Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ja nie lubię mleka z miodem? Lubię :eviltong: z czosnkiem nie lubię :eviltong: Cześć dziołszki :multi: Chora dalej jestem .. :cool1:
  2. :evil_lol: No to najlepszego dla Aury :evil_lol: :loveu:
  3. Tia.. spróbowałam i raz sobie to to rozpuściłam .. chyba nawet za pierwszym razem :p Nigdy więcej :eviltong: Kurde .. za 10 minut muszę to znów zeżreć :angryy:
  4. [quote name='dysia-u']Cześć Be :lol: bardzo ci dziękuje za linka. Wy to śmigacie po tym kompie a ja jestem jeszcze w lesie. Ale sie ucze , a kiedy sie naucze kto to wie :roll: Mam inny pomysł na to "przebarwienie" Ponieważ olej norkowy stosuje juz kilka miesięcy i jakoś mnie to nie zastanowiło. Od 2 mcy stosuje szampon GOTLIB ale nie było jak zawsze dla dorosłych psów więc kupiłam dla szczeniąt. Ten szampon jest takiego rózowego koloru. Ciekawe czy to on nie jest sprawcą tego przebarwiania. Po szamponie tej samej firmy ale dla dorosłych wszystko było ok[/quote] Ja stawiam na olej norkowy .. bardzo dużo osób mi mówiło o takich skutkach ubocznych, dużo też czytałam więc nie ma bata - musi coś być w tych norkach :eviltong:
  5. [quote name='Libres']STO LAT DLA AURUNI I pociechy z potomstwa!!! [/quote] :hmmmm: Przecież Ada ma urodziny w maju ... :roll:
  6. [quote name='Yoda i Tos']Nie! To jest po Toruniem[/quote] Jenyyy dziewczyny - czemu wcześniej nie mówiłyście ? :-o Ja jestem z Bydgoszczy.. Możecie powiedzieć dokładniej co to za wiocha? Siostra mojego TZa kupiła rok temu gdzieś spod Torunia pseudo Yorczkę .. oszukali ją tam troszkę tylko najpierw trzeba by ustalić czy to ta sama miejscowość.. Zaraz do niej zadzwonię co to była za dziura ...
  7. [quote name='...::Basia::...']Po prostu mam lekkie uprzedzenie do takich piesków:eviltong: [B]Anastazja&Aleksander[/B] sprawdź jak sunia sie zachwuje jak np. weźmiesz ją na ręce czy nie jest przypatkiem tak że jak jej pani do niej podchodzi to jest ok (cieszy sie itp) a jak ty ją weźmiesz na ręce to przestraszona i cała sie trzęsie (ja tak miałam i stąd moje uprzedzenie i wole nie kupować piesków starszych niż 4 mies:p) Ale ze zdjęć jest jak najbardziej ok :):lol:[/quote] Basiu ale to jest tylko i wyłącznie kwestia socjalizacji a nie wieku!
  8. [quote name='Pegaza']Cze lachonki:multi::loveu: fajny zakiet:loveu: Be ja wczoraj tez ogladalam zakiety ale po ostatnim razie jak mierzylam taki swetr kardigan i okazal sie za maly boje sie kupic na allegro..a rozgladam sie za przejsciowką zakietu lub cieplym swetrem.. obiad mam gotowy i jak podkurzam wyskocze se humor poprawic sztucznym slonkiem:cool3: no moj m-a se spodnie wylicytowal orginaly za pare groszy hehe[/quote] To musisz się zwymiarować nim kupisz :eviltong: Ja też chcę do słonka :placz: Grzeje mnie tu przez okna jak nie wiem ale ja chcę sztucznego :placz: :evil_lol:
  9. Znalazłam parę rzeczy na bazarek m.in. troszkę biżuterii.. może zorganizować jakiś jeden wspólny bazarek? Potrzebna była by osoba zaufana czyt. taka, której bazarki dobrze "idą" :evil_lol: Bo ja akurat nigdy bazarku nie prowadziłam i mało znana jestem na "bazarkowym terenie" :roll: Zajmie się tym ktoś? Ja oczywiście zdjęcia porobię i wysyłką również się zajmę .. Jak coś proszę o PW ..
  10. [quote name='Pegaza']Cze Be z sloncem przyszlam:loveu:[/quote] Cze Daria :multi: U mnie też słońce :multi: Ale choroba mnie nie opuszcza :cool1: I mam już dość tego antybiotyku .. dziś 20 minut się męczyłam, żeby to dziadostwo zjeść :angryy: Wielka taka ta tabletka (kroje ją na 4 :cool1:) i jeszcze popić normalnie nie można bo się zaraz rozpuszcza.. bleeeeee :angryy:
  11. [quote name='gaba14']Ja osobiście nie polecam hodowli Contenders mam suczkę z tej właśnie hodowli która miała być suczką wystawowa niestety nie jest , dopóki jeszcze było wszystko w porządku kontakt z hodowcą był dobry jednak po ujawnieniu wady , kontakt się urwał i to nie z mojej strony tylko ze strony hodowcy zaznaczam ze nie miałam do nich żadnych roższczen , teraz mijamy się na wystawie jakbyśmy się nigdy nie znali. Ale jest to moje doswiadczenie z tą hodiwla być moze w innych sytuacjach jest inaczej . Tak jak napisała Tigrunia owszem wygrywaja na wystawach ale tylko jej 3 psy które sa w hodowli , a te które ida do sprzedania jakoś żadko można spotkać na ringu.[/quote] Dziwi mnie taka postawa hodowców a o wielu podobnych przypadkach słyszałam .. Na szczęście mnie nic takiego nie spotkało ale kurcze no na pewno bym tak sprawy nie zostawiła :shake: (jeśli chodziło by o szczeniaka z mojej hodowli)
  12. Znalazłam .. [url]http://www.dogomania.pl/forum/12973439-post13.html[/url] ;)
  13. [quote name='dysia-u']a więc to nie tylko moje "widzi mi się" Wczoraj tak się jej lepiej przyjrzałam i wydaje mi się że kolory nie jej własne. Myślisz że po kolejnych kąpielach ta płukanka się zmyje? Ale numer!! a nic na opakowaniu nie pisza o takich "powikłaniach"[/quote] Nie wiem czy się zmyje bo nigdy tak nie miałam .. ktoś niedawno pisał o tym na dogo, że po Vulpesie się zmywa.. może poszukaj gdzieś na pielęgnacji?
  14. [quote name='dysia-u']moja miała bardziej srebrny włos a przez to była bardziej podobna do Yoko,:multi: [B]ale po stosowaniu olejku norkowego jakoś zmienił jej sie kolorek. Nie wiem czy to możliwe czy to tylko mój wymysł no ale po czym tak by sie "zażółciła" ??[/B]:shake:[/quote] To bardzo częsty skutek uboczny stosowania olejków norkowych :shake: Ja nigdy nie stosowałam właśnie ze względu na ogrom takich przypadków.. Ktoś niedawno pisał, że mozna to zmyć "Vulpesem" :roll:
  15. Muszę też zabrać moje pieski nad morze i zrobić im sesje :loveu::evil_lol:
  16. Fajny kolorek Kaś :loveu: Młody też rewelka fryzurka :loveu: :evil_lol:
  17. Cze Madzia z rana :multi:
  18. Hodowla Contenders ma duże sukcesy jeśli chodzi o wystawy .. są na prawie każdej i stąd znam tą hodowlę - niestety nic nie wiem o szczeniakach od nich :shake:
  19. [quote name='madziasto4']Be pokaż żakiecik. Bo ja też szukam.[/quote] [url]http://newtrend.pl/zd/zakietczarny.jpg[/url] :cool3:
  20. Czeee :multi: Ja sobie dziś żakiecik kupiłam na allegro :loveu: Miałam kupić czarny i biały .. biały kończył się 5 minut po czarnym i akurat gość przyjechał na chwile i żakiecik poszedł ... :placz: za 38 zł :placz:
  21. Dzięki dziewczyny za odwiedziny i życzenia :loveu: Buffy jednak nie czuje się starsza :evil_lol: Justyś - dzięki ;)
  22. [quote name='Anastazja&Aleksander']nie dawno był tu umieszczony piesek eż z rodowodem nawet nie zwróciłam uwagi ze miał ucho przyklapnięte i kiepskie włosy, dlatego pytam czy włosy uszy itp. są ok. ?[/quote] Z tego zdjęcia śmiało mogę powiedzieć, że wszystko z suńcią ok ;)
  23. Wydaje mi się, że jeśli uda się wykupić suńcie trzeba by je jeszcze wysterylizować przed oddaniem do nowych domków :roll: ... Ktoś wie ile kosztuje sterylka? Czy są domy tymczasowe dla psiaczków jeśli damy radę je wykupić? Na pewno będzie wiele chętnych na Yorczki jednak gdzieś chyba muszą dojść do siebie po sterylizacji :roll: Nie wiem jak to się odbywa jak się wykupuje psy z pseudo .. nigdy w tym nie uczestniczyłam więc proszę o odpowiedź. Chciałabym pomóc - póki co idę szukać fantów na bazarek .. pzdr. Beata
  24. [quote name='...::Basia::...']sunia dosć ładna:lol::eviltong: widać że sie jeszcze na główce nie wybarwiła ale ogólnie to ładna:loveu: ale moim zdaniem lepiej kupić troche młodszego psiaka bo tak to mozesz mieć problemy z przyzwyczajeniem go do siebie:cool1::eviltong:[/quote] Coś Ty Basia wymyśliła ??:evil_lol: Przecież to szczeniaki :eviltong: Suńka ładniutka :loveu: piesek mniej :p Widać, że zadbane, łapki, uszka ładnie podcięte :cool3: Noo i cena zachęcająca ;)
×
×
  • Create New...