Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='FREDZIU']Witamy się porannie i niedzielnie. My tez oglądaliśmy walkę i rzeczywiście komentować nie ma czego, ale w pewnym momence było mi żal Andrzeja (bidulek, toć to już dziadek- jak na sportowca, trochę szacunu dla niego od młodego by się przydało):evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ja tam nie wierzę w ogóle w tą walkę :eviltong: W sensie, że wg mnie była po prostu ustawiona :cool1: No kurde wierzycie w to, że Gołota ani razu nie potrafił wydzwonić temu całemu Adamkowi? Już ja bym z nim lepiej powalczyła :mad: :evil_lol: Kurde widzę, że nie tylko ja spania nie mam .. Łukiego kolega zadzwonił do mnie o 7 rano czy Łukasz na giełde samochodową nie idzie :mdleje: Próbowałam jeszcze zasnąć no ale jakoś mi nie idzie :mad:
  2. A tak se wpadłam na chwilkę .. goście właśnie mnie opuścili, Łuki już dawno poległ a mi jakoś spać się nie chce :cool1: Takie małe spotkanko było z okazji "Walki stulecia" :cool1: Walki chyba komentować nie muszę bo nie ma czego .. od początku było wiadome kto wygra :angryy: Rozpisywać się nie będę lepiej :diabloti: Zajrzę z rana .. pa :loveu::evil_lol:
  3. [quote name='Doti1986']Do wiosny nie będziesz musiała czekać zazwyczaj największe obnizki cen są po sezonie Bożo Narodzeniowym :loveu: Tak w granicach stycznia po Nowym Roku się rozejrzyj bo sprzęt jest wyprzedawany wtedy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Oooo mówisz ?? No to rewelacja! :sweetCyb: Na zakupy się dziś wybieram :bigcool: Mam nadzieję, że coś kupię :cool1:
  4. A mi się fioletowe podobają [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8065.jpg[/url] :loveu:
  5. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/174.jpg[/url] Świetna jest :ylsuper: Cze z rana :loveu: Wolne mam dziś :crazyeye::multi:
  6. Cześć wszystkim i każdej z osobna :multi: Znów mnie naszło na aparat :oops: Siedzę już 4 dzień na necie i czytam opinie i natknęłam się na pewne zdanie : " Canon robi dobre aparaty a Nikon dobre zdjęcia " :evil_lol: Ale wcale nie dlatego skłaniam się ku Nikonowi :eviltong: Upatrzyłam sobie D90 ale kurcze drogi :-( Myślicie, że zejdzie z ceny chociaż do wiosny? :cool1:
  7. [quote name='dysia-u']a może gęsinke byś zjadła ? :eviltong:[/QUOTE] Nie no po Twoich przygodach chyba jednak sobie odpuszczę :diabloti:
  8. [quote name='dysia-u']Cze Be :lol: dość gęsiny , dość :mad:[/QUOTE] :evil_lol: Najadłaś się do syta ? :loveu: :diabloti:
  9. [quote name='ewa2909']Uluś czyżby ta gąska Ci zaszkodziła?????????:eviltong::eviltong:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: Ojj by ją przeklinała :evil_lol:
  10. [url]http://images44.fotosik.pl/217/fc84657ed9daf533.jpg[/url] fajne :loveu:
  11. [quote name='Pegaza']Albo jej mina mowi zabierz mnie od tych wariatow:evil_lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/216/bbe1520629edd34emed.jpg[/URL] Be a ktora jest lepsza? masz jakies porownanie co do charakteru...:p[/QUOTE] Dobrze to ujęłaś :evil_lol: Która lepsza? Ale pytania zadajesz :eviltong: Obie są równo kochane :loveu: Buffy to taka słodka lala tylko by się przytulała i miziała - mruczy przy tym jak kot :evil_lol: Strasznie zazdrosna jak np Jess uda się dopaść do moich pieszczot i zaraz ją wywala a Jess oczywiście ustępuje. Zresztą we wszystkim tej małej pindrze ustępuje :mad: Ale za to Jess ma więcej ciałka i jest się do czego przytulić :loveu: Buff ma same kości więc przyjemność żadna :evil_lol: [quote name='pycia']Witamy wieczorkiem :) Ślicznotki[/QUOTE] Cześć :cool3: [quote name='karkakarka']Ona się pyta "co ja tutaj robię??" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Słodziak malutki :loveu::loveu:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='...::Basia::...']Hej:multi: [URL]http://images48.fotosik.pl/216/bbe1520629edd34emed.jpg[/URL] Ale Buff ma śmieszną minke:evil_lol::loveu: A Jessi pewnie nawet nie wie że w ukrytej kamerze jest :evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] No za bardzo była zajęta, żeby się aparatem przejmować :eviltong:
  12. [quote name='Pegaza']Cze Be i Ewa:multi: moja recepta lezy od marca:cool1: narazie zostawie baner bo nie mam fajnych fotek na nowy:evil_lol: Be a czemu to tak?to nie rozumiem dlaczego dali na 5 a potem bezterminowo? dziewczyny mam dola...Ci od dzialki nie dzwonią:-([/QUOTE] Nie wiem czemu tak .. tak mi powiedzieli :roll: Cze z wieczora :multi: Nudzi mi się :cool1: Chciałam sobie na kolację zjeść pizzę ale Łuki mi ją zjadł :placz:
  13. [quote name='Kasia']kurde, chora jestem :placz: rozłożyło mnie na maxa! wszystko mnie boli i cały czas jest mi zimno a w gardle wielka gula jakaś bo nawet śliny nie potrafię przełknąć...dostałam na razie na dziś i na jutro L4, zobaczymy jak będzie dalej...[/QUOTE] Ojj bidna :-( Jak nie Łukaszek to Ty .. :-(
  14. [quote name='dzasta']Ale Buff ma śmieszną minkę jakby chciała powiedzieć co ja robię tu :eviltong: [U][URL]http://images49.fotosik.pl/216/1e0480383e3dacfcmed.jpg[/URL][/U][/QUOTE] [quote name='Zuza i Noddy']Buff najsłodszy kurczak na świecie, te jej zabójcze minki :iloveyou: Reszta zgrai tez prześliczna oczywiście ;)[/QUOTE] Buff to taka słodziara :eviltong: Dużo się uśmiecha :loveu: Tylko ją miziać i przytulać.. rano długo się zbieram żeby wstać bo wiem, ze jak ja wstanę to i biedna Buff się obudzi a ona tak słodko pod kołderką sobie śpiocha :loveu: :evil_lol:
  15. Mam tylko 3 :eviltong: Bijemy się :mad: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/216/728b018d391a5146med.jpg[/IMG][/URL] Buff niezbyt zainteresowana walką :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/216/bbe1520629edd34emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/216/1e0480383e3dacfcmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. O kurka jasna widzę pranie było :crazyeye: :diabloti: Witam się i melduję, że również miejsca w szafach nie mam :angryy: A Łuki ma u mnie tylko jedną półeczkę w szafie i jedna szufladę :diabloti:
  17. [url]http://img63.imageshack.us/img63/8624/37086074.jpg[/url] fajna :loveu: :evil_lol: Wieczorkiem witam się :multi:
  18. Cześć Justynka :multi: Zdrówko niosę :loveu: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/720/720675okqcjnirah.jpg[/img][/url]
  19. Cze Daria :multi: Ja dostałam prawko na 5 lat ale powiedzieli mi, że po tych 5 latach jak wyrobię to już bezterminowo :cool3:
  20. Dokładnie - kajro2 ma rację.. w dzisiejszych czasach wszędzie sama chemia no chyba, że sobie sama kurczaki będziesz hodować i nimi karmić :eviltong:
  21. [quote name='Gienia']sorry ale nie dostałam zgoda na publikacje fotek na dogo ;([/QUOTE] :-(:-(:-(.....
  22. [quote name='Pegaza']no wlasnie teraz tajniak jestem:cool1::evil_lol:[/QUOTE] Jenyy laski a może D-E to tak naprawdę Agent Tomek ?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='Pegaza']i co przedluzyli Ci o nastepne 5?:p m-a sie smial ze ja z tych 10 bede miec 8:cool1: bo 2 lata bede prawko zdawac:evil_lol: ta specjalnie schowalam zeby Ci zal nie bylo:eviltong:[/QUOTE] No póki co jeszcze mi 5 nie minęło :eviltong: W kwietniu 4 będzie :razz:
  23. Ula tu jest fajnie napisane jak robić gęś .. Ino nie wiem czy już nie po ptakach .. :oops: :evil_lol: [url]http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53667,3069192.html[/url]
  24. [quote name='Pegaza']ja caly weekend a wczesniej to nie laska bylo zajrzec:cool1: dobra dobra zajeta bylas salatkami:eviltong::evil_lol: a widzi a widzi ma sie te chody co nie:cool3: a Ty zeby to miec musisz sie bardziej postarac:evil_lol: mialam dzis badania na prawko i mam podpisane na 10 lat bo na jedne oko nie widze..te ktore sprawdzalam ostatnio...:roll: ta starosc nie radosc..[/QUOTE] Haha mądrala :eviltong: Amba Fatima - było i ni ma :diabloti: (mastera :P ) Ja dostałam prawko na 5 lat przez moja wadę wzroku :roll:
  25. O kurka jasna ale tu pyszności dają :crazyeye: Pal licho tą gęsiorę jak tu takie słodkości :loveu: :evil_lol:
×
×
  • Create New...