-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='ewa2909']Śliczne te Twoje panienki,a z pudzianka elegancik mały rośnie:loveu::loveu:. Widze że była ucieczka przed dziećmi:evil_lol:[/quote] Dzięki Ewcia :loveu: [quote name='laurin']Cze Be:loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/192/2e15c7eb367e138emed.jpg[/URL] :evil_lol: sprintem :errrr:[/quote] :evil_lol: [quote name='dysia-u'][URL]http://images42.fotosik.pl/104/f92b517b27282bacmed.jpg[/URL] jaaaakie nózie zgrabne :cool3::cool3::cool3::cool3:[/quote] Przekażę właścicielowi :evil_lol: [quote name='madziasto4'][URL]http://images43.fotosik.pl/192/2e15c7eb367e138emed.jpg[/URL] Rany julek, dzieci gonią! :eviltong:[/quote] :evil_lol: [quote name='Viky i Ja']Witamy wieczorowo :loveu:. Piękne panienki a zdjęcie z goniącymi maluchami urocze :loveu: Pozdrawiamy cieplutko[/quote] Witamy gorrąco :loveu: [quote name='laurin']Cze :loveu:[COLOR=PaleTurquoise]...[/COLOR][/quote] Cze Anka :multi: [quote name='...::Basia::...']Hej:loveu: Panienki śliczne:eviltong::loveu: a pudzianiek słodziutki:lol::loveu:[/quote] Dziękuję :loveu: [quote name='Pegaza']Be a te dzieci to czyje?:p[/quote] Przyplątały się :evil_lol: 3 yorki na plaży to mega widowisko :crazyeye: Zaraz sztuczny tłum się zrobił :evil_lol:
-
[quote name='rizo']Niestety o warkoczach nie słyszałam,ja robię moim dziewczynom warkocze tylko na główce,czeszę codziennie ,kąpie co 7-10 dni ,mam taki ciężki metelowy grzebień "sprat"czy coś tak ,to takie wygibasy nie wiem czy dobrze napisałam nr.71jest angielski -nie plączą sie po nim włosy i szczotke z metalowymi igłami .Myśle że jak chcesz wystawiać to musisz robić papiloty choć przy pyszczku i pod brodą-bo nie unikniesz połamanych tam włosów ,przy czesaniu powinnaś mocno rozcieńczoną odzywką lekko spryskać włos,trzeba obserwować,jak będą się łamać, to papiloty będą konieczne.Zycze powodzenia,napisz potem jak się sprawdzają u twojej niuni te kosmetyki,:lol: zapomniałam ale pewnie to wiesz ze pod papiloty potrzebujesz olejek koniecznie, w VULPES jest migdałowy(mam go jest bardzo fajny,delikatny -tzw.lekki)i kokosowy ,tego nie znam,one nie zażółcają włosów bo po norkowym to jest różnie.[/quote] Można i pleść warkocze tylko końcówki są tak czy siak niezabezpieczone .. Co do papilotów to jest różnie. Mam dwie suki - starsza ma mocny włos, któremu nie straszne jedzenie nawet kurzych łapek :loveu: (czyt.nie łamie się niezabezpieczony), rzadko chodziła w papilotach a po ciąży to już prawie wcale czasem jej zwiążę gumkami tylko włos na kufie naoliwiony. Co do drugiej sucz - ma 12 m-cy i papiloty miała na sobie jakieś 3 może 4 razy .. nawet na kufie nie nosi a włos ma bardzo podatny na łamanie .. no i właśnie dlatego papilotów nosić nie może :cool1: Kombinowałam na różne sposoby a to papier taki, to siaki a to bandaże, bibułki nawet same gumki niestety po 24 godzinach włos już się na tyle plątał, że po zdjęciu ów papilotów był zazwyczaj jeszcze krótszy :diabloti: Więc chciał nie chciał papilotów nosić nie może :shake: Laska chodzi w skarpetkach, najczęściej naoliwiona jednak mimo wszystko włos na kufie pozostawia wiele do życzenia .. no ale cóż .. taki urok :cool1: Tak więc podsumowując .. starsza panna ma włos tak fajny, że sam rośnie bez papilotów, drugiej nie rośnie ni to sam ni to w papilotach .. Więc nie każdego wystawowego psa papilotować TRZEBA ;)
-
[quote name='Balbina12']nieodpowiedzialny był ten kto sprzedał jej tego psa a nie ona![/quote] Mylisz się moja droga - wina leży po obu stronach :p
-
[quote name='*kleo*']Czy jest już gdzieś podany spis wystawców?[/quote] Nie ma :mad: Kasia Ty uważaj bo pamiętasz co było z Ibi po ostatniej jej wystawie w Bydgoszczy... :diabloti: :loveu:
-
[quote name='Balbina12']Wystawy [B]nie są[/B] niezbędne.:roll:Są po to aby włąściciele mogli pojechać,pokazać yorka i pochwalić się,że mój jest najlepszy w rasie,a mój to wygrał wystawę:diabloti: Więc są nie zbędne dla was a nie dla psów bo uwierz,że psu to nie robi na dobre!Gdybym już miała psa z rodowodem w życiu bym go nie wystawiała bo nie myślała bym o moich potrzebach tylko o psie.Wy macie odwrotnie:shake:W celach socjalnych można równie dobrze przejść się do lasu:diabloti:-nie ma tłumu,nie śmierdzi spalenizną tylko świeże powietrze,nie ma takiego toku,pies nie musi być czesany,cień-nie ma słońca=same plusy.No ale jak ktoś woli rywalizować pomiędzy żywymi zwierzakami to gratuluję![/quote] To co ona wypisuje to istny kabaret!!!! :shake: Aż żal czytać :cool1: [quote name='Gioco']Widać też o co Ci chodzi. O te 3000 zł, o rodowód o możliwość jazdy na wystawy, o atmosferę tam panującą. Kompleks? Wymagasz od wszystkich odpowiedzi, sama moje pytanie ignorując. Balbinko, co według Ciebie było na zdjęciu? Samochód BMW czy osioł? :p[/quote] Balbina już nie raz napisała, ze nie ma czasu na to, na tamto więc pewnie i na wystawy czasu nie ma :diabloti: [quote name='Balbina12']tych co bezmyślnie rozmnażają ja też potępiam ale są też tacy ludzie któży wkładają całe serce w te psiaki a to,że nie mają rodowodu jest dla nich mniej ważne i chodzi mi o to żeby tych ludzi uszanować i wyzywać od pseudohodowców i handlarzy :shake:[/quote] Jak to potępiasz skoro kupiłaś od takiej co bezmyślnie rozmnożyła ? :cool1: Trochę już się zaczynasz gubić ..
-
No dobra .. macie :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/a04cf4a7400c5430med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/188/4339210d594875d0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/104/8d6cd38321f3208emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/192/2e15c7eb367e138emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/104/f92b517b27282bacmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='ewa2909']Beata dobrze piszesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ewentualnie jak sie Uli jej tak bardzo chce to niech sobie ją weżmie i wozi w worku ze sobą:evil_lol:[/quote] Może też sobie zafundować takie coś co sztuczny śnieg robi :evil_lol:
-
[quote name='Aurunia']To teraz prawda na zdjęciu jest mój szczeniak piesek AVIATOR Diamond Passion. Który znalazł swoją rodzinę i mieszka teraz z yorkową koleżanką.[/quote] Tak też myślałam, ale skoro Basia napisała, że to sunia to ok :evil_lol:
-
My po prostu nie lubimy zimy :loveu:
-
Nie - nie została w domu - jest sprzedana ;)
-
Ewa dobrze gadasz - ja też nie chce zimy :diabloti:
-
[quote name='Doti1986']Witamy serdecznie w ten pochmurny poranek:loveu:[/quote] Cześć :multi: [quote name='...::Basia::...']Hej:loveu: No to wsatawiaj wstawiaj focie:loveu::loveu::loveu:[/quote] Jakoś weny nie mam, żeby na fotosik zajrzeć :evil_lol: [quote name='Arabeska^^']Noo my też czekamy na fotki! :) Nie dziwię się, że tak ciężko Ci rozstać się z maluchami, ja nigdy w takiej sytuacji nie byłam, ale wiem, że nie zniosłabym tego :([/quote] No ciężko było .. bardzo ciężko :-( [quote name='Pegaza']Be Ty bylas w innej sytuacji bo wiedzialas ze on do wydania ja od razu wiedzialam ze ktoras zostaje i w tej sytuacji wybrac jest ciezko ktora to ma byc... a tak wogle cze wieczorne:p[/quote] No dokładnie .. ale do ostatniej chwili się wahałam czy oddać Pudziana :-( [quote name='laurin']Właśnie, przynajmniej wiesz że ma teraz wspaniałą opiekę :) Cześć :loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć ANiu :multi: [quote name='Doti1986']Witamy serdecznie [U][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020403.gif[/IMG][/URL][/U][/quote] Witamy po raz drugi :eviltong:
-
Cze Daria :multi:
-
[quote name='slawi']Wczoraj zgłosiłam nas do NDM na 4 października, to już ostatni raz w młodzieży :crazyeye:, czas bardzo szybko leci :cool3:. Będziecie?[/quote] Ja już skończyłam w tym roku .. Nawet na Yorkową nie zgłosiłam :oops: Będę oczywiście ale sama bez psiaków tak - towarzysko ;) No a w przyszłym roku zaczynamy standardowo od Walentynkowej :loveu:
-
Cze Ula, cze Mejsi :loveu: Obżartusy :p
-
[url]http://i26.tinypic.com/1fckdk.jpg[/url] :loveu: Fajnie, że jesteście :loveu:
-
Kurcze coś mi się włączyło i nie umiem wyłączyć :placz: Skasuj Wadzo pliss poprzedniego posta :oops: Fajnie się masz, że w Poznaniu mieszkać będziesz .. zazdraszczam :loveu:
-
[URL]http://img2.imageshack.us/img2/292/p1070423k.jpg[/URL] No proszę jakie pożyteczne czasopismo Panienka czyta :loveu: Apropo wystaw - gdzie się teraz wybieracie ? Kurcze kiedy będzie mi dane zobaczyć ją na żywo? :placz:
-
[URL="http://img2.imageshack.us/img2/292/p1070423k.jpg"]... [/URL]
-
Aniu strasznie Ci współczuję - przeżyłaś podwójną tragedię :-( To bardzo smutne .. :-(
-
[quote name='Pegaza']Be a ja po 2 latach mam takie schizy ze jak mam zly dzien to potrafie se chlipnac za Alis bo to wlasciwie ona byla moją wybraną a Livka byla ulubienica m-a i cory..wyszlo inaczej..i moze dlatego odczuwam ten zal :roll:nie wiem ja taka juz jestem..[/quote] Ja wiem, ze Pudzian ma w nowym domu dobrze. Wiem, że nie mógł zostać i tak jakoś trzeźwo podchodze do tego ..
-
[quote name='Pegaza']Tak wygrali Be ogladalam:cool1::loveu:przynajmniej oni nie daja plamy.. a no widzisz czyli impra nie byla nudna:evil_lol: oj ja pamietam ze moja nie chciala isc do domu z kolezanka. albo jak bylam z wizyta u nich na dzialce to tez z nami chciala isc do domu...po czasie jest juz lepiej.. strasznie sie cieszy jak jest pod naszymi drzwiami ale teraz juz chetnie z nimi wychodzi..[/quote] No no .. dali czadu :-o No wesoło było.. :evil_lol: Pudzian nie stawiał oporów, żeby z nimi jechać :evil_lol: [quote name='laurin']rany ja to nawet nie wiem jakie mecze i co :crazyeye::shake: mówicie że psiulki tęskną za wami a same pewnie też nie raz po nocach szlochacie:eviltong: Ja bym pewnie szlochała:roll: hehe ale tylko czasem :evil_lol:;)[/quote] No ja ryczałam tydzień po odjeździe Pudziana :-( [quote name='Pegaza']Wlasnie nie kazdy sie do tego nadaje..ja w zadnym wypadku..:shake: podziwiam tych ludzi ktorzy mają szczezniaczki i potrafia sie z nimi rozstac podejrzewam ze z malym żalem, nie takim duzym jak u mnie np[/quote] Ja się pocieszam, ze to tak tylko przy pierwszym była rozpacz i do tego jedynak .. zobaczymy..
-
[quote name='Balbina12']nie będę pisać jakiej bo zaraz do moderatorów skierujesz, że cię obrażam.Argumenty mam ale po co ci odpisywać skoro głupotę. za głupotą wypisujesz?np."[B]Balbino czy my mieszkamy w jakiś tropikach?[/B]... :cool1: I [B]czy Ty też jesteś ścięta na "jeżyka" bo za gorąco Ci w te nasze Polskie upały? [/B]:cool1:"ty nawet nie odróżniasz psa od człowieka i uważasz chyba,że pies może znosić to samo co człowiek...przecież niczym się nie różnią:cool1:[/quote] Wiesz.. moim zdaniem już dawno bana dostać powinnaś no ale cóż .. :cool1: A Ty potrafisz odróżnić pytanie od twierdzenia? :razz: Zabawna jesteś :loveu: