Jump to content
Dogomania

Avaloth

Members
  • Posts

    8826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avaloth

  1. oj no ale nudzicie xD Laptok żyje i ma się dobrze, nie mam ochoty go wyrzucić przez okno podczas robienia czegokolwiek, w przeciwieństwie do komputera xd Ale na kompie dalej muszę się czasem użerać, gdyż tu mam wszystkie nowsze zdjęcia, nie chcę zawalać nimi laptopa.. Byłam na WOŚPie dzisiaj, nie miałam czasu wrzucać. Teraz picasa zamula, zdjęcia się zgrywają cholernie wolno więc schroniskowców nie będzie dzisiaj.. jak zdążą się zgrać kicie i pies z 18stki to wrzucę kilka zaraz. A Krowiej sesji dalej brak xd
  2. Onomato-Peja, nie męcz psa :evil_lol: do TOZu Cię zgłoszę :eviltong: Atomowka wg mnie dla boksia 3 cm będzie idealne. Pomarańcz, czerwony, fiolet ? a moim zdaniem wszyscy przesadzacie:diabloti: Evl ma obrożę jaką ma, wie że tak jej psu jest wygodniej, cieńszej mieć nie może bo ma jakieś tam problemy, nie pamiętam co dokładnie. I nagle wszyscy rzucają ironią, że dla dużego psa to już najlepiej kołnierze, 10 cm etc. Każdy kupuje dla psa co lubi, tyle. Trochę dystansu po prostu ;) Ironia z nadmiarze nie jest dobra, ale też w drugą stronę przesadzać nie można, bo czasem się przydaje. Ja mam dla psa 5cm, uważam że nie wygląda to zbyt dobrze, ale widzę że psu wygodniej niż w 2,5. I w końcu przestał szczekać ochryple i tracić głos raz na czas. Więc chodzi częściej w pitmanie, ktoś nie ma takich problemów, to kupuje cieńsze. a ja dalej nie kupiłam szelek:diabloti: uwielbiam moje tempo podejmowania decyzji xd
  3. tak się zastanawiam, czy tu kiedykolwiek będzie normalnie ?:hmmmm: miesiąc temu remont pokoju miałam, zostało mi kilka rzeczy z którymi nie mam co robic i jedna wolna półka.. więc wszystko tam położyłam i nadal tak leży:diabloti: biedny Marcel:shake: chociaż Figowej nie torturujesz..
  4. ej ale ja nie byłam na żadnym weselu xdd NightQueen się pomieszało :D a z sylwestra nie dostaniecie xd mogę dac 18stki koleżanki zdjęcia z jej kotem i psem ;p ale jutro, bo mam jeszcze nie zgrane a wieczorem może ze schroniska dam, jak zdążę je ludzko odrobić, bo powychodziły mi zdjęcia 'z przesłaniem' pt ucięte łapy, ostrość na dupie etc. i trza coś z nimi zrobić zanim się nadadzą do użycia xd
  5. trzymamy. miazianko dla Molci
  6. jedno zdjęcie z wczoraj: [IMG]http://wd2.photoblog.pl/np1/201101/9A/83960791.jpg[/IMG] Nero ma cudowne oczy:loveu:
  7. [URL]http://img217.imageshack.us/i/img0203ki.jpg/[/URL] i ten jęzorek:loveu: [url]http://img696.imageshack.us/i/img0196rx.jpg/[/url] haha:evil_lol::evil_lol:
  8. mnie też na początku dogo przerażało, ale jak już się wciągnęłam to na amen xd http://img717.imageshack.us/img717/9896/obraz194d.jpg haha tarzanko :D mój robi tak samo, tyle że zaczyna od głowy i kładzie się stopniowo, wygląda wtedy jak ryba xD
  9. haha małpa jedna :D cię wystawiła po prostu xd jeszcze pewnie miała chrupkowy oddech xD [url]http://img573.imageshack.us/img573/9543/dscn4758.jpg[/url] Kati jest kanibalem ! sama jest sarną a morduje bambiego :D:D [url]http://img222.imageshack.us/i/dscn4769r.jpg/[/url] i ten wzrok.. po prostu diablica wcielona xdd
  10. Kasia, co się stało ?
  11. phi. czuje niedosyt, czekam na następne :D ten portecik uroczy *.*
  12. [QUOTE]zawsze jak tutaj idę, to nie wiem czego się spodziewać [/QUOTE]Czarna Owco, nie Ty jedna:diabloti: co do pierożków, Ty chociaż karmisz psa, nie to co Luiza :evil_lol: też chce na ziółka ! xd myślę ze po nich zniosę nawet dojczowski język :diabloti: [B]Luzia[/B]- jeśli Ty i Pamir to para butów, to czym jest Funia ? :razz:
  13. Matko Bosko aż strach chodzić do tych galerii Waszych:shake: psy głodzą, przerabiają na skóry[SIZE=1] (btw, mi by się kawałek na rękawiczki przydał, zostało coś ? :diabloti:)[/SIZE], i jeszcze się dziwią jak któryś próbuje uciec :shake: tragedia jakaś :diabloti:
  14. biedna moja Molinda :( trzymam kciuki zeby był dobrze
  15. [quote name=':: FiGa ::']Dziabag cudny :loveu:[/QUOTE] cudny, i przede wszystkim nie agresywny xd na wakacjach na mazurach łabędzie na mnie warczały, a goldenkę chciały zeżreć :D dziki takie [quote name='Luzia']Po 18 koleżanki to pewnie przez trzy dni się pozbierać nie będziesz mogła :evilbat:[/QUOTE] oj tam, może tak źle nie będzie :D pół dnia powinno wystarczyć, jak na razie zauważyłam dobrą regenerację, zobaczymy co będzie dalej xdd [quote name='Mani2000']śliczny....[/QUOTE]\dziękować ;)
  16. [IMG]http://www.schronisko.krakow.pl/gallery/865c839b1f332abfb3ec80b90306d5d3[/IMG] [URL]http://www.schronisko.krakow.pl/bigPicture.php?id=1621[/URL] to jest jeden z krakowskich prawie corgów. Dzisiaj dostałam telefon że muszę wcześniej wracać i nie zdążyłam ich obcykać, ale są zdjęcia schroniskowe. EDIT Drugiego corga już nie ma w schronisku. Został tylko ten powyżej. Za to kilka psów nispododłogowych, takich między szpicami a corgami jest. EDIT 2 jak się okazało corg nr. 2 w schronisku jest, nie mam pojęcia jak go przegapiłam, ale w ostatnich dniach został dodany na stronę schroniska więc byc w nim musi.. oto on: [IMG]http://www.schronisko.krakow.pl/gallery/208926819f8cfd9db8c8267a741741bc[/IMG] [URL]http://www.schronisko.krakow.pl/bigPicture.php?id=1647[/URL]
  17. o matko współczuje.. rzepkę to po yorkowych przodkach pewnie odziedziczyła ^^ miejmy nadzieję że się nie powtórzy ja (odpukać !) od historii z żabą/alergią nie miałam z Krowiem problemów, ale regularnie co miesiąc-dwa wizyta u weterynarza bo coś mu jest -.- masakra z tymi psami
  18. [quote name='Ciapkowa.']Z 'zabawy z wodą' fajnee! <3 :D:D:D A moze czas na Chesterowe?! :diabloti:[/QUOTE] dzięki ;) nie mam. w piątek/sobotę/niedzielę zrobię to się jakoś postaram wrzucić a jutro będę cyka trochę w schronisku to też mogę dac ;) tylko nie wiem kiedy bo jutro to schronisko, w piątek 18stka koleżanki, w niedzielę WOŚP .. [quote name='Paula03']Fajne te zdjęcia z wodą ;) A do czego ty tą wodę wlewasz? :lol: A ja bym chciała obejrzeć zdjęcia z sylwestra! ;)[/QUOTE] dziękuję :) na tym zdjęciu do duraleksowego talerza na zupę :D to masz problem xdd
  19. [quote name='wenia41']Iś ja na drugim końcu Polski mieszkam więc na spacerek nie wybierzemy się i psy nam się nie pomyrdają :shake:. Szkoda. W prawdzie nie za długo na dogo jestem ale z moich okolic nikt się za wiele tu nie udziela. A wyprowadzać to się będę może już w tym roku ale nadal w kujawsko-pomorskie tylko do pipidówy:cool3: dla TZ i piesa :razz:. a to faktycznie niezły kawał.. z kujawsko-pomorskiego faktycznie nikogo nie kojarzę, ktoś by się znalazł na pewno, za dużo tu osób, ale trzeba by było trochę posuzkać. Wnioskujcie i głosujcie sobie dalej, zdjęć z sylwestra(tudzież wesela :D) tu nie wstawię, za skarby świata xd macie łaboncia xd i jeszcze jedno z zabawy wodą xd tym razem nie oszukane ^^
  20. Owacje na stojąco dla Ady ! :multi::evil_lol: Matko, uwielbiam go już:loveu: to ostatnie, te oczęta aaa *.* [url]http://img524.imageshack.us/img524/4323/sosina111.jpg[/url] i jeszcze te uszy:loveu:
  21. dopiero w czwartek ? leniu Ty :D oj tam kaszel to nie choroba xd ja zawsze z kaszlem wszędzie chodze moja koleżanka kaszle cały, calutki rok szkolny, mimo że nic jej nie jest. na wakacje przechodzi a potem znowu :D uczulenie na szkołe xdd
  22. na banerze w życiu bym nie powiedziała że to PON, bardziej jakiś młody labek, albo kundliszon :D ale ładnie tak mu, nie powiem że nie :)
  23. strasznie mi przykro z powodu Lolka :( trzymajcie się a małą Emi bardzo chętnie oglądniemy ;)
  24. jak to po kim, po pańci :D:D czekamy na zdjęcia :)
  25. [quote name='Ewa&Duffel'] Duffel z wiekiem przestał tak szybko niszczyć pluszaki, lubi sobie nimi poszarpać, ale raczej sie do nich przytula ;)[/QUOTE] Chester tak samo :) dawniej maskotki traciły ręce, oczy etc a teraz Krowie kradnie sobie zabawki z pólki siostry, z siatek, lezie z nimi pod stół, trochę obmela a potem leży przytulony :D niektóre 'wyprowadza' nawet na spacery na podwórko i potem z nimi wraca :D
×
×
  • Create New...