-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Gienia czekamy na obiecane fotki :eviltong: :loveu:
-
Absolutnie nie pozwalać!!
-
No i tu się zgodzę z Balbiną :p Niewiele da zakup zdrowego psa bo może nawet i po paru dniach zachorować, podłapać jakiegoś wirusa (np.jak mój Pudzianek) i może być groźnie :shake: Różnie bywa i różnie można trafić więc tu akurat niestety nikt gwarancji dać nie może, że psiak z hodowli x czy y będzie zdrowy. A wady genetyczne możesz wykluczyć tylko i wyłącznie odpowiednimi badaniami :roll:
-
Tak - zależy od genów i nie pomogą żadne kosmetyki jeśli pies ma włos kręcony. No chyba, że prostownica :diabloti:
-
[quote name='iberia']BE nie ma problemu na dzien przed wystwa pozycze moje!!! ty wykapiesz przygotujesz, wystawisz i oddasz, a jeszcze wczesniej zaplacisz :) ze wojego konta zeby nie bylo ze ja nic to ja zglosze i medale zachowam <hahaha>[/quote] :roflt::roflt::roflt: Aleś dowcipna :diabloti:
-
[quote name='pinkmoon']Niestety nawet w hodowlach związkowych też zdarzają się przekręty i przykre historie, nieodpowiedzialni hodowcy i chorowite / chore szczeniaki... dlatego uważam że jak najbardziej na miejscu jest pytanie o to, w której hodowli można mieć gwarancję że piesek będzie zdrowy.[/quote] No cóż .. ja się z tym nie spotkałam :shake: Sama miałam chorego szczeniaka ale pojechał do nowego domu dopiero po całkowitym wyleczeniu. No ale jak w takim wypadku można zagwarantować, że w hodowli x wszystkie szczeniaki są zdrowe? Skoro przekręty się zdarzają mogą zdarzyć się i w najbardziej przez nas szanowanej hodowli :roll:
-
[quote name='Gienia']Mona 4 robila fotki wiec jak tylko zgra to wkleje[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Czekam z niecierpliwością :loveu:
-
[quote name='pinkmoon']Charlotte nie pisze o psach chorych, przynajmniej ja niczego takiego się nie mogę doszukać w jej postach ;) wręcz przeciwnie:[/quote] No przecież to jest jasne :evil_lol: Napisała, ze szuka pieska zdrowego co wyklucza zakup pieska chorego :eviltong: No kurcze przecież wszystkie szczeniaki z hodowli są zdrowe a jeśli nie to hodowca takiego nie sprzedaje! No chyba, że jestem nieuświadomiona :cool1:
-
[quote name='Gienia']Yorkshire terrier naszego dogomaniaka [FONT=Arial][SIZE=2]DECORIS SHOWTIME MADE BY MAGIC [/SIZE][/FONT] Klasa Otwarta [FONT=Arial][SIZE=2]Excelent 1, CAC, res.CACIB:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT][/quote] No właśnie wypatrzyłam na stronce ;) Ogromne gratulacje! :klacz::klacz: [COLOR=PaleTurquoise]Szkoda, że dogomaniak już tak dawno na dogomanii się nie pojawia :roll:[/COLOR]
-
[quote name='pinkmoon']pety to nie psy chore, tylko takie które mają jakąś wadę, z reguły nieprzeszkadzającą w normalnym życiu i funkcjonowaniu, po prostu niezgodnosć z wzorcem. Może to być na przykład kwestia umaszczenia, pigmentacji nosa (chociaż przyznaję nie wiem jak to jest u yorków, czy one mają to ujęte we wzorcu), czegokolwiek innego - uszko się ułoży nie tak "jak trzeba", i to już może dyskwalifikować wystawowo, a laik nawet nie dostrzeże różnicy.[/quote] Ja o tym doskonale wiem tylko nie wiem co charlotta miała na myśli mówiąc o psach chorych? Ja się jeszcze nie spotkałam z takim przypadkiem, żeby hodowca sprzedał chorego szczeniaka :shake: (hodowca - nie pseudo ;))Stąd myśl, ze może chodziło jej o wady :roll:
-
[quote name='karjo2']Akurat takie wymagania beda pewnym ulatwieniem. Proponowalabym wybranie kilku polecanych hodowli i zapytanie (mailowo/telefonicznie) o pety - psy nie rokujaco wystawowo, badz wlasnie starsze. Co do ceny, to po allegro przewinelo sie kilka ofert psow rodowodowych ponizej 1200 zl, wiec to calkiem realne.[/quote] charlotta napisała, że nie może być chory .. ja rozumiem, ze nie może mieć wad :roll: No ale nie wiem .. może niech charlotta się wypowie ;)
-
[quote name='ladyyork']Witajcie dziewczyny:p dzisiaj było pierwsze golenie uszków u moich maleństw, tak mi się garneły na ręce że nie zauważyły maszynki :evil_lol:, a jak zauważyły to traktowały jak zabawke więc było bez strsu:eviltong: Jutro pokaże zdjęcia z wygoloymi uszkami,a jak wygoliłam to atenie odrazu ucho staneło:loveu:[/quote] Kochane bąbelki :loveu: Pudzianek groźny chciał gryżć maszynkę zawsze :diabloti: Czekam z niecierpliwością na nowe fotki :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Cze Be :multi: nie patrzysz na MT?:p[/quote] hehe u siebie napisałam :eviltong:
-
Ja miałam welony 3 w kuli takiej dość sporej i nawet filtr miały ale pewnego dnia padły wszystkie 3 :crazyeye: No i stwierdziłam, że już nie chcę .. ale krewetki bym chciała :evil_lol:
-
Ja jem często pizzę z DaGrasso ale to wszystko zależy od pizzermana a nie od sieci ;) Ja bym zadzwoniła na Twoim miejscu ze skargą :mad: A co do pogody to moje panny jak widzą deszcz nawet na siusiu nie chcą wyjść :cool1: Biedne się martwią że zamoczą łapki :diabloti: Więc siusiu robią szybciutko i do domciu :p
-
[quote name='...::Basia::...']Noo to wstawiaj wstawiaj a nie tyliko świnki:evil_lol: nawet uczesane być nie musza:eviltong:[/quote] Może jutro coś zrobie :eviltong: [quote name='Pegaza']Nie znam tego kosciola bo ja takich miejsc nie zwiedzam;) i miasta tez nie kojarze.. oo jest i koopa:evil_lol: ciekawe czyja:evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/207/b5090a4cb41c3564med.jpg[/URL][/quote] Ja tam też nadgorliwa nie jestem ani moja mama no ale pozwiedzać sobie można a miejsce robi wrażenie ;) No przecie nie moja :eviltong: Kurde mam talent nie obejrzałam :-( Musiałam takiego jednego zawieźć do domu i doopa .. na końcówke przyjechałam :placz:
-
Cze z wieczorka Daria :multi:
-
[quote name='Katie']Ja z moja mama rozmawialysmy z pania i panem z tej hodowlii, jeszcze przed zakupem mojego, jak byla wystawa. Bardzo mili ludzie, uwazam, ze maja spora wiedze na temat yorkow no i czesto na wystaeach sa z tego co widze, a przynajmnije tak mi sie trafilo, ze na kazdej, na ktorej ja bylam, byli i oni :p[/quote] Praktycznie na każdej międzynarodowej wystawie można ich spotkać ;) Faktycznie potwierdzam - bardzo mili, dużo wiedzą bo długo hodują ;)
-
[quote name='...::Basia::...']Wiem tylko wszystko mi sie pomieszało:roll::evil_lol: Może berneński pies pasterski?:p mi sie bardzo podoba tylko troche zaduży:evil_lol:[/quote] Niee :eviltong: