Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='*kleo*']A ja sałatkę z fetą wieczorową porą, a co!! :evil_lol:[/QUOTE] Mniamooo :loveu: [quote name='karkakarka']Witam, wchodzę tu i od razu głodna się robię :diabloti:[/QUOTE] Noo.. to co dziś na obiad? :evil_lol: [quote name='chaotic']Chciałyśmy się przywitać :) Super galeria i maleństwa. pozdrawiamy[/QUOTE] Cześć, cześć witamy was i małą Angelinkę gorąco :loveu::loveu::multi: [quote name='...::Basia::...']Hej:multi: A ja przed chwilą skończyłam robic takie przepyszne i czekoladowe faworki:loveu: zaraz zobaczymy co z nich wyszło:evil_lol:[/QUOTE] Czekoladowe faworki? :crazyeye: Nie jadłam :shake:
  2. [quote name='dysia-u']już nie dogadujcie :mad: ja jestem troche młodszy rocznik :angryy:[/QUOTE] A co ja mam powiedzieć? :evil_lol:
  3. Maksiu jaki słodziak :loveu:
  4. [quote name='...::Basia::...']Ja w piątek zamierzam jechać po sunie 4 miesieczną i ile ona powinna ważyć? (tak aby w przyszłości miała od 2-3 kg:roll:)[/QUOTE] Z 1,5 kg na pewno .. może nawet ciut więcej :roll:
  5. [quote name='Pegaza']Dobra to poczekam;) zjadlabym cos dobrego ale sama nie wiem co..:roll:[/QUOTE] Zrobiłam :eviltong: Jutro zobaczę co wyszło bo teraz mykam już spać :roll: Ja mam kabanosy dobre :loveu: [quote name='Doti1986']Witamy się wieczorowo:loveu: ja tam bym wsunęła szarlotkę na ciepło z lodami:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Oooo proszę jakie wymagania :crazyeye: Jadłam w Zakopanem taką :loveu: z sosem malinowym :loveu::loveu::loveu:
  6. Cze z wieczora :multi: Nie mam zdjęć bo mam nerwa na aparaty :evil_lol: Łukiego aparat ostatnio mi takie fujj zdjęcia zrobił, że już go nie chce :angryy: Spróbuję coś moim zrobić ..
  7. [quote name='Pegaza']Ojciec ma piekny wlos :loveu::cool1: ale jak to sie rozlozylo po kim przejela nie wiem.. no wez przestan ona na wystawy:evil_lol: nie wiem czy mi sie uda ale kiedys postaram sie takie zrobic specjalnie dla Ciebie:cool1::evil_lol: ale dzieki za slowa uznania:oops::loveu:[/QUOTE] Fajna Ci łona wyszła :loveu: :eviltong:
  8. [quote name='Pegaza']Cze wszystkim:loveu: i dzieki:loveu: bardzo mnie to cieszy ze podoba sie Wam Liv:oops::loveu: ale ze Be ją chwali:oops: ja tam nic szczegolnego przy tym wlosie nie robie...:roll:[/QUOTE] Bo Liv ma genetycznie taki rodzaj włosa przekazany .. gdzieś może tata może jakaś babcia/dziadek? Włos ma rewelacyjny! Ojj jak mi się taki marzy u następnego Yorkuna :loveu: :eviltong: Daria a umiałabyś ją ustawić w poz.wystawowej? :eviltong: Szkoda, że dziewczyna rodowodu nie ma bo na wystawy jak nic by się nadała :loveu:
  9. [quote name='madziasto4'] Torkiem się nie zachwycają...:evil_lol: A poważnie, to jełopy podchodzą z psami na smyczy ciumkając "zobacz jaki mały piesek...", a to mi wcale nie pomaga, kiedy akurat próbuję odwrócić uwagę Tora...:roll:[/QUOTE] No właśnie i to jest to :mad: Jak poszliśmy z Pudzianem i moimi dwiema na plażę to zaraz kółko gapiów się zebrało :cool1:
  10. [quote name='dysia-u']:multi::multi:oglądasz Mode? :multi::multi::multi: powiem mojemu że nie jestem jedyna i moze przestanie się wyśmiewać. Oglądam po kryjomu ale to nie to[/QUOTE] No :evil_lol: Czasem.. jak się trafi :eviltong: Ula no daj te fotki-ja nie widziałam :placz:
  11. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/019.jpg[/url] niesamowita :evil_lol: Patrzcie na mnie i podziwiajcie :loveu: :evil_lol: Ja tam jestem pod wrażeniem jej włosa!
  12. Na poczcie cały czas siedzisz?
  13. Nie no fajosko się macie :loveu: Ja nie lubie z psami do miasta jeździć bo zaraz ludzie sie zachwycają i ze spaceru nici :cool1:
  14. [quote name='Pegaza']zabierz ze soba papier kuchenny bo Ci braknie chusteczkow:evil_lol:[/QUOTE] Nie omieszkam :shake: Ale tak na serio to nawet i na Modzie na sukces potrafię beksę puścić :cool1:
  15. Co wy z tymi tirami :shake: Moja mama też tak ma .. bała się po autostradzie w Austrii jechać bo z jednej strony jeden, z drugiej drugi a my po środku mała Mikrunią :evil_lol: Ale co tam .. ja się tirów nie boję :diabloti:
  16. [quote name='Doti1986']A już myślałam że tylko ja płaczę na filmach:evil_lol: ale nie wiem mnie aby doprowadzić do łez wcale nie trudno i przez to mój chop nie chce mnie do kina zabierać bo szlocham:placz::placz::placz:[/QUOTE] Apropo kina wczoraj ryczałam oglądając zwiastun "This is it".. wystarczyło, że Michaela zobaczyłam :-( Oczywiście nie musze mówić, że od razu zarezerwowałam bilety na przyszłą sobotę :loveu:
  17. Przyszła beksa nr 3 :cool1: Ojj ja ryczałam na Troi w piątek .. :shake:
  18. Co ty gadasz .. zaczniesz jeździć to już żałować nie będziesz :eviltong:
  19. Haaaa :multi: Pierwsza jestem :multi: Więcej zdjęć, więcej zdjęć!! :loveu: Z dziecięcych lat .. :evil_lol:
  20. [quote name='Doti1986']Witamy się niedzielowo:loveu:[/QUOTE] Cześć :multi: [quote name='...::Basia::...']Ja tam wolałam ogladać Mam talent:eviltong: Daj jeszcze troche foci:roll:[/QUOTE] No przecie Gołota walczył po MT :eviltong: Ni mam .. Nie dokończyłam wam jeszcze fotek z mojej wycieczki śląskiej :roll: [quote name='Yoko2009']Hej hej widzę że Wy tu spać nie mozecie, ja przed 9 (oczywiście nowego czasu) oka nie otworzyłam hihi....pozdrawiam cieplutko i przyłączam sie do prośby o fotki[/QUOTE] No marnie dziś z tym spaniem:shake: [quote name='*kleo*']Hej, widzę, że się na jakiś cudowny aparat czaisz :p Będę się uśmiechać w przyszłym sezonie wystawowym, może w końcu ktoś mi jakieś przyzwoite fotki porobi (o ile się nowego zwierza dorobię) ;)[/QUOTE] O ile się dorobię to z przyjemnością zdjęcia robić będę no tyle, że mój przyszły sezon wystawowy stoi pod znakiem zapytania :cool1: [quote name='Pegaza']Be na temat walki heh a coz sie spodziewalas po Andrzeju?:evil_lol: bo ja niczego..Adamek to prawdziwy goral w morde umie lac:evil_lol: oo to pewnie teraz odsypiasz nocke:cool1:[/QUOTE] Daria przecie to Andrzej w morde umie lać :eviltong: Adamek grzeczny chłopak toć.. Jessulka moja biedna cieczkę ma już 3 dzień i brzusio boli, jeść nie chce :-(
  21. [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8113.jpg[/url] to mnie się najbardziej podoba :loveu: Co tam Kasia u Ciebie? Coś mało do nas zaglądasz ostatnio :-(
  22. [url]http://images8.fotosik.pl/116/a40d071962a6aacf.jpg[/url] rewelacja! :diabloti:
  23. Cze Daria :multi: No ładnie .. widzę, że nadrabiasz zaległości :loveu:
  24. O my też dziś mieliśmy pranko :multi: Spać nie dadzą to coś trzeba robić :cool1: I takim sposobem oto Buff wykąpana :loveu:
  25. Halo halo :multi: Jak tam nasze drzewka Uluś ? :razz::loveu:
×
×
  • Create New...