-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Natalia przecież pisałaś, że kupiłaś ją jak miała 2 tygodnie :cool1:
-
Ot proszę : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f30/przynoszenie-przedmiotu-aport-137075/?highlight=aportowanie[/url] Czy nie tego dotyczył Twój 1 pkt?
-
[quote name='Daga03']przeglądam forum i "multum wątków" dotyczacych moich pytań nie zauważyłam-ale nie ma to jak dobra rada.[/quote] No nie żartuj sobie :evil_lol: W moim poście masz link do podforum "Wychowanie" tam jest milion wątków dot. Twoich pytań!
-
[url=http://www.dogomania.pl/forum/f30/]Wychowanie - Dogomania Forum[/url] Multum wątków .. wystarczy poszukać :razz:
-
[quote name='madziasto4']A gdzie to jest "gdzie indziej"? :diabloti: Jeszcze nikt nie zamieszkuje, bo dopiero 3 dni temu akwarium ruszyło. Musi sobie postać woda ze 3 tygodnie, żeby dojrzeć.[/quote] Nie można mówić :oops: :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise](małpy pamiętam jak mi nie chciałyście powiedzieć :angryy::mad: :evil_lol: )[/COLOR] O kurcze - tak długo? A co planujesz ?
-
Już sobie poszukałam odpowiedzi gdzie indziej .. no i wymyśliłam, że to jakieś kwiatki .. :evil_lol: Fajnie :loveu: A ktoś już tam zamieszkuje ?
-
[quote name='madziasto4']Żyjemy, żyjemy :lol: Jestem ostatnio zaaferowana przygotowywaniem się do przyjęcia....no jakby nie patrzeć, nowych domowników :eviltong:[/quote] O kurcze :loveu: Opowiadaj :loveu:
-
[quote name='Kasia']cze D-E :loveu: a ja od miesiąca dałam se spokój z zonen studio, dam skórze odpocząć przez zimę i dopiero na wiosnę zaś zacznę chodzić...:lol: D-E kiedy zaczynacie jazdy? w każdej szkole jest inaczej zapewne, ja wpierw musiałam zdać wewnętrzny egzamin i skończyć wykłady by móc siąść za kółkiem z instruktorem...[/quote] Mi brakuje już tego sztucznego słonka .. :roll: Ja miałam egzamin wewnętrzny tylko z jazdy. Zdałam tyż za pierwszym ale Pan instruktor do mnie : "No ale mam nadzieję, że wykupi Pani u nas dodatkowe jazdy przed egzaminem". "Oczywiście" rzekła B i uzyskawszy podpis już się u niego nie zjawiła :diabloti:
-
Eee nie martw się - u mnie wiatrołap już chyba z rok nie skończony czeka tylko na pomalowanie :evil_lol: tapety zdarłam ze 3 tyg temu i też nic się nie dzieje :shake: :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']mały ale jary :evil_lol: menźcizna z niego rośnie :loveu:[/quote] Ja tam tego właśnie u psów nie lubię .. już wolę te sucze cieczki :eviltong: Nooo.. podobno wydoroślał :loveu: W sensie zmienił się bardzo odkąd ostatnio u niego bylismy..
-
Ło matko to jakiś mega napaleniec :crazyeye: Ja ostatnio dostałam info, że Pudzian dojrzewa :oops::evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']Prawie tak :p Jeszcze tylko kilka rzeczy :diabloti:[/quote] Jenyyy ale wam to mozolnie idzie :eviltong:
-
Za to cieczki urojone mu grożą :evil_lol:
-
[quote name='dysia-u']Kiedy ta Ewcia do nas wróci, nie?:loveu: Jakos pusto bez niej[/quote] Biedna musi odchorować swoje :-(
-
[quote name='dysia-u']tym patykiem odgania adoratorów? :razz:[/quote] Był jeden adorator dla niej [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/207/3f3ad9287e6cd0a6med.jpg[/IMG][/URL] Nieźle chrumkał :evil_lol: Zwróćcie uwagę jaką ma piękną willę :loveu: [quote name='Kasia']jeny, jakie tajemnice :roll: nic nie kumam... cze Be :loveu:[/quote] Ja też nic nie kumam :evil_lol: Cze Kaś :multi:
-
[quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu:[/quote] Co tam w Łodzi słychać ? Remonty zakończone ?
-
Kasia a Ty nie miałas go kastrować ? :hmmmm:
-
[quote name='dysia-u']zgubiła w trawie taka fajniutką spineczke :roll: no ale kto zapina fajniutką spineczkę na takie łażenie polami?! :mad:[/quote] No właśnie - Pańcia - to Twoja wina :mad: :evil_lol:
-
[quote name='Natalia&Lola']Zdjęcie które wstawiałam to zdj po 2 tygodniach pobytu u mnie. Piszę to czego się dowiedziałam od lekarzy którzy się nią dziś zajmowali. Jestem im bardzo wdzięczna, bo wszyscy nerwowo biegali przy niej i wymieniali się swoimi sugestiami na temat leczenia. Czyli sunia teraz miała około 4-5tygodni.... Opis z karty od weterynarza- około 5 tygodniowe szczenie, ataki padaczki, glukoza 380mg%, piana na pysku, drgawki i epistotonusem. I w opisie wywiadu: Pojawiła sie niewydolnośc oddechowa, zasinienie błon śluzowych, bradycardia. Podjąłem decyzję o eutanazji, ze wględu na stan nierokujący żadnych nadzieji na przeżycie.[/quote] Zdjęcie wstawiłaś jakieś 2 tyg temu, jeśli wtedy była już po 2 tyg pobycie u Ciebie to teraz miałaby jakieś 6-7 tygodni .. szkoda suńci :shake: Biedna mała kuleczka :-(
-
[url]http://img21.imageshack.us/img21/1774/img6643q.jpg[/url] :sweetCyb::sweetCyb::evil_lol:
-
Cześć Asia :multi:
-
Masz PW :cool3: [url]http://img381.imageshack.us/img381/8979/img6647.jpg[/url] ja Mejsi nie widzę :shake: :evil_lol: