi nie chcesz tego wiedzieć a tym bardziej widzieć :lol: Jak ktoś jest zajebisty to nie ma przeproś :diabloton: No bez nich nie było by za wygodnie :evil_lol: E tam biedna przynajmniej jak każda porządna baba pokrzyczeć może :D[/QUOTE] nie wiem czy jesteś osobą wiarygodną w tej kwestii:diabloti: a no tak:evil_lol: w takim razie już dawno sobie pewnie gardło zdarła:shake: ale aż dziwne że z samymi wariatami w domu zachowała normalnośc :diabloti: [quote name='justyska2'][URL]http://wd6.photoblog.pl/np3/201101/55/84543625.jpg[/URL] magicznie ;][/QUOTE] dzięki ;) [quote name='DominikaAnna']zdj psów schroniskowych cudowne. szkoda, że nie mogę ich przygarnąć :([/QUOTE] też żałuje.. wszystkich razem i każdego osobno.. ktoś wie co można zrobić z odciskiem pod palcem u nogi żeby odpadł albo chociaż przestał bolec ? płyn z apteki nie pomógł, aktualnie chodzę z przyklejonym tam czosnkiem, ale nie wiem czy to coś da.. za 2 tygodnie studniówka, a nie jestem w stanie ustać na obcasach przy tym odcisku, nie mówiąc o tańczeniu.. boli jak cholera przy każdym kroku, łażę kuśtykając ^^
-
[quote name='sator_k_']Śliczny pychol:loveu:[/QUOTE] dzięki :) [quote name='Luzia']Nie... On zrobi coś lepszego :diabloti::diabloti::diabloti: No ba też mi odkrycie :evil_lol: :hmmmm: Szampon i Odi robią za sznurówki, a Funia... No cóż ktoś musi takich porypów pilnować :diabloti:[/QUOTE] aż jestem ciekawa co.. ale nie wiem czy chcę to widzieć :D tak wiem, to najoczywistrza rzecz na świecie:evil_lol: sznurówki zaszczytna rola :diabloti: biedna Funia..:shake:
-
[quote name='Luzia']Ja też tu jestem :evilbat:[/QUOTE] o nie :diabloti: [quote name=':: FiGa ::']Laaaa jest boskie :loveu:[/QUOTE] dziękuję ;) [quote name=':: FiGa ::']O nie! Ratujmy sie czym predzej!![/QUOTE] [quote name='Luzia']Tak uciekaj, bo jak Cię złapię to Cię zjem [SIZE=1]albo jeszcze gorzej[/SIZE] :evilbat: : [URL]http://citiesofthemind.files.wordpress.com/2010/12/pedo_bear_re_animal_rides-s802x1300-96815.png[/URL][/QUOTE] [quote name=':: FiGa ::']Leb urwiesz :evil_lol:[/QUOTE] z Wami świat jest ciekawszy :loveu::evil_lol: Luiza, w galerii figowej kiedyś pisałaś że Ty i Pamir jesteście parą butów xd kim w takim razie jest Funia i reszta twej sfory ?:diabloti:
-
[quote name='Luzia']W mojej galeri nie ma takiego dreszczyku emocji i zagrożenia banem :evilbat: Żeby nie było Offa :lol:... Jakim aparatem focisz :evil_lol:[/QUOTE] ah no tak.. ale zdjęcia tu też można powstawiać :diabloti: żeś się wysiliła:evil_lol: canon eos 450d ^^ +kit, 55-250IS i nowa stałka
-
[quote name='paoiii']Hej Dominika zawitam i tu! Psiaka masz pięęęęęknego, a Twoje zdjęcia wcale takie amatorskie nie są! Apropos zdjęc psiaków ze schronu bo trochę się w nich orientuję :) Ten psiak gdzie napisałaś ze go nie znasz to Miłek, trzeba z nim uwazac bo bardzo szybko przez zabawę się nakręca, zaczyna się to np szarpaniem smyczy itd. Ta DONka to Agawa ok 8/9 letnie suczka wyciągnieta z pseudohodowli. Przecudowna do luudzi! Z nią w boksie jest o ile się nie myle długonoga Aza, strasznie faja suka równiez, wariatka :) Fidel i Napoleon to dwa naprawde cudowne psiaki. Fidel uczęszcze również na cotygodniowe szkolenia i ponoć bardzo dobrze sobie radzi :) Padło pytanie propo psów luzem, nie doczytałam czy juz odpowiedziałać. Otóż na terenie schroniska mamy wybiegi, kilka takich mniejszych oraz jedem większy gdzie pies naprwde moze się rozbiec ten jest wykorzystywany głównie jako teren szkoleniowy. Wszystkie obiekty mają wysokie ogrodzenia i zamykane bramki. Psiaków w schronie jest około 400, ale ta liczba non stop się zmienia. Ooo i zachęcam do wolontariatu to naprawde fajna rzecz, siedzę juz w tym 2 lata :D Ale najlepiej za pierwszym razem umówić się z jakims wolontariuszem który ma "dłuzszy staz" bo pracownicy zazwyczaj mają kupę roboty i nie bardzo mają czas aby objasniac, pokazywac itd. Jelsi o to chodzi to jestem równiez do dyspozycji Matkoo ale sie rozpisałam, Avaloth mam nadzieje ze do zobaczenia w schronisku niedługo :)[/QUOTE] dziękuję :loveu: nie chciałabyś zobaczyć tego pięknego teraz, po spacerze.. piach jest w całym domu, błoto nawet na meblach -.- Miłka kojarzę tylko z boksu, nie brałyśmy go jak do tej pory. Donka też mnie strasznie zauroczyła, przekochane psisko :) niestety chyba dopiero w następny weekend będziemy, co chwilę coś wypada.. [quote name='przeszlus']A potem że ręce bolą bo pogryzione,włosy poplątane bo... już widzę jak jej rodzice się męczą :D[/QUOTE] oj tam xd na włosy nie narzekałam, tylko je trochę brzydal mały obślinił :evil_lol: na ręce wszyscy w szkole reagowali 'Iśka, czemu się cięłaś?' :diabloti: [quote name=':: FiGa ::']Ojj oby... Teraz chcialabym jakis tele moze, pozniej cos do makro i staleczke :loveu: Ale zobaczymy w jakiej kolejnosci to wszystko poleci Ja juz lece po calosci, te z jedna gwiazdka sa za latwe i nudne :lol:[/QUOTE] ja tak samo na początku tele, jednak do psów się najbardziej przydadzą :) makro są cholera drogie a najmniej uniwersalne więc ja zostawiłam na koniec :eviltong: ja mam za mało rozwinięty intelekt na 3gwiazdkowe, całą lekcje mi jedno zajmuje :roll: [quote name='Sweet'][URL]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8euNzbiaI/AAAAAAAALXo/4Tk_aftlrBU/s512/IMG_9876b.JPG[/URL] Wygląda troszkę jak szetland;) Piękne te psiaki;D[/QUOTE] na żywo nie :D ale fakt, tu trochę tak wyszedł ;) wiem:loveu: [quote name='C&B']:diabloti: Chciałabym jakiegoś tana :diabloti: Ale zależy od miotu jaki będzie, mam nadzieję, że z 2-3 samiczki by sie dla mnie znalazły, kolorami nie będę odrzucać, chyba, że sbp i blue - chcę trochę różnorodności :evil_lol:[/QUOTE] :loveu: co by nie było myszki są piękne:loveu: tany są cudne, reszty zwariowanych odmian barwnych nie znam :diabloti: Tragedia, ledwie u psa wyczuwam żebra. Musze się za niego wziąć porządnie :mad: a w najbliższym czasie 'zlot rodzinny' chyba poustawiam na stole karteczki 'nie dokarmiać psa':roll:. Pogoda straszna, Osioł z każdego spaceru i wyjścia na podwórko wnosi tonę piasku i błota. Dzisiaj jeszcze szliśmy na spacer w deszczu to już w ogóle była masakra. Ale muszę go pochwalić, ostatnio cały czas grzecznie idzie na spacerach, zakładam mu obrożę 5cm a nie mam problemów z utrzymaniem. A jeszcze parę miesięcy temu miewałam na półzacisku 2,5cm. I ładnie reaguje jak do niego mówię, obraca się i patrzy, nawet jak psy się drą zza bram. Rozwija się chłopak, w końcu czas wydorośleć :cool3: nawet zaszaleję i pokażę Wam z próby stałki zdjęcie. nawet zdjęcie w końcu na temat, bo Krówa, a to podobno jego galeria xD [IMG]http://wd6.photoblog.pl/np3/201101/55/84543625.jpg[/IMG] ostrość mi uciekła na dolne oko, ale niestety leżąc na podłodze nie bardzo jestem w stanie kontrolować gdzie idzie, tym bardziej że w takiej pozycji trudno mi patrzyć jednocześnie przez okulary i wizjer więc nie widzę nic ostrego :evil_lol: reszta będzie jutro może, jeśli mi się będzie nudzić podczas 'rodzinnego zlotu' xd
-
[quote name='Luzia'][URL]http://img526.imageshack.us/img526/5025/img0588b.jpg[/URL] Widzę że pysio w końcu ładnie się wygoił :)[/QUOTE] a no, w końcu się zagoiło :) chociaż jak się przyjrzeć widać niewielkie blizny bo nie do końca to chce zarosnąć sierścią, ale generalnie jest już ładnie ;) jak już i tak offujemy, to Ty jak zwykle, wszędzie tylko nie w swojej galerii:mad::evil_lol:
-
[QUOTE]Ej, żebym zaraz nie poszła do Waszych galerii zobaczyć czy tak codziennie dajecie fotki :eviltong::eviltong: A tak na serio to nie ma za bardzo nawet gdzie zrobić tych fotek. Taka chlapa jak jest teraz na chodnikach sprawia, że na zdjęciach nie jest pies, lecz potwór błotnisty :diabloti:. Nawet jej teraz nie spuszczam ze smyczy jak gdzieś idziemy, bo wszędzie tak brudno, że potem nie sposób doprowadzić Emcię do czystości, a też nie chcę, żeby cały dom wyglądał jak pobojowisko :shake:. Więc zdaje się, że musicie poczekać na foty czy wam się to podoba czy nie :evil_lol:[/QUOTE] lepiej nie :D a to się zgodzę, pogoda jest straszna.. ale zawsze domowe można zrobić:eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
domalowała ogon:evil_lol::evil_lol: ale śliczniusio Ci wyszło, zdolna dziewczynka jesteś :diabloti: masz lustro od paru tygodni a narzekasz jak stara baba xD zdjęcia wcale złe nie są, a część mi się podoba ^^ tzn na mnie nie ma co patrzeć, ale opinia szarego człowieka też się liczy, nie ? :evil_lol: [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7OY_fQgI/AAAAAAAAAMQ/ZTRu34TYVPg/s576/DSC_0637.JPG[/url] Bosz, jak on pięknie prosi:loveu: najpiękniejsza surykatka na swiecie :loveu: -
czyli Twoja wizyta lutowa w Krk przełożona na czas nieokreślony ? też widziałam zdjęcia z panieńskiego, fajny miałaś kapelutek:diabloti: [quote name=':: FiGa ::']No i wydalam na siebie wyrok :placz: Przeciez ja po obejrzeniu tych cudeniek nie wsadze nic juz do swojej galerii :placz: [/QUOTE] Figowa, nawet mnie nie denerwuj ! :mad:
-
ja dawniej po psie miałam ręce że pożal się Boże. Teraz generalnie nie mam żadnych cięć, ale czasem mu się ząbkiem zahaczy, albo łapę zbyt wylewnie poda to też zostaje ślad.. ale zabawy miewamy brutalne, jakby ktoś z zewnątrz zobaczył to by się przeraził :D
-
czy tylko ja miałam komers/bal gimnazjalny w formie zwykłej dyskoteki ? :D teraz kurde słyszę o samych balach, normalnie jak studniówki xd co do pkt z egzaminu to nie pamiętam ile po 6 klasie, ale po gimnazjum z próbnych miałam mało, koło 30-30 paru, a na koniec mi się udało mieć 89pkt (z polskiego i matematycznego, języka jako ostatni rocznik jeszcze nie pisaliśmy xd). Więc nie martwcie się, dacie radę ;)
-
'szkoleniowiec' pożal się Boże.. i pomyśleć że ktoś mniej doświadczony kogoś takiego posłucha
-
dzięki i przepraszam Jagienkę i Karusiap za offa u nich, nawet nie wiedziałam że jest bardziej ogólny wątek..
-
[quote name='mam psa']pusc jakieś foty z tym 50mm w ciemnym miejscu bez lampy pls[/QUOTE] zdjęcia robione w pokoju, jakieś 2 metry od okna, koło 16:15 (czyli jak się zaczyna ściemniać) przy f1.8 [URL]http://img266.imageshack.us/i/img0553m.jpg/[/URL] i dla porównania f4.5 [URL]http://img839.imageshack.us/img839/1333/img0555z.jpg[/URL] tu już kiedy jest całkiem ciemno, przy jednej lampie na suficie [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2172/img0571eg.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5025/img0588b.jpg[/IMG] [URL]http://img199.imageshack.us/img199/6696/img0614h.jpg[/URL] zdjęcia robione na czasie 1/30(na którymś chyba 1/25), ISO u anioła 400, na zdjęciach psa i taty 800 PS to nie są zdjęcia do oceny xd robiłam próbę obiektywu, przy okazji zdjęcia na prośbę [B]mam psa[/B], jestem świadoma tego ze, szczególnie to drugie psie jest niedoświetlone i kadry są brzydkie xd
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Avaloth replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/members/113213-greatmadwomen"][B]greatmadwomen[/B][/URL] dziękuję :) około ile jest teraz psów w schronisku ? bo ludzie pytają a ja nie mam pojęcia xd -
[quote name='C&B']Czy Fidel próbował zeżreć torebkę jednorazową? :diabloti: Pradulc tak, całe szczęście rączka wystawała :shake: [SIZE=1]Wiem, że miało nie być, ale jedna się męczy sama, zresztą zdecydowanie lepiej jest mieć więcej :evil_lol: Teraz trzeba na jakis poznański miocik czekać :razz:[/SIZE][/QUOTE] za krótko go znam żeby ocenić, ale wygląda na takiego :diabloti: no i masz rację :D jakiś kolor masz w planach konkretny ? [quote name='justyska2']nie moge wziąć żadnego na razie, może kiedyś... :D a to są psiaki z Krakowa? Jest tam możliwy wolontariat? W październiku chce iść tam na studia, więc może jakbym się wyrobiła z czasem to chętnie bym chodziła do zwierzaków :)[/QUOTE] tak, wszystkie z krakowskiego schroniska :) jest, trzeba iść do siedziby KTOZu na floriańskiej z wypełnionym formularzem dostępnym w internecie, oni ci w 2-3 dni wyrabiają identyfikator, potem teoretycznie musisz zaliczyć szkolenie z dyrektorem (ale nikt o nie nie pyta, ja go nie robiłam xd) i możesz przychodzić. Tylko na początku radzę się umówić z jakimiś wolontariuszami bo dogadać się z większością pracowników to jest masakra xd [quote name='przeszlus'][url]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4TdYCvtjI/AAAAAAAALRg/kw9ymR8Ht00/s720/IMG_9910.JPG[/url] a to mój ulubieniec. Tamte to moje kolejne ulubieńce :loveu:[/QUOTE] haha xD to tak jak Oli, jej też się najbardziej czarny spodobał ^^
-
w 15 minut to ja zdąże otworzyć książkę stwierdzić że bym coś zjadła/napiła się/zapomniałam komórki z dołu etc. iść po to coś, wrócić, otworzyć książkę ponownie i jeść/pić/sprawdzać coś na komórce xd ale generalnie z gimnazjum skończyła mi się umiejętność jakiegokolwiek uczenia się. Teraz jedyne co potrafię to przed testami z języków, czasem z majcy. Polski sobie czytam i wystarcza. w tamtej klasie miałam miesiąc przed klasyfikacją zagrożenie z fizyki, jak się wzięłam to wyszłam na 3 na koniec :D gdyby nie to że inny kolor to bym powiedziała że to Ciapkowy ^^
-
[URL]http://img811.imageshack.us/img811/1365/dsc02858a.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://img141.imageshack.us/img141/6330/dsc02819l.jpg:roflt::roflt:"]http://img141.imageshack.us/img141/6330/dsc02819l.jpg[/URL]:roflt::roflt: i co tu mówić więcej ? xdd Też mam z tym problem że Chester na smyczy na widok psa z daleka chce się zabić (a przy okazji mnie). Spuszczony wśród większej ilości psów kompletnie je ignoruje, chyba że są tylko jeden-dwa małe psy na terenie na którym on czuje się bezpiecznie, wtedy zaczyna je traktować jak zwierzynę :roll: u niego jest jeszcze to że on nie potrafi bawić się z psami.. albo je olewa, albo zagania
-
powodzenia w zakładaniu klubu ;) trzymam kciuki co będzie na ziemi Sator siedział, od czego są ławeczki :D
-
[url]http://img96.imageshack.us/img96/3820/p1050517p.jpg[/url] jaki ząb :D łapie podaje łapkę/przybija piątkę, nie narzekaj xD
-
Lektury też bywają fajne ^^ szczególnie w szkole średniej, przynajmniej wg mnie. Nie wszystkie, ale większość jest znośna a jest kilka na prawdę fajnych. jak z jadzeniem Kati ? je już normalnie ? nie jestem pewna, ale z tego co się orientuję kasza nie jest zbyt zdrowa dla psów, lepiej ją zastąpić ryżem lub makaronem. A zamiast kurczaka czasem możesz dać indyka albo wołowine, zawsze to jakaś odmiana(u mnie i kurczak i ryż odpadły ze względu na alergię, ale ogólnie są ok xd). A dajesz jej do jedzenia jakieś witaminy, preparaty czy coś ? [url]http://img844.imageshack.us/i/dscn4855.jpg/[/url] haha dres ! :D
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Avaloth replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
haha wariaty :D biało-czarne, ale sie dobrały xD [URL]http://img830.imageshack.us/i/img0021ke.jpg/[/URL] jakie idealne zgranie:evil_lol: króliki dwa:eviltong: [url]http://img585.imageshack.us/i/img0013sb.jpg/[/url] walki psów organizują !:diabloti: