Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Mielone żaden problem z kośćmi w całości już problem jest .. przynajmniej moje suczki mają. Starsza zje skrzydełka trochę do tej najgrubszej kości, młodsza w ogóle nie wie jak się za skrzydełko zabrać :cool1:
  2. tigrunia

    Zakup yorka

    [quote name='charlotta']Wątpię w możliwość adopcji yorka:shake:[/QUOTE] A jednak :razz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=147106[/url] Te dwie są już w nowych domach ale wiem, ze w hodowli było więcej. Nie działa niestety link do kolejnego wątku przez te zmiany na dogo :angryy:
  3. [quote name='dysia-u']bardzo dziękujemy. :loveu: a co do kosteczek to tę gęś na którą szukałam przepisu /Be dzięki/ smażyłam przeszło 3 godz :diabloti: a to ch... ciągle twarde jak podeszwa. Kuna , pewnie jakaś leciwa mi się trafiła. Jak śmigne tym za płot... :angryy:[/QUOTE] I co - zjadłaś już to gęsiwo? :roll:
  4. [quote name='Pegaza']A nasza Be nie ma nic:eviltong: widzialas?:evil_lol: ciekawe jak dlugo bedziemy to mialy przyczepione..:cool1:[/QUOTE] :roll: Ale śmieszne :eviltong: Dlaczego nic nie mam?? :placz::placz::placz::placz: Dario toć mnie nie było weekend cały to mi tu nie fikaj, że mnie nie było u Cie :mad:
  5. [quote name='dysia-u'][URL]http://images43.fotosik.pl/216/f02680777b1efd01med.jpg[/URL] :lol::lol:jakie cudeńka[/QUOTE] :loveu: [quote name='dzasta'][URL]http://images43.fotosik.pl/216/38b476e4ecb61d79med.jpg[/URL] Ja wymiekam jak oglądam zdjęcia Yorasów po kąpieli :loveu: Tak śmisznie wyglądają. Zawsze jak Gabi siedzi w wannie z odżywką ja siadam i się śmieję bo wygląda jak kosmitka :p[/QUOTE] No śmiszne takie som :evil_lol: [quote name='Pegaza']Ja widzialam ze Pudziany u Was sa:eviltong: i jak maly pewnie sie cieszyl jak stare smieci poogladal poniuchal..:loveu: a gdzie Jess ma oczy?:lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/212/16b7b841ed3fd49bmed.jpg[/URL][/QUOTE] Pudziany :evil_lol: Dobre :eviltong: No cieszył się, pewnie, że się cieszył :loveu: Pobawił się z dziewczynami - wesoło było :loveu: [quote name='karkakarka']Są zdjęcia :sweetCyb: [URL]http://images43.fotosik.pl/216/f02680777b1efd01med.jpg[/URL] :) Je jakie śmieszne :evil_lol: Fajnie, że masz taki dobry kontakt z właścicielami Pudzianka :) Skąd ty ich wytrzasnęłaś??:p[/QUOTE] Sami się wytrzasnęli :eviltong: Z Elbląga :eviltong: [quote name='...::Basia::...']Hej:multi: No wkońcu focie:crazyeye::multi::multi: [URL]http://images43.fotosik.pl/216/bacea6391622cd66med.jpg[/URL] [URL]http://images40.fotosik.pl/212/16b7b841ed3fd49bmed.jpg[/URL] Śliczne:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Hej Basia :multi: Takie sobie no ale dzięki :eviltong: :loveu:
  6. [quote name='Balbina12']wybiarwiają sie-a sa wybarwione-to jest różnica....Mojemu juz w 4 miesiacu główka się wybarwiłam a widziałam yorka który w wieku 6 miesięcy był juz cały srebrny więc tigrunia-wszystko od psa zależy:shake:I moze w takim razie ty przestań pisac glópoty bo widocznie mało yorków widziałas ,ze stawiasz takie teorie(patrz megi82-wiek 8 tygodni psiak zaczyna sie wybarwiać:cool1:)[/QUOTE] Pozwól, że zacytuję Twoje słowa : [quote name='Balbina12']to zalerzy,jedne wybarwiaja sie już w 4 miesiącu a jedne dopiero w wieku 2 lat a jednym kolor prawie wcale się nie zmienia.[/QUOTE] I tak: Jeżeli chodziło Ci, ze jedne ZACZYNAJĄ wybarwiać się w 4 m-cu a drugie ZACZYNAJĄ wybarwiać się w wieku 2 lat to jest to kolejna bzdura :cool3: Yorki wybarwiają się DO 2 roku życia :p Oczywiście zawsze bywają wyjątki w regule, które wybarwiają się dłużej.. [quote name='megi82']musze się wtrącic wybarwiać się oznacza,że psiak jest w trakcjie zmainy ubarwienia włosa:moja Lili wybarwia się;wybarwiony oznacza,że psiak skończył zmieniać kolor włosa i jest cały wybarwiony lub nie.Nie wiem,ale może Balbinie chodziło o to,że w wieku 4 miesięcy jej psiak rozpoczał zmiane koloru czyli wybarwiać się. Jak pisałam-moją Lili kupywałam jak miała 8 tygodni i na głowce było widać już przy samej skórze,że rozpoczał się etap wybarwiania.teraz ma 7 miesięcy i nadal sie wybarwia-kiedy skończy nie wiem,chciałabym aby jak najszybciej,ale z tego co mi wiadomo-to yoreczki maja prawo wybarwiać się do 2 roku życia[/QUOTE] Masz całkowitą rację a Balbina jak zwykle pisze niezrozumiale stąd nieporozumienia :cool1: Moja młodsza sucz również w wieku 8 tyg już się na główce wybarwiała ;) Ma rok i dalej kolorki zmienia :multi:
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/216/bacea6391622cd66med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/216/f02680777b1efd01med.jpg[/IMG][/URL] Pudzian uszu nie ma bo warczał i szczekał na mnie :loveu::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/212/db037eb76ee36870med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/216/ddf3365ce02d21fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/217/e33c8595550bad24med.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='dzasta']Ale żeś zaszalał BE aż dwie foteczki :cool3: A na pierwszej chyba Pudzianek?[/quote] Nie narzekać :eviltong: Zgadłaś :multi: Fotki są okropnej jakości dlatego wgram tylko parę najlepszych .. nie wiem czemu takie straszne wyszły :-( Zaraz zacznę szukać sobie aparatu porządnego :cool1: Jess po kapieli : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/216/38b476e4ecb61d79med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/216/2359494326ad178cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/216/1a2f813b69297f5emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/212/939f4695c7ca90eemed.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/213/2c228a02356e16e5med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Tadam : :grins: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/216/640d0bb992b8c67fmed.jpg[/IMG][/URL] I dziewczynki potargane :megagrin: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/212/16b7b841ed3fd49bmed.jpg[/IMG][/URL]
  10. Cze Daria :multi: No to gratuluję działeczki :loveu: Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po myśli :multi: Wyników tez gratuluję ale skoro faktycznie źle się czujesz to trzeba szukać dalej .. :roll:
  11. [quote name='dysia-u']łłłooo matko suczka 18 lat :shake: nawet nie myślałam że tak długo może byc z nami.:loveu::loveu::loveu: ale chłopcy mieli ucieche[/quote] No widzisz :loveu: Takie wiadomości cieszą .. :loveu: Moja mama chce Berneńczyka a ja się zastanawiam czy jej kupić, czy nie bo one zyją tylko jakieś 9 lat :-(
  12. Ja myślę Sara, że powinnaś jeszcze rodziców namówić, żeby przemyśleli sprawę ze strzyżeniem Holly. Ona za pół roku - rok wymiatała by na ringu na moje :roll: Ma piękny włos więc dalej papilotować, hodować i w przyszłym sezonie będzie jak ta lala :loveu:
  13. [quote name='dysia-u']mam jeszcze fotki , ale powiem wam że ten image... to mnie juz wkurza. Nie działa zawsze i robi dziwne nu,ery jak już wogóle działa ale spróbuje :crazyeye: ooooo nawet się udało i to dość sprawnie :multi: aaa zapomniałam wam powiedzieć że 5.10 Mejsi skończyła 3 latka. Znacie yorka seniora? ile ma lat? Ciekawa jestem ile lat może żyć yoruś. Szkoda że ten czas tak szybko leci. Nie tak dawno przzywieżliśmy takiego krecika do domu i to już 3 lata[/quote] A próbowałaś fotosika? Fajne fotki :loveu::loveu::loveu: Najlepszego dla Mejsi :multi: Aa tutaj masz temat o Yorkach seniorach :loveu: : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f67/yorki-seniorzy-min-8lat-wymiana-doswiadczen-130495/[/url]
  14. Cze dziewczyny :multi: Już jestem, wróciłam :loveu: :evil_lol: Gościom się przedłużyło i zostali do dziś :loveu: Fajnie było :multi: No ale wszystko co dobre szybko się kończy :-( Ale cza to dziś będą foki :-o :diabloti: [quote name='Pegaza']Mysl mysl :cool1: a i tak nic pewnie nie wymyslisz:eviltong: dawaj foty bo ja tez zapomnialam jak Twoje psy wygladaja:cool1:[/quote] Nic nie wymyśliłam :shake: Gadaj :mad:
  15. [quote name='iberia']domowego?? Takie nieuczesane no cos ty!!:evil_lol:[/quote] Ano .. ja dziś wstawię nieuczesane :loveu: :eviltong:
  16. [quote name='Balbina12']to zalerzy,jedne wybarwiaja sie już w 4 miesiącu a jedne dopiero w wieku 2 lat a jednym kolor prawie wcale się nie zmienia.[/quote] Jeszcze nie widziałam wybarwionego się Yorka w wieku 4 m-cy :cool1: Przestan pisać takie głupoty na forum :shake:
  17. [quote name='grygy']Dziekuję wszystkim! Nawet nie wiecie jacy jestesmy szczęśliwi :multi::multi::multi:[/quote] Domyślamy się :evil_lol: :loveu: Gdzie te fotki? :mad: :eviltong:
  18. [quote name='Pegaza']Be masz zoltą kartke:lmaa: i nic wiecej nie gadam..a o fotki mi wcale nie chodzi..:stop:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :confused:
  19. [quote name='karkakarka']A już myślałam, że dziś :roll:[/quote] :eviltong: [quote name='dysia-u']Cześć Be :lol: twoja sałatka sprawdzona i wpisana w menu imieninowych hitów.:multi:[/quote] Nooo cieszę się, że smakowała :loveu: :multi: [quote name='laurin']:evil_lol: Cześć:loveu:[/quote] Cześć Ania :eviltong: Padam z nóg .. caly dom posprzątałam .. idę obiad szykować bo niedługo będą :shocked!:
  20. Właśnie dorabiam bo już się kończy :evil_lol: Goście do nas jadą :sweetCyb: Będą fotki :sweetCyb:[COLOR=PaleTurquoise] Po weekendzie :eviltong:[/COLOR]
  21. [quote name='karkakarka']Ale to gęś miała być,a nie kaczka :evil_lol:[/quote] O kurka jasna :evil_lol: Faktycznie :evil_lol:
  22. [quote name='megi82']przepraszam,że się wtrącam..ale coraz częsciej jak czytam jakiś temat to tam kłotnia lub lekka przepychanka-zazwyczaj Balbina12 i Tigrunia pozatym ten temat jest o włosach yorka a nie o ubrankach-wszedzie robia się offy-jasne można cos poradzić i podesłać link do odp. temaciku. to jest moje skromne zdanie a uwagi tych dwoch osob-kochane a nie mozecie posprzeczac sie w temacie ogolnym-jakis off czxy cos?[/quote] To coś kiepsko czytasz bo w tym temacie do Balbiny napisałam zaledwie dwa posty i nie widzę tu żadnej kłótni :cool1:
  23. [quote name='dysia-u']ty tak smigasz po kompie może mi cos znajdziesz :lol:[/quote] Tadam [url=http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=kaczka+przepisy+&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=kaczka+przepisy+&fp=d18374ae4105a7fd]Google[/url] :diabloti:
  24. [quote name='Balbina12']w zeszłym roku:cool1:jak Franek miał prawie 4 miesiące to jeszcze spadł śnieg:cool1::diabloti:[/quote] Oooo a co Franek robił na dworze mając PRAWIE 4 miesiace? :cool1: Aaaa sorry zapomniałam, że Ty i Franek jesteście z innej planety i Twojego psa kwarantanna nie obejmuje :cool1: A gdzie to dbanie o zdrowie franka? Przecież Pani sprzedająca Ci franka z kartonu tak dbała aby się nie przeziębił a Ty go na śnieg wywaliłaś - niebywałe :shake: Moje psy nie noszą żadnych butów na dwór ale to dlatego, że nie spacerujemy zimą zbyt często a na ogródki nie ma SZKODLIWEJ DLA ŁAPEK NASZYCH PSÓW soli :cool1:
  25. Nudzicie się co? Balbina jak zwykle MUSI mieć rację i nie może być inaczej :p Ja akurat nie widzę nic złego w słowie "zdechł" ale wolałabym go unikać .. I Balbino niech sobie każdy mówi co chce i słownikami tutaj się nie zasłaniaj bo Tobie przydałby się ewidentnie słownik ortograficzny :cool1: No i gdzie jest moderator???????? :crazyeye: Niezły bałagan się zrobił na tych Yorkach i nie mówię tu o jednym czy dwóch tematach :cool1:
×
×
  • Create New...