-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='karkakarka']A czy ktoś ma jakąś opinię o hodowli Desire?[/quote] Drogooooo ale jestem po uszy zakochana w Babilonie i Victorii :loveu:
-
O kurcze jakie wymagania :crazyeye: Może być ciężko :eviltong: Pozostaje Ci pytać po hodowlach o szczeniaka niewystawowego ;)
-
[quote name='...::Basia::...']Ale coś większego czy też jakaś mała rasa? Ojejku sorry coś mi sie pomyliło:oops::roll:[/quote] Większego, większego :eviltong: A Pudzian to przecież dziecię Jessinki - mieszka w Elblągu ;)
-
Ja dodam od siebie hodowlę ANGIELSKI LORD :cool3: Są teraz szczeniaczki po Mavericku.
-
[quote name='...::Basia::...']A od słońca mniej:p Czemu żadnych fotek nie ma?:-([/quote] Ależ bardzo proszę :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/207/b5090a4cb41c3564med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/211/cac706ee9f7f1a88med.jpg[/IMG][/URL] Na lewo patrz :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/211/b53c510dc0a0a89bmed.jpg[/IMG][/URL] Na prawo patrz :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/207/95d3366d325eea60med.jpg[/IMG][/URL] I taki co to mu giry obciełam :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/073d431e3926a13bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='*kleo*']Na chwilę pożyczyć to czemu nie :p ale w domu raczej na razie zostanę przy yorkach. Chociaż moją rodzicielkę szanowną też coś innego kusi ;)[/quote] Mnie tam kusi i następny York i inna rasa też :eviltong: [quote name='...::Basia::...']To jednak nie wziełaś pudzianka?:roll:[/quote] ?? Nie rozumiem :roll:
-
[quote name='*kleo*']Ja gdybym nie siedziała w Olsztynie to chętnie bym sobie przygotowała i powystawiała Bichona naszej klientki. Ehh, te studia, wszystko komplikują :eviltong:[/quote] W sumie też mam chętkę na jakaś inną rasę .. :cool3:
-
[quote name='Mała Rita']Cze Dziewczynki wieczorowo :loveu: Ewcik Ty nam się tu nie wygłupiaj tylko :mad: Widziałam Agę u Amix... Do mnie nie zagląda :placz: :roll: Nie napisze jak jej Niunki ani nic :-([/quote] Nie tylko do Ciebie .. :shake:
-
[quote name='*kleo*']A ja póki co się zastanawiam, czy w ogóle będę miała co wystawiać...[/quote] Mam ten sam problem :cool1: Może ktoś użyczy jakieś cudo wystawowe? :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='...::Basia::...']W czym przesadziłam?:cool1: Miałam psa kiedyś którego znalazłam na ulicy miał ok 9-10 mies i już nigdy nie zdobył zaufania do człowieka po tym co inni ludzie mu zrobili:cool1: i naprawde trudno było go czegokolwiek nauczyć bo wcześniej był bity i zaniedbany do tego bardzo długo sie szwędał po ulicach nie wiedząc co ze soba począć:-( i psa starszego który był bity i zaniedbany trudno jest nauczyć czegokolwiek a jak ten pies był pokrzywdzony przez człowieka to nie powinna go brać osoba która nigdy psa nie miała i nie wie jak go wychować:razz: I mam jeszcze pytanie [B]yyy x)[/B]: dlaczego bierzesz tak dużego psiaka a nie szczeniaka w wieku 3 mies i czemu bez rodowodu?:roll:[/quote] A yyy x) napisała gdzieś, że pies jest zaniedbany? :roll: Rozumiałabym dlaczego brałaby psa w tym wieku gdyby chodziło o psa wystawowego - jak najbardziej ale skoro nie ma rodowodu to nic z tego nie rozumiem :shake: A moze dziewczyna się zwyczajnie pomyliła i chodziło jej o 7 tygodni .. ;) A co do rodowodu to może już dajmy spokój - jej decyzja :cool1:
-
[quote name='Natalia&Lola']Weterynarze na SGGW stwierdzili, że suczka w dniu wczorajszym miała około 4,5tygodni. Pytałam nie jednego weterynarza z tej kliniki na jaki wiek ją ocenia, wszyscy zgodnie odpowiadali, że około 4,5tygodni. A ja ją kupiłam 2 tygodnie temu.....[/quote] Przecież pisałaś, że zdjęcie, które wstawiłaś 2 tyg temu było robione 2 tyg wcześniej :shake: Ona miała na tym zdjęciu już 4-5 tygodni!! Tak nie wygląda nawet 2-3 tyg szczeniak!!
-
Widzisz Balbino - Natalia zrozumiała swój błąd i to się ceni :cool3: Próbujemy tylko zrozumieć ile w końcu miała mała jak ją kupiła ?
-
[quote name='Kasia']fajne te pazurki :loveu: korci mnie by znów se zacząć robić.... no i oczywiście na konkretnym tle to zdjęcie zrobione :diabloti:[/quote] A jak :diabloti: Halooo.. nikt nie wie gdzie ów kościółek? No kurcze takie słynne miejsce na dl.śląsku :eviltong: Daria przyłaź no może chociaż Ty będziesz wiedziała :eviltong:
-
Ewcia Ty odpoczywaj i niczym się nie zamartwiaj :loveu: Mi Ci tu posprzatamy, okna pomyjemy i jak wyzdrowiejesz galeryjka będzie hasać jak ta lala :loveu::evil_lol:
-
[quote name='Doti1986']No no no jakie ładne "szponki" :loveu: Mój chop tak mówi jak sobie zrobię coś artystycznego na paznokciach:loveu::evil_lol:[/quote] Moja mama też używa tego określenia :cool1: :eviltong: [quote name='dysia-u']śliczne:crazyeye: mogę tylko westchnąć :angryy:[/quote] Żałuj dziewczyno :eviltong: [quote name='dzasta']Świniorka jest the best :D A pazurki bardzo ładne chociaż ja gustuje bardziej w różu i zawsze robiłam sobie różowe końcówki :lol:[/quote] :evil_lol: Ja szaleję i za każdym razem mam co innego :cool3: Poprzednie miałam mocno różowe ale nie aż takie wściekłe :eviltong: z białymi kwiatkami z akrylu na serdecznych ;) A najfajne to były turkusowe ślubne :loveu: [quote name='...::Basia::...']:roflt: [URL]http://images43.fotosik.pl/211/3ac82349f7f7e91fmed.jpg[/URL] [URL]http://photos.nasza-klasa.pl/3123834/64/other/std/0721274569.jpeg[/URL] paznokcie świetne ale jakie ty masz opalone palce:-o[/quote] Kurde wszyscy się śmieją z biednej świni :cool1: :diabloti: To tylko złudzenie :eviltong: Słońca dawno nie ma a na solarium tyż dawno mnie nie widzieli :cool1: No to dalej z rodziny świniowatych :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/211/0bfe50a662ee0f48med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/f6508d8a09993040med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/211/f3f21941d82f96e1med.jpg[/IMG][/URL]
-
Darii dziś nie było ? :crazyeye:
-
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
tigrunia replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
A ja bym chciała się dowiedzieć (jeśli można) czy moje pieniądze dotarły ... -
[quote name='madziasto4']My nie chciałyśmy?? Nie przypominam sobie :evil_lol: Nie ma co się spieszyć, lepiej dłużej, niż krócej. Planuję ławicę razbory, kosiarki, prętniki, sumiki szkliste i krewetki- 2 rodzaje. [/quote] :mad: No pewnie .. ale zazdroszczę :eviltong: Fajnie :loveu: K (Iberia) miała jedno akwarium z samymi krewetkami ale z tego co mi się kojarzy to już ich ni ma :-(
-
[quote name='Daga03']o.k. masz racje ale czy tu mówimy o yorku??? z tego co mi mówił weterynarz i [SIZE=3][B]ch[/B][/SIZE]odowca , każda rasa wymaga innego podejścia, więc nie bedę brała przykładu ze sznaucera czy pudla bo nie chce mi sie eksperymentować,ineresuje mnie york.[/quote] Czy Ty naprawdę wierzysz w to, że Yorka trenuje się inaczej jak pudla ? :cool1: Uwierz - to jedno i to samo i jak napisał rufus szkolenia odbywają się w grupie i każdy pies jest innej rasy. Nie ma szkoleń dla Yorków, ONków, Pudli it.d. szkolenie to szkolenie!
-
No kurcze laski co wy takie oporne :p Na 2 stronie podanego przez Paulinę wątku jest spis krajówek :eviltong: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f539/kalendarz-wystaw-psow-w-polsce-2010-rok-147179/[/url] tu cały nowy ogólny wątek ;)