Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Pegaza']No ja ogolnie odczuwam tylko te gardlo i wydzieline ktora nie umiem odkrztusic mimo lekow ktore mam w domu i biore..i tez slaba jestem wczoraj padlam po robocie doslownie mielismy jechac w gory i mi sie nie chcialo..:roll: nie no 2 w szkole i jego nie chca zabrac :evil_lol:wiesz co utop go w basenie:evil_lol: zbuduj se basen niech wskoczy do niego a potem zabierz mu drabinke zeby nie mogl wyjsc i umrze tam:diabloti: nie to raczej niemozliwe jedynie mogli trawe podjesc nic innego..:shake:[/quote] Epidemia ludzko-psia :cool1: Jakbym go uśmiercić chciała to bym mu jeść nie dała :eviltong: Wolę bardziej humanitarne sposoby :evil_lol:
  2. [quote name='Pegaza']A da sie kroplic tez uszy? bo ja dzis wyszlam z siebie jak Somie chcialam podac tabletki na zatrzymanie..wrrr a ona sie uparla ze ich nie chce...:mad:[/quote] Wiesz.. jedna osoba leży na psie, druga kropli :evil_lol: Tabletki moja bokserka łykała z ręki :loveu:
  3. [URL]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7898.jpg[/URL] :loveu: Cze Kasia :loveu:
  4. [quote name='Pegaza']Cze Be:cool3: jak tam choroba? bo ja jutro ide przebadac sie do doktora bo znow mnie gardlo pobolewa:-( a dzis ja mialam super nocke Liv i Pipi dostaly sraczke a Soma rano i przez caly dzien tez od czasu do czasu mialy a co najlepsze ja popoludniu tez dostalam:roll: albo wirus z powietrza albo sie struly z pola, moze czyms nawozil czy co..one powachaly i ich zlapalo bo az niemozliwe ze wszystkie 3 naraz..a nic takiego nie jadly zeby im mogla strawa zaszkodzic...[/quote] Czee :multi: Ja jutro idę po następne zwolnienie :loveu: :evil_lol: Czuję się marnie, słabo, boli mnie głowa, kaszle tak że niedługo płuca wypluje :cool1: ehh .. Pograłam se dzis w simsy i ten co go chcę oddelegować ma 2 w szkole i jakoś zabrać go nie chcą :cool1: Już cały tydzień nie był w szkole :cool1: Za to bliźniakami się zajmuje i sprząta cały dom :evil_lol: Może laski coś na dworze podjadły? :roll:
  5. [quote name='Doti1986']Chyba wiem co jej zaszkodziło:shake: Znalazłam właśnie za łóżkiem gumową kaczkę piszczałkę bez prawego skrzydła które zostało obgryzione i najwidoczniej zjedzone bo szczątków też nie ma:placz: najwidoczniej Pixi je zjadła i teraz widać efekty:shake::shake::shake: Ale widać znaczną poprawę już nawet zaczyna zaczepiać nas i nosi węzeł w pyszczku żeby jej porzucać. No chyba jednak nie jest lepiej bo po spacerku wróciłyśmy do domu załatwiła się na trawce kilka razy i po powrocie do domu też sama woda z niej leci[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020344.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL][/quote] Zjadając takie plastikowe coś dziewczyna mogła się zatruć. Nie ma w Kielcach kliniki całodobowej? :cool1: Nawet jeśli nie to zadzwoniłabym do kliniki w innym mieście z pytaniem co robić ..
  6. [quote name='dysia-u']mam kilka sadzonek bo koleżanki też zamówiły. Jest to piękny krzak i owszem ale zimą jest z nim kłopot. :roll: Musi być w ciemniejszym i chłodniejszym pomieszczeniu. Inaczej może nie kwitnąć tak obficie. Jedyne takie miejsce w naszym domu to garderoba. No i kłopot potem jakąś szafę otworzyć. Ale od maja o przymrozków cieszy oczy. Więc chyba warto. We Włoszech jest tych krzewów mnóstwo. Tam rosną w szpalerach wzdłuż drogi .Klimat im sprzyja , zimy bardzo łagodne.[/quote] Ja mam dużą piwnicę w której jest chłodno .. gdzieś by się ulokowało drzewko :loveu: [url]http://img132.imageshack.us/img132/7059/img8432c.jpg[/url] kurcze superanckie :loveu: Mejsi na parapecie ? :crazyeye:
  7. [quote name='Natalia&Lola']I kolejna noc nie przespana, na początku sunia dostała energii po mleczku :multi: jednak w nocy miała biegunkę... Miałam już biec do weterynarza, ale po biegunce dawałam wode aby się nie odwodniła. Poszła spać, po jakimś czasie wstała i chciała się znów bawić. Rano zaryzykowałam i dałam odrobinę mleka-zjadła, minęło kilka godzin a sunia biega, szczeka i interesuje się wszystkim :cool3: Jeżeli chodzi o jedzenie to weterynarz stwierdził, że nie była jej dawana karma normalna, sunia była dopiero do niej prawdopodobnie przymuszana- jednak kobieta twierdzi, że ona jadła u niej karmę z miski. Jaka jest prawda nie wiem, u mnie tej samej karmy nie chce jeść. Lekarz stwierdził błąd żywieniowy i przez to te wymioty. Tak czy inaczej dziś Bodzik wpadł do pokoju, a sunia szukała chyba u niego cyca bo zaglądała mu pod brzuch... Po 15 idziemy na wizytę, i mam nadzieję, ze już wszystko będzie ok.[/quote] Ja z tego co piszesz wnioskuję, że sunia NIE BYŁA KARMIONA SUCHĄ KARMĄ.. nie dziwi mnie to jeśli to faktycznie 5 tyg. sunia dziwi mnie za to fakt, że w takim wieku została sprzedana i dziwi mnie to, że nie rozpoznałaś sama, że jest tak młoda. W wieku 5 tyg często dopiero ząbki zaczynają wychodzić, włos jest jeszcze króciutki .. to po prostu widać! Zwłaszcza, że miałaś porównanie z niedawno kupionym Bondzikiem .. Co do tego jedzenia jeszcze .. mój szczeniak w wieku 5 tyg mało interesował się suchą karma :cool1: Wolał sobie cycka possać - oczywiście musiałam mu ograniczać kontakty z mamusią i nauczyć go w końcu, że mleczka nie będzie pił całe życie ale było ciężko bo co zauważył gdzieś mamę w pobliżu to zaraz łapał się za cycka a karma schodziła na dalszy plan :cool1:
  8. Ojj moja bokserka miała z ucholkami problem .. pamiętam jak biedna plakała jak jej kropliłam uszka :-( Ale szybko wyzdrowiała ;)
  9. Kurcze ja też chce ! Wyhoduj mi jakąś sadzonkę :eviltong: W Turcji takie cuda były :loveu: I w Egipcie :loveu: Ajj piękne .. co chwilę sobie robiłam z nimi zdjęcia :evil_lol:
  10. [quote name='AmiX'][COLOR=black][FONT=Verdana]Nie sunia mieszka w Zabrzu. Zastanawiam sie nad wzięciem małej do siebie na TD.... mimo braku warunków na dzień dzisiejszy. Zobaczymy jak to będzie.... musze jeszcze myśleć o swoich pieskach a zwłaszcza o małej Eti. Decyzja nie jest prosta:shake: oczywiście jeśli nie będzie wyjścia to sunia trafi do nas.[/FONT][/COLOR][/quote] Napisałam do jednej znajomej .. ma bzika na punkcie amstafów. Jakby co będziemy w kontakcie ;)
  11. [quote name='AmiX'][COLOR=black][FONT=Verdana]Beacia nigdy nie może być idealnie....niestety.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Mała szuka domu dokładnie sunia nr 6. jest do oddania za małe pieniądze ale jeśli ktoś sie zdecyduje i domek będzie taki na 100% to ja dołożę część sumy od siebie...... zasada jest jedna zawsze trzeba sie zastanowić 10000 razy nad kupnem pieska..... z pieskiem jak z dzieckiem potrzebuje czasu, uwagi i serca...... dla mnie brak czasu to nie jest usprawiedliwienie.... ale należy uszanować szczerość dotychczasowych właścicieli. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Pozdrawiam Ania[/FONT][/COLOR][/quote] A gdzie jest teraz sunia? Masz ją u siebie? Kurcze trzymam kciuki,żeby znalazł się superaśny domek!
  12. [quote name='chaotic']Jest do oddania jedna suczka z miotu... Może Ania się na to zezłości ale jest nam bardzo przykro, że siostra naszej Andzi jest do oddania bo trafiła do ludzi nieodpowiedezialnych... Jak by ktoś z Was słyszał, że jest zainteresowanie na 7 -miesięczną suczake American Staffordshire Terier rodowodową po Zajebi... rodzicach to proszę o ciśnięcie do Ani!!![/quote] Biedna myszka mała.. :-( Strasznie mi żal takich niekochanych, niechcianych piesków :-( A Aneczka tak bardzo się starała o jak najlepsze domki .. :-( Trzymam kciuki za małą aby szybko znalazła dla siebie kochające miejsce!
  13. [quote name='Pegaza']a cos nie tak z psami?:roll:[/quote] Byłam tylko na konsultacji ;) Bez psów ;)
  14. [url]http://img25.imageshack.us/img25/5428/img8420r.jpg[/url] o kurczusiu jakie masz piękne drzewko :crazyeye: Cóż to za cudo ? :loveu: A jaki tarasik fajny :loveu: Ja też taki chce! :placz:
  15. [quote name='Pegaza']daj Boze zeby zima tego roku byla lagodna:evil_lol: bede leciec bo sie nie wyrobie....[/quote] Też się o to co roku modlę :evil_lol:
  16. [quote name='Pegaza']noo se policzyl za dojazd i wymiane hehe dosc slono..[/quote] No ale on nic nie wymienił :eviltong: Powiedział tylko, że mąż ma wymienić :evil_lol:
  17. [quote name='Pegaza']no tez... i jak tam jest ta dziewczynka czy nie?:evil_lol: Be lece wpadlam na moment...[/quote] nie gram dziś.. No leć, leć ;) Ja też zmykam się ogarnąć bo do weta muszę jechać pilnie .. od 15 przyjmuje i siedzę jak na szpilkach ..
  18. [quote name='Pegaza']bo tu czysto:evil_lol: haha za dojazd niepotrzebny Paula fakturke tez wystawiam..:evil_lol:[/quote] Oglądałam dziś w nocy "Usterke".. na TVNie powtórki dają i taki jeden powiedział "niech mąż kupi bezpiecznik 20 amper i wymieni" no i skasował za dojazd 50 zł :evil_lol:
  19. [quote name='Pegaza']Wiem Be ze nie jest to dobry moment ale zobaczymy jaką zime bedziemy miec..m-a mowi ze on sie uczyl jezdzic w zimie i nie ma tak zle... a ja sie musze sprezyc:cool1: jak to mowia bo od kwietnia bym juz potrzebowala jezdzic..tylko czy bede miec takie szczescie jak Madzka sie okaze:evil_lol:[/quote] Ja sie zapisałam we wrześniu bo też mi się paliło, spieszyło .. ale jak zaczęłam jeździć po tych zaśnieżonych ulicach to mi się odechciało :cool1: Poczekałam więc aż zima przejdzie i zdałam :loveu::evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza'] posprzatac tu mialam...:cool1:[/quote] No to czemu nie sprzątasz ? :eviltong: Cze Paula :multi: Fajne słoneczne fotki :loveu:
  21. Ja też szłam we wrześniu na prawko .. nie jest to dobry okres bo będziesz jeździć zimą :cool1: Ja z egzaminem czekałam do końca marca czy nawet kwietnia - jakoś tak :eviltong:
  22. [quote name='dysia-u']zamówiłam w KARUSKU szampon dla dorosłych psów i butelke podróżną to taki /mały wodopój :lol: i wiecie co ? na drugi dzień dzwoni pani i mówi że butelki nie ma , może będzie za kilka dni czy wysłać mi reszte z tego zamówienia. [B]No to dlaczego w ofercie jest ja się pytam[/B]:evil_lol:[/quote] No i co Ci na to pytanie odpowiedziała? :eviltong: Ja bardzo dużo zamawiam w psich sklepach internetowych i w jednym już czekam 1,5 m-ca tylko na nożyczki do gumek :loveu: :cool1: W drugim ostatnio czekałam równe 32 dni :cool1:
  23. [quote name='Pegaza']zara ide ide... spac mi sie nie chce:roll:muzy se sluchalam..[/quote] Ja zasnąć nie mogę .. :roll:
  24. [quote name='Pegaza']ale mi chodzi o dadatki wiesz zwierzeta, 4 pory roku, podroze..ale chyba nie masz masz te wresje podstawowa..[/quote] Coś mi świta, że kiedyś na jakieś wakacje wyjeżdżałam i to chyba był dodatek .. i coś z randkami chyba też? :roll:
  25. Nudzisz się po nocy na dogo przesiadywać? Co to ma być ? :shake::eviltong:
×
×
  • Create New...