Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cze pogodynka :multi::evil_lol:
  2. Ja raz miałam nieprzyjemną sytuację jak to moja Jessi jeszcze była młoda i jeździła sobie gdzie chciała .. czasem na fotelu pasażera czasem u mnie na kolanach no i zdarzyło mi się, że nagle musiałam zahamować, Jessulka oczywiście spadła gdzieś na dół, ja oczywiście zamiast się zająć tym co na drodze szybko sięgnęłam po sucz i w efekcie zjechałam na drugi pas o mało co nie uderzając w drugie auto :cool1: Krótko po tym wydarzeniu kupiłam kontenerek i nie ma mowy, żeby moje dziewczyny jeździły gdziekolwiek indziej :shake: Jest to mega niebezpieczne i nierozsądne!!! Pies mógł się połamać a ja auto rozbić :shake:
  3. [quote name='Pegaza']Cze Nati oraz Ewa:multi: ta wiem ja od pewnego czasu mam ciagle problemy z gardlem..:roll: tylko sie dzis wkurzylam bo doktor jesli nawet przyjmowal na rano to powinien siedziec do 13 w poradni a nie ze on sie zrywa juz do domu o 12 przyszlam i co i nie zostalam przyjeta, ja nie wiem po co my placimy te podatki na sluzbe :mad:[/quote] No i co - po 12 już żadnego lekarza nie było?? :crazyeye:
  4. [quote name='Pegaza']a to stacji nie odwiedzilas po drodze?:evil_lol:[/quote] Już sił mi zbrakło :eviltong:
  5. [quote name='AmiX']Sunia ma już nowy dom:multi: zamieszkała z Sandrą i Grześkiem oraz Amstaffem Tofikkiem All The Magic Yakamoz - :loveu: Mamy ogromną nadzieje że szczeście sie do małej uśmiechneło i będzie szcześliwa:) ... powodzenia !![/quote] Ania jakby co to wiesz.. ja chętny domek mam :loveu: :evil_lol:
  6. [quote name='dysia-u']Cześć Be :lol: W jakim sklepie zamawiasz dla psiaków że tak długo musisz czekać? Ja zamówiłam w KARUSKU 23.09 i dziś juz dostałam paczke. Mamy tak cudną pogodę że to poidełko prawie sie przyda :multi:[/quote] Wiesz co .. nie pamiętam już jak ten sklep się nazywał :shake: Ale pierwszy raz w nim zamówiłam i ostatni. A teraz cały czas czekam na nożyczki z amberhouse ale ten sklep jest z Bydgoszczy więc zawsze sobie sama odbieram. U mnie też była ładna pogoda ale już się spsuła :cool1: Musiałam pare spraw dziś załatwić i ledwo wsiadłam do samochodu i zapaliła się kontrolka od paliwa :cool1: Jakoś wróciłam ale boję się znów wyjeżdżać :evil_lol:
  7. Ja się dodzwoniłam :multi: Ide na 13:30
  8. [quote name='madziasto4']A moi tam wcale nie śmierdzą :niewiem: Tylko tyle co od Kiltixa :cool1:[/quote] Twoi się dużo wietrzą :evil_lol:
  9. [quote name='Pegaza']a niani juz nie masz?:roll: Be co nam szykujesz na 1000 poscik?:eviltong::cool1:[/quote] Chyba 10000 :eviltong: i jak znam życie nie będzie on należał do mnie :evil_lol: Cze laski ;)
  10. [quote name='Nati28']Cze :cool3: Prawo jazdy to dobra rzecz tylko trzeba miec jeszcze samochod :evil_lol:[/quote] No właśnie .. ja po zdaniu prawka rok nie miałam samochodu :cool1: Cze Daria :multi:
  11. A mnie się grzybek podoba :loveu: Lece kapać Jess bo leży mi na kolanach i śmierdzi pod nosem :evil_lol:
  12. [quote name='Doti1986']Co kupkę to oglądam i widziałam małe szczątki żółtej gumy:shake: Już mam dość sprzątania tych kupsków. Chciałam dać węgiel ale wypluwała a nie miałam nic słodkiego żeby jej przemycić:shake:[/quote] Pasztecik? Mokra karma? Sucha karma rozmoczona i rozmemlana?
  13. No ja instruktora miałam gburowatego :cool1: I wcale nic z jego nauk nie wyniosłam jeśli chodzi o jazdę w trudnych, zimowych warunkach :cool1:
  14. Idzie ściągnąć - ja ściągnełam 3 ale nie miałam miejsca, zeby je zainstalować więc skasowałam :evil_lol:
  15. [quote name='Kasia']mania simowa nastała :p tyż kiedyś w nie grałam ale przestałam...nawet nie wiem, która to już część wyszła bo ja to chyba w tę pierwszą ino grałam :roll: cze Be :loveu: a ja se kabanosy na surowo wcinam ale dalej głodna jestem...mam smaka na pizzę ale nie mam kto zamówić i zapłacić :evil_lol:[/quote] Ja długo nie grałam ale jakoś na początku tygodnia powiedziałam Łukiemu, że mi się nudzi a jego calymi dniami nie ma .. powiedział "pograj sobie w simsy" :crazyeye: No i se grać zaczełam :evil_lol: Kabanosy dobre są :loveu: ja ostatnio trafiłam w ASie na takie fajne kiełbaski pokrojone .. przepyszne są , zapakowane .. pisze na nich, że iełbaski do sałatki czy sałatkowe jakoś tak - mega pyszne!
  16. [quote name='Pegaza']aaa kaske zarabiają:cool1: kuna cos bym zjadla ale nie wiem co zeby mi nie zaszkodzilo..[/quote] Ja sobie ide sandwiche zrobić zaraz :loveu:
  17. [quote name='Pegaza']braklo nutelli braklo tabletek te co jej dalam wyrzucilam, one i tak byly zrobione na male polowki.. korek jej wsadze do doopy jak dzis w nocy mnie obudzi:mad:[/quote] Biedna Soma :evil_lol:
  18. [quote name='Pegaza']ja bym po takim czasie tez zrezygnowala:evil_lol: a Baffy pewnie w loziu:cool3:[/quote] Jo .. w kołdrze się zawinęła :eviltong: Ona nic innego nie robi tylko śpi :cool1:
  19. [quote name='Pegaza']a rodzice co robia?[/quote] Karierę robią :cool3: Mama dopiero z wychowawczego do pracy wróciła..
  20. [quote name='Pegaza']Magda fajne lacki biale:cool3: aa cos mu wychodzi zauwazylam:evil_lol::lol: a mam pytanie czy te kamienie to rodzaj jakiegos chodnika? pytam gdyz ogladamy z m-a chodniki na dzialeczke:cool1:[/quote] :evil_lol: Tez to zauważyłam, ale nie chciałam pisać :evil_lol:
  21. [quote name='Pegaza']no ale widzisz ze nie skutkuje:evil_lol:[/quote] Dam mu jeszcze pare dni .. póki co dzieci mi wychowuje :evil_lol:
  22. [quote name='Pegaza']haha a Ty na to patrzysz pomoz jej :evil_lol:[/quote] :evil_lol: Niech trenuje :evil_lol: Zrezygnowała już i biedna na dechach leży :eviltong:
  23. [quote name='Pegaza']to sie mialas fajnie a ta zolza wypluje wyczuje na odleglosc mozesz jej zawinac w plaster szynki podac z ciastkiem nawet nutella wysmarowac i wypluje..ryj tak mocno zacisnie ze jej nie otworzysz ja probowalam to mi zab na moim paznokciu odcisla:mad:probowalam bokiem przez fafle i tez to wyplula mam ją gdzies..nie chce to jej nie pomoge..:mad:[/quote] Rozgnieć i wymieszaj z nutellą - na pewno zje ;)
  24. [quote name='Pegaza'] Witam:p przed chwilą Pipi zleciala z wersalki nic jej sie nie stalo ale od razu sie przetransportowala do swego legowiska:evil_lol:[/quote] :evil_lol: Jess co chwilę spada .. teraz próbuje wskoczyć na pufę!! :crazyeye: Jest problem bo na pufie leży koc i już sierota wskoczyć nie umie :cool1: Kawałek dalej stoi druga pufa i na nią wskakuje bez problemu .. próbuje wskoczyć z jednej na drugą ale za duża odległość :evil_lol: Już 10 minut się męczy :evil_lol:
×
×
  • Create New...