-
Posts
2162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pimpek
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Pimpek replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Hej :cool3: -
Ale przygoda, dobrze że wszystko się dobrze skończyło :loveu:
-
Hej :cool3: Fajnie sobie Nuka śpi :lol:
-
Witanko :cool3: [URL]http://images33.fotosik.pl/125/9b814df9a92eab66.jpg[/URL] Z nosem przy ziemi :D [URL]http://images34.fotosik.pl/125/33c8d0fd7b96839f.jpg[/URL] Super pozuje :lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/149/824a9dd8ef47fa91.jpg[/URL] Cudowna ślicznotka :loveu: A ta jej czerń, ostrość :loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Pimpek replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Witanko :razz: [quote name='Rybka_39'] Jabłuszko nigdzie nie szarżuje bo mnie grypa zołądkowa dopdła:placz: [/quote] Mnie kiedyś dopadła, ale na około dzień, po soku z borówek przeszło :lol: Znowuś tata wymiotował i mu sok nie pomógł :evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/124/5c06218d41a78568.jpg[/URL] Jaka mina :D -
Witanko :D [URL]http://images11.fotosik.pl/95/8a863562d5c7549e.jpg[/URL] Jakie oczka zaspane :loveu:
-
Witanko :D [quote name='Paulinaaa'] No niestety na piłkę, nie na mnie :roll::eviltong: [/quote] Milka na piłkę, Pimpek na smakołyki :evil_lol: Do piłki to on wariuje ;) [URL]http://img156.imageshack.us/img156/6092/piesy013nm1.jpg[/URL] Cudo :cool3:
-
Witanko Sarciowo Agatkowe :cool3: [B]"[/B] mądre minki przy żuciu kawałka dinozaura :evil_lol:[B]" [/B]Jak to przy żuciu? Czy ona tego dinozaura zjada po kawałku? (:evil_lol:) [URL]http://images33.fotosik.pl/120/c02de14326a5464d.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/120/ec8410e0e0703b53.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images31.fotosik.pl/120/df6170316d819083.jpg[/URL] Ojejusiu jaka słodziutka mineczka :loveu:
-
Witanko :D
-
Cześć :multi: Co u nas?:cool3: Gdzieś tak w poniedziałek spadło trochę śniegu le to już teraz ostatki... Ferie 'zimowe' się skończyły i znowu ta szkoła :shake:A w co drugie wtorki jest najgorzej bo głodnieję po 7 godzinach w szkole :evil_lol:Oderwał mi się nosek od okularów, naprawdę nie wiem jak :siara::evil_lol: Więc nie miała okularów przez z 3-4 godziny bo tata pojechał by to naprawili, aha i Pimpka spuściłam, i gdy odrabiałam zadanie (bo aż tak źle nie widzę) to on sobie biegał :lol: A potem wyszłam na pole, nawołałam się na niego dość długo, w ogóle go nigdzie nie było widać, chyba był aż na gościncu :shake: Gdy przybiegł to mu dałam smakołyków trochę, potem z pomocą smakołyków go usadziłam by trochę pozował do zdjęć, a że mój aparat tak szybko fot nie robi dy się po mału ściemnia to nim pstryknęłam on gdzieś pobiegł bez smakołyka ;) W ogóle jak on widzi że to pstryka to zwiewa :evil_lol: Zdjęcia jeszcze na aparacie a bateria siada więc nie wiem kiedy je zgram :shake: No ale nie długo :lol: Jutro o 16 mamy w szkole Choinkę :multi: Tylko że Maksio ( kumpel z klasy, mniejszy ode mnie o wiele ;) ) się założył chyba o 5 zł że zatańczy z wszystkimi dziewczynami ze swojej klasy.... Ja nie umiem tańczyć, zwłaszcza z jakimś chłopakiem i to niższym, a w ogóle to się obawiam że ktoś mnie zaprosi do tańca z starszych klas, na pewno odmówię, nawet gdyby to był Sergiusz.... Buuuu..... Zwłaszcza ze z tym Serkiem wiąże się pewna afera...Ale jej nie opowiem. Dobra przejdźmy do innego tematu, kiedyś dawałam wam foty, a tą przeoczyłam: [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/2020/zabawaplc8.jpg[/IMG] Zabawa ze swoją gumową myszą :lol:
-
Hej :D Śliczny bannerek :loveu: [URL]http://img174.imageshack.us/img174/4125/6dhp5.jpg[/URL] Ale się rzuciła do biegu :lol:
-
Hej :D Śliczny bannerek :loveu: [URL]http://img174.imageshack.us/img174/4125/6dhp5.jpg[/URL] Ale się rzuciła do biegu :lol:
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/122/3422a78a7f2face6.jpg[/URL] I kolejne szaleństwa Niki :cool3:
-
Heeej :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Pimpek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witanko :D [URL]http://i28.tinypic.com/6ghh0k.jpg[/URL] Kto to? :oops: [URL]http://i31.tinypic.com/oi6hop.jpg[/URL] :loveu: [quote name='Nerul']Ja ci mowie ze 3/4 Dogomaniakow z Rzeszowa bedzie i to pewnie nawet w oba dni :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Ale gdzie? :diabloti: -
Elo! :cool3: Co u was? :D
-
Karola, co to ma znaczyć, wczoraj psiałaś o fotach, a tu już drugi dzień i do po 20 a fot nie ma :diabloti:
-
[quote name='Olusia']Właśnie :( Ja bym nowe fotki chciała :p[/quote] A ja bym chciała żeby to Łapa swoja panią przytargała :evil_lol:
-
Elo :cool3: [URL]http://img300.imageshack.us/img300/9616/img3391ya0.jpg[/URL] Nie no dla mnie bomba :evil_lol:
-
Witanko :D Super foty :cool3: Ja też chce tyle śniegu! :placz:
-
Elo :cool3: [URL]http://i32.tinypic.com/1629ytc.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i32.tinypic.com/25iq61l.jpg[/URL] A-a-a-a... Kotki dwa... nie nie, Bonnie ta....:diabloti: