-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Doti1986']Witamy się serdecznie wtorkowo:loveu:[/quote] Cześć ;) [quote name='dzasta']O wróciłaś :multi: Ale wypoczęłaś chociaż czy to nie był wyjazd z serii wypoczynek :D[/quote] Ano :multi: :evil_lol: Ojj wypoczęłam :loveu: [COLOR=PaleTurquoise](od Ł:diabloti:) [/COLOR]W sumie to mnie wszystkie mięśnie bolą bo wczoraj był intensywny dzień, ale było fajnie :loveu: [quote name='Pegaza']To moglas zahaczyc o Gorny:eviltong: oo no M-a ma juz projekt w glowie a na papier tez go szybko przeleje jesli takowa dzialka sie znajdzie:p jeny ale mi chodzilo o strone noo sie zle zrozumialysmy:p[/quote] Ajj tam mi się chciało .. kurde daleko na ten śląsk :cool1: 6,5 h jechałyśmy :shake: [quote name='...::Basia::...']No to skoro tyle cie nie było to moze jakieś fotki z wycieczki wstawisz?:eviltong:[/quote] Może.. :evil_lol: [quote name='karkakarka']Hihi jakoś tak wyszło :)[/quote] :eviltong: Co się z dogo porobiło? :cool1:
-
[quote name='Pegaza'] Be gdzie Ty pojechalas? sie nawet nie pochwalilas...:mad:[/quote] Na śląsk :razz: dolny [quote name='dzasta']W Warszawie oczywiście :) Położone w otulinie lasku bardzo ładne :) Tyle że w tej cenie oczywiście mogą się trafić działki nawet bez domku albo ze zdewastowanym domkiem ale widziałam kilka takich które ludzie kupili właśnie za takie pieniążki a teraz mają super. Najczęściej są to zarośnięte działki jakiś starszych ludzi którzy już nie mają siły się nimi zajmować.[/quote] Oooo to taka Darii by pasowała właśnie :loveu: M-A by cuś tak postawił :loveu: [quote name='...::Basia::...']O kurde a ja 50tys za działke w karwi nad morzem zapłaciłam mimo iż też zarośnięta była:angryy: A u nas w wawie takie ogródkowe po 5 - 7 tys:mad: A gdzie sie wybierasz i nawtet nie raczysz powiadomić?:cool1::p[/quote] To i tak mało zapłaciłaś jak nad morzem :evil_lol: A pytał kto? :eviltong: [quote name='Kasia'][CENTER][B]za tysiaka (1000!!!) [/B] :drink1::drink1:[/CENTER] dzie żeś pojechała?[/quote] Żeś się spiła na całego widzę :cool3: [quote name='Pegaza']a mowilam ze 1000 to Be od razu se jeszcze jedno zero dolozyla:evil_lol::cool1:[/quote] Mówiłaś, że 1000 post a to 1000 strona :eviltong: [quote name='karkakarka']Nie tylko twój, ja się też załapię :p Witam i pozdrawiam :)[/quote] Cześć :multi: [quote name='jot11']My po raz pierwszy Bardzo serdecznie sie witamy. Piękne psiulki :multi: Pozdrawiamy i zapraszamy do nas.[/quote] Witam, witam ;) [quote name='karkakarka']Ciekawe czy ja się jeszcze zmieszczę :evil_lol:[/quote] :mad::mad: żeś mi mojego posta zabrała :placz: :placz: :placz: I'M BACK :loveu:
-
[quote name='dysia-u']myśle że to nie zależy od pielęgnacji. Są pewnie różne gatunki. Koleżanka ma te pełne ale zmienia bo ją wkurza że często opada kwiat.:roll: Beata namyśl się na te krzewy bo są piękne. A jak tylko masz je gdzie przezimować to sie nie zastanawiaj :lol:[/quote] Ja tam jestem na nie zdecydowana tylko jak mówisz, ze kwiaty jakieś nie takie .. :roll:
-
[quote name='madziasto4']A Ty kochana to tyle, przepraszam, nie musisz? :diabloti:[/quote] A Ty tyle jeździsz ? Bo ja nie :eviltong: Na ulicy gdzie pracuję jest ograniczenie do 30 bo są dwie szkoły :cool1: Kawałek muszę nią przejechać i chyba nie muszę tłumaczyć jakie to męczące :cool1: Ostatni zaczęli się stawiać (policja) i nie ma bata .. :angryy: Dobra żegnam się i znikam.. do poniedziałku :-( paaa
-
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
tigrunia replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air'] Powiem szczerzę, że dla mnie nie wiarygodnym jest też to, ze wśród tylku miłośników rasy, wydających miesięcznie grube pieniądze na spineczki, ubranka, smyczki i szampony dla swoich pupili nie ma osób zajmujących sie yorkami w potrzebie, mało nie ma nawet osób które chciałyby w jakikolwiek sposób pomóc, na "nasze" sunie wpłynęło łącznie 40zł (sunie oprócz dogo są ogłoszone na chyba największym yorczym forum). Ludzie którzy zaproponowali tu pomoc min. Selenga czy GrubaRyba nie są ani hodowcami ani szczególnymi miłośnikami yorków, chciały pomóc. A Ci "miłośnicy"....chyba tak naprawdę miłośnicy rasy prawie nie istnieją.[/quote] A widzisz.. jednak jeden hodowca był na tym wątku i proponował swoją pomoc :p Dziwi mnie oczywiście, że nie zgłosił się WTEDY nikt więcej ale po tym jak musiałam się PROSIĆ o informacje odechciało mi się również pomagać osobom, które tymi psami się zajmują .. :cool1: Napisałaś do mnie agato po paru dniach wiadomość "na odczepkę" ale mniejsza z tym.. Proszę o wiadomość na PW z numerem konta to wpłacę parę złotych bo żal mi suniek jednak nic nie zdziałacie jak będziecie tak po jednym piesku wykupywać raz na tydzień/miesiąc? -
[url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9855.jpg[/url] :loveu: :evil_lol: Wreszcie zrobiłaś Masterkowi sesję :eviltong:
-
Ula czy te Twoje kwiatki to jakaś inna odmiana? Czy tamte są może nieodpowiednio pielęgnowane?
-
[URL="http://img16.imageshack.us/img16/7366/obraz5464645.jpg:evil_lol:"]http://img16.imageshack.us/img16/7366/obraz5464645.jpg :evil_lol:[/URL] [quote name='Pegaza']No Madzia zgadlas:cool3: Ula dobre to dobre:lol: dzis mijalam na drodze chlopaka ktory uczyl sie L jezu jak on pomalu jechal:evil_lol: jak ja tak bede to wstyd normalnie:evil_lol:sie wogle dziwnie na to patrzy a on napewno stresa przezywal w tym aucie:evil_lol:[/quote] No tia ale taki z "L" musi jechać te 50 km/ h i nie da rady więcej bo obok instruktor :cool1:
-
[quote name='Doti1986']No proszę bardzo jak to po ślubie się "tęskni" za chłopem na noc:evil_lol:[/quote] Ja żem wolna - ślubu z nikim nie brałam :eviltong: [quote name='...::Basia::...']Hej:multi: po 400zł za działke?:crazyeye::crazyeye: a nie za metr?:roll:[/quote] Cześć Basia ;) No autentycznie - za działkę :cool3: [quote name='Pegaza']Be szkoda ze Bydgoszcz tak daleko takich cenow u nas nie ma:shake: mozna kupic od 25 tysiecy za rekraeacyjną ale ciezko tu niedaleko nas..jak widze to mazowieckie,nawet pomorskie... taniej wychodzi w POD..ale jak widac tez nie ma lekko znalezc ładną:roll: jak sie ma 50 tysiecy to juz mozna przebierac..:cool1: a ja sie ich nie ma to sie szuka tanszej i wtedy jest ciezej..[/quote] Nie no u nas też takich cen nie ma :evil_lol: To jest wyjątkowe miejsce - nigdzie indziej takich cen nie spotkałam :eviltong: Ale te działki były zapuszczone bardzo .. mama sobie małymi kroczkami wszystko zrobiła i już jest bardzo ładnie :loveu: I nawet jakieś drzewka owocowe tam ma .. [quote name='dysia-u']Cześć Be :lol: wpadnij do mnie na kwiatki :p[/quote] Cześć :multi: Już lece... Jutro wyjeżdżam .. Będę najprawdopodobniej w poniedziałek wieczorkiem. Zaopiekujcie się galeryjką :loveu:
-
Wpadłam na momencik .. cześć :multi:
-
[quote name='Kasia']ha ha, się uśmiałam z twojej historyjki :evil_lol: :evil_lol: grunt, że foka bezpieczna i cała :p ja też się cieszę kiedy TZ idzie na nockę do straży...ba, nawet uważam że zbyt rzadko ma te zmiany :diabloti:[/quote] :eviltong: dobre :evil_lol: Ł pracuje na 3 zmiany więc co 3-ci tydzień ma nocki.. W sumie fajnie jak go nie ma bo całe łoże dla mnie i piesów :loveu:
-
[quote name='Kasia']się zapisałaś na prawko, D-E? :razz: Chłopy już takie som - w prawe ucho im wlatuje, lewym wylatuje i nic nie zapamiętują...i raczej tego się już nie zmieni! :cool1:[/quote] O nie - do mojego w ogóle informacje nie docierają :evil_lol:
-
[quote name='dysia-u']już jej pewnie tego nie oduczę , że wybiega sie po ogrodzie i wraca załatwić sie na podkładzie. :shake: Zabierałam ten pokład ale ona stała w tym miejscu i piszczała[/quote] O kurcze a to ciekawe :roll: A próbowałaś wyjść z tym podkładem na dwór? Lece na Hausa :loveu: Fajnie się zapowiada :cool3:
-
[quote name='Pegaza']no wiec matematyka kl 4 i nauka jazdy testy :evil_lol::cool1: no albo Hiszpanii:cool1:[/quote] Już zaczynasz ? :crazyeye: :evil_lol:
-
Żeby się faktycznie nie poczuła jak w ogródku i nie zaczęła Ci siusiać koło tych kwiatków :eviltong: Moje panny załatwiały swoje potrzeby swego czasu pod choinką :evil_lol: (żywa była:eviltong:)
-
[quote name='Pegaza']Nie nie ma tej mojej wymarzonej:-( jedynie wiemy jaki domek bysmy chcieli miec chodniki itd..:roll: gdyby byla mozliwosc budowy domku od podstaw.. zeby za autem tak tesknic:evil_lol: chyba bardziej za nia niz za Lukiem:evil_lol:;)[/quote] Poszukaj sobie jakąś ładną działeczkę rekreacyjną bez domku - na allegro pełno takich .. noo ale to pewnie drożej wyniesie niż w takim POD .. Moja mama kupiła 2 działki za 800 zł razem :evil_lol: Jakieś 60 km od Bydgoszczy. Na jednej jest bardzo malutki domek, na drugiej pusto i obie są obok siebie więc są połączone. Nie ma tam na razie kibelka ale spać jest gdzie :eviltong: Nie wiem jakie duże są te działki .. to takie standardowe POD ;) Nooo .. dziś Łuki się zapowiedział, że nie wraca na noc i na pewno tęsknić za nim nie będę :evil_lol:
-
[quote name='dzasta']Oleandry dość szybko rosną ale czy aż tak szybko ;) Nasz po 2 latach był dość duży już ale tak do sufitu to nie sięgał :D[/quote] Pewnie wszystko zależy od warunków .. :roll: [quote name='dysia-u'][URL]http://img268.imageshack.us/img268/4310/img8433m.jpg[/URL] ten krzaczek ma dwa lata / pozwoliłam sobie wkleić fotke -wymaż go ze swojej galerii / a pielęgnuję go chyba dobrze bo kwitnie obficie :lol: Widzę że spodobała ci się roślinka :razz: Kuna , szkoda że to daleko bo mam kilka szczepek. Są też białe ale one ponoć kwitną mniej obficie. Koleżanka ma i mówi że śmiecą bo często kwiat opada:roll:[/quote] No kurcze ja się już w Turcji zakochałam ale nie myślałam, że to to w Polsce trzymać się da .. :multi: [quote name='dysia-u']przyjrzałam się tym kwiatkom z allegro. Piękne , różowe tylko kwiat jest pełny a on właśnie śmieci:evil_lol:[/quote] Tzn. że Ty masz jakąś inną odmianę kwiatów czy, że te kwiaty sa już jakieś przekwitłe? :oops: Bo tam gdzieś pisali, że jak się mało podlewa to opadają .. [quote name='Pegaza']Ula podrzuc mi hehe ja juz na dzialke bede miec w sam raz hehe wiecie co ale tez se taki sprawie a co!:cool1::evil_lol: Be szczesliwa cala heh:evil_lol: ze auto odzyskala[/quote] Znalazłaś już tą swoją wymarzoną ? :loveu: :eviltong: Ano :multi: I niuńka cała i zdrowa :loveu: Ojj tęskniłam za nią noc całą :evil_lol:
-
E tam Włosi .. za bardzo "lalkowaci" na moje :evil_lol: Austriacy to są dopiero chłopacy :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='dysia-u']Cześć Be. pewnie wywracasz oczami jak czytasz o oleju norkowym - znowu ale w szamponie też ten olej jest :roll: W każdym?[/quote] No hej, hej .. nieeee nie w każdym ale są takie w których jest ;) Rozumiem, że ten którego Ty używasz ma ten olej norkowy? Jak już jesteś .. znalazłam na allegro takie cus : [url=http://www.allegro.pl/item756338996_oleander_rozowy_pelny_pachnacy_2_letnie_sadzon.html]Oleander różowy pełny pachnący 2 letnie sadzon (756338996) - Aukcje internetowe Allegro[/url] i jeszcze takie : [url=http://www.allegro.pl/item755825527_oleander_rozowy_pelny_sadzonki_ukorzenione_4.html]Oleander różowy-pełny-sadzonki ukorzenione 4 (755825527) - Aukcje internetowe Allegro[/url] "Odpowiednio pielęgnowany przez zimę urośnie na wysokości całego okna, po 1 roku może już być do sufitu (doniczka stojąca na podłodze)." Możliwe to? :cool1:
-
[quote name='Pegaza']bo sytuacja smieszna ale dla Ciebie nie:cool1: kuna ale u nas teraz leje malo powiedziane leje jakby chmura sie zerwala..:-o[/quote] Kurde Łukiego jeszcze nie ma i nie wiem co z mym autem :placz: [quote name='dysia-u']u nas nie tylko leje , ale taaaki wiatr , że łeb urwie jak by go wystawić przez okno :diabloti:[/quote] U mnie jakoś znośnie jest .. mokro bo mokro ale nic nie wieje ani nie pada ;)
-
[quote name='Pegaza']ile dostalas zwolnienia?:cool1:[/quote] :evil_lol: Do końca tygodnia :eviltong: [quote name='...::Basia::...']Hej:multi: Co tam u panienek?:loveu: Wlaśnie i jak tam zwolnienie?[/quote] Cześć :multi: Dziewczyny ok .. Jess chyba będę musiała umówić na usuwanie kamienia .. zaczęło jej brzydko pachnieć z pyska :roll: [quote name='dysia-u']no kurcze w moim baku to też za szybko wysycha. Aż się zastanawiam czy szczelny jest :angryy:[/quote] Ja się dziś wybrałam bez tankowania .. do miasta - kawałek w sumie ale numer odwaliłam kurde :shake: Musiałam do 17 coś załatwić w mieście no to o 16:30 wyjechałam z domu, po 5 minutach byłam już na miejscu.. zaparkowałam na parkingu należącym do banku bo nigdzie indziej miejsca nie było a bank do 17 se mówie na pewno zdążę .. poszłam gdzie iść miałam a tam mega kolejka :cool1: Myślę sobie przestawiać to auto czy nie? E tam .. w banku też na pewno pełno ludzi i zamkną później. No i ok .. wyszłam o 17:15 a tam barierka zakluczona :evil_lol: Nikogo w banku ani w koło .. pojechałam do domu autobusem :evil_lol: Teraz siedzę i się martwię czy mi auta nie odholują lub już odholowali bo tam był taki znak .. :eviltong: Łuki kończy niedługo pracę to pojedzie oberać czy foka jeszcze stoi :evil_lol: Jak stoi to na luzie sobie z rana pojadę po nią :loveu: :evil_lol: W sumie fajnie bo dawno autobusem nie jechałam :evil_lol: Dobrze, ze to blisko i że autobus na mnie czekał :loveu: I że podwiózł mnie prawie pod dom :loveu: I jeszcze sobie coś na obiadek przy okazji kupiłam .. :eviltong: