Jump to content
Dogomania

Avaloth

Members
  • Posts

    8826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avaloth

  1. [quote name='Izabela124.'][url]http://wd9.photoblog.pl/lvp5/201012/27/82082238.jpg[/url] jaki wariot :lol:[/QUOTE] a no wariot :D odmroziło mu mózg tej zimy i przestał go używać xdd [quote name='przeszlus']Nie z ciebie a z twoich "niektórych" wpisów :diabloti: Wiesz dlaczego do ciebie Mikołaj z fajnym prezentem nie przyszedł ? Bo nie powiem kto na ciebie podkablował że byłaś nie grzeczna. I widzisz takim oto sposobem wiaderko i łopatka do piasku poszły do kogoś innego :diabloti: Dzisiaj jak przeglądałem ostanie strony galerii Cheśka to tato mówi " jaki piękny " Widzisz Czesio ma powodzenie nie tylko u dogomaniaków !!!!![/QUOTE] jasne, tłumacz się teraz xdd Co za jeden ?! biorę zaraz Krowę, kolczatkę i idziemy. a to ja wiem, na spacerach dużo ludzi 'ale piękny' ale jednak mija z daleka xd [IMG]http://wd7.photoblog.pl/lvp4/201012/29/82966656.jpg[/IMG] [IMG]http://wd7.photoblog.pl/lvp4/201012/0D/82760426.jpg[/IMG] [IMG]http://wd2.photoblog.pl/np1/201012/FD/82322761.jpg[/IMG] jutro na nartki, więc idę spać :) pierwszy raz w tym sezonie, mam nadzieję że moja 'świetna' kondycja pozwoli mi chociaż trochę pojeździć xd
  2. [URL]http://img697.imageshack.us/img697/2940/sosina029.jpg[/URL] jakbym widziała Chestera trzy lata temu :loveu: genialnie wygląda młody z Bartisiem, taki kontrast wielkości:lol:
  3. Avaloth

    Lucyanna&króliki

    [QUOTE]Fajny ma ten różowy komplet:-D:-D Musze Kabiemu taki kupić :evil_lol:[/QUOTE] niee ! :D:D ale komplecik miażdży xDD
  4. no co wy chcecie, samobójstwa a święta to samo z siebie wychodzi :D:D Anuś jak po dzisiaj humor ostatecznie ?
  5. ale super ;) z krakowskiego bierzecie ? szczeniaka czy dorosłego ? merlaka raczej trudno będzie Wam znaleźć ale w krakowskim już po jednym pobycie widziałam tyle cud że na pewno coś znajdziesz :)
  6. uwielbiam jak króliki się myją :loveu: tak powoli, dokładnie, najlepiej jak uszyska myją :loveu: już się odzwyczaiłam od tego widoku.. jaką macie fajną ekipę na spacerach :)
  7. łaa gratulujemy :) on po prostu jest genialny, a Ty w niego nie wierzysz xd a nie żadne cuda :D
  8. [url]http://images43.fotosik.pl/485/c4b38a454c23eb68med.jpg[/url] jakie oczka :D pancia, nie znęcać się tu nad Emisią :D
  9. Neron wie gdzie się ustawić żeby dużo zjeść po prostu :evil_lol: [url]http://img840.imageshack.us/img840/5099/dsc02381x.jpg[/url] świetne :loveu::loveu: te zdjęcia mają takie specyficzne kolory czym to zrobiłaś ? w jakimś programie czy kontrast albo balans bieli na aparacie ?
  10. [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1440884.jpg[/url] jaka minba :diabloti: matko, jakiego smaka mi narobiłaś ! nie lubię Cię za to :D mycha cud:loveu:
  11. [QUOTE]Mi najbardziej dogomaniacką?:P za co?:-D za to że psa nie miałam chyba:P No całe szczęście:-D Bardzo:P[/QUOTE]za to że Cię wszystkie pieski kochały i bardzo chętnie siedziały Ci na kolankach:diabloti::evil_lol: [QUOTE]Ja nie wiem co tej obroży się tak czepiacie [B]chyba czas ją zmienić:P[/B][/QUOTE] :multi::multi::evil_lol:
  12. [QUOTE]bo Adulec robi z niego homo :diabloti: [URL]http://img140.imageshack.us/img140/8527/dsc02083o.jpg[/URL] widzisz ? tak mu zorałaś psyche że rzuca się na wsi różowe :mad::diabloti:[/QUOTE] wiesz co Ada, a ja Ci już chciałam przyznawać medal za najbardziej dogomaniacką postawę na zlocie :diabloti: a tu własnego psa terroryzujesz różem :shake::evil_lol: Kabi atakuje św Mikołaja ! dobrze ze już zdążył prezenty roznieść :evil_lol:
  13. [quote name='DominikaAnna']o to dobrze, będziesz do nas częściej zaglądała ;-p :roll:[/QUOTE] [quote name='Paula03']Wesołych świąt ;) Fajnie, że będziesz częściej na dogo :D[/QUOTE] mogłam tego nie mówić :D ale wiecie że to może być różnie no.. xdd [quote name='Ciapkowa.']Dobra, wpadnę po świętach. :diabloti: Którego? :loveu:[/QUOTE] a kiedy chcesz, najlepiej w czasie pełni, wtedy mleko najbardziej różowe w najładniejsze paski:evil_lol::evil_lol: [quote name='przeszlus']Gratuluję "Laptoka" :p W końcu cie będziemy częściej czytali :p Muszę się nieco pośmiać :p[/QUOTE] no wiesz, tak mi wprost mówić że się ze mnie śmiejesz:shake::diabloti: [quote name='vege*']Wesołych Świąt![/QUOTE] dziękujemy i nawzajem :) [quote name='NightQueen']aa rozumie, Czesio to ten typ psa z psycho odchyleniami :diabloti::evil_lol: ty chcesz żebym zeszła z tego świata z nadmiaru wiadomości o corgulcach? :evil_lol: Uhuh to wypasiony prezent :cool3: ty lapka, Ola notebooka, kuźwa Gwiazdka porozdawała wszystkie najlepsze prezenty, do mnie już ze skromniejszym przyszła :evil_lol:[/QUOTE] po mamusi :diabloti: ogólnie to wolałabym żebyś jeszcze nie schodziła, ale w takim szczytnym celu możesz się poświęcić :evil_lol: w sumie to dla całej rodziny, obiecywali już na poprzednie zakończenie roku xd bo byłaś niegrzeczna po prostu i nie wiem czego teraz oczekujesz:diabloti:
  14. ta ślina wygląda jak sople :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Figowa jestem z Ciebie dumna, w końcu zdjęcia:loveu:
  15. [QUOTE][SIZE=1] zarezerwowałam już myszkę :diabloti: myślę że ok lutego się spotkamy :loveu:[/SIZE] Psy wreszcie świat zobaczyły :evil_lol: opanować się nie mogły. Taaa Ada .... :diabloti: dzięki :-P [/QUOTE] :loveu::loveu:[SIZE=1]:loveu: jaki kolor ?:razz: [SIZE=2] dokładnie :D dletgo właśnie mojego nie brałam, poczułby wolność i co ja bym z nim zrobiła, w domu by nie chciał z powrotem do klatki wleźć :diabloti: Aduś powinna dostać dyplom za naj dogomaniaka :evil_lol::loveu: [/SIZE][/SIZE]
  16. ja też się już kluchami zachwycałam, ale nigdy za wiele :D:loveu: merle to chyba najpiękniejsze ubarwienie.. ale i tak wolę rude pembki :eviltong: a Wichru gdzies daleko od Ciebie sie wyprowadza ? na wystawach będzie ?
  17. Bonul :loveu: genialne te zdjęcia, ten sopelek oświetlony świenty:loveu: Trzeba się cieszyć chwilą, niestety nic nie trwa wiecznie.. ale mamy te nasze gady i każda sekunda z nimi jest nagrodą. I miejmy nadzieję że jak najwięcej tych chwil z nimi nam jeszcze zostało.
  18. jakie renifery :D a no xD jak będzie wystawa w Katowicach to może wpadłabym do Anuli, jakbyś Ty też tam była(na wystawie albo w okolicy) to byśmy się mogły spotkać :)
  19. ile zdjęć :loveu: haha walki psów świetne, to zdjęcie z piłką wymiata :D wesołych świąt :)
  20. genialnie jej w tych szlekach:loveu: i ujęcia świetne:loveu::loveu: wesołych świat Wam :)
  21. bombka genialna :) wesołych świat dziewczyny:loveu:
  22. śliczna Emi, oczywiście Kiciak też :) zdrówka dla niego ;) wesołych świąt :D
  23. o ekipa się zbiera :D ktoś jeszcze ? xd
  24. hej Ciapki:loveu: zdrówka życzę dużo :lol: i mimo wszystko, w miarę wesołych świąt :loveu:
  25. jaki słodziak:loveu::loveu: Dakul ma na imię Hugo bodajże, ale dla mnie to i tak zawsze będzie szalony Daktyl :loveu: oj tam chudy, foksy mają być szczupłe, a on jeszcze młody, szalony, latał non stop, potrafił zamęczyć kilkanaście osób na raz więc spalał wszystko co zjadł od ręki:evil_lol: Wesołych Świąt Dżasta:loveu: i Misiowej i Nikowej też:loveu:
×
×
  • Create New...