-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Pegaza']to moze adoptuj:evil_lol: a jak znow bedzie chlopak to sie nim nie opiekuj:cool1::evil_lol: jego zabiora a Ty znow bedziesz sie starac o dziewczynke:evil_lol: no kiedys w koncu musza wyjsc:evil_lol: a masz dodatki jakies do tych simow?[/quote] Nie wiem .. już mi się odechciało tej gry :eviltong: Dodatki? Nie pamiętam.. dawno dawno to instalowałam .. Na miasto nigdzie nie wyjeżdżam :p
-
O kurcze ale profesjonalnie przygotowana na spacerek :loveu: [url]http://img193.imageshack.us/img193/9252/001003v.jpg[/url]
-
[quote name='Pegaza']Bo padne :roflt:tys jest niemozliwa az 6 :roflt: tyle to nawet ja nie mialam ich nigdy mi tam jedno dwoje starczy :eviltong:[/quote] Ojj bo weszłam na jakąś rodzinę co już była i tam była jedna baba z 2 dzieci jak się potem okazało 3 było w drodze :eviltong: Stwierdziłam, że musi mieć męża wiec jakiegoś z ulicy zgarneła no i się oświadczyła :loveu: :evil_lol: No i się wprowadził .. z dzieciakiem :cool1: (którego próbuję oddelegować za marne oceny :diabloti:) no i sobie pomyślałam, że na jego miejsce panna musi mieć z mężem jakiegoś dzieciaka .. no i się urodziły bliźniaki :mdleje: No i cała 6-ka to chłopaki :splat: [quote name='Yoko2009']Witamy wieczornie i zapraszamy na foteczki:)[/quote] Cześć :multi: Zaraz was odwiedzę ;)
-
[quote name='...::Basia::...']A ja mam takie pytanko: bo wszyscy piszą ze wyrywać włoski ale czym pęsetą?:roll:[/quote] Najlepiej paluchami :razz: Kiedyś pewna psia fryzjerka powiedziała mi, żeby posypać pudrem i wtedy rwać .. [quote name='rizo']Ja wyrywam pensetą i jest dobrze :diabloti:[/quote] Pęsetą podobno bardziej boli bo wyrywa się wszystko a jak się rwie paluchami to tylko obumarłe włoski wypadają czy jakoś tak .. ja swoim nie wyrywam ale różne są szkoły ..
-
[quote name='Pegaza']aaa haha widze ze masz tak jak i ja rodzenstwo jest a tak jakbym go nie bylo:evil_lol:[/quote] Właśnie .. :cool1: [quote name='dzasta']Mam tak samo z rodzeństwem Ja tylko strasznie się nudzę jak Be bo całe dnie sama siedzę w domku :shake: wczoraj nawet wylazłam po maleńku na spacerek mały ale nie obyło się bez przygód wrrr[/quote] No własnie .. nuda jest przytłaczająca :cool1: Dobrze, że mam simsy :evil_lol: Ale rodzina mi się rozrosła - mam już 6 dzieci i mi się odechciało grać :evil_lol: [quote name='laurin']no to opieka rzeczywiście troskliwa:cool1: Ale dziewuszki przynajmniej towarzystwa dotrzymują:loveu: jak by co to wpadnij do mnie na pizze, no chyba że Ci się już przejadła:evil_lol:[/quote] Nooo .. dziewczynki nudzą się razem ze mną :cool1: Biedna Jessi się najbardziej nudzi bo Buff to ma w nosie i cały dzień i całą noc śpi ale Jess ma wiecej energii i ciągle przyłazi z jakimiś zabawkami, zaczepia mnie .. na spacerek pewnie chętnie by poszła .. :roll: Tia.. teleportuję się zaraz do Ciebie :eviltong: Ale pizzy nie chce :shake: Zrób coś lepszego :evil_lol: [quote name='...::Basia::...']Hej:multi: Tigrunia tak jak mówiła laurin trzeba sie wypocić :p załóż na gardlo jakiś gruby szalik i gruby sweter na siebie i będzie git:p Dawaj focie[/quote] Cześć Baśka :cool3: Siedzę pod kołdrą prawie cały dzień :cool1: Już się wypociłam za wczasy w Turcji nawet :evil_lol: Nie mam fotkufff :eviltong: [quote name='***Paulina***']Spóźnione :oops: [CENTER][COLOR=Magenta][B][FONT=Times New Roman][SIZE=6]:BIG::new-bday::tort:[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Magenta][B][FONT=Times New Roman][SIZE=6]:new-bday:[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Magenta][B][FONT=Times New Roman][SIZE=6]:BIG: Wszystkiego naj naj dla Buffy!!! [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020328.gif[/IMG][/URL] [/CENTER] A tak poza tym to cześć Be [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL][/quote] Dzięki Paulina :loveu: Cześć :multi:
-
Cze Daria :multi: Fajne fotki :loveu: Kurde muszę wreszcie się wziąć w garść i kupić taką kanapę :cool1:
-
[quote name='Pegaza']Be az jedną herbate to normalnie sie wysilil:evil_lol:a o piccy nie wspomne choc w sumie dobrze ze ją podal mogl Cie przeciez glodzic:evil_lol:;)[/quote] Ehhh nic nie mów .. całymi dniami sama siedze :cool1: Herbate sobie z rana robię w termosie żeby za dużo nie łazić po zimnym korytarzu :eviltong:
-
[quote name='dzasta']A ja sobie sama robię na dokładkę :eviltong:[/quote] Brrrrrr [quote name='laurin']Cześć :loveu: Mam nadzieję że masz fachową opiekę :cool3: [COLOR=PaleTurquoise]chorobę cza wypocić:cool1:[/COLOR] a poza tym masz teraz dużo wolnego czasu więc się nie obijaj tylko ciachaj zdjęcia pannicom i pokazuj :eviltong:[/quote] To do mnie?? :crazyeye: A co to opieka ? :cool1: Wczoraj mój pan zrobił mi az jedną herbatę a na obiad przyniósł pizzę :cool1: No comments ... Nie no zdjęć robić nie będę bo panny poczochrane, nie wykąpane - nie nadają się do internetu :evil_lol:
-
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
tigrunia replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
OlaLola masz całkowitą rację - pisałam to już dwa razy ale jakoś odzewu nie ma :cool1: A ja sie wcale nie narzucam - chciałam tylko pomóc .. :cool1: Co do sukni to myślę, że szybciej na allegro pójdzie niż na bazarku .. -
[quote name='*kleo*']Na zdjęciu nie widać grzbietu i tylnych nóżek, chyba że piesek ma być do kochania, wtedy to nie jest tak ważne.[/quote] No ja tak rozumiem, że piesek ma być do kochania bo kto za taką cenę kupuje psa wystawowego? :eviltong: [quote name='agasc']To nie jest tylko kwestia socjalizacji.Psychikę się dziedziczy. Z tego powodu większośc ras (wszystkie uzytkowe) przechodzą testy psychotechniczne przed dopuszczeniem do hodowli. Psychikę szczeniąt też można sprawdzić np:testami Campbell'a(wykonywane są na 6-8 tygodniowych szczeniętach).[/quote] Jasne.. masz rację :p Chodziło mi o to, że nie ważne, czy psiak ma 3 m-ce czy 5 lat charakter jest taki sam i wiek nie ma w tym przypadku nic do rzeczy
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/Obraz224.jpg[/url] :evil_lol: Śmieszna jest :loveu: Taka słodziutka .. :loveu: :evil_lol: Mała rozrabiara :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='anubias']W jakim wieku powinno się po raz pierwszy ostrzyc yorka? Słyszałam różne opinie, jedni mówią, żeby czekać, aż piesek skończy rok, inni twierdzą, że [B]trzeba go ostrzyc jak najszybciej, żeby się wybarwił[/B]. Jak to jest?[/quote] Większej głupoty nigdy nie słyszałam - kto Ci to powiedział ? :cool1: Co ma piernik .... :shake: Możesz iść z psiakiem do fryzjera nawet po zakończeniu kwarantanny jak lubisz "na krótko" :cool1: Nie ma reguły ...
-
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
tigrunia replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']wiesz, mimo wszystko to wątek dla wszystkich, każdy to czyta... już bywało tak, że ludzie zamiast poprzez wątek czekac na psiaki a tam wiadomo umowa adopcyjna, sprawdzanie domku - jechali od razu do schroniska, gdzie był wątkowy psiak. nie ma sensu takie nagłaśnianie sprawy... a co do tego, że wątek ma swoje strony i niewiele poza się dzieje, bo domków nie ma, to mnie też martwi... a yorki, mimo, że teriery, z kokardkami są modnymi ozdóbkami, więc to raczej o to mi chodziło ;)[/quote] Dobra, nieważne - nie róbmy offa ... gdzie na boga jest bazarek?? Czy mamy w ogóle zbierać kasę, czy nie ?? Bo może faktycznie przyszłe domki opłacą "swoje" pieski?? -
[quote name='dzasta']Ja też teraz wielkie piguły łykam więc łączę się z Tobą BE w bólu :eviltong: Zdrówka życzymy :loveu:[/quote] Na pewno nie są tak samo obrzydliwe :eviltong: [quote name='Pegaza']Cos Ty zalapala za swinstwo...:cool1: a jestes Ty na L4?[/quote] Ano a jestem :loveu: [quote name='...::Basia::...']oj współczuje wam:evil_lol: a u mnie dzś w szkole było 17 os z 31:evil_lol:[/quote] O też fajnie :cool1: Epidemia normalnie :cool1:
-
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
tigrunia replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Kilo w tą, kilko w tamtą... :diabloti: Grzywacze też powinny jakoś 4 czy 5,a sa championy powyżej 6! Więcej kg miłości w domu i tyle:) [B]A tak serio to jest teoria, że większe daja liczniejsze mioty, więc może dlatego one sa tam większe?[/B] w każdym razie ja mam w domu ponad 4 kg szczęścia (nie yorka), a najgorsze jest to, że wolę kąpać i czesać psa niż odkurzać w domu :eviltong::evil_lol:.[/quote] Teoria że tak powiem g**** warta :cool1: Sama mam sukę, 2,2 kg i urodziła 5 :cool1: Więc ile rodzą te 5-6 kg? 10 - 15 szczeniaków? Wątpię .. I ludzie na Boga! York to terier nie żadna ozdóbka :cool1: Czasy kiedy Yorki były prezentowane na kontenerku dawno minęły i odeszły w niepamięć :cool1: Coś ten temat mi się nie podoba.. 15 stron i 2 deklaracje wpłat. Parę osób deklarowało swoje fanty na bazarki a bazarku jak nie było tak nie ma :cool1: Qti ma rację, że za wykup i sterylki powinny płacić nowe domki więc moje pytanie ile jest nowych domków godzących się na takie warunki? Bo popyt jak widzę jest .. ( to pytanie do osób opiekujących się tym wątkiem ) No i w dalszym ciągu nie wiem gdzie ta pseudo czy może mi ktoś to napisać w PW ? Czy jest to jakaś mega tajemnica? nie bójcie się - ja po te suki nie pojadę :cool1: Powtarzam - siostra mojego TZa kupiła w pseudo pod Toruniem pseudo Yorka i została tam oszukana więc jeśli okaże się, że to to samo miejsce moze będzie mogła pomóc!! -
Fajnie Madźka żeś wróciła z tych wczasów :loveu: Z masą fotek.. :loveu: Ja zatokę też rzadko odwiedzam :cool1: Na wczasach to może jakieś 3-4 razy z tegorocznymi i jak już to max parę dni .. ale meduzy w Stegnie widziałam w tym roku :eviltong:
-
Na prawko się zapisuj - nie ma co się zastanawiać :loveu: Nie będziesz musiała prosić o podwózke na solarium :loveu: :evil_lol: Zakupów zazdroszczę.. :roll: Leczooo też bym sobie zjadła :loveu: Na simsy mnie naszło ostatnio :cool1: Tyle, że mam tylko 2 :-(
-
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
tigrunia replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Nie wiedzieć czemu ale mam "alergię" na skarłowaciałe psy:diabloti: Nienawidzę ogłoszeń typu: miniaturka yorka, miniaturka grzywacza, bo takowych po prostu nie ma!!! Wrrrrr. Te psy są chore genetycznie bardzo często, albo w przyszłości będą miały problemy. [B]Wg mnie york o wadze 3-5 kg jest ideałem[/B], a to, że ludzie zrobili z tych (!)terierów (!) kaleki nosząc ich na rękach to już inna bajka. To sa przecież teriery, które kiedyś były psami polującymi!!! No... Ulżyło mi;) A ostatnio widziałam chomika, albo świnke morską na smyczy...podchodzę a to yorkowate coś...Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, bo wiem że niektóre psy się takie rodzą z tego albo innego powodu, al żeby na nich zarabiać i żeby kosztowały 2 razy tyle niż normalne? Często takie psiaki szybko umierają ... PS. czy karłowaci ludzie (bez urazy) też są miniaturkami???????:crazyeye:[/quote] York wg wzorca powinien ważyć max 3,1 kg ;) Czy może mi ktoś na PW napisać co to za wiocha gdzie jest ta pseudo ???? I czy zdecydował ktoś kto wystawia bazarek?? Bo widziałam, że jedna chętna osoba była i co dalej ??