Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='dysia-u']a macie może jakiś przepisik na gęś ? dostałam całą gęś już wypatroszoną i nie bardzo wiem jak się za nią zabrać :shake: Pomyślcie to się podzielimy smacznym kąskiem :lol:[/quote] O kurde .. bardzo oryginalny prezent :crazyeye: Mogli dać z przepisem :evil_lol: Ja tam w życiu gęsi nie jadłam :eviltong:
  2. [quote name='Balbina12']coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że my-ja&franek jesteśmy inni.Kiedy ide z nim na spacer może latać po sniegu i godzinę i nic mu nie jest w dodatku na tym spacerze był jeszcze bez ubranka:shake:co za nikczemnośc z mojej strony...[/quote] A gdzie Ty widziałaś śnieg w tym roku? :cool1:
  3. [quote name='madziasto4']Jeszcze ciepłe są :)[/quote] Zrobiłaś fotki jakieś? :loveu: :evil_lol:
  4. Cześć dziewczyny :multi: Właśnie sobie wszamałam na kolacyjkę :loveu: Naprawdę dobra :loveu:
  5. [quote name='laurin']U nas tak samo Ula:shake: ZIMA i do tego od wczoraj od rana do 17 dzisiaj nie było prądu:shake:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  6. A tam gadasz się nie mieszczą :eviltong: Ja od 4-ch lat mam co roku dwie świeczki :diabloti:
  7. [quote name='madziasto4']Żyjemy, dzięki, ze pamiętacie o nas :) Wstrętna pogoda u nas była do wczoraj, sztorm, wichura, grad, molo w Sopocie zniszczone... Linia brzegowa morza przesunęła się wgłąb plaży, tak że ciężko było przejść miejscami, jak byłam z Torkiem na spacerze. Dziś jest już lepiej, nie wieje tak. Chciałam wczoraj nagrać filmik jak Toro ściaga mi skarpetki i jak Master się turla, ale coś mi się nie udalo :roll: Dziś jeszcze raz sprobuje. [B]A teraz ide robic bułeczki drozdzowe, bo juz mi chyba drożdze wyrosły[/B] :)[/quote] Ło kurcze :crazyeye: Zarzuć bułeczką :loveu:
  8. Dziewczyny na forum nie można umieszczać linków do takich aukcji :mad:
  9. [quote name='dysia-u']:-o uuu a czemu byłaś tak długo u weta ? coś się działo?[/quote] No - kolejka :cool1: Chodzę do kliniki gdzie zazwyczaj przyjmuje 2-3 lekarzy ale zawsze wszyscy chcą do mojego weta :mad::angryy: Kiedy tamci siedzą i plotkują i nikt do nich nie chce iść nasz ma ręce pełne roboty :cool1:
  10. [url]http://img131.imageshack.us/img131/4673/img8472.jpg[/url] o kurcze :roll: Mi się tam wcale do takiej zimy nie pali :shake:
  11. Najlepszego Daria! Oby działka okazała się wymarzoną :loveu: Smaczny torcik :loveu: A gdzie swieczki? :mad: :evil_lol:
  12. Cze dziewczyny :multi: No nie mam czasu .. drzwi mi wczoraj wstawiali :multi: Kurka ale się ciepło zrobiło :crazyeye: Jade dziś do Casto jeszcze po klamkę bo oczywiście zapomniałam i póki co jest taka robocza :cool1: Z wieczora u weta spędziłam dwie godziny no i tak jakoś dzień zleciał :-( Pół godziny temu dopiero do domu weszłam.. muszę się za coś wziąć bo bałagan od wczoraj niesamowity :shake: Psy muszę wykąpać :cool1: Ehh .. Mówiłam wam, ze mam fajny przepis na sałatkę? Chyba nie .. ale jest tak pyszna, że w ciągu 8 dni robiłam ją 3 razy a dla dwóch osób stacza na 2 dni :loveu: No wiec tak: sałata (obojętnie jaka) oczywiście nie cała no ale to każdy sobie zrobi ile uważa dwa pomidory średniej wielkości (pokroić w kostkę) jeden większy ogórek świeży (w kostkę) papryka czerwona - ja daję połowę bo nie przepadam ale jak kto woli (w kostkę) cebula jedna średniej wielkości (ja kroję w plasterki i te plasterki na 4 ) 3-4 jajka ugotowane na twardo (w takie większe kawałki pokrojone nie kostkę) no i puszka tuńczyka w oleju - olej osobiście wylewam i zostawiam tylko trochę do tego pieprz, sól i gotowe :loveu: Sos będzie z warzywek jak puszczą soczki ;) Bardzo fajna, delikatna - w sam raz na kolację czy drugie śniadanie - wspaniale smakuje z chlebkiem :loveu: No nie mogę się nią najeść :evil_lol: No .. to róbcie a ja spadam do obowiązków psio-domowych
  13. [quote name='matiz91']No to dobrze :P Będzie dostawała tą aż się skończy i później kupię nową :P :p[/quote] Zmieniamy karmę stopniowo a nie drastycznie mieszając ją w proporcjach 3/4, 1/2, 1/4 na końcu całkowicie wykluczając poprzednią ;)
  14. [quote name='Balbina12']dlatego trzeba psa przezwyczajac do warunków panujących a nie ubierać w ubranie,nie?nie uważam aby to była kłótnia tylko wymiana zdań a to,że z tigrunią w wielu kwestiach się nie zgadzamy to już inna bajka ale i to nie wyklucza kulturalnej dyskusji na jakis tema z ludzmi o róznych poglądach.[/quote] Czy do Ciebie nie dociera, że ja swoich suk nie ubieram? :cool1: Pytam czy dla Ciebie to normalne, ze psiak się przez 8 godzin trzęsie z zimna i nic byś z tym nie zrobiła ? :p
  15. Balbino nie zauważasz różnicy w marznięciu 10 minut na spacerze od marznięcia 8 godzin w domu? :cool1:
  16. [quote name='Pegaza']Cze Be jak tam u Was tez taka zimnica?:roll:[/quote] Okropnie :-( Zimno, wietrznie, deszczowo :placz: [quote name='karkakarka']Hej :) Przydały by się fotki :roll: Zimnica... jak ja tego nie lubię.... brrrrr[/quote] Każdy(a) mi to mówi :evil_lol: [quote name='dysia-u']u nas tylko 3,5 st :roll: ale buzuje ogień na kominku więc frajda jest :multi:[/quote] U mnie dziś rano 3 były :angryy: [quote name='***Paulina***']A u nas niby 7 stopni było w dzień, ale nawet ciepło było:roll: Za to jutro 2 i śnieg ma padać:placz: Cześć Be;)[/quote] Oooo to faktycznie ciepło miałaś :-o [quote name='laurin']U nas też zimnica straszna:cool1: Cześć Beatko:loveu:[/quote] Cześć Aniu :multi: [quote name='karkakarka']Hej :) A u nas dziś śnieg pada :placz::placz: Idź sobie ty...zimo!!!:-x[/quote] :crazyeye: Współczuję :shake: [quote name='dzasta']U nas też śnieg pada :) A te zdjęcia BE to kiedyś będą ? :razz:[/quote] :turn-l: Kiedyś będą .. :evil_lol: [quote name='Pegaza']Be gdzies znikla znow na dolny slask?:evil_lol:[/quote] Jezdem ino czasu mam mało :eviltong: [quote name='...::Basia::...']Boże u mnie też snieg od rana i taki wiatr że wszytskie drzewka w nocy połamało:-([/quote] Się porobiło :shake:
  17. [quote name='...::Basia::...']A u mnie kominek sie pali i tak cieplutko że aż w krutkim rękawku łaże:evil_lol: ale naprawde z tym śniegiem to juz chyba przesada żeby w październiku padał?:cool1:[/quote] Fajnie się masz :loveu: U mnie teraz zimno, Buff ma trzęsiawkę i się wygrzewa u mnie pod polarem :cool1: [quote name='Katie']Hej :loveu: Be mobilizuje Cie do porobienia fot :diabloti: :eviltong:[/quote] Ooo fajnie :evil_lol: [quote name='ladyyork']Masz racje Katie ja też prosze o foty, no starać się prosze dobrze a nie obijać:p[/quote] Dobra, dziś zrobie ale nie obiecuję, że dziś wstawie :diabloti: [quote name='iwa63']Witam wpadliśmy z rewizytą a tu nie ma fotek:-([/quote] :eviltong: [quote name='ewa2909']No i nie ma "miodu" na moje rany:placz::placz::placz: Jak mam się wykurować?????[/quote] Ups.. no to jest argument :roll: [quote name='Doti1986']Witamy się serdecznie:loveu:[/quote] Cześć :multi:
  18. Jasne, niech się trzęsie, niech marznie - na pewno się nie zaziębi :p
  19. Troszkę inaczej sobie to wyobrażałam - tzn. jednego warkocza przez całość. Ja nie umiem czegoś takiego robić ale moja mama umie więc nie bedzie problemu się nauczyć.. jak zrobię to oczywiście machnę jakąś fotkę :multi:
  20. Wątpię czy mamy na dogo jakiegoś Yorka z Płocka :shake:
  21. tigrunia

    Zakup yorka

    [quote name='pa-ttti']niewystawowy i droższy niż przeciętna cena za suczkę? no cóż, czasem znane hodowle dają takie ceny które nie są równoznaczne[B] z "klasą" szczenięcia, tak jakbyś przepłacała za "metkę" na ubraniu...[/B]może to trochę materialistyczne porównanie, ale dobrze oddaje to co chcę powiedzieć. Z drugiej strony cenami na allegro nie zawsze należy się sugerować: wiele hodowli nie wystawia tam piesków, a ceny ich są dużo wyższe(a może to na allegro ceny są niższe niż normalnie w hodowlach?) np średnia cena za suczkę chihuahua na allegro to 2000zł, natomiast średnia cena w dobrych hodowlach(za dobrą suczkę na wystawy), to 4tys. (podkreślam: to średnia cena, w niektórych hodowlach ceny dochodzą do 6-7tys)[/quote] Idealnie trafiłaś z tym porównaniem :multi: A co do cen na allegro jestem tego zdania, że hodowla, która sprzedaje szczeniaki po 4 tyś ma już na tyle wyrobioną renomę, że ustawiają się kolejki po szczeniaki więc nie ma po co wcale się ogłaszać ;)
  22. O kurcze ale fajny pomysł :loveu: Chyba wypróbuję :evil_lol:
  23. [quote name='Chantell']tigrunia- no to skoro się przeprowadziłąś, to co za różnica? lol. przecież nie siedziałaś z zamarzniętą wodą[/quote] Sorry ale w ogólne nie rozumiem Twojego pytania - co za różnica w czym ? :cool1: A do mamy wyniosłam się tylko na dwa miesiące i dalej sobie mieszkam w moim chłodnym domku :p
  24. [quote name='Natalia&Lola'] Więc jak porównuje Bondzika, który ma 5msc i wage 960gr, to straszny krasnal z niego. Tak czy inaczej kocham go, najważniejsze aby był zdrowy;) (Jednak każdy mi mówi, że problem będzie miał z zębami).[/quote] W jakim sensie problemy z zębami? :confused:
  25. [quote name='Balbina12']o co ci chodzi?pani martwiła się aby takiemu szczeniorowi nic się nie stało.to takie dziwne???[/quote] No przecież psy powinno się hartować jak to usilnie próbujesz mi wytłumaczyć na innym wątku :cool1:
×
×
  • Create New...