-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
chyba teraz wszędzie pogoda do d..:shake: zdecydowanie wolę śnieg i niewielki mróz niż taką kichę. a jak ma być ciepło to niech wiosna przyjdzie a nie jakaś kurde październikowa pogoda. Też muszę mojego po tym wszytskim wyprać, ale chyba dopiero na wiosnę, bo teraz nie ma sensu. Właśnie przed chwilą wróciliśmy ze spaceru, tona piasku i błota z chesterem do domu weszła xd
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
kaktusy są najlepszymi kwiatkami na świecie :p no może poza drzewkami bonsai i bambusami.. aż wstyd ale moje nie mają imion:crazyeye: martini jest dobre tylko ze sprajtem, samego nie lubię xd ja też mam fakultety tak że dwie godziny tygodniowo dla wszystkich. Nas na polskim jest koło 10 osób, chociaż w klasach trzecich mamy łącznie koło 400 uczniów. Ale generalnie po góra 20 osób jest na fakach, z tym że z majcy są podzielone na dwóch nauczycieli bo był za dużo ludzi. -
[quote name='Paula03']Dwa dni temu??? Toż to skandal :mad: Zdjęcia powinny być codziennie! :eviltong:[/QUOTE] o mądre słowa ! :D jakie ona ma duże, ciepłe oczy *.* nic tylko się rozpłynąć xD
-
[quote name='Paula03']Ale świetne psiaki :loveu: Mam nadzieję, że szybko znajdą domki ;) Zaciekawiła mnie jedna rzecz, psy są bez smyczy. Macie tam jakieś wybiegi, że biegają sobie tak swobodnie? :)[/QUOTE] też mam taką nadzieję :) niektóre to na prawdę psie ideały, no może z drobnymi odchyleniami :D tak, mamy 3 wybiegi, jeden duży, dwa małe (acz jeden z małych jest w takim miejscu że praktycznie nie da się go używać) gdzie można psy spuszczać. [quote name='dOgLoV']Jeju jakie kochane psiaczki :loveu: s[U]zkoda ze nie moge ich wszystkich wziąć [/U]:shake:[/QUOTE] też mam ten problem.. [quote name='C&B']Ale cuda :loveu: [URL]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eowYwawI/AAAAAAAALXc/_aXj9DJ88cc/s720/IMG_0124.JPG[/URL] Patrzę, że robi równi ętęlęgętne miny co moja Prada :diabloti: [SIZE=1]Mam w planach nowe myszki :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE] haha myślę że ich intelekt jest podobny :evil_lol: Fidel to wariat jakich mało xd [SIZE=1]haha a miało nie być :D[/SIZE] [SIZE=1]ale ja się tam cieszę, myszy są fajne:loveu:[/SIZE] [quote name='Aleksandra95']szczeniak z postu 4566 śliczny.:loveu::loveu: reszta psiaczków też super , ale mają szczęśliwe pyszczki :loveu:[/QUOTE] szkoda że tylko na chwile te szczęśliwe pyski się pojawiają.. [quote name=':: FiGa ::']:loveu: :loveu: :loveu: Zazdraszczam :placz: :placz: Kocham sudokuu :cool3::multi: [URL]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4QQwDsJNI/AAAAAAAALQA/g4rWRFa5PQE/s720/IMG_9853.JPG[/URL] On jest CUDOWNY!!! Moze zrobisz mu pare ogloszen i ktos go szybko wypatrzy? Bo niestety im starszy jest ten psiak tym mniejsze ma szanse na dom :-([/QUOTE] Też się kiedyś dorobisz, ja od kupna aparatu do pierwszego obiektywu czekałam ponad rok, od tamtego do teraz pół roku. ja też, ale tylko te z jedną gwiazdką, czasem dwoma, bo za wysoki poziom mnie demotywuje:diabloti: Jeśli się dowiem ile on ma i ogólnie cokolwiek więcej poza tym że się boi to postaram się coś sklecić. W niedzielę pewnie będę to może coś się uda.
-
Napoleon:loveu: mix rottka, najkochańszy pies na świecie. za smaki zrobi wszystko, idealnie idzie przy nodze, siada, prosi, skacze, cud nie pies :D nie wiem co on tam jeszcze robi, gdyby nie to że nie za bardzo akceptuje inne psy już by był u mnie, mimo wszystko. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4Z0T26JZI/AAAAAAAALYc/DTXdCN38Hks/s720/IMG_0036.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4aVDICpnI/AAAAAAAALYs/o7-7FbaN1gU/s512/IMG_0043.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4an23-Z5I/AAAAAAAALVA/nXTlBTjRwyA/s512/IMG_0047.JPG[/IMG] latamy :-D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4a_yMtFCI/AAAAAAAALVQ/rYXGPHjro6A/s512/IMG_0057.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4bc5MHfSI/AAAAAAAALVk/6mGRMt8DFhE/s512/IMG_0072.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4bUo_1nCI/AAAAAAAALVc/e7hP5cVrxic/s720/IMG_0064.JPG[/IMG] PS posty skaczą, teoretycznie ten z 3 zdjęciami był ostatni..
-
jeszcze jakiś psiak, którego nie znam [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eqy-E0SI/AAAAAAAALXg/y6-dD_r-2xw/s512/IMG_0014b.jpg[/IMG] szczeniak *.* [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8euNzbiaI/AAAAAAAALXo/4Tk_aftlrBU/s512/IMG_9876b.JPG[/IMG] i koleżanka z boksu Fitki i Antosia [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4T1jALwJI/AAAAAAAALRw/sTvgpNXFE6s/s512/IMG_9915.JPG[/IMG] amen, wystarczy na pół roku xDD
-
Fidel:loveu: wariat i szaleniec :D Ola próbowała go nauczyć agility ale nie chciało mu się skakać xd za to bawić się w podrzucanie patyczka, łapanie go, skakanie z nim i bieganie jak szalony mu się chciało :diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4b2C_ng1I/AAAAAAAALV0/nQ_zMkgbQyE/s512/IMG_0082.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4b_yaM3SI/AAAAAAAALY0/xANreazSsyA/s512/IMG_0085.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eTDjhNVI/AAAAAAAALWo/B8HO1p0EN9U/s720/IMG_0092.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eXrnHnAI/AAAAAAAALW0/PVA5DaD_X5k/s720/IMG_0105.JPG[/IMG] kilka razy udało się go nakłonić do skoku ^^ [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eeyEACZI/AAAAAAAALXE/N3pyMnNT_18/s512/IMG_0109.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eowYwawI/AAAAAAAALXc/_aXj9DJ88cc/s720/IMG_0124.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8e0i8HCvI/AAAAAAAALX0/B4Cj3zLBeiA/s720/IMG_9993b.JPG[/IMG] razem [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4WJrryMiI/AAAAAAAALTI/QpU9_SzDOkE/s720/IMG_9957.JPG[/IMG] i diablica :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eyjIyqcI/AAAAAAAALXw/dCqkG4r5sUQ/s512/IMG_9986b.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4Wmda-y1I/AAAAAAAALTU/QFE4byyooog/s720/IMG_9971.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4WqBInypI/AAAAAAAALZM/gPXTovJziZw/s512/IMG_9973.JPG[/IMG]
-
Pusia i Oliwka:loveu: dwie malutkie księżniczki, matka i córka. Nie wiem kto się za nie wziął (ale odwalił kawał dobrej roboty i chwała mu za to) ale podczas przerwy świątecznej były jeszcze strasznie wystrachane, musiałyśmy je zachęcać do wszystkiego. A w tamtym tygodniu łaziły już merdając ogonami, nawet do psiaków podchodziły :) przecudowne są dziewczyny. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4U07xphtI/AAAAAAAALSk/zUTcX6qUYbM/s720/IMG_9941.JPG[/IMG] Oliwka [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4VhHmTZ0I/AAAAAAAALZE/YSE-W72VYZI/s512/IMG_9946.JPG[/IMG] Pusia [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8e6hmSJqI/AAAAAAAALX8/tTsM0e7caXk/s512/IMG_9944b.jpg[/IMG] Teraz dwie wilczyce, pierwszy raz je miałyśmy, nie wiem jak się nazywają ani w jakim są wieku. Obie kochane, ale wilkowata szybko się nakręca i nie bardzo wtedy kontroluje, podgryza, skacze etc. i na DONke warczy. co nie zmiena faktu ze obie są świetne i strasznie lgną do człowieka DONka [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4V-6W-hWI/AAAAAAAALTE/ABL-I10vTyc/s720/IMG_9955.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8e4W9nToI/AAAAAAAALX4/rED8llxOHSM/s512/IMG_9997b.JPG[/IMG]
-
jamniś: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4TdYCvtjI/AAAAAAAALRg/kw9ymR8Ht00/s720/IMG_9910.JPG[/IMG] i mój ulubieniec z tego boksu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4S4iYH7VI/AAAAAAAALRQ/I0ZyXHBZmDk/s512/IMG_9901.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4THXeLa-I/AAAAAAAALRU/FuE97ZWnY9k/s512/IMG_9903.JPG[/IMG] generalnie głównie dzięki tej trójce mam ręce jakbym się cięła :D Fitka, cudowna, acz lekko wredna psica, w biegu wygląda jak mini-husky. W czwartek poszła do domku, miejmy nadzieję że właściciele dadzą sobie z nią rady i zostanie tam na dobre ;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4T-ALoEvI/AAAAAAAALR8/zQgESnD8YvA/s512/IMG_9923.JPG[/IMG] a tu Antoś, jej kolega z boksu, generalnie siedzi na wydziale suk bo z psami się nie dogaduje xd [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4ULxRQSRI/AAAAAAAALSM/VGFBXpsavR8/s720/IMG_9928.JPG[/IMG]
-
czarny maluch, wszystkiego się bida boi, na polu sobie usiadł i nie wiedział co zrobić, w boksie tylko leży i patrzy:-( mam nadzieję ze ktoś go szybko stamtąd wyciągnie bo nie wiem jak ten psiak sobie poradzi.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4QLiOlW4I/AAAAAAAALP4/_p5QNWom6Xo/s720/IMG_9851.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4QQwDsJNI/AAAAAAAALQA/g4rWRFa5PQE/s720/IMG_9853.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4Qc_u40qI/AAAAAAAALQI/e8bWWEE7dXo/s720/IMG_9857.JPG[/IMG] tu dużo bardziej kontaktowy kolega z boksu czarnulka :loveu: z Olą164 [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4RwrszFyI/AAAAAAAALQw/VV6GGcc1PNg/s720/IMG_9885.JPG[/IMG] a tu drugi boks szczeniaków, na pierwszym planie największy wariat, przeskakiwał z kolan na kolana, ciągnął za włosy, gryzł, drapał, lizał, ciągnął etc. generalnie diabeł wcielony:evil_lol: w tle czarny pół-jamniś, wygląda trochę jak siostra czarnulka z boksu obok ale jest dużo bardziej otwarta [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4R32cJNnI/AAAAAAAALQ0/l4SJ6YFj4y0/s720/IMG_9888.JPG[/IMG]
-
[quote name='Sweet']No ja jestem prawie cały czas ale ciebie nie widze;P[/QUOTE] bo ostatnio jakoś nawet jak na kompa wchodzę to an gadu niet, albo siedzę tylko na niewidoku jakby ktoś coś chciał.. w weekend może nadrobię xd [quote name='wenia41']No proszę są tacy co nawet bawiąc się robią zdjęcia!!!! Fajnie bo jest co przynajmniej oglądać. Iś dlaczego inni z Ciebie przykładu dobrego nie biorą - ucichło na wielu wątkach tu na dogo, a stali bywalcy gdzie indziej się chyba pologowali :evil_lol:[/QUOTE] z imprez są zawsze fajne zdjęcia, potem jest się z czego ( i kogo:diabloti:) śmiać :eviltong: aczkolwiek to całkiem inna kategoria niż te psie czy inne które robię, normalnie się zwraca uwagę na ustawiania, kadr etc, a tutaj to byle kliknąć i złapać wszystkich xd Wiesz co, ze mnie to lepiej nie, bo ja aktualnie wróciłam na dogo po dłuższym zastoju podczas którego wpadałam raz na dłuższy czas. Uzależnienia powróciło, ale nikt nie wie na jak długo xd [quote name='justyska2'][URL]http://wd2.photoblog.pl/np1/201101/9A/83960791.jpg[/URL] piękny jest [URL]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoi3EK_MXI/AAAAAAAALBw/w78XcLLU6yI/s512/IMG_0267.JPG[/URL] całkiem podobna jesteś do moich wyobrażeń o Twoim wyglądzie :D [URL]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSohRE9fj3I/AAAAAAAALAY/YijNhRjvuYs/s720/IMG_0241.JPG[/URL] sympatyczny [URL]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoYNsk7dbI/AAAAAAAAK-E/YgIykeaWxXw/s512/IMG_0204.JPG[/URL] fajny rudy, lubie rude :D[/QUOTE] do wzięcia, chcesz ?:razz: haha fajnie xd jak kiedyś będe mieć zdjęcia nadające się do publikacji na którym wyglądam normalnie to wstawię xd rude koty są najfajniejsze :) [quote name='Niufciak'][URL]http://wd2.photoblog.pl/np1/201101/9A/83960791.jpg[/URL] Śliczny:loveu:[/QUOTE] może chcesz ?:cool3: Dawno w sumie nie pisałam nic mądrego xd generalnie ja żyję, kupiłam w końcu obiektywik nowy, stałkę canonowską, 50mm, f/1.8 :loveu: zakochałam się w głębi i w koncu mogę robić zdjęcia w domu bez lampy :) jak go bardziej wypróbuję to się na pewno pochwalę ^^ W szkole mam lajcik bo już oceny na półrocze są, nauczyciele przedmiotów niematuralnych odpuszczają (poza księdzem który nagle wymyślił sprawdziany -.-) więc na większości lekcji spię, jem albo rozwiązuję sudoku xd Osioło żyje i ma się dobrze, powiedziałabym nawet za dobrze. Był na szczepieniach na zakaźne i przy okazji został zważony, przytył dziad ponad 2 kg, tym samym przekroczył wagę 50kg i jak to pani wet określiła jeszcze za gruby nie jest, ale kilogram więcej i będzie nadwaga. Więc oszołoma muszę pilnować, karmy mu chyba troszkę ilość zmniejszę, bo nie ma bata żeby moja rodzina całkowicie przestała go dokarmiać. Odstawienie słodyczy już i tak jest sukcesem. A chcę go zrzucić do 47-48kg bo wtedy jest idealnie. I się bezpieczniej czuję jak ważę te parę kilo więcej od niego :D A jak na złość, akurat jakby się psu przydała większa aktywność tacie wróciło zapalenie Achillesów i nie może z psem biegać, i ogólnie poranne spacery ma przez to Chester mniej aktywne. Ja jedyne co mogę zrobić to mu wydłużam trochę spacer wieczorny, ale biegać nie lubię i nie będę ^^ trochę schroniskowców powrzucam, bo Krowich nadal nie mam
-
zgadzam się ;) Ola próbowała w nim odkryć powołanie do agility ale nie bardzo mu się to podobało xd chociaż jest tak szybki i szalony ż emyślę że po treningu w psich sportach by się sprawdził kilka zdjęć z czwartku: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4b2C_ng1I/AAAAAAAALV0/nQ_zMkgbQyE/s512/IMG_0082.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4b_yaM3SI/AAAAAAAALY0/xANreazSsyA/s512/IMG_0085.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eTDjhNVI/AAAAAAAALWo/B8HO1p0EN9U/s720/IMG_0092.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eXrnHnAI/AAAAAAAALW0/PVA5DaD_X5k/s720/IMG_0105.JPG[/IMG] kilka razy udało się go nakłonić do skoku ^^ [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eeyEACZI/AAAAAAAALXE/N3pyMnNT_18/s512/IMG_0109.JPG[/IMG] tu Fidel miał zabawę pt. podrzucamy sobie samemu patyczek i łapiemy, a potem z nim skaczemy i robimy głupa xD [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8eowYwawI/AAAAAAAALXc/_aXj9DJ88cc/s720/IMG_0124.JPG[/IMG] więcej [url]http://picasaweb.google.com/fairytale688/Schroniskowce#[/url]
-
jeszcze kilka zdjęć z tamtego tygodnia: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4ZqdqtEfI/AAAAAAAALUo/wVOaLno4qYA/s512/IMG_0034.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4Z0T26JZI/AAAAAAAALYc/DTXdCN38Hks/s720/IMG_0036.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4aVDICpnI/AAAAAAAALYs/o7-7FbaN1gU/s512/IMG_0043.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4an23-Z5I/AAAAAAAALVA/nXTlBTjRwyA/s512/IMG_0047.JPG[/IMG] latamy :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4a_yMtFCI/AAAAAAAALVQ/rYXGPHjro6A/s512/IMG_0057.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4bc5MHfSI/AAAAAAAALVk/6mGRMt8DFhE/s512/IMG_0072.JPG[/IMG] więcej tu: [URL]http://picasaweb.google.com/fairytale688/Schroniskowce#[/URL] Napoleon jest taki kochany, że ja nie wiem co on tam jeszcze robi. A za jedzenie zrobi wszystko, chodzi na smyczy idealnie, siada, skacze, prosi :loveu:
-
[quote name='mam psa']pusc jakieś foty z tym 50mm w ciemnym miejscu bez lampy pls[/QUOTE] postaram się jutro/pojutrze zrobić i wrzucić ale ciemne tzn jakie ? pomieszczenie z zaświeconą jedną lampą (niezbyt intensywne światło) wystarczy, czy chcesz coś kompletnie po ciemku ? bo jeśli to drugie to od razu mówię że aż tak dobrze nie jest, chociaż mogę spróbować ze statywem i długim czasem
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Avaloth replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[url]http://picasaweb.google.com/fairytale688/Schroniskowce#[/url] trochę zdjęć krakowskich psiaków, jeśli któryś poza Napoleonem i fidlem ma wątek to powrzucajcie proszę, aj jeszcze niezorientowana jestem. a ja w trochę innej sprawie- wiecie może jak wygląda u nas w schronisku adopcja kotów ? coś trzeba wcześniej załatwiać, przyjeżdżać ? wujek chciał wziąć jakiegoś, a jak przyjechał do schroniska nikogo na recepcji nie zastał. może była przerwa 'jedzeniowa', nie wiem, w każdym razie wolę się zorientowac zanim mu każę przyjechać po raz drugi ^^ -
[quote name='Naklejka'][URL]http://img25.imageshack.us/i/img5410i.jpg/[/URL] W moim starym pasku- 3cm. Nie za szerokie?:confused:[/QUOTE] moim zdaniem nie Marta mi się wzorki podobają ale kolory nieszczególnie, takie mdłe Weronika coś różowego ! xd niebieski miałam proponowac, ale widzę w banerze że masz ;)
-
ostatnie klimat ma genialny, gdyby nie ta ucięcie trawy na pierwszym planie było by idealnie drugie mi się nie podoba, kadr nie ten (centralny i za nisko) i ogólnie takie mało interesujące ^^ w końcu kupiłam obiektyw: canon 50mm f 1.8:loveu: zrobiłam tylko kilka zdjęc 'testowych' ale zakochałam się już w głębi, różnica w świetle wielka, w końcu mogę robić zdjęcia w pomieszczeniach bez lampy:loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
najlepszego ;) -
[quote name='Bewarka']Ja też XD Nieswojo tu wyszłaś, ale także ładnie :)[/QUOTE] haha odezwała się ta co mnie nie widziała wcale :D a no wiem że dziwnie xd ale dzięki [quote name='Paula03'][url]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoi3EK_MXI/AAAAAAAALBw/w78XcLLU6yI/s512/IMG_0267.JPG[/url] To ty? Wyobrażałam sobie ciebie inaczej :D [url]http://wd5.photoblog.pl/lvp3/201101/CE/84257814.jpg[/url] Świetna :loveu:[/QUOTE] dziwnie tu wyszłam ^^ dzięki :) [quote name='dOgLoV'][url]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoYNsk7dbI/AAAAAAAAK-E/YgIykeaWxXw/s512/IMG_0204.JPG[/url] ale słodka kicia :loveu::loveu::loveu::loveu: takie wlasnie tygruysie kolorki mi sie podobaja :loveu: [url]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSohRE9fj3I/AAAAAAAALAY/YijNhRjvuYs/s720/IMG_0241.JPG[/url] słodziak :loveu: [url]http://wd5.photoblog.pl/lvp3/201101/CE/84257814.jpg[/url] piekna :loveu: [url]http://wd2.photoblog.pl/np1/201101/9A/83960791.jpg[/url] robi wrażenie :loveu:[/QUOTE] ja też najbardziej rude, najładniejsze są ^^ dzięki ;) [quote name='Sweet'][url]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoi3EK_MXI/AAAAAAAALBw/w78XcLLU6yI/s512/IMG_0267.JPG[/url] jak ładnie wyszłaś;D :loveu: muszę cię w końcu na gadu złapać! ;P[/QUOTE] haha dzięki xd no nie gadałam z Toba sto lat. trza się złapac jakoś ^^
-
powyższe zdjęcia szczerze mówiąc nie wiem kto robił, aparat komuś oddałam po jakiś dwóch godzinach i od tego czasu jego losy są mi nieznane z krótkimi przerwami w których wpadał mi w ręce xdd jeszcze dwa schroniskowce, z fbla, reszta będzie jak w końcu skończę obrabiać, a jest co.. kochana prawie DONka :) [IMG]http://wd5.photoblog.pl/lvp3/201101/CE/84257814.jpg[/IMG] i Nero o cudownych oczach ;) ma wątek tu jakby ktoś był zainteresowany [IMG]http://wd2.photoblog.pl/np1/201101/9A/83960791.jpg[/IMG] spać idę
-
Wczoraj jak widać nie wyszło ^^ Aga i dzika Margot:loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoYNsk7dbI/AAAAAAAAK-E/YgIykeaWxXw/s512/IMG_0204.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoY93CCeEI/AAAAAAAAK-Q/hmMsL2lrf_g/s512/IMG_0207.JPG[/IMG] i Jacky (Dżeki ? nie wiem jak oni to piszą xd):loveu: niuchamy xd [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoVBxPLwPI/AAAAAAAAK80/7FiytpZZBbQ/s720/IMG_0184.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSohRE9fj3I/AAAAAAAALAY/YijNhRjvuYs/s720/IMG_0241.JPG[/IMG] nawet uchachana ja się załapałam xd [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoi3EK_MXI/AAAAAAAALBw/w78XcLLU6yI/s512/IMG_0267.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TStRiVAFczI/AAAAAAAALKM/R5Fr4sPmREk/s512/IMG_0437.JPG[/IMG]
-
[QUOTE]Uwielbiam takie zestawienia duży i "groźny" w kwiatkach, a mały szczur w ćwiekach :smile:[/QUOTE] ja też, to są najlepsze zestawienia jakie istnieją :) co do firmy- mi się osobiście ROGZ np. podoba dużo bardziej niż pitman, tyle że za pitamana dałam 40zł, a za mniej więcej takiej samej wielkości rogza zapłaciłabym 90-100zł. I dlatego wybrałam to drugie xd
-
Kasia nie masz się czym przejmować, Ty wiesz jak jest, przez internet nikt nie jest w stanie cię dobrze ocenić. To że ktoś wysnuł takie a nie inne wnioski, trudno, zdarza się, można się pomylić. Zostań i udowodnij że to pomyłka ;) A dużo cudownych szczeniaków (które odgryzają ręce, mordują smycze i rękawiczki etc:D) jest w krakowskim schronie ^^
-
Naklejka drugie jest zamglone/nieostre Przy kwiatku kolory są strasznie mdłe, ostatnie mi się podoba, jedyne co to bym ucięła kawalątek kadru po lewej żeby nie bło kawałka tego komina czy co to jest. Ada te kwadraty z zabawy czasem migawki mi się podobają ^^