-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='iberia']czy jest moze ktos ma zdjecia z wyscigu yorkow??[/quote] Kasia nawet jeśli ktoś zdjęcia robił to wątpię, że zdążyłby zrobić zdjęcie Zulowi bądź Gracie :diabloti:
-
Koło mnie też przelatują samoloty ale na pewno nie tak często jak w Poznaniu :evil_lol: Lubie je nawet - przyzwyczaiłam się przez tyle lat :loveu: :evil_lol:
-
[url]http://img33.imageshack.us/img33/92/dscn1380j.jpg[/url] :loveu: Gratulacje :klacz::klacz::klacz:
-
Jenyyy dzięki dziewczyny :loveu: Ile prezentów :oops: :multi: Buffy będzie się obżerać z miesiąc :evil_lol: Oczywiście proszę się częstować (a raczej swoje pieski:evil_lol:) a dla właścicieli coś mocniejszego .. :knajpa::BIG: Madzia sorki :evil_lol: A ja właśnie wróciłam od lekarza :cool3: [CENTER][SIZE=4]:sweetCyb::sweetCyb:L4!![/SIZE] :sweetCyb::sweetCyb: Do końca tygodnia!! :laugh2_2: [COLOR=LightBlue]To moje pierwsze :oops::evil_lol:[/COLOR] [/CENTER]
-
[quote name='...::Basia::...']Może i nie za dobre ale pomaga:evil_lol::p [URL]http://images49.fotosik.pl/192/e460633d20a80b77med.jpg[/URL] Śliczna:loveu::loveu::loveu:[/quote] Wolę nie ryzykować :eviltong: :loveu: [quote name='Arabeska^^']Witamy i życzymy miłego wieczorku :loveu: Świetne fotki :) My też chyba wybieramy się jutro nad morze..[/quote] Cześć :multi: [quote name='madziasto4']Pij, pij, mleczko z miodem i masłem, pycha jest i pomaga na gardło :loveu:[/quote] Z masłłem jeszcze nie próbowałam :roll: [quote name='FREDZIU']Śliczne yoreczki, wypad nad morze super, a tatuś widze zakochany jak wszyscy nasi panowie, a ponoć lubią duże psiaczki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Oni wszyscy wredni są ale jak przychodzi co do czgeo to ukochają, ucałują psiaczka :loveu::evil_lol: [quote name='Pegaza']Be a co Cie konkretnie boli? ja bralam gripex i rozne tabletki na przemian na gardlo a miedzy innymi propolki ktore polecam.. fajni Ci nowi wlasciele od Pudziana:cool1:[/quote] Boli? Hmm .. no głowa mnie czasem boli np. teraz, oskrzela mnie bolą od kaszlu :cool1: Gardło już nie .. nos mnie boli bo ciągle smarkam :evil_lol: Temperatura się utrzymuje do 37,5 :roll: Zaraz do lekarza będę dzwonić się rejestrować.. :cool1:
-
O jaaa.. ale się romantycznie zrobiło :loveu:
-
[quote name='Pegaza']powaznie niby razem a jednak osobno:evil_lol: grzeczne te aniolki aby byly do psow?:evil_lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/192/db1035960a8e2b8fmed.jpg[/URL][/quote] Jo- nawet grzeczne :-o [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/192/e460633d20a80b77med.jpg[/IMG][/URL] Szczęśliwa rodzinka :loveu::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/192/0d18fc655dc2ce74med.jpg[/IMG][/URL] Z tatusiem :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/efa1125f6787d1b2med.jpg[/IMG][/URL] Biegniemyyyyyy :crazyeye: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/192/1b68b0b1cba77ec2med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='FREDZIU']Napiszcie szybciutko gdzie w bydgoszczy jest ta wystawa?[/quote] Na stadionie Zawiszy:cool3:
-
[quote name='***Paulina***']Hejka:bye: [URL]http://images47.fotosik.pl/192/db1035960a8e2b8fmed.jpg[/URL] Widać Pudzianek cieszył się zainteresowaniem ze strony dzieci :-D[/quote] Cześć :multi: A jakże :cool3: Przystojniacha z niego jakby nie było :loveu::diabloti: [quote name='laurin']:roflt: [URL]http://images46.fotosik.pl/191/1bf1dcb68eb660e2med.jpg[/URL] aż się kurzyło :scared:[/quote] :evil_lol: [quote name='Sandra i Soul :)']świetne te fotki z plaży :bigcool: tylko pozazdrościć takiego wypadu z całą psią rodzinką :evil_lol:[/quote] Nooo.. już się nie mogę doczekać następnego sezonu :loveu::evil_lol: [quote name='...::Basia::...']Hej:lol: [URL]http://images44.fotosik.pl/192/5b56338a5dbf1494med.jpg[/URL] :loveu: ależ mają powodzenie:evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć :multi: [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: My z D. zazwyczaj nie spimy razem bo nie dosc ze on sie rozwala to jeszcze strasznie chrapie :evil_lol:[/quote] :crazyeye: Nie no ja tak w sumie żartowałam bo nie lubie spać sama :evil_lol: Kurde no ciągle mi się pogarsza :-( Nic mi nie pomaga :placz:
-
No no .. baw się dobrze i na fotki czekamy :loveu:
-
[quote name='Pegaza']No prosze nie mow tego glosno:shake: [/quote] Spoko - póki co jestem nieugięta :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']No nie tylko trza patrzec na ludzi idacych, na tych co jezdza rowniez niektorym to bym ryje obila za te chamskie jazdy na drodze:mad: Be a ja na zielonym przechodzilam z wozkiem i jeden taki wariat by w nas wjechal :mad: a mojej mamie to samo sie przytrafilo.. [/quote] No też fakt :eviltong: I rowerzyści też zagrożenie stwarzają :cool1: No jak miałaś zielone to faktycznie nie ciekawie :shake: Dobry dzień :multi: Ja po pracy, po śniadanku i zaraz idę spać :loveu: :evil_lol:
-
Mam jeszcze parę .. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/5b56338a5dbf1494med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/192/db1035960a8e2b8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/c337ae3baf0b22e8med.jpg[/IMG][/URL] Sprintem :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/1bf1dcb68eb660e2med.jpg[/IMG][/URL]
-
Najlepszego dla Arniego :loveu:
-
[quote name='ladyyork']Códowna , a jaki włos Ja mojej obciełam włos przy porodzie to mój małżonek się zbuntował i powiedział że nie wyjdzie ze straszydłem na dwór:mad::angryy:[/quote] O proszę a Łuki to mnie wręcz namawia, żebym obcięła Jess :cool1:
-
Ależ ona piękna :loveu: Piękny włos ma :loveu:
-
Oooo super wieści Władziu :multi::multi::multi:
-
Mnie to najbardziej przerażają kobiety co to z wózkami na pasy wybiegają :shake: Strasznie nieodpowiedzialne albo tacy co to po ciemku i jeszcze w deszczu wyłażą i myślą, że jak są na pasach to im wszystko wolno a człowiek ma serce w gardle czy zdąży wyhamować :shake: Gazetki mówisz? No nie wiem .. jak problemu Ci to nie sprawi .. ;)
-
[quote name='...::Basia::...']Właśnie po XARCI I MAVERICKU będą szczenięta pod koniec września:loveu::loveu::loveu:[/quote] Godne uwagi ;)
-
Uuuu to już niedługo ten egzamin :multi: Zdjęcia będę robić - spoko :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']taa, a lekarstwa aby były tanie albo za darmo :evil_lol: na Małego fajnie brać opiekę bo nikt mnie nie skontroluje :p[/quote] No jak za Gripex zapłaciłam 28 zł za 20 tabletek to troszkę się zdziwiłam :diabloti: [quote name='Magda']Hehe no tak... telewizor w sypialni = koniec związku:evil_lol: Wyczytałam, że znowu robisz remoncik?:razz: Masz ty chęć.[/quote] :evil_lol: No ja chęci mam gorzej z Łukiego chęciami a przydały by się do wygładzenia ścian :cool1:
-
Właśnie fotki byś dała Ada :eviltong: A jak tam Twoje prawko ? :cool3: