Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. K może byś tak łaskawie coś domowego wstawiła, hę? :mad:
  2. Natalia to na pewno nie jest 2 - tygodniowy szczeniak [url]http://images46.fotosik.pl/205/75bf63b625822b1emed.jpg[/url] :shake: Na moje to jakieś 4-5 tygodni ale nie 2 !
  3. Kurde ale z was marudy :eviltong: Byście te 19 zł odżałowały na rok a nie :eviltong: Ja zapłaciłam i przynajmniej mam spokój i mogę sobie wgrywać ile chcę :multi:
  4. [quote name='Pegaza'] Cze BE wlasnie ja tez musze sobie termin zaklepac..na pazury..:p Be a wygrzewasz sie na sztucznym? jaka dzis duchota od rana latam w krotkim rekawku tak mi cieplo..a u Was tez tak cieplo?:p[/quote] Dawno nie byłam :shake: Łuki przestał chodzić to ja jakoś też .. :roll: U mnie dziś bardzoooo zimno, deszcz cały dzień :angryy:
  5. Ula pomóż mi wybrać :modla: [url=http://www.allegro.pl/item757489486_oleander_kwitnace_piekne_rosliny_warto.html]Oleander - KWITNĄCE PIĘKNE ROŚLINY - WARTO! (757489486) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item738730070_sadzonka_oleander_rozowy_2_letnie.html]Sadzonka Oleander różówy 2 letnie (738730070) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item758820023_sadzonki_oleandra_nerium_oleander_rozowy.html]sadzonki oleandra Nerium oleander (różowy) (758820023) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item772941252_oleander_rozowy_pelny_sadzonki_ukorzenione_4.html]Oleander różowy-pełny-sadzonki ukorzenione 4 (772941252) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item773122256_rozowy_oleander.html]RÓŻOWY OLEANDER !!! (773122256) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  6. [quote name='karkakarka']A ja też myślałam, że nowy pies :roll: Ale chyba w zoo byłaś, skoro na zdjęciu lama:p[/quote] No takie mini zoo. W sumie to był to skansen i w nim owe zoo ;) [quote name='Pegaza']Nie dzialke tez nie:cool1: :shake: cos zwiazane z ......kuna nie ma niebieskiego..:crazyeye: to jest Twoj nowy zakup ozdoba ogrodu ta?:roflt:chcialas byc orginalna przed Ulą:diabloti: ona kwiaty a Ty zwierzaka:diabloti: [URL]http://images50.fotosik.pl/211/5d6d28449d203bafmed.jpg[/URL][/quote] No to ja już nie wiem o co Ci chodzi :eviltong: Jak nie ma niebieskiego? :crazyeye: [COLOR=PaleTurquoise]Ja mam [/COLOR]:eviltong: No postanowiłam ją adoptować :evil_lol: Co Ty .. ona tam ma jak w raju - sama zobacz : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/210/b607114d04910412med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/d494e69b62ecc031med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/211/dce8731c38e4752fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/211/95b50ddccb060dafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/207/d8aae7b6e4430a77med.jpg[/IMG][/URL] [quote name='...::Basia::...']A to co? :roflt::evil_lol: [[URL]http://images50.fotosik.pl/211/5d6d28449d203bafmed.jpg[/URL][/quote] :evil_lol:
  7. Ja jusz żem wstała :loveu: Jade na paznokcie :multi:
  8. Jeny D-E jak tak można ?? :shake: :mad: Biegiem na ten zabieg bez wybrzydzania! Pewnie od tego czasu na kontroli też żadnej nie byłaś ? Nieładnie :shake: Ja tam chodzę regularnie od paru lat - co jak co ale o kobiece sprawy to już dbać trzeba - nie ma żartów :eviltong:
  9. [quote name='Pegaza']Witam Be:multi: nie mam aparatu w domu a z drugiego kabel znikl.. oo na 2 pokazuja jaka moda jest na ciecie psow:evil_lol:[/quote] A dzie wyszedł? Po Frugo? :evil_lol: [quote name='madziasto4']U mnie powyżej 60- tak ok. 65 to już spokojne na piątce ;) To zależy od samochodu po prostu ;)[/quote] Mi to kurde spać nie dało i dziś jak jechałam do pracy to sprawdziłam dokładnie .. ciężko było mi się rozpędzić zeby chociaż 4 bieg włączyć :shake: 3 włączam tak przy 70, 4 ok 90 a 5 to pewnie powyżej 100? Nie wiem jakoś nie zwracałam na to uwagi nigdy muszę sprawdzić ale w mieście ciężko się rozpędzić do 100 :eviltong:
  10. [quote name='Pegaza']Nie chodzi mi o to:shake: cos sobie skojarzylam co pisalas ostatnio..:eviltong:[/quote] Działkę ? Też nie :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/211/5d6d28449d203bafmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Onsen']No ale to chyba normalne,że czyta się chociaż pierwszy post w temacie,który się otworzyło? Jeśli nadal chcesz pomóc suniom- tym do wykupienia- będziemy wdzięczni za dofinansowanie. [B]Numer konta dla przypomnienia- w 1 (słownie pierwszym) poście! [/B][/quote] Ten wątek był zakładany sporo czasu temu więc chyba miałam prawo nie pamiętać, że znajduje się w pierwszym poście nr konta, czyż nie ?? Czy to jest naprawdę takie trudne wysłać PW ?? Mniejsza z tym .. :cool1:
  12. Sara gratuluję :multi: Szkoda, że już was nie zobaczymy na ringu :-(
  13. [quote name='Chantell']tigrunia- czy mogłabyś te swoje 'wyrzuty' zostawić dla siebie? to nie temat o tym! -.-[/quote] A przepraszam o czym? Wątek został założony aby uzyskać pomoc, pieniądze - ja od początku staram się pomóc ale kurcze no odnoszę dziwne wrażenie, że nikt tu mojej pomocy nie chce :cool3: Chcę wpłacić pieniądze dla suniek - proszę o nr konta i jeszcze mają do mnie pretensje - no czary :shake: Sorry ale nie ogarniam tego..
  14. [quote name='...::Basia::...']A od którego miesiąca życia yorczek moze zacząć wychodzić na dwór by sie załtwić?:roll:[/quote] 2 tyg po ostatnim szczepieniu ;)
  15. [quote name='Yoda i Tos']Tigrunia nr konta jest w pierwszym poście - ... nie znalazłaś? Trzeba było specjalne pw wysłać? Też pozostawię bez komentarza. [/quote] Widzisz akurat w ten dzień wyjeżdżałam i nie miałam czasu na szukanie nr konta :p Dlatego też POPROSIŁAM o wysłanie PW czy to takie trudne? :cool1:
  16. [quote name='Daga03']mój mały ma 2 miesiace ma kwarantannę która potrwa do końca miesiąca i zastanawaim się czy mogę go wykąpać bo trochę już śmierdzi a to nie jest zbyt przyjemne.ale piszecie na forum , żeby [B]nie kąpać do końca kwarantanny[/B] ale dlaczego?? jesli ktoś mi może napisać to proszę.[/quote] Pierwsze słyszę :cool1: Kąp jak Ci śmierdzi :eviltong: [quote name='Daga03']i mam jeszcze jedno pytanie jak kąpać pieska.mam mu zasłaniać oczy i uszy żeby tam się woda nie dostała czy nie trzeba . bo boję się , że mu krzywdę zrobię a on jeszcze do tego taki ruchliwy.[/quote] No a chciałabyś żeby Tobie do oczu i uszu ktoś wodę lał? Zasłaniaj :mad: Jak się boisz to zaangażuj drugą osobę .. zawsze to lepiej na 4 ręce :cool3:
  17. :evil_lol: dobre !! :evil_lol: Żadnego psa nie przywiozłam jeśli o to Ci chodzi D-E :eviltong:
  18. [quote name='Yoda i Tos']Dziewczyno...jako Fundacja nie możemy zbierać na wykup psów! Dałyśmy Wam możliwość, dałyśmy numer konta, powiedziałyśmy, że po suki pojedziemy, że mamy dla nich hotel, że zajmiemy się nimi później, umówimy sterylki, zawieziemy je tam, doprowadzimy do ładu sierść, sprawdzimy chętnych na DS, pomożemy w transporcie suk do nowego domu itd itd... Ty naprawdę myślisz że jeszcze powinnyśmy [B]wystawiać bazarki [/B]?! A co robią tacy miłośnicy rasy jak Ty w takim razie się pytam?! napiszą "mam kiecke, mam bizuterie, mam fanty - weźcie je sobie i zajmijcie sie tym". Przepraszam całą resztę ale szlag mnie trafia na takie klepanie bez sensu! Abrakadabra nie klepała - poszukała domu stałego, Charli nie klepała - sprawdziła ten dom. [B]Czy ktokolwiek inny napisał : "zajmę się bazarkami?" [/B] Nie...najlepiej jest krzyczeć "gdzie pieski? no jeszcze nie u nas? przecież ktos dawał fanty? dlaczego nie zbieracie kasy? zajmijcie sie tym noo? za dłogo no... Od momentu od którego mamy te suki to: 1)obie zostały doprowadzone do ładu fizycznie 2)wysterylizowałyśmy je 3)rozmawiamy z przyszłymi DS 4)organizujemy wizyty przedadopcyjne 5)zdiagnozowałyśmy kręgosłupy dwóm BF w różnych częściach Warszawy 4)sprawdzałysmy DS dla jednego z buldogów 5)wyadoptowałyśmy jednego BF 6)z drugim BF musi Agata chodzić niemal codziennie do weta bo jest w złym stanie 7))prowadzimy wątki naszych psów na RÓŻNYCH forach i staramy się je uaktualniać na bierząco (każda z nas ma dodatkowo swoje życie - pracę, dzieci czy studia) etc... etc... Co Ty zrobiłaś OlaLola?[/quote] Owszem - Selenga oferowała pomoc :p A ja bodajże w piątek prosiłam o nr konta na PW i co?Nie doczekałam się :crazyeye: Może zostawię to bez komentarza .. :cool1:
  19. [quote name='madziasto4'] Prawda jest taka, że nikt tyle nie jeździ oprócz eLek... Ja jeżdżę z taką prędkością, przy której mogę już jechać [B]na 5 biegu. Czyli 60/h.[/B] A już 70/h to po mieście raczej nie przekraczam- to maksymalnie. Nie mam potrzeby jeździć szybciej, jeśli jest ograniczenie. ;)[/quote] Jak Ty to robisz? :crazyeye: Ja 5 wrzucam tak przy 80 minimum.. wcześniej to muliii :shake: Dotarłam i do Ciebie D-E :multi: Fotek brak .. jak to jest? :mad: Miałas cały weekend :cool1:
  20. tigrunia

    Aksa i Tofi

    O kurcze :-( Powazna sprawa :shake: Ewka trzymaj się !
  21. [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: Zajrzałam lete dalej :loveu:[/quote] Cze Aśka :multi: [quote name='Pegaza']Sie pochwal wrescie a nie badz taka tajemnicza:cool1:[/quote] Czym ? :eviltong:
  22. O kurcze.. potworny dziad :angryy: Ale dobrze, ze tak rozwiązaliście sprawę :loveu:
  23. Cześć Kasiasta :multi: Ale mieliście fajne spotkanko :loveu: Zazdraszczam ! :loveu:
  24. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9875.jpg[/url] :evil_lol: dobre :evil_lol:
  25. O kurcze.. współczuję :shake: Moja bokserka też tak czasem miała :diabloti: A panny .. hmm chyba nigdy nie miały rozwolnienia :shake: D-E a jak Soma w ogóle do was trafiła? Kto ją przyprowadził? :evil_lol:
×
×
  • Create New...