-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
właśnie się skapłam że można codziennie głosować myślałam że tylko raz xd ale 4 głosy z dwóch komputerów po dwie przeglądarki Kra ma ;) i co z tym zlotem xd
-
[SIZE=1][COLOR=silver][QUOTE]Z czym Ci się kojarzy :diabloti:? Powiedz :evil_lol:[/QUOTE] z tym że mi się podoba, tak ma byc bo to jest przesłanie:diabloti: jak ktoś nie wie o co chodzi to kilak stron wstecz..:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] jeszcze raz wszystkim dzięki za krytykę i opinie ;)
-
dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi :) [quote name='Korenia'] Drugie - więcej na dole żółtej butli, tak to mi jakoś nie pasuje[/QUOTE] w sensie że gdyby było więcej żółtej to by było lepiej tak ? czy ogólnie wg Ciebie to nie to ? [quote name='Korenia']ale to tylko moje zdanie, Tobie akurat takie może się podobać ;)[/QUOTE] to mi się z czymś kojarzy ale nie będę wredna:diabloti: ja jestem w miarę zadowolona z tych zdjęc ale zależy mi na tym żeby robic zdjęcia coraz lepsze więc Wasze opinie są dla mnie ważne ;) zdjęcie ma byc dobre, a nie mi się podobac :)
-
[quote name='Chantell']Avaloth w pierwszym potwornie drażni mnie ta rozmyta na pierwszym planie butelka. wrzuciłabym ją raczej na sam tył. a w pierwszy to co to takiego wychodzi z tych butelek? dym? super to wygląda jakby woda[/QUOTE] dzięki :) bo to jest woda:evil_lol: a zdjęcie po prostu odwróciłam o 90stopni bo mi się tak bardziej podoba:diabloti:
-
[quote name='Moniskaa']A ja mam takie pytanko, czy ktos z Was ma może canona 500d? Jak sie sprawuje? Mam od tygodnia ten aparat i chcialabym poznać opinie innych posiadaczy tego aparatu :)[/QUOTE] ja mam 450d, z tego co się orientuję Twój ma dodatkowo nagrywanie filmów i większą ilośc pikseli, tak to to to samo. Ja z lustra jestem zadowolona, nie wiem co mogę więcej powiedzieć :D przy okazji, proszę o opinie: [IMG]http://wd6.photoblog.pl/np3/201012/51/83057485.jpg[/IMG] [IMG]http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201012/E3/83150330.jpg[/IMG]
-
[QUOTE]nawet nie zauważyłam ogników ;-) Arek znów będzie się radował :diabloti:[/QUOTE]o tym samym pomyślałam :D te okrzyki na pierwszym ognisku xddd Aduś jesteś skazana na Sweet :D cobyś nie zrobiła ja i tak Cię poznam:loveu:
-
ja głosowałam z trzech przeglądarek nawet :D mhmh... kto się zgłasza na organizatora II śląskiego zlotu ? (może być poza śląskiem jak coś :D) ja mogę być prawą ręką tego kogoś xd bo myślę że powoli trza by zacząć szukać ..
-
ale Bobik jest bardziej 'chłopięcy' sam w sobie :D:D
-
Ada no, nick cię zobowiązuje :diabloti: zresztą kto przyjechał na zlot w opasce z kokardą ? co prawda nie była różowa ale w takim typie :evil_lol: Jesteś Sweet i koniec :loveu::diabloti: Królowo Nocy masz dwa ogniki ! :diabloti::evil_lol: cieszmy się i radujmy :multi::multi::multi: moje biedactwo malutkie:glaszcze: zdrówka życzę
-
[QUOTE][URL="http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/GALERIA%20Allegro/DSC00364.jpg"]http://i1014.photobucket.com/albums/...o/DSC00364.jpg[/URL] nie lubię tego typu wzorków ale ten bokser wygląda niesamowicie w tych szelach :loveu:[/QUOTE]dokładnie, genialnie mu pasują ;) Ty, mówiłaś ostatnio ze nie masz nic różowego dla Molindy, a tu rogzet, icecream..:diabloti: Maylo cudnie w tych szelkach ;) nie pasuje identyfikator:evil_lol:
-
[quote name='Sweet'] Nie bo w różu by pięknie wyglądała:P On nie ma wyboru:P haha:D to była tajemnica że różowe rzeczy znikają z mojego domu:P dobrze [B]że nie mam dużo różowych rzeczy[/B] bo by zjadl wszystko:evil_lol:[/QUOTE] ja jednak twierdzę ze Molindzie lepiej w kolcach xd trzeba Cię do TOZu za znęcanie się nad zwierzętami psychicznie :D:D [B]jaasne[/B]:diabloti:
-
a rozumiem :) w Krakowskim z tego co wiem zawsze są na stanie jakieś szczeniaki, ostatnio było kilka pełnych boksów, także jak coś zapraszam ^^ ostatnie zdjęcie genialne *.*
-
to Wasze wspólne super:loveu: chyba Ci kupie obrożę dla Kabika na 18stkę :diabloti::evil_lol: Patusia się dorzuci na smycz ? :evil_lol:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Avaloth replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
te pierwsze zbliżenia wymiatają :D -
[quote name='NightQueen']Moli nie chce różowej obroży :diabloti:[/QUOTE] i ma racje :D Kabiś też pewnie nie chce, ale co ma zrobić ... :diabloti:
-
[url]http://img17.imageshack.us/img17/1036/dscn4456t.jpg[/url] wygląda jak królik :D masz po prostu w domu dwa króliki xDD
-
[quote name='Ppx']Ty Chesterowi taki kup ]:-> .[/QUOTE] za cienki xd
-
[quote name='Niufciak']Jaki słodki jęzorek na ostatnim zdjęciu:loveu:[/QUOTE] specjalnie dla Ciebie :D [quote name='DominikaAnna']nie przyjmujemy żadnych tłumaczeń w ogóle, że może Cię nie być no :PP ha ha Czes jaki piękny na tym śniegu nie mogę się napatrzeć :loveu: [URL]http://wd7.photoblog.pl/lvp4/201012/0D/82760426.jpg[/URL][/QUOTE] to sobie nagrabiłam.. xd muszę coś mądrego wymyślić :D [quote name='Paula03'][URL]http://wd2.photoblog.pl/np1/201012/FD/82322761.jpg[/URL] :loveu: Fajnie masz, że na nartach możesz pojeździć :)[/QUOTE] a Ty nie możesz ? xd [quote name='wenia41']No tak taka to sobie pożyje - ski weźmie i pogimnastykuje się - to za mnie też proszę przy okazji parę razy zjechać!!!!:lol:[/QUOTE] załóżmy że za Ciebie zjechałam (pomijając że przeczytałam to jak już wróciłam :D) [quote name='Ppx'][URL]http://wd7.photoblog.pl/lvp4/201012/0D/82760426.jpg[/URL] hehe, jaki obśnieżony xd[/QUOTE] tak to jest jak się tarza w śniegu xd [quote name='sator_k_']Chester miodzio jak zwykle :) A ja moich na narty nie mogę wyciągnąć:angryy:[/QUOTE] haha :D ale czemu ? schowałaś za dobrze ? czy jakaś przeprowadzka czy coś w tym stylu ? Byłam, wróciłam ^^ Byliśmy w Limanowej, stok beznadziejny, ale wszędzie się da jeździć xd tzn poza tym że na niebieskiej trasie jest w cholerę wąsko i nie da się rozpędzić bo dzieciaki się pelętają pod nogami, armatki debile poustawiali tak że sypią po twarzy i policzki mi od tego odmarzają, a w jednym miejscu kompletnie nic nie widać, czerwona trasa jest praktycznie pionowa, było sporo muld( również od źle ustawionych armatek) i lodu(ale to akurat wina pogody) to było spoko xdddd ale stoku nie polecam, pomijając przygotowanie, jeden z gorszych na jakich byłam. Co nie zmienia faktu że było fajnie, bo narty to narty:loveu: [CENTER][IMG]http://wd6.photoblog.pl/np3/201012/51/83057485.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT]jutro schronisko a potem kiedyś łyżwy z dziewczynami, ustalanie ferii z drugimi i może narty znów.. i sylwester, któego nadal się boję xd a potem odliczać do ferii pozostaje. i zacząć się uczyć do matury czy coś takiego..[/LEFT]
-
kolce boskie :loveu: mówiłam już że uwielbiam takie obroże dla małych, słitaśnych piesków ?:diabloti: Ewlina a co Cię zainspirowało do zmiany systemu ? :)
-
[QUOTE]to akurat wiem z własnej autopsji :evil_lol:[/QUOTE] ja akurat miałam na myśli siebie:evil_lol:
-
Mi na mrozie zaczyna zwalniać dopiero po min. 40 minutach pobytu na zewnątrz i tylko kiedy aparatu przez jakiś czas nie używam. No i wtedy jedyne co zwalnia to ustawienie ostrości za pierwszym razem po przerwie i przeglądanie zdjęć. [QUOTE]Nawet bardzo zaawansowany i profesjonalny aparat w rękach laika, nie mającego pojęcia o obsłudze sprzętu, genialnych zdjęć nie zrobi, bo aparat to tylko urządzenia, szkopuł tkwi w tym kto go obsługuje. Ma to się też do kompaktu - jest na dogo osoba, która kompaktem robiła takie cuda o jakich mnie się nawet nie śni mając lustrzankę. JiM ma nick ;-) [/QUOTE] dokładnie. niestety, nie każdy ma talent..
-
Co do firm to z wieloma ludźmi rozmawiałam, dużo przed zakupem mojego lustra czytałam i ani jedna osoba nie polecała Sonych, moje koleżanka ma alphe350 i mówi ze mimo że nie jest źle żałuje że nie wybrała czegoś innego. Na Olypmusa raczej nie słyszałam skarg, ale jednak Nikon i Canon są najbardziej rozpowszechnioną, najbardziej rozwiniętą pod względem fotograficznym firmami i ja tylko te dwie brałam pod uwagę. Korenia ja co prawda mam Canona, ale jesteś pierwszą osobą od której słyszę że Nikony są wolne. A generalnie jak przeglądam zdjęcia to właśnie Nikonowskie częściej wyglądają lepiej.. ale to pewnie kwestia fotografa. Ja wzięłam Canona i nie żałuje, ale gdybym kupowała lustro w tym momencie nie wiem czy nie zdecydowałabym się na nikusia. Kaja mnie w pierwszym razi to coś brązowego (włosy?) u góry. I ogólnie bardziej bym przybliżyła, zwężyła kadr. W drugim jest ciut krzywo i za dużo tła u góry.