Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. Witanko :D [URL]http://images25.fotosik.pl/146/7e50d27ddaeb717d.jpg[/URL] 'Ale nudyyy......' :lol:
  2. Witanko :D
  3. Witanko :D [URL]http://images34.fotosik.pl/120/cbd8e8ab4ea1a31d.jpg[/URL] Ale elegancki ziew :loveu::cool3: [URL]http://images25.fotosik.pl/146/e16cda78a315377d.jpg[/URL] Fajne :D [URL]http://images31.fotosik.pl/120/435468524a62796b.jpg[/URL] Tu Ares wygląda na ucieszonego z powitania - pozory? :razz:
  4. Witanko :D [URL]http://images31.fotosik.pl/119/0e5a2cbc22bea2cd.jpg[/URL] Zrobi wszystko by złapać patyk :evil_lol:
  5. Taaa.... Ciekawe czy jutro też będzie taki grzeczny :evil_lol:
  6. O matko ale on cudnie pozuje :D [URL]http://img166.imageshack.us/img166/6608/tata014gu2.jpg[/URL] :loveu:
  7. [quote name='Karolina_Nett']Już mi rodzice wczoraj chcieli kupić ale coś nie wypaliło - drobny problem :eviltong:. [/quote] Ja też chce takich rodziców :evil_lol:
  8. Witanko :D Dzisiaj szkolenia nie było, ale Pimpo posłuchał na siad,łapa i zostań, dostał ode mnie smakołyki, przybiegał na zawołanie, na spacerze oprócz wyjścia z łąk an drogę bez smyczy i wołania żeby przyszedł by zapiąć go na smycz było extra :D Normalnie potem w łąkach jeszcze na smyczy to mi szedł koło nogi a nic nie mówiłam :D A potem go spuściłam. I w ogóle potem była brama otwarta, pobiegł na drogę, zagwizdałam kilka razy i przyszedł i to nie minął mnie, ON DO MNIE PODSZEDŁ ! :D I ja do niego normalnym głosem 'Pimpek" a on już stoi przy mnie :D I w ogóle był grzeczny, dałam mu nawet 1 Smaka, następny jutro ;)
  9. Cześć :D O to fajnie że już jedna z suń ma domek :D Co u was? :lol:
  10. Witanko :D [URL]http://images32.fotosik.pl/119/873202977473358a.jpg[/URL] Buhahahaha :evil_lol: [URL]http://images23.fotosik.pl/146/7f020bbcb63fbee5.jpg[/URL] Szalona Niki :evil_lol:
  11. [quote name='Karolajnaxx']Witanko :evil_lol::evil_lol:[/quote] O to już drugi dzień - witanko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Witanko :D Co tu tak cicho?
  13. Hej :D Gdzie mieszkacie? Ja kilka km od Rzeszowa :eviltong: Mam dwa pytanka bo ja nie na bieżąco :oops: 1. czemu w banerku nie ma Jackiego? 2. Czemu w tytule galerii jest [*] ? :-( [URL]http://i31.tinypic.com/nqzker.jpg[/URL] O ludzie to jest ślicznie słodziusie :D
  14. Witanko :D Fajny baner ;) Co u was? :cool3:
  15. Bardzo mi przykro z powodu Cezara :-( To już rocznica.... [B] [*] [/B]Trzymaj się! :calus:
  16. Pimpek

    Galeria Daisy

    Hej :multi: Gdzie się podziewacie?
  17. Ops.... 2 razy kliknęłam zapisz ;)
  18. Witanko :D [URL]http://img230.imageshack.us/img230/9823/p1040043fe9.jpg[/URL] Oooo, a ja myślałam że Skayper jest wielkości Owczarka Niemieckiego, a tu proszę, kilka cm brakuje :lol:
  19. Witanko :D Samba jest prze śliczna :loveu: Taka czarna bestyjka, kocham czarne psy :cool3: [URL]http://lh6.google.com/vertobi/Rg6h7EM_FsI/AAAAAAAAA1w/a8cUP3pK3DI/IMG_9330.jpg?imgmax=640[/URL] Jak pozuje :razz: [URL]http://lh6.google.com/vertobi/RhZfkF6XDCI/AAAAAAAABRg/rciAL8qA6TU/IMG_7401.jpg?imgmax=640[/URL] Ten wzrok....:p
  20. Witanko :D [URL]http://images29.fotosik.pl/146/f693475b49e9b101.jpg[/URL] Super wyszło :cool3:
  21. Witanko :D [URL]http://i27.tinypic.com/4ih2k1.jpg[/URL] Mokry uśmiechnięty pychol :loveu: Straszny ten twój baner, ja się bać :evil_lol: Foxi najbardziej :evil_lol:
×
×
  • Create New...